User Tag List

Strona 11 z 11 PierwszyPierwszy ... 91011
Pokaż wyniki 201 do 212 z 212

Wątek: Konoha

  1. #201
    Gaduła Schwaab's Avatar
    Zarejestrowany
    Apr 2021
    Posty
    131
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie


    Takie tam do 5600 poziomu...


















    Pozdrawiam.
    "Jak problem ma koleżka, też go mam, mam tak od dziecka..."


    Karma Wraca !!!

  2. #202
    Gaduła Grzelo's Avatar
    Zarejestrowany
    Jan 2012
    Miasto
    Gdynia
    Posty
    138
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Brawo panowie wracam na pokład

  3. #203
    Zaawansowany Mikul1960's Avatar
    Zarejestrowany
    Nov 2021
    Posty
    103
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Ostatnie chwile na postaci


    Cytat Napisał Rekrut Zobacz post
    Idziesz się wieszać że tak piszesz czy jak?

    Nie gratuluję bo na 99% nie expisz postaci ręcznie allegrusie
    grubasie o czym ty piszesz za dużo chyba golonki weszło i cholesterol skoczył
    zapomniałeś już jak dupe mi lizałeś ?
    zrób w końcu empirke tym swoim erpekiem znobionym
    Cytat Napisał Observer Zobacz post
    Czyżby powrót Kalena? xD
    Smieszne kiedy czlowiek tak uzalezniony jak Ty pisze ze odchodzi...
    Predzej uwierze w UFo niż to ze konczysz gre
    Ładnie cię musiałem karać w gierce że teraz każdy post komentujesz a wierzyć możesz sobie w co chcesz
    Cytat Napisał Master many Zobacz post
    Gratulacje Mikul!

    Szkoda, że zdecydowałeś się zakończyć grę.
    Szkoda, że ludzie mają w sobie tyle jadu, czy ktoś zaczyna, czy ktoś kończy.


    Dzięki za pomoc w questach, gdyby nie Twoja pomoc, to pewnie już dawno skończyłbym grać.
    A do tego jesteś fajny gość, żeby pogadać.
    Nasi zostali i z miłą chęcią na pewno będą ci pomagać a ja czas od czasu będę wpadał na pogaduchy na DC cisnij dalej z lvl i misjami pogłoski chodzą że Czerstwy Mietek atakuje topke zostało mi kilka bh to już wiem kogo nimi obdaruje
    Cytat Napisał Observer Zobacz post
    Karałeś to ty dziadków na okręgówce za co miałes wezwania do sądu. Kalen II powraca, przed kim się teraz chowasz? Przed tymi 30 osobami online z czego 28 gra na rooku?
    Jesteś przyjebanym zazdrośnikiem który nigdy nic nie osiągną a coś pisze wiecznie ta sama gadka od lat wymyśl coś nowego bo to już nudne nie mam przed kim się ukrywac ośle pełna dominacja była aż stało się to nudne więc dostali postać by zrobili naszym jakiś opór ale z tego co słyszałem to kiepsko im wciąż idzie nawet jak mają Astarotha
    Cytat Napisał Rekrut Zobacz post
    allegrusie
    Przypomnieć ci gruby kto kupił domek za złotówki ? Utkaj łeb i ogarnij cholesterol po świętach bo coś ci skoczył
    Ostatnio edytowane przez Mikul1960 : 01-04-2024 o 09:36

  4. #204
    Aro Rekrut's Avatar
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Posty
    1 544
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Idziesz się wieszać że tak piszesz czy jak?

    Nie gratuluję bo na 99% nie expisz postaci ręcznie allegrusie

    Niżej tam nawbie


    Nie wiem o czym ty piszesz w ogóle typie. Kim ty w ogóle jesteś ze do mnie piszesz? Pamiętasz jak cię wyjebali z gildii i na nich pierdoliłeś?
    Ostatnio edytowane przez Rekrut : 29-03-2024 o 21:27
    Old: Lowca Dziewic, Averion Druid, Alberto Gru, Sendo, Fast Puma, Nix, Don Ja, Woder Bone, Blacksmith, Ardianek, Xayn, Aimzor.
    Lethorn- 2666-2686! Sarumar 2901-2908! Deads Shooter- 3034-3071! Nivelato- 3278-3300! kicaii 2600-2650, 3043-3479! Leonidaas-2548-?
    Mój Life
    [01-06, 15:55] Sasha Rookslayer APO bez Sashy to nie APO Arkadiuszu. [01-06, 16:00] Hokage to tak jak cyrk bez klauna

  5. #205
    Gaduła ZozolDeNoob's Avatar
    Zarejestrowany
    Jan 2018
    Miasto
    Skąd jesteś?
    Posty
    127
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Rekrut Zobacz post
    Idziesz się wieszać że tak piszesz czy jak?

    Nie gratuluję bo na 99% nie expisz postaci ręcznie allegrusie
    z lizania dupy przeszedłeś na ból dupy XD

    Cytat Napisał Rekrut Zobacz post
    Nie wiem o czym ty piszesz w ogóle typie. Kim ty w ogóle jesteś ze do mnie piszesz? Pamiętasz jak cię wyjebali z gildii i na nich pierdoliłeś?
    Faktycznie, po przeczytaniu twojej wiadomości akurat coś mi się przypomniało.

    nawet mikul ogarnął że to ty do mnie napisałeś mimo tego że mu o tym nie wspominałem XD
    na tym etapie zakończę tą rozmowę bo z pałami nie gadam.

    gz
    Ostatnio edytowane przez ZozolDeNoob : 29-03-2024 o 22:03
    Farv 4968 - 5002
    Brox 4606 - 4620
    kicaii 4394 - 4417

  6. #206
    Średnio zaawansowany
    Zarejestrowany
    Aug 2023
    Posty
    26
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Mikul1960 Zobacz post
    Ostatnie chwile na postaci



    grubasie o czym ty piszesz za dużo chyba golonki weszło i cholesterol skoczył
    zapomniałeś już jak dupe mi lizałeś ?
    zrób w końcu empirke tym swoim erpekiem znobionym

    Czyżby powrót Kalena? xD
    Smieszne kiedy czlowiek tak uzalezniony jak Ty pisze ze odchodzi...
    Predzej uwierze w UFo niż to ze konczysz gre

    Cytat Napisał Rodziak Zobacz post
    Powodzenia Karol, tego dnia serwer stracił jednego z ostatnich uczciwych graczy, reszta już prawie same boty...
    Proponuje sprawdzić liste zbanowanych zanim zaczniesz pisac takie bzdury
    @Mikul1960
    Karałeś to ty dziadków na okręgówce za co miałes wezwania do sądu. Kalen II powraca, przed kim się teraz chowasz? Przed tymi 30 osobami online z czego 28 gra na rooku?
    Ostatnio edytowane przez Observer : 31-03-2024 o 23:51

  7. #207
    Średnio zaawansowany
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Miasto
    Umysł Kosta
    Posty
    55
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Gratulacje Mikul!

    Szkoda, że zdecydowałeś się zakończyć grę.
    Szkoda, że ludzie mają w sobie tyle jadu, czy ktoś zaczyna, czy ktoś kończy.


    Dzięki za pomoc w questach, gdyby nie Twoja pomoc, to pewnie już dawno skończyłbym grać.
    A do tego jesteś fajny gość, żeby pogadać.

  8. #208
    Średnio zaawansowany Rodziak's Avatar
    Zarejestrowany
    Apr 2017
    Posty
    25
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Powodzenia Karol, tego dnia serwer stracił jednego z ostatnich uczciwych graczy, reszta już prawie same boty...

  9. #209
    Gaduła Schwaab's Avatar
    Zarejestrowany
    Apr 2021
    Posty
    131
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Rekrut Zobacz post
    Idziesz się wieszać że tak piszesz czy jak?

    Nie gratuluję bo na 99% nie expisz postaci ręcznie allegrusie

    Niżej tam nawbie


    Nie wiem o czym ty piszesz w ogóle typie. Kim ty w ogóle jesteś ze do mnie piszesz? Pamiętasz jak cię wyjebali z gildii i na nich pierdoliłeś?
    Rekrut nacpales sie? Ty chyba nie wiesz kto gral Astarothem Wez sie za robote, a nie wchodzisz na forum nieswiadomy o kim i o czym piszesz...



    Tez nie wbilem poziomow recznie, bo ty arek tak napisales?

    #ZENADA.

    PS.

    Clean Empirki 200uc Nick - Rashaverak.


    #t


    Czekam na DC i Gierka.... Musisz kupic jakiegos noobka do pobiegania

    -------------------------------

    Cytat Napisał Rekrut Zobacz post
    Nie wiem co ty masz z tą empirka kolejny allegrokidzie. Już pisałem milion razy że kiedyś wykonałem ten quest i nigdy więcej tego nie zrobię bo szkoda na niego czasu. Po 2 nie gram tu więc nie błaznij się
    Blaznisz sie nabijaniem postow "allegrokidzie". Edytowanie istnieje geniuszu... Domek, EQ odkupiles za kase Allegro leszczu, a cos szczekasz. WON DO SIEBIE, a NIE w temacie Gildi piszesz - wygnancu.

    -------------------------------

    Cytat Napisał Observer Zobacz post
    Czy wystawianie awansów z postaci której nie expiłeś od 1 lvla pwoduje u Ciebie erekcje? Bo jeśli tak to powiedz lekarzowi że to jedyny ratunek na Twoje dolegliwości Gracjanek wlej do tego brzyucha swojego kolejne 10 litrów piwka kltóre tak lubisz.

    @Topic
    Bardzo żałuje ze konczysz gre uzależniony czlowieku
    Noname bo nie wiem jak odnosić się do wiernego fana, któremu nie pozwoliłem grać i teraz szczeka z ukrycia na forum. Jak się odnieść do debilizmu, który w nienawiści wysmarowales... Hmm? 95% topki nie posiada postaci od pierwszego poziomu, więc czy można od tego dostać erekcji? Raczej nie. Jeżeli takiej doznajesz wbijając poziomy na noob postaciach albo stojąc w Temple to współczuję. Czy trzeba się z tym kryć, że wbiło się poziom na postaci z takim poziomem? Również Nie. Ale co ty możesz wiedzieć skoro nie miałeś takiej postaci cycku, a jak będziesz miał to ci zabronię nią biegać żebyś miał Mnie za co przepraszać i nienawidzić.

    Piwka nie piłem od 14 lat, więc narysuj coś na poziomie bo Mnie pomyliłeś ze swoimi pseudo kumplami, którzy też Mnie nie lubią (zapewne) bo też im czegoś zakazałem. Prawda?

    Potrenuj na Rekrucie, a potem w nogi do Pana. Tymczasem do Pokeball'a.

    #PsySzczekająSchwaabJedzieDalej

    --------------------------------------------

    Cytat Napisał Baranek1 Zobacz post
    Skończyłes pisac ten lament? XD napixowany chłopaczku masz rashaveraka od zera ze ciśniesz rekrutowi? On wiecej lvli wbił jak ty masz lat XD rekrut coś tutaj znaczy a ty nic miło się czyta jak lizane było i wiadomo komu :OOOOOOO
    Piwka nie piłeś od 14 lat? nie dziwie sie ze ci nie sprzedają z tymi papierami XD rodziak dalej pisze wam skrypty?

    On kogoś nazwał allegrokidem?
    [14/10/2023 11:23] Dark Monster -> change nick to: Rashaverak
    weź już ciśnij na odwyk bo sie pogarsza. Nawet u matiego lizales hahahah

    @topic
    Oczywiście nie gz, wszystko na bocie wbite, elo i nie wracaj
    Po 1.
    Tutaj "oszolomie" raczej kazdy wbil, wiecej poziomow niz ktorykolwiek ma lat. Ja wbilem wiecej poziomow, niz ty masz wyplaty miesiecznie (nie trudne zadanie). Wyszedles tylko na jeszcze wiekszego glupka, ktory zaraz zostanie usuniety z serwera. Edytuj post lub nie odpisuj bo kolejny twoj post bedzie usuniety z tego tematu.

    Po 2.
    Jakie skrypty skoro NIGDY nie dostalem bana za uzywanie botow. Jakbys mial kolegow to powiedzieliby ci, ze Schwaab nie uzywa wspomagaczy #pomawiacz

    Po 3.



    Szczekasz za goscia, ktory wsadzil ci ch** w du**? Hue Hue Hue Hue XD Syndrom ofiary czy lubisz perwersje? Na 100% znaczysz mniej od Rekruta.

    Po 4.
    Nie kupilem Dark Monstera z Allegro, ani za gotowke. Nawet propozycja tranzakcji nie wyszla ode Mnie XD. Nic nie wiesz, a szczekasz. @Point wrocil i mam nadzieje przywroci ci zakaz bo prowokujesz juz wszedzie na DC, Forum, APO.

    Po 5.

    Masz Moj adres, gdzie jestes?

    Po 6.



    MAM CIE!
    Ostatnio edytowane przez Schwaab : 01-04-2024 o 21:08
    "Jak problem ma koleżka, też go mam, mam tak od dziecka..."


    Karma Wraca !!!

  10. #210
    Średnio zaawansowany
    Zarejestrowany
    Aug 2023
    Posty
    26
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Schwaab Zobacz post


    Rekrut nacpales sie? Ty chyba nie wiesz kto gral Astarothem Wez sie za robote, a nie wchodzisz na forum nieswiadomy o kim i o czym piszesz...



    Tez nie wbilem poziomow recznie, bo ty arek tak napisales?

    #ZENADA.

    PS.

    Clean Empirki 200uc Nick - Rashaverak.


    #t


    Czekam na DC i Gierka.... Musisz kupic jakiegos noobka do pobiegania

    -------------------------------



    Blaznisz sie nabijaniem postow "allegrokidzie". Edytowanie istnieje geniuszu... Domek, EQ odkupiles za kase Allegro leszczu, a cos szczekasz. WON DO SIEBIE, a NIE w temacie Gildi piszesz - wygnancu.
    Czy wystawianie awansów z postaci której nie expiłeś od 1 lvla pwoduje u Ciebie erekcje? Bo jeśli tak to powiedz lekarzowi że to jedyny ratunek na Twoje dolegliwości Gracjanek wlej do tego brzyucha swojego kolejne 10 litrów piwka kltóre tak lubisz.

    @Topic
    Bardzo żałuje ze konczysz gre uzależniony czlowieku

  11. #211
    Banned
    Zarejestrowany
    Nov 2023
    Posty
    54
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Schwaab Zobacz post

    Noname bo nie wiem jak odnosić się do wiernego fana, któremu nie pozwoliłem grać i teraz szczeka z ukrycia na forum. Jak się odnieść do debilizmu, który w nienawiści wysmarowales...
    Skończyłes pisac ten lament? XD napixowany chłopaczku masz rashaveraka od zera ze ciśniesz rekrutowi? On wiecej lvli wbił jak ty masz lat XD rekrut coś tutaj znaczy a ty nic miło się czyta jak lizane było i wiadomo komu :OOOOOOO
    Piwka nie piłeś od 14 lat? nie dziwie sie ze ci nie sprzedają z tymi papierami XD rodziak dalej pisze wam skrypty?

    On kogoś nazwał allegrokidem?
    [14/10/2023 11:23] Dark Monster -> change nick to: Rashaverak
    weź już ciśnij na odwyk bo sie pogarsza. Nawet u matiego lizales hahahah

    @topic
    Oczywiście nie gz, wszystko na bocie wbite, elo i nie wracaj
    Ostatnio edytowane przez Baranek1 : 01-04-2024 o 05:04

  12. #212
    Średnio zaawansowany Rodziak's Avatar
    Zarejestrowany
    Apr 2017
    Posty
    25
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Baranek1 Zobacz post

    Oczywiście nie gz, wszystko na bocie wbite, elo i nie wracaj
    On chociaż ma do czego wracać.

    Gz Szwab.

Zasady Postowania

  • Nie możesz zamieszczać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać postów
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •