User Tag List

Zobacz wyniki ankiety: Czy jestes za zwiększeniem respu Demented Dwarf'ow?

Głosujących
35. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak.

    18 51.43%
  • Nie.

    13 37.14%
  • Nie mam zdania.

    4 11.43%
Pokaż wyniki 1 do 5 z 5

Wątek: Zwiększenie respawnu Demented Dwarf

  1. #1
    Banned
    Zarejestrowany
    Sep 2021
    Miasto
    Profesjonalny aPeron
    Posty
    123
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie Zwiększenie respawnu Demented Dwarf

    Witam, wychodzę z propozycją powiększenia respa potworów Demented Dwarf (zwiększenie obszaru respa lub zwiększenie dwarfów na obecnym terenie).

    Gdy na respie expi 3osoby dwarfy nie mają kiedy się zrespić.






    EDIT_1
    Cytat Napisał Sasha Rookslayer Zobacz post
    Jeżeli dla Ciebie resp Dwarfów jest za mały, nie respią Ci się moby to zmień respa. Jest masa innych potworów, na których możesz wbijać punkty doświadczenia. Mi zawsze tam się dobrze expiło i wszystko się respiło. Trzy osoby na respie to rzadkość, więc wyluzuj młody.
    gdy ty tam expiłeś było 5 osób online teraz jest 60osób online i wszystko zajęte :/



    EDIT_2
    Cytat Napisał Schwaab Zobacz post
    bez jakiegokolwiek wyjaśnienia czemu Tak
    Dwarfy zostały znerfione po zablokowaniu możliwość sciągania parala kostiumem. Gdy na dwarfy wejdzie 2 osoby z 5k lvlem na respie ciężko uświadczyć dwarfa. Obecnie na dwarfach nie ma najlepszego expa. Jeśli chodzi o pieniążki to też nie ma tam kokosów(sio 15uc + magic walle i zawsze jesteś na minusie).

    a z drugiej mańki jakie są argumenty aby nie powiększyć respa?



    EDIT_3
    @Schwaab ty i konoha nie słyniecie z inteligencji. Twoje wypociny skwituje pytaniem RETORYCZNYM: Kiedy ostatni raz biłeś bosa pod respem demented dwarf?
    pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez Fan Wypowiedzi Perona : 14-11-2022 o 12:47

  2. #2
    Banned
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Miasto
    Szczecin
    Posty
    2 550
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Jeżeli dla Ciebie resp Dwarfów jest za mały, nie respią Ci się moby to zmień respa. Jest masa innych potworów, na których możesz wbijać punkty doświadczenia. Mi zawsze tam się dobrze expiło i wszystko się respiło. Trzy osoby na respie to rzadkość, więc wyluzuj młody.

  3. #3
    Aro Rekrut's Avatar
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Posty
    1 544
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    nie tylko ten resp przydało by sie powiększyć. wardy na cod, cracki itp.

    jestem na tak
    Old: Lowca Dziewic, Averion Druid, Alberto Gru, Sendo, Fast Puma, Nix, Don Ja, Woder Bone, Blacksmith, Ardianek, Xayn, Aimzor.
    Lethorn- 2666-2686! Sarumar 2901-2908! Deads Shooter- 3034-3071! Nivelato- 3278-3300! kicaii 2600-2650, 3043-3479! Leonidaas-2548-?
    Mój Life
    [01-06, 15:55] Sasha Rookslayer APO bez Sashy to nie APO Arkadiuszu. [01-06, 16:00] Hokage to tak jak cyrk bez klauna

  4. #4
    Gaduła Schwaab's Avatar
    Zarejestrowany
    Apr 2021
    Posty
    131
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Oczywiście na Nie. Jeżeli Dwarfy zajęte to poszukaj innych respow malolat... Kiedyś się grało i czekało, aż się zwolni przy 300 + online. Jeżeli Dwarfy zostałyby powiększone to inne respy ludzie również chcieli by powiększyć np. Returned. BŁĘDNE KOŁO.

    Wynik głosowania mało istotny... całe NWO na Tak bo Tiki tak powiedział bez jakiegokolwiek wyjaśnienia czemu Tak bo Nie.


    Cytat Napisał Rekrut Zobacz post
    nie tylko ten resp przydało by sie powiększyć. wardy na cod, cracki itp.

    jestem na tak
    Ta i zwiększyć expa + dodać taska na Wardy żeby dawał 5 poziomów. Cracki tak powiększyć, żeby po Cannion biegały. NIE

    Cytat Napisał Fan Wypowiedzi Perona Zobacz post
    Dwarfy zostały znerfione po zablokowaniu możliwość sciągania parala kostiumem. Gdy na dwarfy wejdzie 2 osoby z 5k lvlem na respie ciężko uświadczyć dwarfa. Obecnie na dwarfach nie ma najlepszego expa. Jeśli chodzi o pieniążki to też nie ma tam kokosów(sio 15uc + magic walle i zawsze jesteś na minusie).

    a z drugiej mańki jakie są argumenty aby nie powiększyć respa?
    Dwarfy to temat rzeka... Nie wiem na jakim respie Dwarfów expisz skoro ciężko ci uświadczyć dwarfa skoro są tam dwa respy przyjęte przez graczy. To, że się nie respią na bieżąco to chyba zamierzony efekt... Argumentem nie powiększania respa jest chociażby to, że powtarzam masz inne respy odpowiednie dla takiego wysportowanego, potężnego Knighta, nie? Plus ewentualny Update Uzależnienie graczy na serwerze jeszcze raz od Dwarfów to słaby pomysł... Płacz był ogromny wtedy...

    Co do błędnego koła...
    Jeżeli ktoś chce dwarfy to czemu nie Returned bo jest ich mało, słaby exp i słaby loot albo Ward bo czasem coś spadnie ale słaby exp.

    Cytat Napisał Fan Wypowiedzi Perona Zobacz post
    ty i konoha nie słyniecie z inteligencji. Twoje wypociny skwituje pytaniem RETORYCZNYM: Kiedy ostatni raz biłeś bosa pod respem demented dwarf?
    pozdrawiam
    Pani Kazimiera Szczuka powiedziałaby, że jesteś najsłabszym ogniwem zaś Pani Magda Gessler stwierdziłaby, że jesteś niedorobiony. Mati inteligencie BES MUSKU. Zamiast płakać o zwiększenie respawnu może wystarczy napisać propozycje by boss wymagał mniejszej ilości zabitych Dwarfów na respie? #inteligencja. Co do pytania to nie liczę zabitych bossów, ani nie zapisuje kiedy ostatni raz danego Bossa zabiłem.

    Nie pozdrawiam.

    Cytat Napisał Elite Knight Zobacz post
    Zdecydowanie tak. Niektórzy nie mają pojęcia jak expić na dwarfach z prawie 5k lvlem z sio a co dopiero w większej ilości osób dodatkowo zwiększenie ilości dwarfow, daje większą szansę na... Na jedną fajną rzecz ;-)
    Tym bardziej NIE. Ludzie którzy nie mają pojęcia o stworzeniu Bossa chcą normalnie expic. Zwiększenie respawnu zaburzy exp low lvl
    Ostatnio edytowane przez Schwaab : 14-11-2022 o 18:54
    "Jak problem ma koleżka, też go mam, mam tak od dziecka..."


    Karma Wraca !!!

  5. #5
    Nowicjusz
    Zarejestrowany
    Aug 2021
    Posty
    14
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Zdecydowanie tak. Niektórzy nie mają pojęcia jak expić na dwarfach z prawie 5k lvlem z sio a co dopiero w większej ilości osób dodatkowo zwiększenie ilości dwarfow, daje większą szansę na... Na jedną fajną rzecz ;-)
    Narses Von Bohenwald 4553-4948

Podobne wątki

  1. Informacje o Demented Dwarf
    By Sasha Rookslayer in forum Pomoc
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni Post / Autor: 10-03-2021, 22:02
  2. Demented Dwarf
    By Showtek in forum Propozycje
    Odpowiedzi: 21
    Ostatni Post / Autor: 10-03-2021, 21:59
  3. Demented Dwarf oraz balans profesji
    By Sasha Rookslayer in forum Opinie & Krytyka
    Odpowiedzi: 17
    Ostatni Post / Autor: 03-03-2021, 18:02
  4. Jak dojść na Demented Dwarf?
    By Sasha Banned in forum Poradniki
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni Post / Autor: 08-11-2017, 18:11

Zasady Postowania

  • Nie możesz zamieszczać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać postów
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •