User Tag List

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki 21 do 40 z 40

Wątek: Inquso i twierdzenie że został oszukany! (Michas banicja)

  1. #21
    Banned
    Zarejestrowany
    Jan 2021
    Posty
    21
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Gościu! Co to w ogóle jest za płacz? Weź się nie kompromituj lepiej. Jesteś dziwną osobą, która myśli, że na lizaniu dupy cokolwiek ugra. Zajmij się sobą, a wyjdzie Ci na lepsze. Bez pozdrowień.


    Tutaj czyste złoto od Inquso. Cieszę się, że właśnie w takich słowach bezpośrednio zostało ci to ukazane.

    Od kiedy gracze potrzebują szeryfa i adwokata Michasia do wysyłania nagrań?
    Ostatnio edytowane przez woojtylaa : 05-12-2022 o 11:39

  2. #22
    Średnio zaawansowany
    Zarejestrowany
    Jan 2022
    Posty
    49
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    https://youtu.be/aZSf9LSfHdE

    Tutaj też sam skosa zrobiłem.

  3. #23
    Nowicjusz
    Zarejestrowany
    Aug 2021
    Posty
    14
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał ZozolDeNoob Zobacz post
    Moim zdaniem to było normalne zgłoszenie, celowego "OSZUKIWANIA GAMEMASTERA" nie było. Mógł Dark Monsterowi bana nie dawać i dla reszty albo dać mniejszą kare albo po prostu nie banować.


    Cytat Napisał ZozolDeNoob Zobacz post
    Ciebie również to utkaj łeb. Temat dla każdego
    wez "ić" graj tymi nobami co do tej pory grałeś. Bo tylko do tego się nadajesz jak szfap. Weź sobie jeszcze bulbasaura ogarnij jak on takiego 120kg

    udowodnij
    Ty, ale pytał Cię ktoś o zdanie? No właśnie. Nie.
    Ostatnio edytowane przez Elite Knight : 04-12-2022 o 23:46
    Narses Von Bohenwald 4553-4948

  4. #24
    Łowca postów Edward12's Avatar
    Zarejestrowany
    Jan 2013
    Posty
    273
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał SEDING Zobacz post
    https://youtu.be/aZSf9LSfHdE

    Tutaj też sam skosa zrobiłem.
    moge ci dac przynajmniej 2 lub 3 nagrania jak sam skosy robiłeś i pisałes dzieki za nagranie XD
    King Jakub 2740-2749
    Ziomekp
    Damballa 4970-5077
    Spooky Shadow 5153-5210
    Astaroth 5467-5503
    Lord Boonek 4886-4916) 4974-4974

  5. #25
    Administrator Inquso's Avatar
    Zarejestrowany
    Oct 2017
    Posty
    3 037
    Mentioned
    64 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Widow Zobacz post
    Ja nie miałem na celu nikogo oszukać bo tylko widziałem filmik, który otrzymałeś w zgłoszeniu, a dla mnie wygląda to jak auto push.
    Ale Ty nie jesteś czyimś adwokatem żeby wysyłać cudze zgłoszenia.

    Cytat Napisał Widow Zobacz post
    Okej, a skąd niby mogę wiedzieć że coś jest nie tak na filmiku skoro tylko dostałem do niego link? Dziwna sprawa.
    Napisałem ja zgłoszenie bo jak wszyscy zauważyli najszybciej mi odpisujecie więc co w tym dziwnego?
    Jak już kilka razy pisałem - Ty nie jesteś od tego, żeby rozpatrywać cudze zgłoszenia. Gdybyś nie rozsyłał cudzych zgłoszeń może teraz byś nie był zamieszany w próbę oszustwa i wyłudzenia bana.

    Cytat Napisał Widow Zobacz post
    I dlaczego na początku nie zweryfikowałeś to z innymi tylko przyznałeś bana i później wyszła sytuacja taka, a nie inna?
    Myśl Michaś, myśl!
    Dostał bana, napisał odwołanie więc rozesłałem je do Nedina, Pointa i Apendora żeby również zweryfikowali, ot cała filozofia.

    Cytat Napisał Schwaab Zobacz post
    Kursor stoi, pisze "oo", kasa pod siebie, manas, Exori Max, UH i sam robi skosy. GENIUSZ Tibi.
    Jakoś ja tam widzę, że nie robi tego w jednym czasie tylko za koleją. Kursor stał -> zrobił skos -> ruszył kursorem i wtedy dopiero napisał.
    Ale jak dla Ciebie dziwne jest to, że ktoś wykonał kilka ruchów w 3 sekundy to nie dziwię się, że potrzebujecie v8.

    Cytat Napisał Schwaab Zobacz post
    @Inquso na VAR to sie nie nadajesz. Twoje wspomnienia z PvP Jihad to tylko wspomnienia jezeli nie potrafisz prostej sytuacji ocenic klarownie. Zamykaj tematy i kończ waść, wstydu oszczędź.
    W moich wspomnieniach z PvP z Jihadem Ciebie nie kojarzę. A jeśli chodzi o ocenianie klarowne to właśnie to zrobiłem.

    Cytat Napisał Schwaab Zobacz post
    @Inquso ja mam tylko mocne pociski ale ciebie traktuje jak ksiezniczke bo temat Mi zamkniesz
    Pisząc "mocne pociski" masz na myśli, obrażanie czyjejś matki? :v jbc. to są żałosne pociski, a nie mocne.

    Cytat Napisał Schwaab Zobacz post
    Co do tlumaczenia to raczej masz z tym problemy. Chyba, ze zamkniecie tematuz to wyjasnienie.
    Akurat wytłumaczyłem dobrze i nie mam z tym problemów, bo widzę, że ludzie zrozumieli o co chodziło i śmiem stwierdzić, że problemy to możesz mieć Ty ale z czytaniem ze zrozumieniem skoro nie rozumiesz co napisałem.

    Cytat Napisał Schwaab Zobacz post
    Zgloszenie poszlo przez Michasia bo kazdy z Was ma w dupie APO, a wpisujecie Administratora w CV. Michas ma konto od XX Lat i temat owartry, nie zamkniety od kilkunastu zgloszen - Geniuszu.
    Widocznie pisał konkretne zgłoszenia, a nie użalanie się nad sobą bo ktoś kogoś nazwał głupkiem :v Geniuszu.

    Cytat Napisał Schwaab Zobacz post
    Daj mi nagranie na jakiegokolwiek gracza TWOJA metoda banuje kazdego. Pssss... Ty chciales banowac za "exana ani", wiec ???
    Niestety możesz jedynie pomarzyć o dostępie do nagrań :x owszem, chciałem banować bo zaczęto mi spamować, że wykorzystują jakiś "bug" przez stosowanie czaru na respie - stąd moje stanowisko odnośnie banowania. Koniec końców jak dowiedziałem się o co chodzi to nikomu bana nie przydzieliłem, Sherlocku.

    Cytat Napisał Schwaab Zobacz post
    Pokaz klase i chodz discord - ogolny. Discord to tam gdzie miales graczy sprawdzac na jakim kliencie graja.
    Mam pokazać klasę i wchodzić do Ciebie na discorda i wyzywać się od kurw i cisnąć sobie matki? dzięki, może 10 lat temu, pozwolisz, że nie skorzystam z tego zaszczytu. A jeśli chodzi o sprawdzanie graczy to masz szczęście, że tego nie robię :v you know what I mean

    Cytat Napisał Schwaab Zobacz post
    Caly @Inquso mocarz forum z pozycja. Nie usuwać bo wroci, zbanuje i kartki rozdawac bedzie.
    Poprosiłem żeby żaden z moderatorów się nie wtrącał. Nie wiem co sobie ubzdurałeś bo nikomu w tym temacie nie dałem kartki.

    Cytat Napisał Schwaab Zobacz post
    Po co banowac kogos takiego jak Ty? Alkoholik w bitce sie nie przydaje Baaaa... to nawet nie profesja
    Z tym poziomem na discordzie dużo się nie pomyliłem :v

    Cytat Napisał SED Yui Zobacz post
    Nie było kontr, ciekawie ciekawie XDDDDD

    [Inquso] No czego nie rozumiesz? Dark Monster nie wysłał mi nagrania więc go nie ma.

    Czyli wyssane z palca po "DOKŁADNEJ WERYFIKACJI" Zero kontry ze strony Dark Monstera
    Jeszcze raz zapytam, czego nie rozumiesz?

    Cytat Napisał Grzelo Zobacz post
    @Inquso kazdy wie jakie masz relacje z Dark Monsterem usilujesz na sile udowodnic ze kolega nie jest winny na nagraniach widac ze jest winny gry na botach osmieszasz sie ze masz wgl tutaj pozycje nie masz pojecia o grze na mainie wiec nie rozpatruj podan main bo wiesz tylko cos o rooku bo sam na nim grasz komprpmitacja calego apo z twojej strony.
    Oj Grzelo, jeszcze kilka dni temu pisałeś do mnie na prywatną postać xD
    Dark monster został sprzedany, obecnego ownera nawet nie znam. Twierdzisz, że nie mam pojęcia o grze i pvp na mainie, gdzie za czasów jak grałem na mainie i toczyliśmy bitwę z Jihadem to jedynie z kim był problem w PvP to był Bart, Flac i Zarexoholik. Kompromitacją to jest ta Twoja dwubiegunowość, na tibii piszesz jak X lat temu, po ksywce, którą sam mi wymyśliłeś jak jeszcze razem grywaliśmy, a jak widzisz, że ktoś chce wytoczyć na mnie działo to płyniesz z falą tego gówna :v

    Cytat Napisał ZozolDeNoob Zobacz post
    Xd

    Jak coś to nie da sie chodzić podczas rzucania kasy.
    Widziałeś w ogóle nagranie? pierw ją wyrzucił, a potem walił skosy. To nie było podczas. Chyba, że piszesz o innej sytuacji.

    Cytat Napisał Ektoplazma Zobacz post
    @Inquso nie wiem czemu wg sie tlumaczysz. Typ wyslal nagranie z 3 reki wiec sam sobie strzelil w kolano.
    Czy chcial czy nie chcial -oszukał
    W sumie masz racje

    Cytat Napisał Schwaab Zobacz post
    Zapytaj Pointa ile razy go na Discord obraziłem - zapomniałem Ty się nie komunikujesz z resztą ekipy bo zawsze masz rację.
    Więc zapytajmy @Pointa i reszty czy się z nimi nie komunikuję. @Apendor, @Nedin, @Lirtes. Teraz mam podstawę żeby wkleić Ci warna bo wprowadzasz ludzi w błąd pisząc, że się nie komunikuje z resztą. Zaczekajmy, może odpowiedzą.

    Cytat Napisał Schwaab Zobacz post
    Mylisz się cały czas. Podjąłeś złą decyzję i jej zmienić nie możesz to odpisujesz w temacie bo nie masz godności by z chłopakami to wytłumaczyć na Dc.
    Nie rozumiem czego nie możesz pojąć? do wyjaśniania spraw jest forum - nikt mi nie dał nakazu z góry, że musze z kimś rozmawiać na discord. Rozmawiam z kim chce i kiedy mam ochotę z tobą raczej wspólnych tematów bym nie znalazł.

    Cytat Napisał Schwaab Zobacz post
    Udowodnić komuś skosy? albo bota? Po co? Jestem Inquso.


    Cytat Napisał Schwaab Zobacz post
    Ps. Rodziny obrażam tylko kur** bez honoru i tym co zaczynają moja rodzinę obrażać.
    xD pozwolisz - bez komentarza prawilniaku.

    Cytat Napisał Schwaab Zobacz post
    Jakbyś otworzył oczy albo czytał ze zrozumieniem byś doczytał wszystko na Discord - Geniuszu?
    Discord powstał z intencji Apendora, równie dobrze NIE MUSZĘ tam wchodzić (podkreśliłem żebyś to wyłapał).

    Cytat Napisał Schwaab Zobacz post
    Co do sprawdzania klienta to byś zrobił coś dla serwera od Siebie i zaczął sprawdzać. Lepiej postać w Trainer rook, nie?
     Click to show spoiler


    Tak, lepiej postać w trainerze.

    Cytat Napisał Schwaab Zobacz post
    Więcej Ci nie odpisze bo nie jesteś tego wart.
    Cytat Napisał Schwaab Zobacz post
    Zapraszam Discord Tibijski cwaniaku na rozmowę poważną, a nie Mi tu z Matkami i kur*** wyjeżdżasz (strach?).
    Zrozum tibijski prawilniaku, że nie mamy o czym gadać. W zwyczaju mam, że jak z kimś nie mam o czym rozmawiać to z nim nie rozmawiam, szkoda mi na to czasu.

    Cytat Napisał Schwaab Zobacz post
    Ale pomarzyć mogę
    Tak, możesz.

    Cytat Napisał Schwaab Zobacz post
    W momencie kiedy Inquso zapytałeś czy możesz udostępnić nagranie dla strony zbanowanej wiedzieliśmy w 90 %, że coś kombinujesz.
    No, kombinacja w ch*j xD nie wiem skąd bierzesz te wyimaginowane teorie ale marnujesz się, zacznij pisać jakąś powieść science fiction.

    Cytat Napisał Schwaab Zobacz post
    O jeszcze jedno Cie proszę - nie prowokuj. I usuń ten Twój podpis z "60" bo pomówiłeś w tej sytuacji dwóch graczy bez dowodów.
    JP 100%, nikogo nie pomówiłem, chcieli kogoś wjebać na minę to dostali za swoje.
    Pozwolisz, że z tobą dyskusję zakończę w tym miejscu
    Ostatnio edytowane przez Inquso : 05-12-2022 o 15:54

  6. #26
    Gaduła ZozolDeNoob's Avatar
    Zarejestrowany
    Jan 2018
    Miasto
    Skąd jesteś?
    Posty
    127
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał elite knight Zobacz post
    ty, ale pytał cię ktoś o zdanie? No właśnie. Nie.
    xd .

    Cytat Napisał Elite Knight Zobacz post
    I tyle właśnie możesz ehhh gdzie te czasy jak unlucky je**l cię jak psa )))
    zawsze mial mniejszy level ode mnie jak coś XD
    z tego co pamietam jak kosa gral riliskiem to myślałeś że to ja więc gz.
    nigdy mnie nie "je**ł jak psa"
    Ostatnio edytowane przez ZozolDeNoob : 05-12-2022 o 00:09
    Farv 4968 - 5002
    Brox 4606 - 4620
    kicaii 4394 - 4417

  7. #27
    Nowicjusz
    Zarejestrowany
    Aug 2021
    Posty
    14
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał ZozolDeNoob Zobacz post
    xd .
    I tyle właśnie możesz ehhh gdzie te czasy jak unlucky je**l cię jak psa )))
    Narses Von Bohenwald 4553-4948

  8. #28
    Średnio zaawansowany
    Zarejestrowany
    May 2022
    Posty
    31
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Elite Knight Zobacz post
    I tyle właśnie możesz ehhh gdzie te czasy jak unlucky je**l cię jak psa )))
    Nie wiem kim jestes, wiec nie mieszaj mnie w swoje bojki

  9. #29
    Meluś King SED Yui's Avatar
    Zarejestrowany
    Nov 2019
    Posty
    79
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Inquso Zobacz post
    Jeszcze raz zapytam, czego nie rozumiesz?
    Chociażby tego, że Dark Monster nie wysłał żadnych dowodów obciążających Shamsolvezzin'a i Twoja "Dokładna weryfikacja" jest wyssana z palca XDDD

    Niech Dark Monster pokaże nagrania i udowodni, że to nie On pushowal Shamsa.. A no chyba, że nie może pokazać nagrania bo V8 za mocno wleciało 🤣🤣
    ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


  10. #30
    Aro Rekrut's Avatar
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Posty
    1 543
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Bardzo dobrze się stało. Dobry zwyczaj nie podpierdalaj
    Jesteś konfident i masz nauczkę hehe
    Old: Lowca Dziewic, Averion Druid, Alberto Gru, Sendo, Fast Puma, Nix, Don Ja, Woder Bone, Blacksmith, Ardianek, Xayn, Aimzor.
    Lethorn- 2666-2686! Sarumar 2901-2908! Deads Shooter- 3034-3071! Nivelato- 3278-3300! kicaii 2600-2650, 3043-3479! Leonidaas-2548-?
    Mój Life
    [01-06, 15:55] Sasha Rookslayer APO bez Sashy to nie APO Arkadiuszu. [01-06, 16:00] Hokage to tak jak cyrk bez klauna

  11. #31
    Dirty Harry TuK!'s Avatar
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Posty
    955
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Aż się przypomina pewien klasyk.

    Michaś - nawarzyłeś piwa, to teraz musisz je wypić.

  12. #32
    Banned
    Zarejestrowany
    Oct 2022
    Posty
    12
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Owacje na stojąco dla Inquso, skończyło się cwaniakowanie Michasia i jego przydupasów z konohy, pewnie nie pierwszy raz takie podrabianie jakiegoś filmiku miało miejsce, powinniście się temu bardziej przyjrzeć i pobanować, wszystkich którzy maczali w tym palce.


    where is michas?????
    tutorka nie bedzie, clenera nie bedzie, konta na forum nie bedzie, władzy na discordzie nie bedzie, NICZEGO NIE BEDZIE by kszysztof kononowicz

  13. #33
    FISZU LEGENDA Fiszu aka Solik's Avatar
    Zarejestrowany
    Dec 2021
    Posty
    70
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Rekrut Zobacz post
    Bardzo dobrze się stało. Dobry zwyczaj nie podpierdalaj
    Jesteś konfident i masz nauczkę hehe
    Areczku w sam punkt



    Schwaab
    Ps. Rodziny obrażam tylko kur** bez honoru i tym co zaczynają moja rodzinę obrażać.
    Ty ku bez honoru odklejona od pługa na liścia. Niemcu spłakałeś mi się w priv że wyzywają Ci dzieciaki to aż mi się zrobiło Ciebie szkoda, serioo. Chciałem potrzymać Cie za rączke, wesprzeć duchowo, bałem się że możesz nie wytrzymać presji i zawiesić się na linie - było pewnie blisko bo charakteru to masz jak 10 letnia dziewczynka, powinieneś docenić moją pomoc, martwiłem się o ludzkie życie. Zachowanie jak zwykła rura w dodatku dwulicowa, jestescie kozakami w necie i tylko tutaj mozecie sobie popisac pierdoły bo w cztery oczy kazdy po kolei wyłapałby w ten głupi łeb. Więc nie podniecaj się tam za bardzo farmazoniarzu. Jak tak lubisz pisać zgłoszenia i podpierdalać ludzi w grze to może złóż papiery do Polizei? Tylko pamietaj utytej rurki nie wezmą XD




    Ostatnio edytowane przez Fiszu aka Solik : 05-12-2022 o 17:41

  14. #34
    Zaawansowany Mr Joint's Avatar
    Zarejestrowany
    Jun 2017
    Miasto
    Pomorskie
    Posty
    66
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    +1 Inquso

    Tak kończą konfitury.
    Bez pozdrowień.
    Kinder Bueno

  15. #35
    Banned
    Zarejestrowany
    Dec 2021
    Posty
    76
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Rzadko kiedy wypowiadam się z tego konta.
    Nie rozumiem po co Inquso wdaje się w dyskusje, zamiast zamknąć ten temat, który do niczego nie prowadzi, bo decyzję, którą podjął nie zmieni.
    Zresztą tłumaczyć też się nie musi
    Regulaminy -> III. Kary -> 1. Administracja serwera podejmuje kroki, które uważa za stosowne.
    A konfident zostanie konfidentem.

  16. #36
    Banned
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Miasto
    Szczecin
    Posty
    2 550
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Kłamstwo ma krótkie nóżki Michale, nie wiesz o tym? Popierdala sobie na nich gładko, ale tylko do czasu, aż się o nie potknie, co zdarza się na ogół dość szybko, właśnie dlatego, że są takie krótkie. Michał, potknąłeś się - wstawaj! Ktoś kto karmi innych kłamstwem, udławi się smakiem prawdy prędzej czy później. Mam nadzieje, że się udławiłeś.


    Inquso, dobra robota.

  17. #37
    Uzależniony Domcio Old's Avatar
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Miasto
    Toruń
    Posty
    673
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Michaś i louis jada na jednym wózku, kto jest 60 ten niestety kończy marnie pozdro dla inquso za to ze nie jest stronniczy i nie pieprzy sie z idiotami
    Master Domcio 0-1033 (sprzedany)
    Nacomi Tahata 0-1518 (sprzedany)
    Mainerek 0-1778 (zachowany)
    Rook Elti 0-?

  18. #38
    Senior Game Master Nedin's Avatar
    Zarejestrowany
    Jan 2018
    Miasto
    Silver City
    Posty
    857
    Mentioned
    26 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Historia stara jak świat, wysyłanie zgłoszeń na siłę zawsze kończyło się źle (oczywiście dla osoby usiłującej uwalić na siłę).

    Na nagraniu widać jak kursor ewidentnie się zatrzymuje (co wygląda na zmianę umiejscowienia ręki z myszki na klawiaturę), a później w magiczny sposób kursor "zaczyna się ruszać" no to sorry, ale nie obejdzie się bez konsekwencji.

    Dodatkowo zgłoszenie jest zamieszczone przez osobę trzecią, więc obie zamieszane osoby ponoszą konsekwencje swoich dokonań.

    Podobna sytuacja występuje przy próbie napisania "oo"

    Jak dla mnie @Inquso podjął właściwą decyzję, co zresztą mu napisałem.

    Temat wyczerpany, więc jak dla mnie @Inquso ;możesz to zamknąć, bo zrobił się już zbędny spam. Jak ktoś z nas będzie chciał coś dodać to to zrobi.

  19. #39
    Administrator Inquso's Avatar
    Zarejestrowany
    Oct 2017
    Posty
    3 037
    Mentioned
    64 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    To zamykam szopkę

  20. #40
    Ten najgorszy :c Apendor's Avatar
    Zarejestrowany
    Oct 2017
    Posty
    631
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    "Nie kiwnąłem nawet palcem, by się znaleźć w takiej walce."

    Sky is the limit.

Zasady Postowania

  • Nie możesz zamieszczać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać postów
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •