User Tag List

Pokaż wyniki 1 do 5 z 5

Wątek: Akcja Mikołajkowa - pozbądź się ostrzeżeń lub warnów.

  1. #1
    Administrator Inquso's Avatar
    Zarejestrowany
    Oct 2017
    Posty
    3 038
    Mentioned
    64 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie Akcja Mikołajkowa - pozbądź się ostrzeżeń lub warnów.

    Święty Mikołaj postanowił odwiedzić forum. Każdy, kto ma na koncie upomnienie lub ostrzeżenie ma możliwość napisania listu do Świętego Mikołaja z prośbą o anulowanie punktów karnych. Prośba może być napisania w formie poważnej, jak i w formie żartobliwej. Listy zamieszczajcie w tym temacie. Mikołaj opuści forum za kilka dni...

    Najbardziej kreatywna osoba dostanie mały prezent w postaci +15% swojej reputacji.

    AKCJA NIE DOTYCZY ZBANOWANYCH KONT!

  2. #2
    Łowca postów Edward12's Avatar
    Zarejestrowany
    Jan 2013
    Posty
    273
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Jedzie Mikołaj, jedzie saniami, wielki ma wór z prezentami. Obdarowuje tylko grzeczne dzieci, kto niegrzeczny z banem do domu poleci. Mikołaj pędzi na forum wnet mi warny zdejmuje, temu panu w brodzie lepiej niech nikt nie podskakuje! Gdy byłeś nie grzeczny w tym roku, ludzi sprzedawales (Śp moderator Kichas) lepiej uważaj bo Mikołaj z czarna listą za temple stoi, wpisze cię na listę i wyśle na wakacje. Morał tej bajki jest krótki i dobrze wszystkim znany nie wysyłaj fałszywych zgłoszeń bo będziesz zbanowany.

    [Inquso] Mikołaj prosił o listy, a nie wiersze.

    Pare dni temu przez przypadek ktoś mi wyslał list który lekko zmodyfikowalem

    Drogi Mikołaju, mam 14 lat, jestem wojownikiem.
    Wiem, że Twoje istnienie jest wątpliwe jednak gdy chodzi o prezenty warto próbować wierzyć w rzeczy absurdalne!
    Mam bardzo niskie kieszonkowe więc proszę Cię o kilka rzeczy:
    - trąbkę
    - bębenek
    - pistolet na kapiszony
    Mój brat niedzwiadek będzie mi płacił, że nie zatrąbię gdy on będzie się całował ze swoją dziewczyną, tata, że nie zabębnię gdy on będzie oglądał mecz, a dziadek, który ma słabe serce, że nie wystrzelę z pistoletu za jego plecami. Za to ja jak będę miał spokój przy graniu w tibię.
    Ostatnio prosiłem o śnieg. Pojawił się szron więc Ciebie proszę o dokładność przy spełnianiu moich życzeń!
    W szkole mówią, że jesteś jak administrator sieci:
    1. Jesteś gruby.
    2. Nosisz brodę.
    3. Wszyscy piszą do ciebie listy.
    4. Nikt cię nigdy nie widział.
    Modified by Edward
    Ostatnio edytowane przez Edward12 : 06-12-2022 o 18:32
    King Jakub 2740-2749
    Ziomekp
    Damballa 4970-5077
    Spooky Shadow 5153-5210
    Astaroth 5467-5503
    Lord Boonek 4886-4916) 4974-4974

  3. #3
    Banned
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Miasto
    Szczecin
    Posty
    2 550
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Super inicjatywa.


    Drogi Święty Mikołaju!

    Dziś mamy Twoje święto i oczywiście czas Twoich wizyt. Rozmawiałem z Rudolem i Elfami, a ci powiedzieli mi, że ciężko będzie spełnić moje życzenie odnośnie usunięcia stałych 3 punktów karnych, ale mogę spróbować.. W tym roku byłem bardzo grzeczny i mam nadzieje, że w nagrodę za to usuniesz albo chociaż zamienisz mi stałe punkty karne na punkty czasowe (może być kilka miesięcy). Obiecuje, że się poprawię i będę w nowym roku jeszcze lepszym użytkownikiem!

    Gdyby udało się spełnić wyżej wymienione życzenie i dałbyś mi taki prezent, to na pewno byłbym zadowolony.

    Z poważaniem, Sasha.
    [Inquso] Mikołaj postanowił zrobić Ci prezent i ściągnął warna.
    [Sasha] Dzięki, milutko.
    Ostatnio edytowane przez Sasha Rookslayer : 06-12-2022 o 15:42

  4. #4
    Uzależniony Domcio Old's Avatar
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Miasto
    Toruń
    Posty
    675
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Warna na tym koncie nigdy nie miałem, tylko 2 żółte kartki i to 11 lat temu, więc tez może jakieś nagrody dla takich osób jak ja za dobre zachowanie na forum
    Master Domcio 0-1033 (sprzedany)
    Nacomi Tahata 0-1518 (sprzedany)
    Mainerek 0-1778 (zachowany)
    Rook Elti 0-?

  5. #5
    Zaawansowany Mr Joint's Avatar
    Zarejestrowany
    Jun 2017
    Miasto
    Pomorskie
    Posty
    66
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Domcio Old Zobacz post
    Warna na tym koncie nigdy nie miałem, tylko 2 żółte kartki i to 11 lat temu, więc tez może jakieś nagrody dla takich osób jak ja za dobre zachowanie na forum
    Sęp.
    Ps: Nie ma nic za darmo.
    Kinder Bueno

Zasady Postowania

  • Nie możesz zamieszczać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać postów
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •