User Tag List

Zobacz wyniki ankiety: Tutore

Głosujących
19. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak

    0 0%
  • Nie

    1 5.26%
  • Noob

    18 94.74%
Pokaż wyniki 1 do 13 z 13

Wątek: Tutor Tharo?

  1. #1
    Banned
    Zarejestrowany
    Aug 2021
    Posty
    71
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Thumbs down Tutor Tharo?

    Witam, dlaczego nowy tutor wprowadza mnie w błąd? Chciałem się dowiedzieć czy jest jakaś bramka levelowa na elf soldierki napisał, że jest od 80 lvl a ja se wlazłem 15nastym.
    10:52 Nieodpowiedni [15]: od ktorego lvl jest dostep na elf soldiery i czy jest tam bramka lvlowa 10:53 Tharo: na cod nie masz bramki i na ev tez nie 10:58 Nieodpowiedni [15]: ale na cod i na evul nie masz elf soldierow.
    10:59 Tharo: no to na elfy masz 10:59 Tharo: bramke 10:59 Nieodpowiedni [15]: ale levelowa czy nie bo nie wiem 11:00 Tharo: 80 lv, i misje musisz miec

    Jeśli bierzecie tutore to raczej powinien być wyedukowany.
    @Tharo
    Słabe to jest to, że musisz doczytać i wtedy dopiero odpowiadasz. Bo jeśli kandydujesz na tutore to musisz mieć wiedze i pomagać graczom. Poza tym jeśli nie znasz odpowiedzi wystarczyło napisać, że jej nie znasz a nie wymyślać jakiś 80lvl z doopy.
    Ostatnio edytowane przez wento : 24-12-2022 o 11:15

  2. #2
    Senior Tutor
    Zarejestrowany
    Dec 2022
    Posty
    86
    Mentioned
    46 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Słabe te wasze prowokacje, chociaż nie powiem ciekawe. Miałem na uwadze to co piszą w poradnikach. Wybacz ze nie znam każdej bramki na serwerze xD

  3. #3
    Aro Rekrut's Avatar
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Posty
    1 545
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Niby miał znać questy itp. no ale nikt nie zna wszystkiego na pamięć
    Old: Lowca Dziewic, Averion Druid, Alberto Gru, Sendo, Fast Puma, Nix, Don Ja, Woder Bone, Blacksmith, Ardianek, Xayn, Aimzor.
    Lethorn- 2666-2686! Sarumar 2901-2908! Deads Shooter- 3034-3071! Nivelato- 3278-3300! kicaii 2600-2650, 3043-3479! Leonidaas-2548-?
    Mój Life
    [01-06, 15:55] Sasha Rookslayer APO bez Sashy to nie APO Arkadiuszu. [01-06, 16:00] Hokage to tak jak cyrk bez klauna

  4. #4
    Średnio zaawansowany czytelnik for room's Avatar
    Zarejestrowany
    Dec 2022
    Miasto
    Brak Informac
    Posty
    28
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Oczekuję, aż poda się do dymisji! Rozumiem nie znać nowych questów typu QOTN, OTS QUEST 2. Ale takie rzeczy są podstawą! Ciekawy jestem czy wie, że na resp Brave Witch potrzebny jest 140 poziom i Premium Account

    ps. zdrowych, wesołych mordeczki

  5. #5
    Średnio zaawansowany
    Zarejestrowany
    Dec 2022
    Posty
    28
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Tharo Zobacz post
    Słabe te wasze prowokacje, chociaż nie powiem ciekawe. Miałem na uwadze to co piszą w poradnikach. Wybacz ze nie znam każdej bramki na serwerze xD
    To jak nie wiesz to trzeba się doinformować, albo weź się za produkcję jedwabników.

    Po co ma być tutor który nie potrafi pomóc graczowi?
    Dla mnie jest skreślony na starcie

  6. #6
    Banned
    Zarejestrowany
    Mar 2020
    Miasto
    Capital City
    Posty
    91
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Ja za to wczoraj otrzymałem 3x mute za coś co napisałem... nie wiem sam bo tutore napisał że uploaduje filmik na podstawie ktorego zostalem zmutowany (cyborg), a pozniej pisal ze nie moze wyslac mi nagrania xD dla mnie nie ogarniaja sytuacji a jak nie maja zielonego pojecia to niech nie podejmuja decyzji. KROPA.

    Cytat Napisał Salva Zobacz post
    Informacyjnie:
    Pierw dostałeś upomnienie, potem kolejne (po 10 minutach). Po 30 min od pierwszego upomnienia dostałeś mute na 20 minut. Następnie wchodząc i wyzywając z kolejnych kont dostawałeś kolejne mute. Przez 3 godziny drążyłeś temat że domagasz się dowodów za co dostałeś mute na 20 minut, w przypadku mute wystarczy screen, którego dostałeś. Jeżeli nadal nie rozumiesz dlaczego dostałeś mute, pomimo tego że kilkukrotnie dostałeś ode mnie dokładne wytłumaczenie dlaczego go dostałeś, to bardzo mi przykro.
    Panie, czy to mute czy inna kara podstawą do kary jest filmik a nie screen. Filmik jest dowodem, nie screen. Tego też nie wiesz? Również mi przykro że przychodzisz na stanowisko a nie znasz regulaminu i swoim trzecim postem na forum próbujesz tutaj starego wyjadacza pouczać hehe

    PS. Nie bylem na kilku kontach INFORMACYJNIE. Ciagle pisalem z jednego wiec prosze bardziej doprecyzowywac słowa.

    Cytat Napisał    6   ° Zobacz post
    Ja rozumiem, że ktoś mógłby nie znać odpowiedzi na jakieś misje Ahmedowskie, czy inne wysokopoziomowe questy, ale tutor ma pomagać nowym graczom przede wszystkim, a nowy gracz nie zaczyna od 900 lvla, tylko od 1 i leci z questami i respami po kolei.
    Buahahaha wytłumacz to allegro kida z konohy XD Oni zaczynaja od 4k lvla XDD
    Ostatnio edytowane przez Centaurion : 24-12-2022 o 16:54

  7. #7
    Banned
    Zarejestrowany
    Dec 2022
    Posty
    20
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Centaurion Zobacz post
    Ja za to wczoraj otrzymałem 3x mute za coś co napisałem... nie wiem sam bo tutore napisał że uploaduje filmik na podstawie ktorego zostalem zmutowany (cyborg), a pozniej pisal ze nie moze wyslac mi nagrania xD dla mnie nie ogarniaja sytuacji a jak nie maja zielonego pojecia to niech nie podejmuja decyzji. KROPA.
    Informacyjnie:
    Pierw dostałeś upomnienie, potem kolejne (po 10 minutach). Po 30 min od pierwszego upomnienia dostałeś mute na 20 minut. Następnie wchodząc i wyzywając z kolejnych kont dostawałeś kolejne mute. Przez 3 godziny drążyłeś temat że domagasz się dowodów za co dostałeś mute na 20 minut, w przypadku mute wystarczy screen, którego dostałeś. Jeżeli nadal nie rozumiesz dlaczego dostałeś mute, pomimo tego że kilkukrotnie dostałeś ode mnie dokładne wytłumaczenie dlaczego go dostałeś, to bardzo mi przykro.

  8. #8
    !No lifer! 1st R. Boonek's Avatar
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Miasto
    Glasgow
    Posty
    1 508
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Od takich zadań masz swój własny risercz i poradniki na forum. Moim zdaniem wcale nie musi znać takich pierdol…

  9. #9
    Banned
    Zarejestrowany
    Dec 2021
    Posty
    76
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Pożądane cechy:

    - Znajomość regulaminu, mapy APO, questów, czarów oraz potworów na poziomie bardzo dobrym
    Ja rozumiem, że ktoś mógłby nie znać odpowiedzi na jakieś misje Ahmedowskie, czy inne wysokopoziomowe questy, ale tutor ma pomagać nowym graczom przede wszystkim, a nowy gracz nie zaczyna od 900 lvla, tylko od 1 i leci z questami i respami po kolei.

    Cytat Napisał Salva Zobacz post
    Informacyjnie:
    Pierw dostałeś upomnienie, potem kolejne (po 10 minutach). Po 30 min od pierwszego upomnienia dostałeś mute na 20 minut. Następnie wchodząc i wyzywając z kolejnych kont dostawałeś kolejne mute. Przez 3 godziny drążyłeś temat że domagasz się dowodów za co dostałeś mute na 20 minut, w przypadku mute wystarczy screen, którego dostałeś. Jeżeli nadal nie rozumiesz dlaczego dostałeś mute, pomimo tego że kilkukrotnie dostałeś ode mnie dokładne wytłumaczenie dlaczego go dostałeś, to bardzo mi przykro.
    Ten to już kompletnie nie potrafi złożyć prostego zdania. W tych trzech linijkach słowo MUTE było użyte pięć razy, nie wspominając o tym, że to zdanie brzmi jak masło maślane.

  10. #10
    Banned
    Zarejestrowany
    Aug 2021
    Posty
    71
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Ogółem to nic nie mam do tego tutorka moge go troche nauczyc wesołych świąt!

  11. #11
    * Never Give Up * Ektoplazma's Avatar
    Zarejestrowany
    Apr 2021
    Posty
    128
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Szukacie problemu na sile. Typ specjalnie kreci afere.

    Tutor jest od pomagania a nie nauki gry, ma prawo sie pomylic tak samo jak my. Skonczcie robic z siebie idiotow, jak ktos ma problem z misjami to zapraszam do zapoznania sie z poradnikami na forum...

  12. #12
    Dżem na 100% Splaxor's Avatar
    Zarejestrowany
    Oct 2007
    Miasto
    50° 25' N i 18° 91' E
    Posty
    1 814
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Jak się nie ma do czego przyjebać to się szuka byle czego.
    Daj chłopakowi oswoić się z pozycją.

  13. #13
    Moderator White's Avatar
    Zarejestrowany
    Aug 2022
    Posty
    20
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Temat uważam za wyjaśniony i zamykam, robi się spam. Szukasz atencji żeby się doczepić a zaraz będzie płacz ze nikt nie chce odpisywać na raporty . Dajcie nowym w ekipie czas na oswojenie, a nie od razu żale wylewacie.

Podobne wątki

  1. Ala tutor
    By Babus in forum Propozycje
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni Post / Autor: 12-07-2008, 15:09

Zasady Postowania

  • Nie możesz zamieszczać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać postów
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •