User Tag List

Pokaż wyniki 1 do 13 z 13

Wątek: Urodziny, upgrade - niekonsekwencja, kłamstwo (?)

  1. #1
    Banned
    Zarejestrowany
    Jan 2021
    Posty
    21
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie Urodziny, upgrade - niekonsekwencja, kłamstwo (?)

    Co tutaj się odbywa z tym upgrade? Dzień 13.11.2022r. był dniem, w którym obchodziliśmy urodziny servera. Odbyło się kilka "eventów", a na koniec dnia dostaliśmy informację, że w przeciągu 14 dni pojawi się obszerna aktualizacja. No... i tutaj się zatrzymamy. Mamy 28.12.2022r. minęło półtora miesiąca, a upgrade ani widu, ani słychu. Ja rozumiem, że to nie jest 2 dni pracy, czy nawet wspomniane 14, ale po co takie informacje skoro nie macie skończonych rzeczy, o których mówicie? Chciałbym, aby ekipa ustosunkowała się do tego. Sam, ja, jako gracz słyszę wiele głosów, że nie ma już po co grać. Tym bardziej, że ekipa jawnie leci sobie z nami w... kulki.

  2. #2
    Aro Rekrut's Avatar
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Posty
    1 545
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Być może uptade jest skończone lecz Mortiis nie ma czasu je przeglądnąć i dodać na serwer?
    Old: Lowca Dziewic, Averion Druid, Alberto Gru, Sendo, Fast Puma, Nix, Don Ja, Woder Bone, Blacksmith, Ardianek, Xayn, Aimzor.
    Lethorn- 2666-2686! Sarumar 2901-2908! Deads Shooter- 3034-3071! Nivelato- 3278-3300! kicaii 2600-2650, 3043-3479! Leonidaas-2548-?
    Mój Life
    [01-06, 15:55] Sasha Rookslayer APO bez Sashy to nie APO Arkadiuszu. [01-06, 16:00] Hokage to tak jak cyrk bez klauna

  3. #3
    Łowca postów Sunarrem's Avatar
    Zarejestrowany
    Feb 2017
    Miasto
    Tarnowskie Góry
    Posty
    190
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    A co wy gadacie.... update juz wprowadzony na serwer w postaci choinki , sniegu w miastach .

  4. #4
    Bywalec Showtek's Avatar
    Zarejestrowany
    Jan 2014
    Posty
    369
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Nie widziałem takiego info nigdy jedynie co to było "Już niebawem otrzymacie również informacje na temat nadchodzącej aktualizacji, która urozmaici Wam nieco rozgrywkę." datę ze za 14dni pojawi się aktualizację to ktoś chyba plotke puscil :P

  5. #5
    Średnio zaawansowany czytelnik for room's Avatar
    Zarejestrowany
    Dec 2022
    Miasto
    Brak Informac
    Posty
    28
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Kiedyś się może doczekamy takiej aktualizacji rozbudowanej jak wyspa Tropicano wraz z Ramzes Helmet Questem w przypadku tej (nadchodzącej Diuqs2). Poczekamy, doczekamy, zobaczymy.
    Bądźcie cierpliwi "Cierpliwi zostaną wynagrodzeni".

  6. #6
    Średnio zaawansowany
    Zarejestrowany
    Dec 2022
    Posty
    28
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Kolejny bezsensowny płacz, znowu to samo, poczytaj inne tematy w tym samym dziale, płacz za płaczem, zamykanie tematu, olewanie ale najważniejsze jest wzięcie dwóch nowych tutorów którzy nie ogarniają, inne sprawy są zamiatane pod dywan, tak jak Mortiis miał się wypowiedzieć w temacie w którym Inquso napisał że poprosi go o oficjalne stanowisko, to nie ma sensu, nie podoba się nie graj bo tutaj się nic nie zmieni

  7. #7
    Banned
    Zarejestrowany
    Mar 2020
    Miasto
    Capital City
    Posty
    91
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Wszystko jest przygotowane. Nie ma mowy o czymś takim jak Ty piszesz, że nieogarnięte itd.
    Wiń za to wszystko @Mortiis, który ma swoje życie i kładzie lache na ten serwer.
    Dużo osób z Administracji wręcz płaszczy się, aby coś tutaj zrobić, ale on ma wyebongo.
    Sam nawet na osobisty telefon do niego pisałem, ale ma to wsiurku.

    Pozdrawiam, prosze nie banować za szczerą opinie.

    PS. Myślicie dlaczego Diuqsa niedokończył @Squid? Z braku czasu czy dostępów do serwa? @Mortiis nikomu nie wierzy jak nie ma czasu i to jego błąd bo serwer mógłby się rozwijać.
    Ostatnio edytowane przez Centaurion : 29-12-2022 o 04:24

  8. #8
    Nowicjusz
    Zarejestrowany
    Sep 2018
    Posty
    10
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Mortiis to największa zakała tego serwera. Gdyby już dawno zrezygnował luźno na tym serwerze mielibyśmy po 200 ludzi online bo ludzie nadal mają sentyment do tibijki i tego serwera ale niestety uparte Mortiisiątko nie odda władzy serwerowi ludziom którym zależy. Administrację forum proszę bez warna za napisanie kilku słów prawdy o7

  9. #9
    Banned
    Zarejestrowany
    Dec 2021
    Posty
    76
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Lepiej niech nie zamyka serwera, fajnie jest wziąć po pracy popcorn i poczytać ten płacz ludzi po 18 roku życia, którym zależy żeby tu grać

    Co do update - myślę, że 95% winy leży po stronie właśnie samego Mortiisa, ale to jest jego serwer i zrobi jak uważa Dochodu z tego i tak nie ma.

  10. #10
    Uzależniony Domcio Old's Avatar
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Miasto
    Toruń
    Posty
    675
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    No cóż, nie dziwię się Mortiisowi, ze położył lache na server, ale jak ma podstawione wszystko pod nos to by mógł wgrać uptade i by bylo po sprawie. Oddac server komuś czy tam nadać uprawnienia jakie ma sam Mortiis? Też bym nie zaryzykował takiego kroku
    Master Domcio 0-1033 (sprzedany)
    Nacomi Tahata 0-1518 (sprzedany)
    Mainerek 0-1778 (zachowany)
    Rook Elti 0-?

  11. #11
    Banned
    Zarejestrowany
    Aug 2021
    Posty
    71
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Sasha Psychofan Zobacz post
    Nie wiem co się łudzicie, rok temu pewna osoba napisała z Administracji, że większych upów już tutaj nie będzie, a jedynie jakieś urozmaicenia, które powinny być na bieżąco robione.

    Z tego co widać to wystarczy exp x2, najazd czy event, który przyciąga graczy. Nie wiem po co Wam ten update.
    Płacz jest, a i tak gracie, kupujecie postacie.
    Dokladnie tak bylo, nie ma komu napisac update :] niech robia to co robia serwer za bardzo juz sie nie rozwinie, fakt ze im nikt za to nie placi ale na darmo trzymaja pozycje :] serwer jest jaki jest grac sie da ale przydaly by sie urozmaicenia typu nowe questy cos ala ahmet.

    @edit
    Sory zapomnialem o Squid ktory jest jedyny kompetenty i ma wiedze co do update.

  12. #12
    Banned
    Zarejestrowany
    Dec 2021
    Posty
    76
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał wento Zobacz post
    Sory zapomnialem o Squid ktory jest jedyny kompetenty i ma wiedze co do update.
    Wiedzą tutaj nic nie zawojuje, jeśli nie będzie miał uprawnień, aby cokolwiek dodać na ten serwer.
    Myślę, że moderator może zamknąć temat, nic więcej z tego nie wyciśniemy, a płaczkowi autorowi zostało wszystko już wyjaśnione.

  13. #13
    !No lifer! 1st R. Boonek's Avatar
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Miasto
    Glasgow
    Posty
    1 508
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Ciekawe czy jak to pisałeś to miałeś takie
    No może jak to napisze to gracze mnie poprą a administracja przyparta do muru zacznie robic update jeden za drugim
    Zapewne miałeś, było fajnie, ale już wstawaj bo jeszcze sie zesrasz xD.




    Moim zdaniem powinniście się cieszyć jeżeli wgl ktokolwiek poświęca swój prywatny czas i coś robi, bo ja osobiście nie wyobrażam sobie, ze wracam z roboty ogarniam w domu coś i jeszcze dla jakiś narzekających typów robię update xD



    /jakby robili często update to każdy by pisał, ze najlepiej to wgl było w 2006 i na chuj te update i ze zniszczyli server
    Ostatnio edytowane przez 1st R. Boonek : 30-12-2022 o 18:08

Podobne wątki

  1. Czy to prawda czy to kłamstwo?
    By Dudo Wygnaniec in forum Piaskownica
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni Post / Autor: 03-09-2021, 08:26
  2. Upgrade serwera do klienta 7.72. Przeczytaj!
    By Zark in forum Propozycje
    Odpowiedzi: 19
    Ostatni Post / Autor: 13-07-2017, 16:03
  3. kłamstwo administracji
    By Azbestowy Człowiek in forum Piaskownica
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni Post / Autor: 12-02-2015, 20:28
  4. Niekonsekwencja Gm'ów
    By DannRook in forum Opinie & Krytyka
    Odpowiedzi: 55
    Ostatni Post / Autor: 17-10-2009, 14:37

Zasady Postowania

  • Nie możesz zamieszczać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać postów
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •