User Tag List

Pokaż wyniki 1 do 15 z 15

Wątek: Jak wyłudzić bana? Poradnik by Konoha

  1. #1
    Łowca postów Edward12's Avatar
    Zarejestrowany
    Jan 2013
    Posty
    273
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie Jak wyłudzić bana? Poradnik by Konoha

    W dniu 6/01/2023 mojej postaci Vildred przyznano bana (w mojej ocenie oczywiście niesłusznego) następującej treści:
    [06/01/2023 19:33:03] @Apendor -> Vildred was banished because of Uzywanie macro/botow itp.
    z powodu posiadania autopusha [27/12/2022 15:47].
    Rzekomym dowodem w tejże sprawie jest nagranie z tzw. solówki w Capital City, które na nieszczęście osoby zgłaszającej oraz osoby przyznającej bana-posiadam. Zapraszam do oglądania:

    Na załączonym przeze mnie filmiku (prócz tego, że jak widać gram na oficjalnym kliencie Apo by Nedin) podlegającym ocenie momentem właściwym jest 42 sekunda, gdzie rzekomo pushnąłem po ciele (zalecam prędkość x0.25 i śledzenie ruchów postaci i umiejscowienie kursora).
    Wersja skrócona z właściwym spowolnieniem (dla leniwych)


    :Oglądanie tego materiału jest swego rodzaju badaniem wzroku, gdyż jeżeli widzisz tu autopusha, to zalecam wizytę u okulisty. Wnioski z tego materiału każdy powinien wyciągnąć sam w zakresie:
    -legalności posiadanego przeze mnie klienta gry,
    -cudu, w jakim miałby we wskazanym momencie zadziałać autopush (gdzie widać, że pushuje ciągle ręcznie),
    -prawdopodobieństwa, że była to próba wyłudzenia bana przez Savara (samodzielny skos),
    -słuszności przyznania bana za autopusha na podstawie przedstawionego materiału (faworyzacja?).

    Dlaczego temat poruszam publicznie? Z racji, iż natychmiastowe odwołanie się do sytuacji (jeszcze z zeszłego roku) z jakichś powodów nie chce być rozpatrzone. Przypadek? Podobna sytuacja praktyk graczy Konohy (wyłudzenia bana) miała miejsce nie tak dawno temu, link (post #3):
    http://www.forum.toproste.pl/showthread.php?t=142576 @Inquso
    Ta sama administracja niechętnie przygląda się poczynaniom graczy Konohy, którzy nienaturalnie szybko potrafią podążać za celem (jakby ktoś potrzebował dobrego autofollow, polecam gracza Astaroth, który bardzo lubi kleić się do postaci Damballa), link:

    Oczywiście tutaj podstaw do bana nie było?

    Dlaczego tworzę ten temat zapytacie? Ano dla tego żeby nasze zgłoszenia w końcu zaczęły być rozpatrywane oraz żeby nie było pseudo faworyzacji+darmowych banów. A no i zapomniałem dodać ukaranie Savara za wyłudzenie bana.

    Dodam dodatkowo zgłoszenie z graczem Savar @Point ("Point 18.12.2022 14:48
    co do savara czekam na nagranie od niego
    bo nagrywa każde solo")
    I co od tamtej pory zero odpowiedzi?
    https://www.youtube.com/watch?v=feu9...%C4%99cz%24uko

    Cytat Napisał Unlucky Zobacz post
    Za ta sytuacje byl ban, pozdrawiam serdecznie.
    Polecam przyjrzec sie poczynaniom Broxa, ktory wrzuca ringi szybciej i chetniej niz splaca dlugi.
    Był ban za ringi nie za tą sytuację :>, a co do Broxa to powinieneś się uczyć synu.

    Cytat Napisał Widow Zobacz post

    Odnosząc się do filmiku, który wstawiłeś to sprawa wygląda jasno że ban jest słuszny.

    0:26 - 0:32 wykorzystałeś bląd clienta, na cliencie 7.6 nie jesteś w stanie fizycznie zrobić tak jak zrobiłeś to na nagraniu.

    W momencie kiedy próbowałeś przesunąć platynki wyświetlił Ci się komunikat że musisz kliknąć "OK", a ty wrzuciłeś energy ringa i dodatkowo kliknąłeś ue uw, gdzie na zwykłym cliencie 7.6 byś tak nie zrobił.
    Wszystko czego nie możesz zrobić na 7.6 a możesz na otc jest banowane za macro boty.
    Po 1 klient jest z forum najnowszy bez przeróbek. Po 2 jest taki ludzik w otc skały którego klikasz na zielono i zobacz jak działa. Chętnie wszyscy zobaczą nagranie z klawiaturą wstawcie. Nie pozdrawiam
    Cytat Napisał SED Yui Zobacz post
    Płacz Edwardzik, płacz xD Nic więcej już nie możesz. Zacznij używać "legalnego" klienta gry bez ukrytego bota to wtedy pogadamy

    Czekam na Moje ukaranie za "wyłudzanie" bana na Tobie XDDDDDDD

    Administracja dostała jasne i wystarczające dowody na Twoje wyczyny w postaci nagrania. Na nagraniu również widać Moja klawiaturę oraz myszkę. Każdy Mój ruch jest nagrany i widoczny na nagraniu

    Jak dla mnie, temat do zamknięcia.
    To jest najnowszy klient skały nawet ma światło zablokowane xD o czym piszesz jakie ukryte funkcje? Czyżbyś czegoś używał? Jak widać na filmiku wszystko robię ręcznie
    Ostatnio edytowane przez Edward12 : 07-01-2023 o 16:57
    King Jakub 2740-2749
    Ziomekp
    Damballa 4970-5077
    Spooky Shadow 5153-5210
    Astaroth 5467-5503
    Lord Boonek 4886-4916) 4974-4974

  2. #2
    Średnio zaawansowany
    Zarejestrowany
    May 2022
    Posty
    31
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Edward12 Zobacz post
    Ta sama administracja niechętnie przygląda się poczynaniom graczy Konohy, którzy nienaturalnie szybko potrafią podążać za celem (jakby ktoś potrzebował dobrego autofollow, polecam gracza Astaroth, który bardzo lubi kleić się do postaci Damballa), link:

    Oczywiście tutaj podstaw do bana nie było?
    Za ta sytuacje byl ban, pozdrawiam serdecznie.
    Polecam przyjrzec sie poczynaniom Broxa, ktory wrzuca ringi szybciej i chetniej niz splaca dlugi.

  3. #3
    Banned
    Zarejestrowany
    Mar 2020
    Miasto
    Capital City
    Posty
    91
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Szczerze to nie widzę powodu do zbanowania. ale czy to wyłudzenie bana, lub jakaś faworyzacja zostawiam Tobie do oceny.
    Mogę natomiast się ustosunkować do rozpatrywania zgłoszeń. Apendor i Inquso rozpatrują - a gdzie reszta jak Nedin, Point, Squid? Myślę, że z tym nie powinniśmy mieć jedynie wyrzutów do Apendora i Inquso, ponieważ wszystkie zgłoszenia - a jest ich multum- oni sami rozpatrują i dlatego trochę czasu to zajmuje. Najdziwniejsze jest tylko to, że mimo wyświetleń zgłoszenia jest brak podejmowanych decyzji. (Otwierają i zamykają zakładke bez odpisania - mam taki przykład obecnie z Dark Monsterem )
    Ostatnio edytowane przez Centaurion : 07-01-2023 o 16:00

  4. #4
    Gaduła Schwaab's Avatar
    Zarejestrowany
    Apr 2021
    Posty
    131
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Za ten temat dalbym Ci przedluzenie bana do miesiaca. Nagranie na Cb mialo dodana klawiature i myszke, wiec BAN sluszny. Co do reszty filmikow na graczy Konoha to kolejna Twoja niewiedza i podstawa na przedluzenie bana za "szczekanie". Gracz Astaroth mial 11dni bana za autofallow, wiec?. Co do "Jak wyludzic bana" to ostatni BAN na Forum dla Michasia + Gra Michas i Shamso to idealna sytuacja, ktora przedstawia "ZLO ADMINISTRACJI" ale spokojnie.... Nauczylo to Nas, ze teraz nagrywamy ekran + klawiatura i myszka.

    #t
    BAN sluszny i jeszcze raz sluszny. Ten przerobiony klient rowniez zasluguje na uwage ze strony administracji. Dodam, ze Inquso juz za takiego klienta ciebie banowal.

    Cytat Napisał Unlucky Zobacz post
    Polecam przyjrzec sie poczynaniom Broxa, ktory wrzuca ringi szybciej i chetniej niz splaca dlugi.
    + paral z battle i przeszkadzanie z przyjacielem Mateuszem na najazdach administracji.

    ---------------------------

    @Edward12 mam nadzieje, ze "KUPILES" w pakiecie Damballa i Spyre bo rece same pisza kolejne zgloszenie . Chyba, ze Wuja Solik na serio nie ma juz psychiki walczyc.

    Cytat Napisał Giorgio Zobacz post
    Jak dla mnie ewidentne wyłudzenie bana przez gracza Savar, ostatnio zrobił to samo jego brat i michas, którzy otrzymali bany w grze jak i na forum za wyłudzanie bana i oszustwo GM'a, doskonale na filmiku widać jak gracz Savar specjalnie idzie po skosie z ciała i nagrywa po to by zbanować innego gracza za coś czego nie zrobił xdddd
    Sytuacja byla nagrana z klawiatura i myszka. Administracja miala pelen wglad w sytuacje.

    Cytat Napisał Pugna Zobacz post
    Gość ewidentnie jest niewinny. Powinieneś dostać unbana z autoamtu.
    W ogóle to mogłeś założyć ankietę do tego tematu, gracze mogliby w szybki sposób wyrazić swoja opinie czy banishment się należał czy też nie.


    Chyba dziala Twoja akcja @Edward12 pt: Napisz posta wbrew prawdzie bo moze bedzie UNBAN



    Prosze Administracje o zauwaznienie w jaki sposob ten oponent probuje wymusic UNBAN. Pisze do obcych ludzi na Discord, ktorzy zakladaja specjalnie konta zeby napisac "Bana nie powinno byc..."
    @Inquso @Apendor

    A tu?

    Co sie wydarzylo?

    Cytat Napisał Ketanol Dencabre Zobacz post
    Kolejna marna prowokacja, smieszne ze dozylismy czasow gdzie musisz nagrywac kazde swoje ruchy w grze ale to nic, zostales poinformowany przez osobe ktora cie zbanowala o jaka sytuacje chodzi, ba nawet date i godzine ci podal, udowodniles swoja niewinnosc, jednak malo XD. Chlopaki to chyba na osiedlu ganiani byli, ze musza ciagle z kamera na tibijce biegac bo ich boli to, ze ktos moze byc lepszy w internetowej gierce, pomawianie, proby wyludzen. Bawcie sie dobrze, oby wam pamieci nie zabraklo na nastepne filmiki
    Takie czasy... Juz wczesniej o tym pisalem
    1. Zarejestruj się
    2. Pobierz grę
    3. Pobierz Bandicam
    4. Graj za darmo

    Ban sluszny. Edward wie o slusznosci bana i pewnie dlatego szuka na discord ludzi, ktorzy napisza inaczej... Smutne i zalosne jak twoja osoba w 2k22.


    NIE POZDRAWIAM
    Schwaab Pełnomocnik Konoha do spraw z oponentami forum i gra.
    Ostatnio edytowane przez Schwaab : 07-01-2023 o 21:42
    "Jak problem ma koleżka, też go mam, mam tak od dziecka..."


    Karma Wraca !!!

  5. #5
    Średnio zaawansowany
    Zarejestrowany
    Dec 2022
    Posty
    28
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Jak dla mnie ewidentne wyłudzenie bana przez gracza Savar, ostatnio zrobił to samo jego brat i michas, którzy otrzymali bany w grze jak i na forum za wyłudzanie bana i oszustwo GM'a, doskonale na filmiku widać jak gracz Savar specjalnie idzie po skosie z ciała i nagrywa po to by zbanować innego gracza za coś czego nie zrobił xdddd

    Cytat Napisał Centaurion Zobacz post
    Szczerze to nie widzę powodu do zbanowania. ale czy to wyłudzenie bana, lub jakaś faworyzacja zostawiam Tobie do oceny.
    Mogę natomiast się ustosunkować do rozpatrywania zgłoszeń. Apendor i Inquso rozpatrują - a gdzie reszta jak Nedin, Point, Squid? Myślę, że z tym nie powinniśmy mieć jedynie wyrzutów do Apendora i Inquso, ponieważ wszystkie zgłoszenia - a jest ich multum- oni sami rozpatrują i dlatego trochę czasu to zajmuje. Najdziwniejsze jest tylko to, że mimo wyświetleń zgłoszenia jest brak podejmowanych decyzji. (Otwierają i zamykają zakładke bez odpisania - mam taki przykład obecnie z Dark Monsterem )
    Wiesz dlaczego otwierają twoje zgłoszenia i nie rozpatrują ich? Bo za dużo spamujesz i płaczesz że ktoś nazwał cie konfidentem

    Cytat Napisał Schwaab Zobacz post
    Sytuacja byla nagrana z klawiatura i myszka. Administracja miala pelen wglad w sytuacje.
    Brat kamerował z pokoju? Na tym filmiku wszystko tez jest nagrane i pokazane, skoro jego brat wcześniej próbował wyłudzić bana, za co został ukarany, to zrobił to samo starszy z braci
    Ostatnio edytowane przez Giorgio : 07-01-2023 o 16:42

  6. #6
    Banned
    Zarejestrowany
    Dec 2022
    Posty
    21
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie Odpowiedź!


    Odnosząc się do filmiku, który wstawiłeś to sprawa wygląda jasno że ban jest słuszny.

    0:26 - 0:32 wykorzystałeś bląd clienta, na cliencie 7.6 nie jesteś w stanie fizycznie zrobić tak jak zrobiłeś to na nagraniu.

    W momencie kiedy próbowałeś przesunąć platynki wyświetlił Ci się komunikat że musisz kliknąć "OK", a ty wrzuciłeś energy ringa i dodatkowo kliknąłeś ue uw, gdzie na zwykłym cliencie 7.6 byś tak nie zrobił.
    Wszystko czego nie możesz zrobić na 7.6 a możesz na otc jest banowane za macro boty.

    NOTKA OD EKIPY: Używanie funkcji niedostępnych przy zwykłym kliencie (między innymi używanie hotkeyów 'use to') traktowane jest jak użycie niedozwolonych programów wspomagających i grozi banem. Aby się przed nim uchronić należy używać komend !mm, !uh itp. Administracja nie odpowiada za błędy i straty spowodowane używaniem tego klienta.





    ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


    A co do następnego filmiku związanego z follow, to hipokryto powinieneś już dawno powinieneś mieć bana za to ładne follow za targetem.
    Jakiś magik Cię teleportował w prostej linii na paralu za moją postacią? Dziwne co?
    W prędkości 0,25 widać jak Ci się postać teleportuje na paralu




    ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


    Zapominasz Edwardzie że już raz twierdziłeś że grasz na "Oficialnym Cliencie Skały" po czym miałeś bana za v8




    ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


    Tak jak napisał powyżej @Schwaab, na nagraniu od Savara jest nagrana myszka i klawiatura więc żadnego wprowadzania Administracji w błąd tutaj nie ma.
    Także to twoje pisanie "Sam zrobił Skosa" możesz sobie wsadzić w ****.

    ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    #Edit1

    Cytat Napisał Edward12 Zobacz post
    Chętnie wszyscy zobaczą nagranie z klawiaturą wstawcie. Nie pozdrawiam
    Nagranie z tematu Gildii Konoha.

    1:04

    Ostatnio edytowane przez Widow : 07-01-2023 o 16:44

  7. #7
    Meluś King SED Yui's Avatar
    Zarejestrowany
    Nov 2019
    Posty
    79
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Płacz Edwardzik, płacz xD Nic więcej już nie możesz. Zacznij używać "legalnego" klienta gry bez ukrytego bota to wtedy pogadamy

    Czekam na Moje ukaranie za "wyłudzanie" bana na Tobie XDDDDDDD

    Administracja dostała jasne i wystarczające dowody na Twoje wyczyny w postaci nagrania. Na nagraniu również widać Moja klawiaturę oraz myszkę. Każdy Mój ruch jest nagrany i widoczny na nagraniu

    Jak dla mnie, temat do zamknięcia.

    Cytat Napisał Edward12 Zobacz post
    To jest najnowszy klient skały nawet ma światło zablokowane xD o czym piszesz jakie ukryte funkcje? Czyżbyś czegoś używał? Jak widać na filmiku wszystko robię ręcznie

    Nie raz i nie dwa Ci czubie udowodniłem, że mam legalnego klienta. Co chciałeś iść soran PŁACZKU widziałeś Moje moduły, więc nie wiem co farmazonisz 🤣🤣

    Co do modułów, nigdy nie widziałem Twoich. Za każdym razem stream na dc nagrywany "mikrofalówką" 😂😂
    Ostatnio edytowane przez SED Yui : 07-01-2023 o 17:02
    ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


  8. #8
    Zaawansowany Mikul1960's Avatar
    Zarejestrowany
    Nov 2021
    Posty
    103
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Dla twojej niewiedzy dostałem bana za follow i przesiedziałem równiutkie 11 dni a z kolei ty dostajesz bana na Boonku za boty po 3 dniach dostajesz UB bo poszedłeś na układy z administracją sprzedajesz postać kupujesz Paranoida pierwszy czy drugi dzień dostajesz bana za boty ( nagranie poniżej ) z automatu powinieneś dostać miesiąc bana ale nie siedzisz 9 dni bo dalej się dogadałeś z administracja wiec nie wiem na czym polega twoje dogadanie się z nimi i nie mów tutaj o jakiejś faworyzacji bo faworyzować mogą jedynie ciebie czy Damballe UB 15 minut przed Grinchem jak miał siedzieć miesiąc... Przypadek ? nie sądzę

  9. #9
    Mastah! Palldino's Avatar
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Posty
    1 033
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Mikul1960 Zobacz post
    Dla twojej niewiedzy dostałem bana za follow i przesiedziałem równiutkie 11 dni a z kolei ty dostajesz bana na Boonku za boty po 3 dniach dostajesz UB bo poszedłeś na układy z administracją sprzedajesz postać kupujesz Paranoida pierwszy czy drugi dzień dostajesz bana za boty ( nagranie poniżej ) z automatu powinieneś dostać miesiąc bana ale nie siedzisz 9 dni bo dalej się dogadałeś z administracja wiec nie wiem na czym polega twoje dogadanie się z nimi i nie mów tutaj o jakiejś faworyzacji bo faworyzować mogą jedynie ciebie czy Damballe UB 15 minut przed Grinchem jak miał siedzieć miesiąc... Przypadek ? nie sądzę
    halo a pan czasem nie ma przerobionego klienta? bo czegos brakuje na tym nagraniu @Nedin ;

  10. #10
    King Ketanol Dencabre's Avatar
    Zarejestrowany
    Nov 2017
    Miasto
    Królestwo
    Posty
    144
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Kolejna marna prowokacja, smieszne ze dozylismy czasow gdzie musisz nagrywac kazde swoje ruchy w grze ale to nic, zostales poinformowany przez osobe ktora cie zbanowala o jaka sytuacje chodzi, ba nawet date i godzine ci podal, udowodniles swoja niewinnosc, jednak malo XD. Chlopaki to chyba na osiedlu ganiani byli, ze musza ciagle z kamera na tibijce biegac bo ich boli to, ze ktos moze byc lepszy w internetowej gierce, pomawianie, proby wyludzen. Bawcie sie dobrze, oby wam pamieci nie zabraklo na nastepne filmiki

  11. #11
    FISZU LEGENDA Fiszu aka Solik's Avatar
    Zarejestrowany
    Dec 2021
    Posty
    70
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Mikul1960 Zobacz post
    Dla twojej niewiedzy dostałem bana za follow i przesiedziałem równiutkie 11 dni a z kolei ty dostajesz bana na Boonku za boty po 3 dniach dostajesz UB bo poszedłeś na układy z administracją sprzedajesz postać kupujesz Paranoida pierwszy czy drugi dzień dostajesz bana za boty ( nagranie poniżej ) z automatu powinieneś dostać miesiąc bana ale nie siedzisz 9 dni bo dalej się dogadałeś z administracja wiec nie wiem na czym polega twoje dogadanie się z nimi i nie mów tutaj o jakiejś faworyzacji bo faworyzować mogą jedynie ciebie czy Damballe UB 15 minut przed Grinchem jak miał siedzieć miesiąc... Przypadek ? nie sądzę
    Dostałeś Mikul bana za ringa nie za follow. Jeśli sam nie wiesz za co masz bana i zaakceptowałeś że to za follow to może zaległy ban jeszcze wisi w powietrzu?

  12. #12
    Gaduła ZozolDeNoob's Avatar
    Zarejestrowany
    Jan 2018
    Miasto
    Skąd jesteś?
    Posty
    127
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Palldino Zobacz post
    halo a pan czasem nie ma przerobionego klienta? bo czegos brakuje na tym nagraniu @Nedin ;
    na starych klientach skaly nie ma apo info xd

    co do tematu to beka z typa. dostal bana za boty i placze
    jakby kazda osoba co dostala bana za boty zrobila taki temat to administracji by pewnie nawet nie bylo
    Farv 4968 - 5002
    Brox 4606 - 4620
    kicaii 4394 - 4417

  13. #13
    Aro Rekrut's Avatar
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Posty
    1 545
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Powinien jakiś starszy GM ogarnąć f filmik i się wypowiedzieć
    Old: Lowca Dziewic, Averion Druid, Alberto Gru, Sendo, Fast Puma, Nix, Don Ja, Woder Bone, Blacksmith, Ardianek, Xayn, Aimzor.
    Lethorn- 2666-2686! Sarumar 2901-2908! Deads Shooter- 3034-3071! Nivelato- 3278-3300! kicaii 2600-2650, 3043-3479! Leonidaas-2548-?
    Mój Life
    [01-06, 15:55] Sasha Rookslayer APO bez Sashy to nie APO Arkadiuszu. [01-06, 16:00] Hokage to tak jak cyrk bez klauna

  14. #14
    Nowicjusz Pugna's Avatar
    Zarejestrowany
    Jan 2023
    Miasto
    City of the Dreams
    Posty
    4
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Gość ewidentnie jest niewinny. Powinieneś dostać unbana z autoamtu.
    W ogóle to mogłeś założyć ankietę do tego tematu, gracze mogliby w szybki sposób wyrazić swoja opinie czy banishment się należał czy też nie.

  15. #15
    Ten najgorszy :c Apendor's Avatar
    Zarejestrowany
    Oct 2017
    Posty
    631
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Zapoznałem się ze wszystkimi nagraniami dotyczącymi tego zajścia i tak jak pisałem zweryfikujemy to niezwłocznie, do czego jest mi potrzebna druga osoba z ekipy (co ewidentnie ciężko jest Ci zrozumieć, bo jedyną formą kontaktu ze mną, jakiej jeszcze nie użyłeś jest wysłanie gołębia pocztowego). Postaram się, żebyś do jutra, do południa miał odpowiedź w temacie odwoławczym. Ten zamykam, bo robi się niepotrzebne marudzenie i wrzucanie nagrań niezwiązanych z powyższym.
    Sky is the limit.

Podobne wątki

  1. Konoha
    By MichaS in forum Prezentacje Gildii
    Odpowiedzi: 211
    Ostatni Post / Autor: 02-04-2024, 23:24

Zasady Postowania

  • Nie możesz zamieszczać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać postów
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •