User Tag List

Pokaż wyniki 1 do 3 z 3

Wątek: Nielogiczny punkt regulaminu

  1. #1
    Nowicjusz
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Miasto
    Kraków
    Posty
    18
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie Nielogiczny punkt regulaminu

    Na wstępie chcę powiedzieć, że mam świadomość, że nieznajomość regulaminu nie upoważnia Cię do jego nie przestrzegania - popełniłem błąd(?) biję się w pierś.

    Chciałbym zapytać o sens game-chatu skoro ja jako gracz szukam pomocy z wykonaniem questu, mianowicie Ani II rook. Jak słusznie zwrócił mi uwagę gracz o nicku Santzen, pisałem rzecz teoretycznie nielegalną. Jak mówi regulamin kar punkt 4 podpunkt 2 "Trade-Main/Trade-Rook, oferty sprzedaży, kupna oraz oferty współpracy (szukanie ludzi do questów, prośby o pomoc w questach, rekrutacje do gildii itp.)" Teraz proszę mi wytłumaczyć dlaczego ja szukający osób do questa na chacie związanym z grą popełniam wykroczenie? Jeśli tu jest to piętnowane to mam pisać na trade? "Kupie 2 osoby na ani 2 rook 10gold"? Dla mnie brak sensu i logiki. Game-chat jest aktywny, lecz nie na tyle żeby był tam spam i dla mnie podpunkt odnośnie szukaniu ludzi na questa czy też bossa powinien się odbywać właśnie na czacie związanym z grą. Tyle ode mnie i przepraszam za wywód ale mój mózg wysiadł jak to przeczytałem.
    Pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez Warlock Rookmaster : 21-01-2023 o 14:32

  2. #2
    Banned
    Zarejestrowany
    Mar 2020
    Miasto
    Capital City
    Posty
    91
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Na Twoim miejscu nie ograniczałbym się do punktu regulaminu, ale do regulaminu jako całości. Jest on nielogiczny w wielu kwestiach, gdyż każdy ban wykonany przez GMa nie ma swojego odwzorowania w jakiejkolwiek tabeli banów. Jeden dostanie bana na 6h, a drugi na kilka dni za to samo. To jest bardziej uciążliwe do pojęcia.
    Każdy ban powinien być dłuższy od poprzedniego - jest tak? Oczywiście, że nie, nikt tego nie stosuje tutaj.

  3. #3
    Nowicjusz
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Miasto
    Kraków
    Posty
    18
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Ja nie rozumiem dlaczego coś co może pomóc graczom tego serwera powiedzmy tych mniej obytych w społeczności serwera jest karane. Ktoś napiszę przykładowo czy idzie ktoś questa na klapy bo sam nie dam rady i ktoś odpisuję, że właśnie nie miał z kim iść i cyk - quest robiony. Więc pytanie gdzie jak nie tu? A co do banów to już się nie odniosę, bo nie mam takiej wiedzy tak czy inaczej dzięki za odniesienie się w temacie.

Podobne wątki

  1. [Forum] Nowy Punkt Regulaminu Forum.
    By Bum in forum Propozycje
    Odpowiedzi: 15
    Ostatni Post / Autor: 07-02-2011, 18:53
  2. Pewien punkt regulaminu.
    By Devorious in forum Propozycje
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni Post / Autor: 25-11-2010, 23:20
  3. [8.42][ROX]12 punkt regulaminu
    By Zimer in forum Propozycje
    Odpowiedzi: 18
    Ostatni Post / Autor: 08-11-2009, 09:03

Zasady Postowania

  • Nie możesz zamieszczać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać postów
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •