User Tag List

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 do 20 z 28

Wątek: Kocham ten serwer <3

  1. #1
    Średnio zaawansowany Tyrion's Avatar
    Zarejestrowany
    May 2018
    Posty
    50
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie Kocham ten serwer <3

    Uwielbiam jak Administracja w ogóle nie pokazuje, że jest stronnicza (szczególnie kiedy są członkami gildii XD). Te głosy, które dostajesz w Konkursie na najlepszą osobę z całej Ekipy Serwera, to chyba jakiś żart. Nawet nie muszę pisać o kogo chodzi, bo wiadomo kto pełni na tym serwerze rolę protektora 'niewinnych' osób. Dajesz mi bana, bo obraziłem Twojego kolegę z gildii, a minutę później banujesz osobę (oczywiście ze swojej gildii), na którą napisałem zgłoszenie dwa dni temu, tylko dlatego, żeby mieć alibi. XD

    [18/12/2022 15:17:06] Inquso -> Coulson was banished because of Destruktywne zachowanie.

    [18/12/2022 15:16:54] Inquso -> Coulson was banished because of Obrazliwe wyrazanie sie.

    [18/12/2022 15:15:47] Inquso -> Tyrion Rookslayer was banished because of Obrazliwe wyrazanie sie.

    Tak bardzo się spieszyłeś, że nawet nie wiedziałeś za co mu bana dajesz, ale dobrze wiedziałeś, że musisz go ukarać. XD

    Pamiętasz to?

    Bez przesadyzmu, nie jesteśmy już dziećmi. Jedyne co to mogę go upomnieć żeby na przyszłość trochę opanował słownictwo. Gdybyśmy zaczęli banować za każde słowo "ku*wa" to liczba graczy wahała by się między 1 a 2.
    Pozdrawiam
    Sam dałem Ci głos w Konkursie na najlepszą osobę z Ekipy Forum, bo nikt lepiej od Ciebie nie broni swoich, gdy ktoś pisze na nich zgłoszenia. XD

    Cytat Napisał Inquso Zobacz post
    miło mi
    Właśnie tyle argumentów na swoją obronę jesteś w stanie napisać. Mam nadzieję, że odbiorą Ci wszelkie funkcje na tym serwerze.

    Ta zmiana awataru (ironicznego) jeszcze bardziej podkreśla jaką jesteś osobą.

    Ogólnie zapomniałem wspomnieć, że to wszystko wydarzyło się po kliknięciu przeze mnie w ciało z Savage Cyclopsem (trochę się oburzyli tym faktem, że po zmianie Regulaminu Serwera można tak robić XD), wcześniej wypychając członka gildii Pana Niestronniczego, który je blokował. Może samemu sobie i swoim kolegom powinieneś dać bana za:

    II. Gra
    3. Wszystkie respawny znajdujące się w świecie gry są publiczne. Blokowanie do nich dostępu bez "White Skull'a" (Białej czaszki) jest zabronione. W celu ratowania osoby z "Red Skullem" (czerwoną czaszką) dozwolone są wszelkie sposoby blokowania we wszystkich miejscach na mapie. Rywalizacja oraz system pvp są nieodzownym elementem gry. Wszelkie zgłoszenia typu "ktoś zajął mi respa" nie będą rozpatrywane przez członków administracji. W przypadku najazdów (automatycznych oraz organizowanych przez administrację) zabronionym jest wyłącznie:
    Blokowanie ciał potworów w jakikolwiek sposób,
    Lurowanie prowadzące do masowej śmierci (najazdy organizowane przez administrację).
    Żeby dodać trochę pikanterii do tego tematu - od około tygodnia nie jestem członkiem żadnej gildii. XD

    Do tych wszystkich tępaków, którzy piszą, że dostałem słusznie bana - tu nie chodzi do ch**a o żadnego bana. Czy zrozumiecie, że koleś banuje jakiegoś kulfona minutę po moim banie, na którego napisałem zgłoszenie dwa dni wcześniej i pisze Wam na forum, że nie jest stronniczy, bo przecież dostał bana, tak samo jak ja? Dlaczego typ, na którego napisałem zgłoszenie DWA DNI temu dostaje bana minutę po mnie? To jest dla Was (tępych ludzi z Mainlandu) normalne i w ogóle niestronnicze?

    Czekam na jakąś odpowiedź od innych członków Ekipy Serwera: @Mortiis @Nedin @Squid @Apendor @Point.

    Infografika dla ludzi z Mainlandu XD

     Click to show spoiler

    Ostatnio edytowane przez Tyrion : 19-12-2022 o 00:51

  2. #2
    Średnio zaawansowany
    Zarejestrowany
    Jan 2012
    Posty
    31
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie Beka

    tyrioniku konfidenciku, a czy na filmiku bylo widac dlaczego lurowalem tego potworka przed wczoraj? jak twoj kolega gildyjny alvinosik zaczal wyzywac? ale no tak, nie mam tego nagrane to jedyne co to sie moge po tylku podrapac. No nic, trzeba zaczac nagrywac 24/7 z tego co widze. Wyplakales sie Inquso w rekaw, ze jaki to ja nie jestem, to teraz zajmij sie swoimi co niektorymi kolezkami bachorami z gildii ktorzy uzywaja slow ktorych znaczenia wgl nie znaja.

    Tak jak napisalem wczesniej, szkoda ze nikt nie pomyslal dlaczego lurnalem tego bosa na alvinosika, szkoda ze go nie nagralem bo cala ta sytuacja by zostala wyjasniona.
    Ostatnio edytowane przez Tomixx : 18-12-2022 o 17:05

  3. #3
    Nowicjusz
    Zarejestrowany
    Dec 2022
    Posty
    2
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Mysle ze dla nikogo na serwerze nie jest tajemnica zachowanie inquso.
    Nie bez powodu na wiekszych serwerach ludzie ktorzy nie posiadaja zadnych umiejetnosci poza banowaniem i odpisywaniem na rrv nie maja wyzszych pozycji jak tutor.
    Do tego dochodzi brak kontroli logow i zachowania gmow przez Mortiisa i mamy na serwerze takie sytuacje. Mysle ze mogloby sie pojawic duzo ciekawostek po ich przejrzeniu.
    [Inquso] Nic niepokojącego się tam nie znajduje, easy

    Teraz jest rekrutacja to moze do ekipy wpadna ludzie na poziomie i zacznie sie cos dziac, bo mija prawie rok od wprowadzenia upa przez Nedina, a aktualnie znalezli tylko czas na przypinanie sobie osiagniec na forum.

    @Mortiis

    #edit
    Ciekawe czy to ten Piotrus


    [Inquso] Nie ten Zdjęcie aukcji usunałem :x
    Ostatnio edytowane przez Inquso : 18-12-2022 o 22:41

  4. #4
    Gaduła Schwaab's Avatar
    Zarejestrowany
    Apr 2021
    Posty
    131
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Jak zwykle Pioter mi usunal posta @Tyrion no Nic musisz uwazac na kolegow z jego gildi.

    [Inquso] Gracjanie, skoro Ty usuwasz moją edycję to dlaczego ja nie mogę usunąć Tobie postu? Mam prosić grzecznie żebyś nie ruszał tego co edytuje?

    Jak Ja kolego Piotrze CI reputacje resztki ratuje bo odpisujesz mi jakies pitu pitu

    [Inquso] Ochłoń.

    Cytat Napisał Kamilosek55 Zobacz post
    zastanawia mnie jedno zmieniony awatar i odpowiedz.
    Czy tak sie zachowuje GM po zgłoszeniu innego gracza ?. Wgl po co takie zachowanie ?. Bo ktoś napisał skargę czy zgłoszenie na kolegę z gildii.
    Jeśli nawet ktoś nie ma racji(Tyrion) , to po co tak odpowiadać . Nie wypada tak GM.
    Odpowiedz jest w stylu gracza.
    I to jest moja krytyka co do tej sytuacji . GM powinien zachować bezstronność.
    Pozdrawiam
    Pisze to na forum od 3 tematow w ktorych Piotr mi usuwa posty.

    "- Kultura osobista na poziomie ponadprzeciętnym" psss @Inquso

    [Inquso] Pokaż w jakim temacie usunąłem Tobie post, czekam. Oczywiście prócz tego.

    Ten to RAZ. Point temat - Długość kar za łamanie regulaminu. Tutaj to na czerwono pisales i pisales i pisales i pisales i wiesz co zrobiles... NIC. Glownie tematy o screen z APO przy sprawdzaniu przez administracje. Za prawde usunales mi posty. Byly w Nich screeny na slawnego Pointa aka Papi. @Inquso zachowujesz sie jak zwykly wrogi player z APO. Nie jestes osoba ktora dobrze sprawuje stanowisko. Potrzebujecie kogos z dzisiejszego otoczenia APO. Ale znajdz teraz kogos kto nie jest stronniczy.

    [Inquso] W temacie pointa - "Długość kar za łamanie regulaminu" nie napisałeś nawet posta więc jak mogłem go usunąć?
    W temacie tiki teni o sprawdzaniu przez ss - pierwszy post usunął White, a drugi ja ale tylko dlatego, że napisałeś w nim "Jestem na NIE. Po wczesniejszym wybraniu TAK musze zmienic zdanie, poniewaz stronniczosc i wladza Inquso jest tak duza, ze podczas sprawdzania Mnie albo innych graczy z wrogich gildi bedzie samodzielnie powodowal wylogowanie postaci w celu obdarowania banem. Moja wypowiedz wczesniejsza zostala usunieta, poniewaz Inquso moze to zrobic, bo wolno mu wszystko". Sorry ale post nie wniósł NIC do tematu jedynie to, że będę Ciebie i Twoją gildie wywalał z gry.


    O temat tiki teni to bylo to. White wtedy usunal poscik bez podstaw. A ty jako moderator forum dostales za to rykoszetem. Pozniej jeszcze mnie ukarales czyms warn albo pkt karny za wprowadzanie w blad... Ale Inquso i tak twoje podejscie do graczy jest bardziej wrogie, niz na poziomie administratora.

    [Inquso] Nie, moje podejście nie jest wrogie. Uwierz, że jeśli gracz rozmawia ze mną normalnie to ja też rozmawiam normalnie i staram się pomóc ale np. Ty atakujesz moją osobę ostatnimi czasy bardzo często to serio mam przytakiwać, skulić uszy i się nie odzywać? Odbijam piłeczkę w lekki sposób bo też nie pozwolę sobie wchodzić na głowę. Bądź dla mnie normalny to uwierz, że ja tez będę - bo szczerze mówiąc nie znam Cię i nie mam do Ciebie zupełnie nic. Nie wiem co Ty masz do mnie bo cały czas zaczepiasz, ale możemy to wyjaśnić sobie na pw.

    Mozemy to wyjasnic na DC. Bywasz na nim czesto z kolegami z gildi. I bedzie po problemie. Wiecej sie dogadasz, niz wyczytasz. Co do ataku to TY jako pierwszy zarzuciles mi, ze na DSC Cie od kur** bede wyzywal albo mame obrazal. No i zaczepki typu "Gracjan, ochlon". Piotr czekam discord w kazdej chwili i masz rozmowe na poziomie. A taka rozmowe minimum jestes winien paru osoba, ktore zbanowales i przy probie odwolania zamknales temat. Rowniez nie mam do Twojej osoby NIC. Ale mam COS do Twojego podejscia do bycia administratorem.

    [Iqnuso] Ok, kiedyś się zgadamy.

    Trzymam za slowo.
    Ostatnio edytowane przez Schwaab : 18-12-2022 o 17:47
    "Jak problem ma koleżka, też go mam, mam tak od dziecka..."


    Karma Wraca !!!

  5. #5
    Gaduła Kamilosek55's Avatar
    Zarejestrowany
    Jul 2015
    Miasto
    Kozienice
    Posty
    135
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Inquso Zobacz post
    miło mi
    zastanawia mnie jedno zmieniony awatar i odpowiedz.
    Czy tak sie zachowuje GM po zgłoszeniu innego gracza ?. Wgl po co takie zachowanie ?. Bo ktoś napisał skargę czy zgłoszenie na kolegę z gildii.
    Jeśli nawet ktoś nie ma racji(Tyrion) , to po co tak odpowiadać . Nie wypada tak GM.
    Odpowiedz jest w stylu gracza.
    I to jest moja krytyka co do tej sytuacji . GM powinien zachować bezstronność.
    Pozdrawiam

    [Inquso] Akurat jeśli chodzi o avatar, to nie ma nic wspolnego z Tyrionem. Napisał skargę i bana przydzieliłem "koledze z gildii". "GM powinien zachować bezstronność." -18/12/2022 15:17:06] Inquso -> Coulson was banished because of Destruktywne zachowanie.
    edit .Powiedzmy , że Ci wierze i ten Avatar jest przypadkowy , mi odpowiedziałeś konstruktywnie i tak powinieneś odpowiedzieć tyrionowi , a nie ( miło mi i śmieszna buźka )-Czemu tak odpowiedziałeś ?( bo w swojej odpowiedzi na moj kometarz nie poruszyłeś tej kwesti .
    Co do tego , że przyznałeś Bana ( wysyłasz potwierzenie [18/12/2022 15:17:06] Inquso -> Coulson was banished because of Destruktywne zachowanie.). Jak wiadomo bany mają pewnie jakieś widełki ( np za tego bana jest 1-10)dni , a za tego ([18/12/2022 15:15:47] Inquso -> Tyrion Rookslayer was banished because of Obrazliwe wyrazanie sie.) powiedzmy 1-5 . I o to jest pytanie czy dostali obaj np bana z dolnej granicy czy z gornej , a może jeden dostał z gornej a drugi z dolnej . ( nie chodzi mi o dokładną ilość dni ) .-wiem , że raczej na to odpowiedzi nie dostane bo to tajemnica .

    [Inquso] A co miałem mu odpisać skoro zrobił na mnie temat, że jestem zły bo zbanowałem jego za wyzywanie oraz osobę z która jestem w gildii za destruktywne zachowanie? To w końcu miałem banować czy nie miałem? skoro jest krytyka, że banuje, a pozniej jest krytyka, że nie banuje to ja już się gubie. Oboje dostali bana na 72 godziny.
    edit .
    Tak jak mi konstruktywnie , faktycznie ukarałeś ich takim samym banem xD haha . Krytyka jest za to , że "niby " nie sprawiedliwe . Według mnie oboje zasłużyli na bana .
    Ostatnio edytowane przez Kamilosek55 : 20-12-2022 o 16:55

  6. #6
    Banned
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Miasto
    Szczecin
    Posty
    2 550
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Teraz każdy ban, który przyznał Inquso będzie trafiał na forum? Bez przesady, macie od tego specjalny dział: Skargi - Odwołania - Zgłoszenia.
    Jeżeli chcecie, aby skomentował decyzje ktoś inny z Ekipy, to po prostu oznaczcie ową osobę i czekajcie na odpowiedź.

    Temat chyba wyjaśniony, dwa bany słuszne.

    Cytat Napisał Kamilosek55 Zobacz post
    Michał to jest krytyka w stronę administracji i trafiła do odpowiednego działu na forum . Czy słuszna nie mnie to oceniać .( według mnie nie )
    Jak widać wyżej ja jedynie się przyczepiłem do odpowiedzi GM w sprawie krytki ( jego osoby ) .Według mnie tak GM nie powinien odpowiadać na skargę czy krytykę.
    Niestety nie rozumiem tego tematu, tej krytyki. Obaj złamali regulamin i obaj otrzymali bana.
    Jedynie mogę Ci przyznać jedno, Inquso nie powinien odpisywać w taki sposób.

    [Inquso] Może i nie powinienem. Jakbyś czytał tyle co my dziennie też by Ci nerwy siadały codziennie - "inquso zły! zbanował bo zwyzywałem kogoś" "inquso zły bo nie zbanował kogoś" etc.
    Ostatnio edytowane przez Sasha Rookslayer : 18-12-2022 o 17:34

  7. #7
    Gaduła Kamilosek55's Avatar
    Zarejestrowany
    Jul 2015
    Miasto
    Kozienice
    Posty
    135
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Sasha Rookslayer Zobacz post
    Teraz każdy ban, który przyznał Inquso będzie trafiał na forum? Bez przesady, macie od tego specjalny dział: Skargi - Odwołania - Zgłoszenia.
    Jeżeli chcecie, aby skomentował decyzje ktoś inny z Ekipy, to po prostu oznaczcie ową osobę i czekajcie na odpowiedź.

    Temat chyba wyjaśniony, dwa bany słuszne.




    Michał to jest krytyka w stronę administracji i trafiła do odpowiednego działu na forum . Czy słuszna nie mnie to oceniać .( według mnie nie )
    Jak widać wyżej ja jedynie się przyczepiłem do odpowiedzi GM w sprawie krytki ( jego osoby ) .Według mnie tak GM nie powinien odpowiadać na skargę czy krytykę.

  8. #8
    Banned
    Zarejestrowany
    Aug 2021
    Posty
    71
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Mi tez inquso obiecal ub za pokazanie buga ja mu pokazalem bugi a on napisal papa i dal exita z szyderczym usmieszkiem i tyle z moich unbanuw.

    Co do tematu to inquso banuje zawsze po rowno nie trzyma czyjejs strony, nawet michasia nie zalowal. Wydaje mi sie ze na niego za mocno naskakujecie.

  9. #9
    Łowca postów Edward12's Avatar
    Zarejestrowany
    Jan 2013
    Posty
    273
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Zwróćcie uwagę na to że gdyby nie administracja nie dało by się tutaj grać. Co do Inquso według mnie jedna z nielicznych osób która nie jest stronnicza. Jeśli macie z tym problem że ktoś jest stronniczy bo dostajecie bana to pokaż swoją perspektywę najlepiej nagrywając.
    King Jakub 2740-2749
    Ziomekp
    Damballa 4970-5077
    Spooky Shadow 5153-5210
    Astaroth 5467-5503
    Lord Boonek 4886-4916) 4974-4974

  10. #10
    Nowicjusz
    Zarejestrowany
    Dec 2022
    Posty
    9
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Exclamation

    Jak się komuś coś nie podoba to nie grajcie 😉
    ILE WY macie lat zeby płakać jak ktoś Was zwyzwal sieroty?
    MUREM zawsze za Arabem.
    Ps. Pozdrawiam Gracjana

  11. #11
    Aro Rekrut's Avatar
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Posty
    1 547
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Chłopie. Złamałeś regulamin to dostałeś bana. Płacz off i tyle w temacie. Elo
    Old: Lowca Dziewic, Averion Druid, Alberto Gru, Sendo, Fast Puma, Nix, Don Ja, Woder Bone, Blacksmith, Ardianek, Xayn, Aimzor.
    Lethorn- 2666-2686! Sarumar 2901-2908! Deads Shooter- 3034-3071! Nivelato- 3278-3300! kicaii 2600-2650, 3043-3479! Leonidaas-2548-?
    Mój Life
    [01-06, 15:55] Sasha Rookslayer APO bez Sashy to nie APO Arkadiuszu. [01-06, 16:00] Hokage to tak jak cyrk bez klauna

  12. #12
    Średnio zaawansowany czytelnik for room's Avatar
    Zarejestrowany
    Dec 2022
    Miasto
    Brak Informac
    Posty
    28
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Na Inquso nie mogę w tej chwili złego słowa napisać, bo wykonuje robotę jak należy.
    Wystarczy trzymać się regulaminu gry i być w miarę spokojnym człowiekiem, a będzie wszystko git.

  13. #13
    * Never Give Up * Ektoplazma's Avatar
    Zarejestrowany
    Apr 2021
    Posty
    128
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Z cytatow wielkich
    "Atakuj problem, nie osobe"

    Zawsze bylem za Inquso , mimo ze sam dzisiaj mialem krytyczna sytuacje,, ktora dała do przemyslenia to jako admin nie jest wazne czy jest stronniczy, a to czy przyznaje sluszne bany( mam na mysli weryfikacje wykroczen).
    Jest dobry w tym co robi wiec dajcie czlowiekowi spokoj. Wykonuje kawal roboty, ktora wiekszosc z was by połozyla psychicznie na kolana.
    Przedstawienie czas zakonczyc bo robic sie niezly cyrk

  14. #14
    Średnio zaawansowany Elemele's Avatar
    Zarejestrowany
    Mar 2020
    Miasto
    Bielsko-Biała
    Posty
    56
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Przecież Inquso to jeden z nielicznych GMów, który potrafi obiektywnie ocenić sytuacje. Przecież jego „pracą” jest np. Banowanie ludzi.
    Bella Ciao

  15. #15
    Banned
    Zarejestrowany
    Mar 2020
    Miasto
    Capital City
    Posty
    91
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Inquso wykonuje swoja "pracę" tak jak należy i jest w pełni kompetentny co do wykonywanego stanowiska. Powoli zaczynam się do tego przekonywać, że na jego osobę jest nagonka. Jeden z najbardziej aktywnych GMów na serwerze - dlaczego do reszty się nie przyczepicie za ich bezczynność? Lirtes miał chociaż honor nie zapychać wakatów. Wy piszecie o jego obiektywizmie. a spójrzcie na reszte która w ogóle decyzji nie podejmuje Lepsza jest zła decyzja niż bierność.

  16. #16
    Nowicjusz
    Zarejestrowany
    Dec 2022
    Posty
    2
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Smiesznie sie patrzy na ostatnie posty gdzie wszystkie dupolizy automatycznie bronia inqusa ostro w temacie, a nawet nie przeczytali o co chodzi i pisza nie na temat. Oczywiscie, ze jego zadaniem jest banowanie ludzi, bo takie ma obowiazki jak chce piastowac stanowisko. Przeczytajcie barany jeszcze raz na spokojnie pierwszy post. Wszystko jest po polsku, za ktoryms razem zalapiecie.
    Gosc zbanowal gracza spoza swojej gildi od razu na miejscu, a zgloszenie zamieszczone przez tego samego gracza na gracza z gildi, w ktorej jest inquso wisialo przez pare dni nietkniete do momentu jak wymieniony gracz nie dostal bana, bo wiedzial, ze bedzie afera.
    Nie dziwie sie ze przez tyle lat utrzymuje sie taki stan rzeczy jak wiekszosc ludzi tutaj ma iq rowne ilosci sqm jakie choinka potrzebuje do pelnego rozkwitu.


    Post juz usuniety? Myslalem, ze jestesmy dorosli...
     Click to show spoiler


  17. #17
    Zaawansowany Mr Joint's Avatar
    Zarejestrowany
    Jun 2017
    Miasto
    Pomorskie
    Posty
    66
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Beke mam że taki płacz o grę , czasem trzeba odpocząć, ochłonąć i przyjąć na klatę złamanie regulaminu.
    Nie Pozdrawiam.
    Kinder Bueno

  18. #18
    Uzależniony Domcio Old's Avatar
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Miasto
    Toruń
    Posty
    676
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    APO pod wzgledem mentalnosci zatrzymalo sie w 2006roku. Dalej placz o bany, wyzywanie sie nawzajem, jednym slowem masakra. Gram tu dosc dlugo z dluga przerwa, lecz nigdy nie dostalem ani bana za boty ani bana za jakies wyzywanie sie, czemu? Bo nigdy nie uzylem bota i nie wchodze w jakies bezsensowne gadki z 25-30 letnimi dzieciakami bo inaczej was sie nazwac nie da. Co do inquso robi kawal dobrej roboty i pilnuje tego servera. Jednym zdaniem, ludzie ogarnijcie sie, nie wyzywajcie nie odpalajcie botow to banow nie bedzie. Pozdrawiam
    Master Domcio 0-1033 (sprzedany)
    Nacomi Tahata 0-1518 (sprzedany)
    Mainerek 0-1778 (zachowany)
    Rook Elti 0-?

  19. #19
    Banned
    Zarejestrowany
    Dec 2022
    Posty
    21
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Talking Troszkę śmiechłem

    Czytając wszystkich komentarze do tego tematu doprowadziły mnie do śmiechu.

    Może to dziwnie będzie wyglądać, ale muszę w tej sprawie stanąć po stronie @Inquso

    Wszyscy zapominają że Administratorzy serwera to też ludzie i gracze, każdy z nich ma swoje życie prywatne.
    Co to zmienia że @Inquso jest w jakiejś gildi swoją prywatną postacią?
    Czy to oznacza że będąc online na prywatnej postaci musi być też dostępny jako Gm?
    Każdy z nich ma prawo do grania na serwerze, a to że poświęca swój czas na bycie Administratorem forum czy byciem Gm'em na serwerze to jest z jego własnej woli.

    A co jeżeli w tej sytuacji byłby @Nedin czy @Lirtes? Przecież też są w gildi Moherowych.

    Jeżeli ktoś nie odpisuje Ci na zgłoszenia to wystarczy po jakimś czasie zrobić tzw. Refresh tematu.

    Z tego co zrozumiałem to według niektórych @Inquso ma siedzieć 24/7 w dziale zgłoszenia/odwołania i odświeżać temat co 5 sekund.

    To że np. wysłałeś w poniedziałek zgłoszenie, a w środę dostaliście obaj bana w takim przypadku oznacza to że @Inquso poświęcił swój prywatny czas w środę żeby sprawdzić zgłoszenia na forum.

    Rozumiem Tyrion gdybyś dostał nie słusznego bana, to w takiej sytuacji mógłbyś zakładać taki temat, ale to o co masz żal do @Inquso naprawdę nie ma sensu.


  20. #20
    Bywalec Showtek's Avatar
    Zarejestrowany
    Jan 2014
    Posty
    369
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Płacz o bana hmm? W sumie norma.. Nie bierzesz pod uwagę że Inquso to też gracz tez lubi sobie pierdolnąć w 3 klawisze i poexpic.. To ze ma gm'a nie zabrania mu grania prywatna postacia a juz tymbardziej nie wyklucza go z bycia w jakiejś gildii.. Patrzenie przez pryzmat priv chara i gildii odrazu uwazasz ze faworyzuje gildie z prywatnej postaci a jak mozesz zauwazyc to dostałeś bana a Coulson dostał dwa bany to gdzie tu faworyzacja?
    [18/12/2022 15:17:06] Inquso -> Coulson was banished because of Destruktywne zachowanie.

    [18/12/2022 15:16:54] Inquso -> Coulson was banished because of Obrazliwe wyrazanie sie.

    [18/12/2022 15:15:47] Inquso -> Tyrion Rookslayer was banished because of Obrazliwe wyrazanie sie.

    Płacz off temat to można zamknąć bez sensu kontynuowanie tej błazenady.

Podobne wątki

  1. Smarki Smark - Kocham, pozdrawiam
    By Demon in forum Muzyka
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni Post / Autor: 23-05-2020, 22:51
  2. Dudek P56 - Kocham życie
    By Anmus in forum Muzyka
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni Post / Autor: 28-10-2017, 21:39
  3. mel - kocham to ?ycie
    By Demon in forum Muzyka
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni Post / Autor: 18-07-2012, 14:07
  4. Peja - Nie kocham Hip -Hop
    By Zbigniew Wodecki in forum Muzyka
    Odpowiedzi: 21
    Ostatni Post / Autor: 03-05-2010, 13:06

Zasady Postowania

  • Nie możesz zamieszczać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać postów
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •