User Tag List

Pokaż wyniki 1 do 12 z 12

Wątek: faworycazja gracza michas'a

  1. #1
    Banned
    Zarejestrowany
    Sep 2021
    Miasto
    Profesjonalny aPeron
    Posty
    123
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie faworycazja gracza michas'a

    witam
    jakim cudem michas ma wymiennika? o co tu chodzi? czemu ludzie usuwają komentarze w jego temacie? Kiedy była rekrutacja na wymiennika? chyba coś przespałem... postów z lamentem o brak wymiennika również nie widziałem w ostatnim czasie.
    Typ dostał w ostatnim czasie bana za oszukiwanie gamemastera. Łamie regulamin posiadając 2 aktywne konta na forum.
    kolesiostwo i lizanie odby|u tak bardzo razi w oczy, że nawet przy użyciu maski spawalniczej przepala nam źrenice. jak wam nie wstyd

     Click to show spoiler




    zapraszam do dyskusji na temat przywrócenia mihasia na stanowisko wymiennika przez nie wiadomo kogo i z jakiego powodu
    Ostatnio edytowane przez Fan Wypowiedzi Perona : 29-01-2023 o 11:47

  2. #2
    Gaduła Kamilosek55's Avatar
    Zarejestrowany
    Jul 2015
    Miasto
    Kozienice
    Posty
    135
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Jeśli nie wiesz o co chodzi to chodzi o pieniądze /wiedze . Mi to tam rybka skoro ludzie go chwalą niech będzie ( nie ważne w jaki sposób został) , bo chodzi przecież o to aby kupujący/ sprzedawca był zadowolony.

  3. #3
    Uzależniony Domcio Old's Avatar
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Miasto
    Toruń
    Posty
    676
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Szczerze? Mam to gdzies czy ma wymiennika czy nie, czy lize dupe administracji czy nie, czy miał bana za oszukiwanie GM czy nie, czy zlamal regulamin czy nie. Dostal wymiennika to dostał, po co drazyc temat? Nie nasza sprawa tylko michasia i administracji. Tyle w temacie.
    Master Domcio 0-1033 (sprzedany)
    Nacomi Tahata 0-1518 (sprzedany)
    Mainerek 0-1778 (zachowany)
    Rook Elti 0-?

  4. #4
    Zaawansowany NoTricks's Avatar
    Zarejestrowany
    Feb 2017
    Miasto
    Capital City
    Posty
    114
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Domcio Old Zobacz post
    Szczerze? Mam to gdzies czy ma wymiennika czy nie, czy lize dupe administracji czy nie, czy miał bana za oszukiwanie GM czy nie, czy zlamal regulamin czy nie. Dostal wymiennika to dostał, po co drazyc temat? Nie nasza sprawa tylko michasia i administracji. Tyle w temacie.
    Próbował z kolegami oszukać administrację (świadomie), więc tym bardziej może zrobić to jakiemuś graczowi. Może następny będziesz ty? Dobrze, że masz to gdzieś.

    Apo przechodzi w ostatnim czasie samo siebie. Tutor, walcząc o dobro społeczności serwera i pokazując podejście administracji do graczy czarno na białym, ma skasowany zgłaszany temat naruszeń oraz traci pozycję i w sumie na tym temat się kończy (przy aprobacie osób decyzyjnych). Fakt, że sprawa omawianego wymiennika na tle ostatniej afery jest błaha, ale w dobitny sposób pokazuje trend.
    Trickster [1 - ...] Fantasy & NWO
    05/03/16 21:48 Awansowales z 1999 poziomu na 2000 poziom.
    07/09/16 16:08 Awansowales z 2999 poziomu na 3000 poziom.
    21/01/20 21:18 Gratulacje! Zdobyles 4000 poziom doswiadczenia.
    08/04/22 21:59 Gratulacje! Zdobyles 5000 poziom doswiadczenia.

  5. #5
    Dirty Harry TuK!'s Avatar
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Posty
    955
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Trickster wszystko pięknie podsumował. Pora zawijać się z padliny.

  6. #6
    Zaawansowany Mikul1960's Avatar
    Zarejestrowany
    Nov 2021
    Posty
    103
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał NoTricks Zobacz post
    Próbował z kolegami oszukać administrację (świadomie), więc tym bardziej może zrobić to jakiemuś graczowi. Może następny będziesz ty? Dobrze, że masz to gdzieś.
    Ale jakie oszukiwanie administracji ? Jeśli masz jakiś konkretny na to dowód że oszukiwali pokaż bo z tego co wiem jedynym dowodem to było to że kursor się nie ruszał na nagraniu i to jest jedyny " dowód " pokaż nagrania drugiego gracza a nie bazujesz tylko na naszym nagraniu to tak jak na nagraniach solika nie było wogole pokazanego kursora czyli nie powinny być brane te zgłoszenia pod uwagę a jednak bany się sypały. Zostali odbanowani przed czasem czyli musieli sobie wyjaśnić to wszystko i sprawa była zamknięta...

  7. #7
    Banned
    Zarejestrowany
    Dec 2021
    Posty
    76
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Dawno temu Tygrys i bodajże Santano mieli jedną zasadę - jeśli ktoś miał już jakąkolwiek pozycję i ją stracił (nie zrezygnował sam) - nie miał możliwości powrotu i przy każdej kolejnej rekrutacji jego zgłoszenie nie było nawet brane pod uwagę. Teraz jest chyba odwrotnie, osoby które coś odpierdalają dostają kolejną szansę, a Ci którzy nigdy nie byli w ekipie nie są brane pod uwagę, bo jak to pewnie twierdzą Ci co byli mają już doświadczenie, chuj z tym, że coś odwalili.
    Nie jest to w moim interesie, ale myślę, że skoro stracił wymiennika za prawdopodobnie oszustwo GM, to nie zasługuje, aby robić wymiany wsród graczy, bo jak oni mają mu zaufać, skoro gość chciał zrobić w chuja kogoś z ekipy, co dopiero zwykłego szaraka?
    MichaS do utylizacji, a zrobić nabór na 1-2 osoby.

  8. #8
    Ja tu tylko sprzątam. Zarexoholik?'s Avatar
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Posty
    446
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Wszedłem w ten temat i zauważyłem, że ten noob już kiedyś prowadził wymiany, więc po prostu przywrócili mu taką możliwość i tyle. Nawet nie wiem kto to jest; żaden stary gracz APO, zwykły świeżak/newbie.

  9. #9
    !No lifer! 1st R. Boonek's Avatar
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Miasto
    Glasgow
    Posty
    1 508
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Hahaha ostro i w punkt. Śledztwo jakie na własna reke przeprowadził gracz Zarexoholik w zasadzie wyjaśnia jedynie polowe ponieważ nawet jeśli miał wcześniej wymiennika to po oszustwach czy tez nadmiernym lizaniu nie powinien zostać przywrócony.

  10. #10
    Gaduła Schwaab's Avatar
    Zarejestrowany
    Apr 2021
    Posty
    131
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał NoTricks Zobacz post
    Próbował z kolegami oszukać administrację (świadomie), więc tym bardziej może zrobić to jakiemuś graczowi. Może następny będziesz ty? Dobrze, że masz to gdzieś.

    Apo przechodzi w ostatnim czasie samo siebie. Tutor, walcząc o dobro społeczności serwera i pokazując podejście administracji do graczy czarno na białym, ma skasowany zgłaszany temat naruszeń oraz traci pozycję i w sumie na tym temat się kończy (przy aprobacie osób decyzyjnych). Fakt, że sprawa omawianego wymiennika na tle ostatniej afery jest błaha, ale w dobitny sposób pokazuje trend.
    Jedyne co tutaj jest prawda to zabranie pozycji Salva pomimo racji i naruszen jakie dostrzegla w administracji. Co do "oszustwa administracji" przez Michasia jest to nieprawda, poniewaz NIC takiego nie mialo miejsca. Inquso popelnil blad w ocenieniu sytuacji i skonczylo sie wczesniejszym UB. Teraz wysylane sa tylko filmy z klawiatura i myszka .

    PRZESTANCIE PLAKAC to ze nie pozwalamy wam grac na APO to nie jest wina administracji.

    Cytat Napisał    6   ° Zobacz post
    Dawno temu Tygrys i bodajże Santano mieli jedną zasadę - jeśli ktoś miał już jakąkolwiek pozycję i ją stracił (nie zrezygnował sam) - nie miał możliwości powrotu i przy każdej kolejnej rekrutacji jego zgłoszenie nie było nawet brane pod uwagę.
    Dokladnie Michas zrezygnowal sam, wiec temat wyjasniony


    Co do tematu, ktory jest bez sensu... Pewien madry czlowiek kiedys powiedzial;
    "Jeszcze gdy chodziłem do podstawówki, to był tam taki Paweł, i ja jechałem na rowerze, i go spotkałem, i potem jeszcze pojechałem do biedronki na lody, i po drodze do domu wtedy jeszcze, już do domu pojechałem."
    Ostatnio edytowane przez Schwaab : 29-01-2023 o 18:16
    "Jak problem ma koleżka, też go mam, mam tak od dziecka..."


    Karma Wraca !!!

  11. #11
    Średnio zaawansowany czytelnik for room's Avatar
    Zarejestrowany
    Dec 2022
    Miasto
    Brak Informac
    Posty
    28
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    [04/12/2022 16:34:25] Inquso -> Shamsolvaezzin was banished because of Oszukiwanie Game Master'a.
    [04/12/2022 16:34:34] Inquso -> Michas was banished because of Oszukiwanie Game Master'a.
    .


    Michas wymiany

    Michas oszukanie Inquso
    6.Zakazy
    Zabrania się korzystania przez użytkownika forum z dwóch niezbanowanych kont. W przypadku wykrycia multi-konta Ekipa APO ma prawo zbanować jedno z kont.
    http://www.forum.toproste.pl/showthr...162#post770162
    Michasia konta aktywne na forum.
    Michas pierwsze jego konto
    Michas drugie konto

    Regulamin regulaminem, a życie życiem.
    Posmarował $£ € to czysty.

  12. #12
    Średnio zaawansowany
    Zarejestrowany
    Dec 2022
    Posty
    28
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Unban na forum jeszcze jestem w stanie zrozumieć bo pewnie podlizał coś nie coś i otrzymał unbana, ale że ma pozycję wymiennika w grze to już jest przesada, zwłaszcza po ostatnich banach za oszukiwanie GM'a (wcale ban nie był skrócony, swoja kare odsiedział) w życiu nie przeprowadzę u niego wymiany, skoro oszukał GM'a może równie dobrze oszukać mnie na postać

Podobne wątki

  1. [Rook i Main] Sell and Buy / MichaS
    By MichaS in forum Handel
    Odpowiedzi: 34
    Ostatni Post / Autor: 05-01-2022, 16:23
  2. MichaS 3700 :)
    By MichaS in forum Prezentacje Graczy
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni Post / Autor: 15-11-2021, 22:52

Zasady Postowania

  • Nie możesz zamieszczać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać postów
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •