User Tag List

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 do 20 z 48

Wątek: Krok od smierci.

  1. #1
    Gaduła
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    128
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie Krok od smierci.

    Czy byliście kiedyś krok od śmierci?
    Jeżeli tak to piszcie jak i kiedy mogło to nastąpić...

  2. #2
    Łowca postów Graydon's Avatar
    Zarejestrowany
    May 2007
    Miasto
    Police
    Posty
    265
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Raz prawie wpadłem pod samochód... to wszystko.

    Hmm, raz mnie rat zabił na 1lvlu. Innym razem 3 typów z PeKa.

    A pierwszy raz jak wyszedłem na main, to biłem ziomka, który zrobił utevo res ina "Stone Golem i padłem kilka razy, dziwiąc się dlaczego mnie biją


    A i jeszcze raz mnie babcia ganiała z wałkiem do ciasta
    08:49 Tygrys: Prosze o wylaczenie bota i zaprzestania uzywania go, albo bede zmuszony zbanowac Cie. Wiec?
    08:49 Ogi Bogi: Ok, juz wylaczam Tygrysku :P
    08:49 Tygrys: Dobrze. To bylo ostrzezenie, na raz nastepny bedzie ban. Dziekuje i milego dnia bb
    08:49 Ogi Bogi: cya

  3. #3
    Banned
    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Miasto
    Kluczbork
    Posty
    87
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Mnie raz pijak dusił,ale kumpel walnął go z kija i padł na ziemie.Ale zyjexD

  4. #4
    Banned
    Zarejestrowany
    Oct 2007
    Posty
    33
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    ja prawie wypadlem z III pietra bo chodzilem po balkonie w zime a slizko bylo, lud byl i myslalem ze spadam, na szczescie barierka byla choc serce i tak mi bilo 300 na sekunde

  5. #5
    Banned
    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Miasto
    Daleko od was
    Posty
    19
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Ja jak miałem 6 lat to byłem z mama na basenie odkrytym i pływałem na 1,20 z mama (oxzywiscie w kolku) w pewnym momencie sie wysliznalem z kolka i zaczalem sie topirc mama mnie nie widziala, ale jaksi koles mnie wyciagnal. Albo jak byłem na Soliną to sobie na murku na zaporze usiadlem i wiecie co dalej malo nie wpadlem.

  6. #6
    Nowicjusz
    Zarejestrowany
    Jun 2007
    Miasto
    Wyszków
    Posty
    13
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Ja kiedys bylem na wakacjach u babci
    i prawie wpadlem pod kombajn od kukurydzy .
    16:40 Citko: Bede Policjantem
    Pozdro dla Gamerro, Alet Mort, Misia Pysia, Cold Macie, Broxa, Aiwaho, i dla Karego hueh

  7. #7
    Średnio zaawansowany
    Zarejestrowany
    Jul 2007
    Miasto
    Łódż
    Posty
    43
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Arrow

    Zima, śnieg Ćwiczyłem w garażu tricki na bmx. W pewnym momencie tak wyskoko wyskoczyłem, że jebłem w belkę od bramy. Skutki? ZMIAŻDZONA(nie rozcieta) skóra przy czole, uszkodzona w dużym stopniu czaszka. A centymetr wyżej gwoźdź wbity był
    Polecam reksiowe Serwery CS
    193.33.177.14:27051 <- Reksio FFA

  8. #8
    Banned
    Zarejestrowany
    May 2007
    Miasto
    ♠ ♣ ♥ ♦ BgD! 4dOn
    Posty
    169
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Taa. Raz w zime z kumplami ślizgaliśmy się na lodzie ^^. Wyjumałem sie na banie i straciłem przytomność :< Obudziłem się dopiero w szpitalu...

    Pozdro.

  9. #9
    Banned
    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Miasto
    Świebodzin
    Posty
    771
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Hmm... dwa razy Jak miałem 6 lat topiłem się w morzu szedłem i mnie fala ściągnęła siora była blisko mnie wyciągnęła ;o. Drugi raz to prawię spadłem z drzewa byłem dosyć wysoko, a na dole pełno gałęzi i gruby pień na szczęście chwyciłem się gałązki jakiejś

  10. #10
    Banned
    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Miasto
    Kraków Pozycja:Pogromca Suk IQ:666
    Posty
    61
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Żal Zal hashsahuashuashuashuauhauhauhashuahashuashuashuash uahuashuahshhaahuahashuashuahuashuashausahaushahua
    Ostatnio edytowane przez Master Code : 12-10-2007 o 21:31

  11. #11
    Średnio zaawansowany CristaL's Avatar
    Zarejestrowany
    Jun 2007
    Miasto
    Ruda Śląska
    Posty
    25
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Mnie o mały włos przejechałby polonez Patrzyłem się na karetke i szedłem przez passy a z lewej nadjeżdza Polonezik i prawie mi po nogach. Na początku roku prawie ded od autobusu, który jedzie do TESCO za darmo. Wychodzę ze szkoły, słuchaweczki w uszy i jazda. Byłem jakieś poł metra od autobusu
    Jestem pierwszym ownerem Dementisa. Został sprzedany na 520 lvl...


    12:08 You see yourself. You are a master sorcerer. You are Recuso of MiM (First Dementis Back).

    20:55 Coguar: Byl to test by sprawdzic czy nie uzywasz bota. Dziekuje. 20:56 Dark Powder: a ded chcesz

    01:20 Kostel Zibi: jestem 0em pvp kupilem chara na allegro i mam bota <mowcie do mnie noob>

    17:05 Seviper: nie pisz napisz za 4h jak nie bede expic.

  12. #12
    Gaduła
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    128
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    To może i ja się wypowiem.
    W te wakacje jechałem z siostrą i mamą do Babci na wieś...
    Jechaliśmy droga krajową na Czechy...
    Wszystko fajnie, muzyczka gra...
    Dojeżdżamy do zakrętu, jednego z bardziej ostrego na tamtym fragmencie drogi, a tu nagle z naprzeciwka wyjeżdża nam "wariat" na czołówkę...
    Jak to zobaczyłem (siedziałem z przodu) wszystko podeszło mi do gardła...
    Jechaliśmy około 100 km/h...
    Mieliśmy dużo szczęścia, że siostra nie jechała troszkę szybciej, bo teraz bym tego nie pisał.
    Ten "wariat drogowy" zjechał nam z czoła ok 2 metry przed nami...
    Trzeba to zobaczyć z perspektywy kierowcy lub pasażera obok, żeby zrozumieć jakie to jest straszne.

  13. #13
    Średnio zaawansowany
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Posty
    22
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Pamiętam tylko jedno:
    Pare lat temu jak skakałem z łóżka i chciałem sie obrocic 360 stopni, to tak sie wybiłem ze polecialem prosto na głowe, obudziłem się w szpitalu

  14. #14
    Nowicjusz
    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Posty
    8
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Ja kiedyś wracając ze szkoły, weszłam do kiosku kupiłam gazetę jakąś (chyba BRAVO). Ze słuchawkami na uszach weszłam na tory przy zamkniętym szlabanie, i czytając gazete zaczęlam przechodzić. W pewnym momencie cos mnie podkusiło, żeby spojżeć w lewo... 50 metrów ode mnie jechał rozgwizdany pociąg towarowy.. zamorowało mnie, jednak oderwałam nogi od podłoża i szybko przeszłam, a pociag przejechał zaraz za mną.... raz też prawie wpadłam na rowerze pod fiata

  15. #15
    Średnio zaawansowany
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Posty
    22
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    I jeszcze wczoraj jak szedlem do szkoly i przechodziłem przez pasy, nie bylo widac nic po lewej, wychodze na srodek pasow a tu samochod jedzie na mnie, oczywiscie zaczalem biec

  16. #16
    Banned
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Posty
    108
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Ja kiedys jechalem na rowerze z gorki i nie spojrzalem sie czy jedzie cos bo chcialem jak najszybciej do chaty dojechac a tu wujezdza jakis typ fiatem i jakies 2 metry ode mnie przejechal... Jacys kolesie co tam stali mieli niezly ubaw xD

    Albo jak jechalem ojca samochodem toyota landcruser (taki jeep) po piachu i nagle narzuca tyl odbijam w lewo to jedzie za mocno w lewo to w prawo i za mocno w prawo ale jakos opanowalem

    @Edit
    Mialem takie przypadki np. na krosie ze pękła mi kosc w nodze a dokladnie w śródstopiu (okropny ból) Jechalem na krosie i wyprzedzalem kumpla bo mi kurzył w oczy i byl zakret wystawilem noge i przeskoczylem prze trawnik z mototem ale jezdzilem jeszcze 2 dni na quadzie z peknieta koscia a dopiero w poniedzialek pojechalem do lekarza i powiedzial ze peknieta kosc i trzeba do szpiatala... I tak mi zlecialy cale wakacje w gipsie... ;/Duzo mialem tych przypadkow ale czlowiek zapomina
    Ostatnio edytowane przez Szkarlatny leon 2.0 : 15-11-2007 o 17:49

  17. #17
    Banned
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Posty
    54
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Raz..Jade na snowboardzie dość szybko :/ Był roztopiony śnieg w jednym miejscu i trawa..Wjechałem na to...Tak mną sponiewierało że w szpitalu sie obudziłem Naszczescie tylko ze złamana nogą i ręką..

  18. #18
    Banned
    Zarejestrowany
    May 2007
    Miasto
    Kielce
    Posty
    172
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Ojj i to nie raz ...


    Kiedys to już umarłem prawie , ale to jak byłem mały , chyba miałem 2 dni ;p

  19. #19
    Banned
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Miasto
    Wejdź na drzewo i popatrz w lewo.
    Posty
    170
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    kiedyś jechałem rowerem bardzo szybko, a obok tej drogi była skocznia, że przeskakujesz droge i jedziesz dalej...
    I akurat jak ja jechałem to kumpel tam wyskoczył i walnełem sie głowom o jego tylnie koło, spadłem z roweru na wystajace z piachu cegłówki głową, i kumpel mi przejechał po ręk... straciłem przytomnośc a obudziłem się nie w szpitalu 0.o tylko w domu ;p

    albo raz chciałem się popisać przed kumplami, że bede jechał bardzo szybko na rowerze na czołówkę samochodu....i skrece w ostatniej chwili... i niezdazylem ;/ ale o dziwo zatrzymałem się nie w środku auta, tylko na masce

  20. #20
    Banned
    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Miasto
    Wysokie Mazowieckie
    Posty
    11
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Ja tak jak zawsze ganialiśmy sie po osiedlu w SPO (spier.. po osiedlu xP) i oczewiście weszłem na takie garaże pod blokiem i chcialem skoczyć trzymałem się krawędzi patrze samochód jedzie ale jeszcze daleko to ja skocze, skoczyłem na krawężnik i upadłem i centralnie pod samochód ale on wolno jechał i tylko co przedemną sie zatrzymał. To tylko to pamiętam nic więcej i pozdro

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 0
    Ostatni Post / Autor: 04-09-2011, 01:57
  2. Harry Potter i Insygnia Smierci [ gra ]
    By Krulowiec in forum Gry komputerowe i konsole
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni Post / Autor: 21-08-2010, 11:29
  3. Legion Smierci
    By Dareluss in forum Prezentacje Gildii
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni Post / Autor: 16-05-2010, 10:32
  4. ?mier? idzie za nim krok w krok - Serge Jacquemard
    By Mc Maciek in forum O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni Post / Autor: 31-07-2009, 14:29

Zasady Postowania

  • Nie możesz zamieszczać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać postów
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •