User Tag List

Pokaż wyniki 1 do 17 z 17

Wątek: Pozegnanie Apendora

  1. #1
    Średnio zaawansowany
    Zarejestrowany
    May 2022
    Posty
    31
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie Pozegnanie Apendora

    Pewnie juz wszyscy wiedza, ze na forum pojawil sie post z pozegnaniem od Apendora. Od razu zamknal temat, wiec niestety, ale nie mozna sie z nim pozegnac.

    Apendor, w swoim poscie wyszczegolniles obowiazki, ktorymi musiales sie zajmowac. Zapomniales jednak o wszystkich przywilejach, z ktorych chetnie korzystales.
    Dodawanie lvli swoim postaciom? Abacus w grudniu mial malego boosta w lvlach, nie pamietasz? Cave bocenie na Havarze? Wbiles na nim calkiem sporo lvli, bedac online po 20+ godzin, czasami przekrecales nawet licznik godzin online. Przez Ciebie stracilismy tutora, ktory mogl wniesc cos na ten serwer. Wolales jednak naduzywac pozycji, zeby moc sobie pobocic.
    W ciagu ostatniego pol roku polowa serwera lata na cave botach, ale z banami jeszcze nie wylecieli, ciekawe czemu? Wyroq? Lord German? Sythem? Denor? Pewnie wymienilbym jeszcze pare nickow, ale na ten moment sobie nie przypomne.

    Patrzac na powyzsze, z calego serduszka Apendor - wypierdalaj.

    Mimo wszystko powodzenia w prywatnym zyciu

  2. #2
    Średnio zaawansowany Yoren's Avatar
    Zarejestrowany
    Oct 2016
    Posty
    56
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Co wolno wojewodzie , to nie tobie skurwysynu.


    Matematyka królową nauk

  3. #3
    Ten najgorszy :c Apendor's Avatar
    Zarejestrowany
    Oct 2017
    Posty
    631
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Unlucky Zobacz post
    Od razu zamknal temat
    Tematy w pożegnaniach są z urzędu zamknięte.

    Cytat Napisał Unlucky Zobacz post
    Zapomniales jednak o wszystkich przywilejach, z ktorych chetnie korzystales.
    Na szczęście od tego, żeby mi o tym przypomnieć mam Was XD

    Cytat Napisał Unlucky Zobacz post
    Dodawanie lvli swoim postaciom? Abacus w grudniu mial malego boosta w lvlach, nie pamietasz?
    GM nie może, nie wiem nawet czy access GOD'a ma takie uprawnienia (tutaj to by się musiał nasz jaśnie pan specjalista wypowiedzieć, ale spadł z rowerka).

    Cytat Napisał Unlucky Zobacz post
    Cave bocenie na Havarze?
    Nie.

    Cytat Napisał Unlucky Zobacz post
    Wbiles na nim calkiem sporo lvli, bedac online po 20+ godzin, czasami przekrecales nawet licznik godzin online.
    Nie wiem czy mam to traktować w kategorii komplementu, ale dzięki mordo


    Cytat Napisał Unlucky Zobacz post
    Przez Ciebie stracilismy tutora, ktory mogl wniesc cos na ten serwer.
    Temat Salvy jest ciut szerszy, niż "to przez ciebie ty chuju".

    Krótko: przyjętych dwóch tutorów (Tharo i Salva), oboje zrobione po temacie w osobnym dziale dla ekipy do zgłaszania przewinień w grze. Tharo - 22 posty w swoim temacie, plus zgłoszenia na grupie i na bieżąco w grze, bez zbędnego zachęcania zaczął Nedinowi pomagać. Salva - 6 postów w temacie z czego pierwszy powitalny, dwa ze zgłoszeniem przewinienia, dwa od Inquso, jeden od Nedina i jeden mój, ostatni post 30.12.2022r., tutor od 22.12.2022r. Zerowa aktywność na grupie, czas online w grze średnio po 20 minut na tydzień, wyjebane cyce na zlecone zadania, próby wdrażania swoich wyjętych spod dupska pomysłów, a nie skupianie się na dopięciu upa. Na koniec paczka z nieudolnym sprawdzeniem mojego chara i wylew rozgoryczenia. No wzór.

    Szczerze? Ja tylko mam nadzieję, że ktoś z tej grupki wsparcia i wzajemnej adoracji poruchał, mając na względzie, że to rzeczywiście była kobieta.

    Myślę, że ktoś tu również zapomniał, że ja nie jestem osobą decyzyjną co do przyjmowania, degradowania i wyrzucania członków ekipy. Tym dalej się zajmuję Mortiis w porozumieniu z nami - możemy zasugerować, ale mocy sprawczej zero.

    Cytat Napisał Unlucky Zobacz post
    W ciagu ostatniego pol roku polowa serwera lata na cave botach, ale z banami jeszcze nie wylecieli, ciekawe czemu?
    Sam tu nie jestem, mimo różnych sugestii z wielu stron nigdy żadnej korzyści majątkowej nie przyjąłem, a przez ostatnie pół roku to ja częściej stałem w trainerze, niż grałem. Na wiadomości prywatne na swoim charze (na Havarze w tym wypadku), które dotyczą spraw administracyjnych nigdy nie odpisywałem, bo jak chciałbym się tym zajmować, to zalogowałbym się na Apendora.

    Cytat Napisał Unlucky Zobacz post
    ale na ten moment sobie nie przypomne.
    Czyli pamięć masz niezłą, ale mimo wszystko wybiórczą.

    Cytat Napisał Unlucky Zobacz post
    Patrzac na powyzsze, z calego serduszka Apendor - wypierdalaj.
    Posprzedaję co tam mam i taki jest plan <3

    Cytat Napisał Unlucky Zobacz post
    Mimo wszystko powodzenia w prywatnym zyciu
    Dzięki!


    Tak od siebie na koniec, to fakt rozwiązywania takich problemów jak napisałem w tym swoim pożegnaniu jest w gruncie rzeczy zabawnym urozmaiceniem tego, że tu i tak niczego nie możemy zmienić.
    Po wielokroć prosiłem ja, Inquso, Nedin, Squid czy jeszcze jak był to Lirtes, żeby móc ruszyć naprzód z pracą nad serwerem. Prosiłem o zwiększenie accessu dla Tharo, to się od ściany odbiłem, a chłop od prawie roku lata w pampersie marki Senior Tutor.
    Raczej tak mamy wszyscy, że chce się robić, zarywać noce, słuchać wkurwionej baby jak jest po co i nad czym siedzieć, z przeświadczeniem, że przyniesie to satysfakcję i rozrywkę dla Was. Banowanie i słuchanie tych samych wymówek w odwołaniach przez 5 lat nie robiąc dodatkowo niczego innego, to nie jest szczyt moich marzeń.

    Jak ktoś tam jeszcze ma się zamiar o coś do mnie telepać, to polecam wizytę u lekarza psychiatry.
    Cześ.
    Sky is the limit.

  4. #4
    Zaawansowany Mikul1960's Avatar
    Zarejestrowany
    Nov 2021
    Posty
    103
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Jeśli Apendor odchodzi mam idealnego następcę
    #RodziakNaGma

    Cytat Napisał Beerciq Zobacz post
    @Mikul1960

    akurat ty i te twoje przydupasy zasługujecie na kutasa w dupe za te donoszenie jebany śmietniku. 90% reportów jest waszych.
    PS. Pomijam już to, że sami używacie botów, łamiecie regulamin, wyzywacie i wciskasz tutaj jakiegoś smiecia od siebie

    Rodziaka to ty szanuj bo te twoje marne skrypty to mozesz sobie dupe wytrzec brox jak ostatnio latal po duszkach to jak mu sie niewidke sciagnelo to bocik nie potrafil zarzucic drugi raz dopiero po czasie takze kiepskie te skrypciki macie za bardzo widoczne, macie tylko farta ze was nie sprawdzaja bo spooky juz dawno by polecial za cave

    Cytat Napisał Fiszu aka Solik Zobacz post
    'kiepskie te skrypciki macie za bardzo widoczne macie '

    Ból dupy macie, nic nie kumacie, macie obsrane gacie macie? Jedziesz w pracy na szmacie? Sprzataczki tam nie macie?
    Mikul a skąd Ty takie masz pojęcie jak powinien wyglądać dobry skrypt? Czyżbyś sam używał CAVE BOTA?
    Za bardzo chyba poszedłeś w ślady cypisa " czuję tą moc bo naćpany całą noc " ale to by się zgadzało bo expisz od 2 do 6 rano i też tam leci dobry cave
    Ostatnio edytowane przez Mikul1960 : 16-09-2023 o 19:43

  5. #5
    Banned
    Zarejestrowany
    Dec 2021
    Posty
    76
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Chwala Bogu. Najlepszy update od momentu dodania wyspy CoD.

  6. #6
    Nowicjusz Beerciq's Avatar
    Zarejestrowany
    Mar 2016
    Posty
    18
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    @Mikul1960

    akurat ty i te twoje przydupasy zasługujecie na kutasa w dupe za te donoszenie jebany śmietniku. 90% reportów jest waszych.
    PS. Pomijam już to, że sami używacie botów, łamiecie regulamin, wyzywacie i wciskasz tutaj jakiegoś smiecia od siebie
    Ostatnio edytowane przez Beerciq : 15-09-2023 o 11:16
    SAYONARA [3022-3191] THE END

  7. #7
    FISZU LEGENDA Fiszu aka Solik's Avatar
    Zarejestrowany
    Dec 2021
    Posty
    70
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał beerciq Zobacz post
    @mikul1960

    akurat ty i te twoje przydupasy zasługujecie na kutasa w dupe za te donoszenie jebany śmietniku. 90% reportów jest waszych.
    Ps. Pomijam już to, że sami używacie botów, łamiecie regulamin, wyzywacie i wciskasz tutaj jakiegoś smiecia od siebie
    Oooo, hehe dobre

  8. #8
    Średnio zaawansowany
    Zarejestrowany
    May 2022
    Posty
    31
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Beerciq Zobacz post
    @Mikul1960

    akurat ty i te twoje przydupasy zasługujecie na kutasa w dupe za te donoszenie jebany śmietniku. 90% reportów jest waszych.
    PS. Pomijam już to, że sami używacie botów, łamiecie regulamin, wyzywacie i wciskasz tutaj jakiegoś smiecia od siebie

    Jestes jednym z tych, ktorzy napierdalali na cave bocie 24/7, takze polecam zamknac dupe, pozdrawiam.

  9. #9
    Średnio zaawansowany
    Zarejestrowany
    Aug 2023
    Posty
    27
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Kto grał na APO w cyrku się nie śmieje. Kolejne dramy 30 letnich prawiczków, uzależnionych od tego serwera. Grajcie tu dalej i się nakręcajcie, polecam serdecznie.

  10. #10
    Banned
    Zarejestrowany
    Dec 2021
    Posty
    76
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Observer Zobacz post
    Kto grał na APO w cyrku się nie śmieje. Kolejne dramy 30 letnich prawiczków, uzależnionych od tego serwera. Grajcie tu dalej i się nakręcajcie, polecam serdecznie.
    Dziękujemy za troskę.

  11. #11
    FISZU LEGENDA Fiszu aka Solik's Avatar
    Zarejestrowany
    Dec 2021
    Posty
    70
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Mikul1960 Zobacz post
    Jeśli Apendor odchodzi mam idealnego następcę
    #RodziakNaGma




    Rodziaka to ty szanuj bo te twoje marne skrypty to mozesz sobie dupe wytrzec brox jak ostatnio latal po duszkach to jak mu sie niewidke sciagnelo to bocik nie potrafil zarzucic drugi raz dopiero po czasie takze kiepskie te skrypciki macie za bardzo widoczne macie tylko farta ze was nie sprawdzaja bo spooky juz dawno by polecial za cave
    'kiepskie te skrypciki macie za bardzo widoczne macie '

    Ból dupy macie, nic nie kumacie, macie obsrane gacie macie? Jedziesz w pracy na szmacie? Sprzataczki tam nie macie?
    Mikul a skąd Ty takie masz pojęcie jak powinien wyglądać dobry skrypt? Czyżbyś sam używał CAVE BOTA?

  12. #12
    Meluś King SED Yui's Avatar
    Zarejestrowany
    Nov 2019
    Posty
    79
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Przecież Ty Solik biegasz „nafukany” i coś szczekasz �� Idz dalej puszczaj Cave w nocy i wstawaj o 5, żeby pilnować ����
    ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


  13. #13
    Zaawansowany Legenda Sasha's Avatar
    Zarejestrowany
    Sep 2023
    Posty
    100
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Apendor Zobacz post
    Na szczęście od tego, żeby mi o tym przypomnieć mam Was XD
    Myślisz, że ktoś zapomni o twoich przekrętach? Zapomnij.

    Cytat Napisał Apendor Zobacz post
    GM nie może, nie wiem nawet czy access GOD'a ma takie uprawnienia (tutaj to by się musiał nasz jaśnie pan specjalista wypowiedzieć, ale spadł z rowerka).
    Innych sposobów nie ma?

    Cytat Napisał Apendor Zobacz post
    Temat Salvy jest ciut szerszy, niż "to przez ciebie ty chuju".
    Każdy wie jak było, jak jest. Salva nagrywała Cię od początku (ciesz się, że wszystkich filmów nie udostępniła). Niestety miała jaja to wszystko powiedzieć i udostępnić, a nie jak twój przyjaciel tibijski tharo schować głowę w piach i milczeć, aby nie utracić swojego największego marzenia życiowego - posady.


    #t

    Co tu więcej się rozpisywać, które to już jego pożegnanie? Drugie, trzecie? I tak on wróci i znowu rozpierdoli ten serwer ze swoimi ziomkami (Inquso, itd.).
    Apendor bocił, boci, pozwalał bocic swoim kundlom. Nadużywał pozycji w grze - pewnie nadal to robi. PACC Runy z namelocków sprzedane na allegro i nie tylko..
    Ogólnie śmiech na sali jak to wszystko się widzi co tu piszecie. Jeden drugiego jest siebie wart.


    Pozdrawiam wszystkich grających na tym zdechlaku, mimo że widzą co tu się odpierdala.
    Rook 1-2450
    Sasha Life!
    Main 3620-5205.. 5333-6026
    Sasha Life!



  14. #14
    Zaawansowany NoTricks's Avatar
    Zarejestrowany
    Feb 2017
    Miasto
    Capital City
    Posty
    114
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Chyba nikt z graczy początkiem br. nie wiedział po co Apendor wrócił, ale ten na szczęście nie ukrywał przed nami, że miał w tym kilka prywatnych interesów. Szkoda tylko, że to gracze kilkanaście miesięcy wstecz dali temu serwerowi kolejne życie, a wspomniany delikwent wrócił na gotowe, niewiele wnosząc (a wiele wynosząc?). Chwila jego pobytu na serwerze i znowu zaczęło się na nim robić pusto, ale to tylko zbieg okoliczności.

    Jak już cały ten kurz z "afery havarskiej" (tak to określę, każdy wie o co chodzi) opadł, osobiście liczyłem, że to Apendor w toku swojego wątpliwego moralnie postępowania (dbania nawet o takie szczegóły jak wyrzucenie całego NWO z apowskiego DC, aby przypadkiem nikt nie drążył dalej sprawy) postawi tzw. "kropkę nad i" zakończenia żywota tego serwera... no ale jednak nie. Okazuje się, że tak mizerny Gm jak Apendor nie ma nawet takich umiejętności i wytrwałości, aby walczyć dalej z elitarnym betonem, który mimo wszystko gra dalej do kolejnego końca.

    Z perspektywy czasu naszła mnie taka refleksja, iż wielokroć wina stanu rzeczy na serwerze była zrzucana na Mortiisa i jego brak czasu, co z wiadomych względów jest zrozumiałe i chyba po części wszyscy się z tym godzili. Patrząc jednak na całość sprawy uwidacznia się w dość przejrzysty sposób fakt, że najistotniejszym aspektem w tym stanie rzeczy (braku zmian) jest uzasadniony brak zaufania właściciela do funkcyjnej administracji. Czas na podjęcie właściwych działań i zmian minął w momencie zatuszowania sprawy Apendora, a obecnie Apo jest na dobrej drodze, aby w przyszłości zrobiło fuzję z konkurencyjnym ots 7.6 z legalnym cave.

    Dobrego dnia wszystkim
    Ostatnio edytowane przez NoTricks : 18-09-2023 o 13:22
    Trickster [1 - ...] Fantasy & NWO
    05/03/16 21:48 Awansowales z 1999 poziomu na 2000 poziom.
    07/09/16 16:08 Awansowales z 2999 poziomu na 3000 poziom.
    21/01/20 21:18 Gratulacje! Zdobyles 4000 poziom doswiadczenia.
    08/04/22 21:59 Gratulacje! Zdobyles 5000 poziom doswiadczenia.

  15. #15
    Średnio zaawansowany
    Zarejestrowany
    Aug 2023
    Posty
    27
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Oddaj funkcje skoro odchodzisz hipokryto.

  16. #16
    Nowicjusz
    Zarejestrowany
    Dec 2019
    Posty
    13
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Co tu się rozwodzić nad tematem. Wszyscy wiedzą jak było, koleś wykorzystał szansę, śmiał się wszystkim w żywe oczy i jeszcze kaska płynęła. Jednego kurwia oszusta mniej i gitara.

  17. #17
    * Never Give Up * Ektoplazma's Avatar
    Zarejestrowany
    Apr 2021
    Posty
    128
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Powodzenia
    Oby było łatwiej bez tego całego otoczenia związanego z Podkarpackim !

Zasady Postowania

  • Nie możesz zamieszczać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać postów
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •