User Tag List

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 do 20 z 44

Wątek: Apendor i postacie

  1. #1
    Zaawansowany Sir Mastah's Avatar
    Zarejestrowany
    Dec 2011
    Posty
    75
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie Apendor i postacie

    Cześć!
    Z racji, że poprzedni post zniknął wskutek... zmiany forum czy cokolwiek to było, to chciałbym ponownie podrzucić materiał od Salvy dot. niepiastującego już (podobno, na forum rangi są aktywne) stanowiska, Apendora: https://docs.google.com/document/d/1...2kuOnjME0/edit. Może się przydać dla osób, które chciałyby ponownie na święta tutaj zaglądnąć i nieco zorientować się, co się dzieje (bądź działo).
    Jednak zaglądam tylko zapytać o odrobinę inny temat, związany z postaciami Havar, Denor, Sythem i może kolejnymi, które jak wiadomo, w ekspresowym tempie osiągnęły zaskakująco wysokie poziomy. Jak to możliwe? Cóż, wystarczyło bardzo dużo chęci, motywacji, wielu nieprzespanych nocy (i to dosłownie) i prędko udało się przekroczyć jakże magiczne bariery 4000 poziomu, zarówno na Denorze, jak i Sythemie. Żeby może oszczędzić nieco czasu, to może zadam kilka pytań skierowanych w stronę Inquso, Pointa, Nedina czy Tharo (Lirtesa najwidoczniej ta świetna rozrywka ominęła, dobrze dla niego):
    1. Dlaczego przez tak długi czas, żadna z tych postaci nie została zbanowana za jawne używanie Cave Bota? Sythem dopiero został zdjęty w październiku, prawie 4.7k AMS, o 02:51 czasu ze statystyk (cóż za zdziwienie). Sam, nie uczestnicząc w życiu tego serwera, widziałem zdjęcia jak blokowany był stołami bodajże Denor na Returnedach, puszczając mas res w eter (jeśli ktoś posiada takie zdjęcia, to prosiłbym o podesłanie bądź wrzucenie - żeby nie okazało się, że próbuję skalić czyjeś dobre imię), stąd nie chce mi się wierzyć, żeby także to i Was ominęło . Tak, wiem, każdy posiada życie prywatne i nie ma obowiązku tutaj logować, ale to nie było wydarzenie, które trwało 3 sekundy i bezpowrotnie się zakończyło.
    2. Dlaczego w ogóle Apendor został utrzymany przy stanowisku, pomimo jawnego stawiania sobie Cracków na Soran, osobistych najazdów, gdy nawet Mortiis zalogował, usuwając mu 100 poziomów? Odpowiedź "Zapytaj więc Mortiisa" niezbyt mnie interesuje, bo tego się nie doczekam - ciekawi mnie zdanie Ekipy APO, tym bardziej, że jak można trzymać kogoś, kto Cie oszukuje, śmiejąc Ci się w twarz (mogę rozwinąć dla zainteresowanych). Chyba, że Apendor posiadał odpowiednie materiały i na Was - co by wtedy miało odpowiednie ręce i nogi.
    3. Dlaczego nigdy temat Salvy nie został przez Ekipę dokładnie skomentowany? Przecież usunięcie Tutora ze stanowiska, bo... nie można jej ufać (pokazała dane niewygodne dla Was) czy zagrażała sprawie Wielkiego Kolesiostwa (urzekła mnie ta nazwa, nie powiem). Kto miał w tym interes, żeby Apendor pozostał na swoim stanowisku?

    Jeśli jeszcze nie jesteście znudzeni tym błahym zagadnieniem, to zapraszam do zapoznania się z kilkoma pauzami:
    - Jak powtarzałem, pytania głównie skierowane są w strone administracji tego serwera. Jeśli gracze posiadają dowody, które mogłyby jednak wskazać, że postacie bociły (chociaż to tak naprawdę wierzchołek góry lodowej), to chętnie przygarnę.
    - Czego się spodziewam: żadnej odpowiedzi od Waszej strony, co najwyżej zbycie "Jest to temat pozostawiony do wglądu administracji. Nie mamy obowiązku, ani ochoty, aby informować graczy o tym, co się w naszych szykach dzieje". Nie macie 15 czy 20 lat, żeby udawać, że wszystko jest w porządku, "przecież idą święta, powinniśmy się miłować i cieszyć wspólnym towarzystwem". Chciałbym usłyszeć dorosłe komentarze i Wasze opinie na ten temat, ba, podjęcie rękawicy. Nie udawajmy, że nie ma sprawy, bo spodziewam się jednak także informacji oraz wtrąceń od strony innych graczy.
    - Jeśli uważacie, że sami jesteście w tej sprawie ofiarami, bo robicie wszystko, co możecie, a i tak ludzie was obrażają i agresywnie plują w Waszą stronę, to zapraszam do rozmowy. Jeśli pracujecie nad jakimś updatem bądź innymi nowościami - super, to znakomita informacja, bo jednak musicie poświęcić swój osobisty czas i naprawdę każdy docenia takie starania - ale nie można przy tym zapomnieć, że to nie jedyne co się na tym serwerze nie od dzisiaj dzieje. Jednak pewna opinia tworzy się na podstawie obserwacji, a wygłaszając moją (wszelkie przemyślenia są moje, jestem gotowy na to, że nie każdy się z nią zgodzi), no nie wygląda to dobrze, zwłaszcza w całym bajorku, które stworzyło się w związku z działalnością Apendora (a może Apendor był tylko twarzą afery i zwykłym pionkiem).
    - Jeśli chcecie być traktowanie poważnie, to w taki sam sposób prosiłbym odnieść się do tej sprawy. Za nami wiele miesięcy ciągłych domysłów, więc macie okazje wyjaśnić pewne sprawy na dobre. Jeśli boicie się powiedzieć co myślicie, bo Mortiis może zareagować, to pozostaje mi współczuć Wam, poważnie. Tkwić w kółku fałszywej, wzajemnej adoracji, marazm związany z brakiem możliwości znalezienia wewnętrznej siły, to dosyć częsty problem u wielu ludzi. To samo dotyczy faktu, jeśli możliwość posiadania swojego zdania w życiu, opiera się na posiadaniu pozycji na serwerzej i związanej z tym "mocy".

    Zanim jeszcze pomyślicie, że jak to jakiś gracz postanowił się zwrócić przeciwko nam, to pomyślcie o jednym: sporem tej kłótni jest problem dotyczący Apendora i jego działalności, który na ten moment jednak najbardziej wyróżnił się jako nietykalny oszust - Cracki widziałem na własne oczy, więc pozwolę się tak wyrazić; tym samym wiele wyjaśniają materiały Salvy, stąd go uznaję za prowodyra. Nie celowałem z atakiem bezpośrednio w Was, ale zbyt długa działalność ww. postaci, nie pozwala na w pełni defensywne spojrzenie w Waszą stronę - nie wiem kto skorzystał na kontakcie z nim, ani czy to on jest w pełni odpowiedzialny za wiele nieprzyjemnych wydarzeń tego serwera. Przecież każdy umie myśleć i świadomie podejmuje decyzje. Spodziewam się także, że nikt nie będzie chciał prać brudów na forum, ale zamknięcie się na grupce na Messengerze i obgadanie tego tam, to wzajemne całowanie się po czółkach. Dorośli jesteście. Nie macie się czegoś bać.
    Jak mówiłem, zapraszam do rozmowy - co może pójść nie tak?

    P.S. Odpowiadając, na zaś, na niektóre możliwe zarzuty skierowane w moją osobę: "Jak grałeś, to taki wyszczekany nie byłeś", "Teraz nie masz postaci, to zgrywasz cwaniaka" - nie bawię się tutaj w zbawcę serwera, najzwyczajniej w świecie denerwuje mnie fakt, że wielu osobom wiele krzywych akcji uchodzi płazem. Coraz więcej osób, uwaga - to spostrzeżenie subiektywne, jednak problem widzi w działalności administracji, a jednak gdy grałem, to wielokrotnie starałem się pomagać innym, zwłaszcza nowym graczom, żeby zaglądnęli tutaj na dłużej. Tym samym, mając serwer niemalże w całkowitym poważaniu (bo jednak napisałem ten temat), zwracam się ze względu na czas, który dla tych osób zarezerwowałem, a teraz w tak banalny sposób się psuje reputację tego serwera. Dlatego też nie mogę patrzeć na ten śmietnik, a z szacunku do samego siebie, milczeć nie zamierzam.
    I jakoś nie kojarzę, żebym wyprowadził na światło dzienne jakiekolwiek informacje, którymi ludzie się ze mną dzielili, czy to nawet mając dostęp do discordów innych graczy czy gildii - stąd uważam, że trochę przyzwoitości jednak mi zostało.
    "Mastah, skończyłeś płakać?"

    Pozdrawiam serdecznie i życzę udanego tygodnia.

  2. #2
    Nowicjusz Don Peron's Avatar
    Zarejestrowany
    Nov 2023
    Posty
    13
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Sir Mastah Zobacz post
    Z racji, że poprzedni post zniknął wskutek...
    ... wskutek, sprzątania po sobie przez apendora c:


    Cytat Napisał Sir Mastah Zobacz post
    Dlaczego przez tak długi czas
    odkąd apedron napisał ostatnie pożegnanie, Tharo z Pointem zabrali się za jakaś robotę i mam problem z masowym robieniem shaman setów


    Cytat Napisał Sir Mastah Zobacz post
    widziałem zdjęcia jak blokowany był stołami bodajże Denor na Returnedach, puszczając mas res w eter (jeśli ktoś posiada takie zdjęcia, to prosiłbym o podesłanie bądź wrzucenie




    a tu jeszcze mój pokemon w pokéballu







    Zasadnicze pytanie jest takie: czy warto cokolwiek robić dla apowskiego społeczeństwa... (ogólnie zawsze warto próbować.... ale w przypadku ap0.....) Po co się rozpisywać jak ktoś od ręki może usunąć ten temat. Może gdzieś wieczorem dopisze kilka zdań więcej.
    Na ten moment zostawię was z taka myślą: Skoro ludzie nie chcą zmian (gracze), skoro administracja nie chce zmian (część*), skoro właściciel nie chce zmian... to co My możemy? Skoro nasz wkład i poświecenie może zostać zniszczone jednym machnięciem ręki....




    edit1
    Cytat Napisał Point Zobacz post
    Uwaga - ważne. APENDOR OD CONAJMNIEJ MIESIĄCA NIE POSIADA POZYCJI.
    a kiedy wybuchła "afera peronowa"? xD

    Cytat Napisał Point Zobacz post
    W ostatnim czasie dokładam wszelkich starań, aby pozbyć się z APO botterów - przypomnę, że banując obecnie osoby które nie otrzymują pierwszego bana muszą się liczyć z banem na 1000h.
    No i fajnie trzeba wypalać czyraka gorącym żelazem, tylko szkoda, że w kwestii perona, w odpowiednim czasie nie zostały podjęte żadne kroki. Gość przez xxx czasu bocił, w tym samym czasie innych banując za boty. Usuwał wszystko i wszystkich którzy byli na tyle odważni, by pisać o jego przekrętach.

    Mam pompę z ludzi, którzy pomimo tego co się działo, nie zrobili nic, aby odpowiednio szybko usunąć perona. No ale cuszzzz..... wszyscy ( gracze i administracja ) mieli/maja wybór:






    edit2
    @Schwaab
    jak na konohe przystało: wspiąłeś się na wyżyny intelektualne tylko po to żeby nie wnieść nic merytorycznego do tematu
    Ostatnio edytowane przez Don Peron : 14-11-2023 o 22:54

  3. #3
    Zaawansowany Legenda Sasha's Avatar
    Zarejestrowany
    Sep 2023
    Posty
    100
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Każdy wie jak jest, najlepiej jakby wypowiedzieli się w tej sprawie:

    • Inquso
    • Point
    • Tharo


    Jestem ciekaw szczególnie wypowiedzi Inquso i Tharo, którzy od początku wiedzieli, że Apendor nadużywa pozycji i używa botów. :v
    Rook 1-2450
    Sasha Life!
    Main 3620-5205.. 5333-6026
    Sasha Life!



  4. #4
    Średnio zaawansowany
    Zarejestrowany
    Aug 2023
    Posty
    27
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Na co Ty w ogóle liczysz, skoro znajdą się jeszcze ludzie którzy i tak tu beda grali póki nie zdechną. Gdyby tu byly 2 osoby online to moze ktos by sie zainteresował, a tak to kazdy ma w dupie

  5. #5
    Zaawansowany NoTricks's Avatar
    Zarejestrowany
    Feb 2017
    Miasto
    Capital City
    Posty
    114
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    @Sir Mastah

    To szlachetne, aby w momencie zauwazenia lezacego ciala, podejsc i sprobowoac dowiedziec sie czy co sie stalo lub udzielic pomocy, ale nie uratujesz trupa. Trup trupem pozostanie. Najlepszy lekarz specjalista nie jest w stanie pomoc trupowi w inny sposob, niz wezwac grabarza (Apendor). Grabarz w tym przypadku realizuje swoja robote w sposob dobry, bardzo dobry, a nawet znakomity.

    Szkoda poswiecac 5 minut, aby probowac zapraszac kogokolwiek z administracji do "rozmowy". Gdyby chcieli, to dawno ktos wyszedlby z cienia wstydu (okazji bylo bardzo duzo, tak samo czasu), jednakze nalezy uznac, iz w tle byly widocznie obusieczne haki oraz perspektywa lewego zarobku. Koniec kropka peel (armia.tokoniec.pl).

    Wszyscy winni, wszyscy won.

    Zostalo niewielu "wiernych", ale predzej niz predzej przyjdzie i na nich czas.



    Czekamy na kolejny odcinek.

    ---------

    @down
    Gorąco kibicuję, aby do 2030 roku najpóźniej (dacie rade), regulamin, zasady gry oraz ekipa Apo byly kwestia wyregulowana, klarowna i respektowana przez cale srodowisko blizszego i dalszego otoczenia serwera.

    Cytat Napisał Schwaab Zobacz post


    @NoTricks
    Przestan pisac juz na forum bo to jest zalosne... Placzesz, ze TRUP ale postaci nie sprzedam bo bede gral... xD SLABO.
    W srodowisku apowskim nigdy nie uchodziles za osobe inteligentna lub z dobrej rodziny, wiec wybaczam ten offtop wzgledem MOJEJ decyzji wzgledem MOJEJ (jeszcze) postaci.
    Polecam ci material, bo chyba bardzo cie dotyczy
    Ostatnio edytowane przez NoTricks : 14-11-2023 o 23:09
    Trickster [1 - ...] Fantasy & NWO
    05/03/16 21:48 Awansowales z 1999 poziomu na 2000 poziom.
    07/09/16 16:08 Awansowales z 2999 poziomu na 3000 poziom.
    21/01/20 21:18 Gratulacje! Zdobyles 4000 poziom doswiadczenia.
    08/04/22 21:59 Gratulacje! Zdobyles 5000 poziom doswiadczenia.

  6. #6
    Nabijacz postów Point's Avatar
    Zarejestrowany
    Mar 2020
    Posty
    582
    Mentioned
    101 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Zacznę od tego że każdy może mieć swoją opinię, ja po prostu napiszę swoją szczerą perspektywę. Od 24 grudnia 2022 roku nie logowałem, nie uczestniczyłem w życiu serwera gdzie opisywane sytuacje miały miejsce, mam tu na myśli grę Apendora. Ci którzy śledzą moje poczynania w jakikolwiek sposób, a wiem że tacy są, potwierdzą, że piszę prawdę.
    Odpowiadając kolejno na pytania:
    1. Cała odpowiedź w zasadzie jest zawarta wyżej, skoro mnie nie było - a oczekujecie mojej odpowiedzi - to nie banowałem.
    2. Uwaga - ważne. APENDOR OD CONAJMNIEJ MIESIĄCA NIE POSIADA POZYCJI. Jedyne co mu pozostało to metki na forum, z uwagi na problem z ich moderowaniem, pracujemy nad przywróceniem starego forum oraz możliwie najszybciej je usuniemy.
    3. Salva pisząc na temat Apendora, patrząc na ilość konkretnych dowodów - nie mogę zaprzeczyć że było inaczej. Co więcej mógłbym w tym temacie napisać? Każdy pracuje sam na własny wizerunek. Wybocone postacie z okresu którego mnie nie było wciąż istnieją, osoby które je wybociły nie zbiły na tym majątku. Jeśli miałbym konkretne dowody na przeróżne postacie mógłbym się poważniej zająć sprawą i możliwym zbanowaniem na stałe - podkreślam, konkretnych dowodów.
    Co za tym idzie, skoro już wiemy że Apendor nie jest członkiem ekipy, ten temat możemy zostawić za sobą. Jeśli chodzi o działanie Salvy została odsunięta od ekipy nie za udostępnienie jakichkolwiek wewnętrznych informacji (które nie istnieją), a brak jakiejkolwiek działalności przez cały okres przebywania w ekipie. "Brudy" wypłynęły kiedy się dowiedziała, że chcemy jej podziękować za współpracę. Zaznaczam, że piszę tutaj o swojej perspektywie i poglądzie na sytuację, jeśli się ze mną nie zgadzacie bądź twierdzicie że kłamię, zapraszam do dyskusji. Wtrącając jeszcze nieco bardziej wewnętrznych rzeczy - Mortiis - ma świadomość tego co się wydarzyło, dlatego też Apendor dalej nie jest w ekipie. Jednakże musicie być świadomi, czego możecie się również domyślać, że nie ma on wiedzy o wszystkim, z uwagi na to, że musiałby uczestniczyć w życiu serwera na codzień, on działa tylko i wyłącznie od strony technicznej. To że jest założycielem serwera nie czyni go w 100% osobą decyzyjną w tematach o których nie ma pojęcia - tym zajmuję się na przykład ja, Nedin bądź Inquso. W ostatnim czasie dokładam wszelkich starań, aby pozbyć się z APO botterów - przypomnę, że banując obecnie osoby które nie otrzymują pierwszego bana muszą się liczyć z banem na 1000h. Sytuacja natomiast wygląda nieco inaczej w przypadku nowych graczy, których złapiemy pierwszy raz, takie osoby wciąż mogą liczyć na mniejszy wymiar godzin, natomiast w najbliższym czasie pojawi się ode mnie konkretne oświadczenie w tym temacie, którego będę się kurczowo trzymał, recydywa będzie skutkować 150-200% czasu poprzedniego bana.

    Pozdrawiam, Point.

  7. #7
    Nowicjusz
    Zarejestrowany
    May 2019
    Posty
    18
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cała Gildie Kondoha czy jakoś tak byś musiał wyjeba*

  8. #8
    Gaduła Schwaab's Avatar
    Zarejestrowany
    Apr 2021
    Posty
    131
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Ceramedzik Zobacz post
    Cała Gildie Kondoha czy jakoś tak byś musiał wyjeba*
    Pisz za siebie, bo Mnie np. NIE (musze nagrywac...)

    @Point
    Super inicjatywa, zeby tylko dlugo to wytrzymalo....
    PS. Dopóki Apendor nie zostanie stracony za "zbrodnie apowskie" będą wiecznie ciągnąć ten temat...

    @NoTricks
    Przestan pisac juz na forum bo to jest zalosne... Placzesz, ze TRUP ale postaci nie sprzedam bo bede gral... xD SLABO.

    Cytat Napisał NoTricks Zobacz post
    W srodowisku apowskim nigdy nie uchodziles za osobe inteligentna lub z dobrej rodziny, wiec wybaczam ten offtop wzgledem MOJEJ decyzji wzgledem MOJEJ (jeszcze) postaci.
    Polecam ci material, bo chyba bardzo cie dotyczy
    "W srodowisku apowskim" uchodziles za kukielke sterowana przez chłopaka, który dostał postać od kuzyna. Jesteś bez możliwości podjęcia własnych decyzji i braku własnego zdania, więc wybaczam ci ten atak płaczu co do mojej osoby. Polecam sprzedaj postać i przestań płakać na forum wyjdzie ci na dobre "INTELEKTUALISTO" XD.


    @Legenda Sasha
    Ogolnie ten Tharo to malo posiada wiedzy na temat tej gry, wiec po co Ci jego wypowiedz?

    Cytat Napisał Observer Zobacz post
    Na co Ty w ogóle liczysz, skoro znajdą się jeszcze ludzie którzy i tak tu beda grali póki nie zdechną. Gdyby tu byly 2 osoby online to moze ktos by sie zainteresował, a tak to kazdy ma w dupie
    Przez takich noobow jak ty zawsze bedzie przyslowiowe TRZY osoby online

    Cytat Napisał Don Peron Zobacz post
    edit2
    @Schwaab
    jak na konohe przystało: wspiąłeś się na wyżyny intelektualne tylko po to żeby nie wnieść nic merytorycznego do tematu
    Intelektualnie poległes odpisując Mikul1960 w temacie Konoha. Merytorycznie to temat do zamknięcia bo wyjaśniony, a wy dalej płacz. Gracie albo nie... Po ile wy macie lat... Sprawę załóżcie Apendorowi bo was skrzywdził i przestaliście grać xD APO TRUP, FORUM zje*** ale obserwuję bo pogram, przeczytam to odpisze.... Płacz, płacz, płacz.

    Cytat Napisał Ceramedzik Zobacz post
    w Niemczech dobry zasiłek tak btw?
    Nie orientuje się ale zapewnie lepszy, niż twoje zarobki aktualne. Poza tym aktualnie musisz przepracować od trzech do sześciu miesięcy, żeby starać się o taki zasiłek. Jak masz więcej pytań i rozważasz przyjazd, PW zawsze pomogę.

    PS.
    Tak btw. posty się edytuje w celu odpowiedzi. Na starym forum miałbyś już usunięty post.
    #Schwaabzawszepomocny


    Ostatnio edytowane przez Schwaab : 15-11-2023 o 09:48
    "Jak problem ma koleżka, też go mam, mam tak od dziecka..."


    Karma Wraca !!!

  9. #9
    Nowicjusz
    Zarejestrowany
    May 2019
    Posty
    18
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Schwaab Zobacz post


    Pisz za siebie, bo Mnie np. NIE (musze nagrywac...)

    @Point
    Super inicjatywa, zeby tylko dlugo to wytrzymalo....
    PS. Dopóki Apendor nie zostanie stracony za "zbrodnie apowskie" będą wiecznie ciągnąć ten temat...

    @NoTricks
    Przestan pisac juz na forum bo to jest zalosne... Placzesz, ze TRUP ale postaci nie sprzedam bo bede gral... xD SLABO.



    "W srodowisku apowskim" uchodziles za kukielke sterowana przez chłopaka, który dostał postać od kuzyna. Jesteś bez możliwości podjęcia własnych decyzji i braku własnego zdania, więc wybaczam ci ten atak płaczu co do mojej osoby. Polecam sprzedaj postać i przestań płakać na forum wyjdzie ci na dobre "INTELEKTUALISTO" XD.


    @Legenda Sasha
    Ogolnie ten Tharo to malo posiada wiedzy na temat tej gry, wiec po co Ci jego wypowiedz?



    Przez takich noobow jak ty zawsze bedzie przyslowiowe TRZY osoby online



    Intelektualnie poległes odpisując Mikul1960 w temacie Konoha. Merytorycznie to temat do zamknięcia bo wyjaśniony, a wy dalej płacz. Gracie albo nie... Po ile wy macie lat... Sprawę załóżcie Apendorowi bo was skrzywdził i przestaliście grać xD APO TRUP, FORUM zje*** ale obserwuję bo pogram, przeczytam to odpisze.... Płacz, płacz, płacz.
    w Niemczech dobry zasiłek tak btw?

  10. #10
    Zaawansowany Legenda Sasha's Avatar
    Zarejestrowany
    Sep 2023
    Posty
    100
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Point Zobacz post
    Co za tym idzie, skoro już wiemy że Apendor nie jest członkiem ekipy, ten temat możemy zostawić za sobą.
    Nie tak do końca. Twoi przyjaciele siedzą cicho bo wiedzą co odpierdolili. Dlaczego go nie banowali, mimo że wiedzieli, że on wykorzystuje pozycje i boci? No dlaczego? :v
    Nadal czekam, aż Inquso i Tharo się wypowiedzą na temat swojego przyjaciela Apendorka.

    Po drugie, Tharo już dawno nie powinno tu być. Gość używał bota (ciekawe czy dalej to robi), ja to odkryłem, zacząłem spamować RRV. Tharo był w grze i co? Cisza, nawet nie odpisał cwaniaczek.
    Dopiero po nagłośnieniu sprawy nagle przyznał się do winy i przestał logować na konto The Rookguardianin, dziwne nie?

    Po trzecie, Nedin napisał niedawno coś takiego:



    Tak samo jak Apendorka złapała Salva, tak ja złapałem Tharo. W ogóle on się do tego przyznał, więc dlaczego dalej ma pozycje? Nie ma co chować głowy w piach, trzeba wyjaśnić sprawę do końca, a osoby zamieszane powinny zostać surowo ukarane w postaci degradacji stanowiska na usera.
    Ostatnio edytowane przez Legenda Sasha : 15-11-2023 o 11:33
    Rook 1-2450
    Sasha Life!
    Main 3620-5205.. 5333-6026
    Sasha Life!



  11. #11
    Nowicjusz
    Zarejestrowany
    Nov 2023
    Posty
    1
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Dzień dobry tutaj Salva

    Zostałam poproszona aby może wtrącić swoje 3 grosze. Ale jako że moje konta na forum zostały zbanowane robię to w takiej formie że umieszcza swoje 3 grosze poniżej. (Umieściłam to także w dokumencie Apendor - Havar)

    A więc mija rok i się doczekaliśmy �� Nie powiem że dopiero po roku okazuje się żę miałam racje bo to źle brzmi, OD SAMEGO POCZĄTKU WIEDZIAŁAM że miałam racje.

    Ale w ramach sprostowania, od samego początku mojej rekrutacji oferowałam swój czas tylko i wyłącznie aby rozwijać serwer od strony programistycznej. Ani razu nie powiedziałam że będę siedziała i szukała boterów choć zdarzyło mi się to robić. Więc mówienie że nie robiłam czegoś na co się nie zgadzałam, i sami to zaakceptowaliście wydaje się niemałą manipulacją. Chciałam pracować nad serwer od strony programistycznej ale dostałam od was nic zupełnie. Żadnego dostępu do skryptów, ani silnika, nic, zero, null. Dostałam tylko info “poszukaj se na necie yourots 7.6” xD. I linka do jakichś poradników na forum. Dopiero moja bezpośrednia wiadomość do mortisa spowodowała że dostałam konto testowe na Apo Test, ale FTP już nie zdążyłam dostać.

    W tamtym okresie mojej namiętnej ochoty zrobienia czegoś dla serwera poświęciłam na ogarnianie serwera, aby móc skompilować silnik, oraz na ogarnianiu skryptów .lua. ogrom czasu, OGROM. 24 grudnia w wigilie siedziałam przy stole z laptopem i pisałam skrypty w lua. W pociągu robiłam zadanie testowe na rekrutacje. Czasu poświęciłam mnóstwo, zdecydowanie za dużo i przesadzałam, ale była to namiętna ochota zrobienia czegoś a poza tym ambitna ze mnie osbóka. A wy mi wyjeżdżacie że nie szukałam boterów xD Gdzie już w tamtym etapie wiedziałam że apendor leci na bocie xD. Cała historia rozmowy jest na yt i można sobie wyciągnąć wnioski, jakto apendor próbuje zdyskredytować mnie że nie znajduje boterów kiedy go zapytałam czy on sam może bocić XD
    Ostatnio edytowane przez Point : 15-11-2023 o 12:43

  12. #12
    Ja tu tylko sprzątam. Zarexoholik?'s Avatar
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Posty
    446
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Jak wrzucałem do tematu screeny jak biegałem "na pasku" za tym synkiem na cave bocie nick: "sythem" (gość leciał way pointy/auto atak/auto leczenie -> potem jak mu zadzwonił alarm i się "obudził" to energy ring/ue UW z hotkeya) to CISZA. Rozumiem, że Point nic nie robił tzw. hibernacja (polecam film "Hibernatus" z 1969 roku, świetny), ale reszta NIC z tym nie robiła. Nie wiedzieli? Nikt w to nie uwierzy...

  13. #13
    Nowicjusz Don Peron's Avatar
    Zarejestrowany
    Nov 2023
    Posty
    13
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Wkleję tutaj niedokończony skrypt, który pisałem w styczniu, pod filmik. Kiedy bym do tego nie siadł, stwierdzam: szkoda czasu na apo. Projekt leży sobie i nic z niego, może coś wniesie do tego tematu. ENJOY



    Witam wszystkich bardzo serdecznie. Zalejcie sobie kawusie, odpalicie klimatyczną muzyczkę w tle i bierzcie się za czytanie, bo troszku tego jest (:
    Pozwolę sobie rozłożyć temat na czynniki pierwsze, a na koniec dodam swoją opinie na temat osoby apendora.

    Nietykalność, immunitet, prerogatywa - przywilej nielicznych: papieżów, polityków. Zapewne wielu z was zastanawiało się, jak to jest być nietykanym i zapewne większość z was miała do czynienia z jakimś działaniem Apendora. I tak się składa, że te niepozornie niepowiązane tematy, bardzo się ze sobą łączą. Jak się okazuje, niektórzy poczuli się BARDZO komfortowo na naszym serwerze. Dziś dokonam niemożliwego, skrytykuję kogoś kto w razie otrzymania krytyki, jest w stanie wprowadzić w stan wstydu każdego kto odważy się pokazać jak szkodliwym i zakłamanym oportunistą jest nasz Apendor. Kogoś kto myśli, że jest nietykalny ale tylko dlatego, że nikomu nie chciało się poświęcić tych kilku godzin, dni, tygodni, by tę obraźliwą fałszywość rozbić na czynniki pierwsze. Pomówimy o kimś kto tworząc swoją kreacje dobrego gamemastera zapomniał, że nie tylko musi żyć zgodnie z tym co głosi - czego i tak nie robi, ale że nie wszyscy mają pamięć złotej rybki, by nie połapać się na temat jego oszustw i że nie wszyscy są sparaliżowani na myśl, że kiedy skrytykują jego lekkomyślne decyzje to mogą zostać „usunięci z naszego społeczeństwa”.

    Zakompleksiony egocentryk - Apendor uważa się za osobę nieomylną. Wszystko co robi jest w jego mniemaniu perfekcyjne. Jeśli jego jakiekolwiek działania spotykały się z negatywnym odbiorem (w formie hejtu) lub po prostu ktoś konstruktywnie go skrytykował, to szybko pokazywał kto jest górą, kto ma władzę i kto ma większego. Discord apo jest kopalnią rozchwiania emocjonalnego Apendora. Szkoda, że wszyscy z mojej gildii zostali usunięci z owego komunikatora (powodem usunięcia nas z dc było tylko to, że głośno pisaliśmy o expieniu na bocie przez Apendora i dodawaniu sobie lvli).
     Click to show spoiler




    Apendor jest definicją słowa HIPOKRYZJA. Banowanie ludzi za napisanie w jego stronę: „jesteś komikiem”, „jesteś żałosny”, nie dość, że dosadnie kontrastuje z tym jak zwracał się do graczy:
     Click to show spoiler

    to jeszcze ukazuje nam jak wypaczonym osobnikiem, pozbawionym choćby odrobiny moralności jest Apendor.
    Banowanie ludzi za używanie wspomagaczy jest kwintesencjom dwubiegunowości Apendora. Apendor banował ludzi za używanie botów w imię równej rozgrywki, tylko po to żeby w tym samym czasie bocić sobie w trajnerze, expiac na full cave xD.



    Stronniczość – kolejna z cech naszego Apendora; zawsze trzyma się kurczowo swoich wybranków i na zasadzie friend with benefits utrzymuje z nimi kontakty. Gdy jest w danym kręgu na „swoich” patrzy przez palce, a „wrogów” traktuje jak najgorsze psy. Zbanowanie wroga zawsze przychodzi łatwo, lecz gdy okaże się, że osoba była niewinna i ma na to niezbite dowody, zdjęcie blokady ciągnie się w nieskończoność, aby tylko odebrać speeda/chęci do gry.
    Unikanie odpowiedzialności – zamykanie tematów, banowanie użytkowników gdy tylko napiszą coś niewygodnego, zamiatanie wszystkiego pod dywan, udawanie, że nic takiego nie miało miejsca, banowanie za choćby wspomnienie o danym przewinieniu. Posiadanie parasola ochronnego w postaci Inquso oraz Nedina utwierdzała tylko Apendora ze to co robi jest dobre – tylko dla kogo?


    Pod pretekstem czynienia dobra niszczy to co wszystko przez lata stworzyła administracja i gracze.
    Wszystkie działania Apendora przynoszą odwrotny skutek.



    Tak już na zakończenie mojego udziału w życie serwera:
    Była ze mnie beka, po tym jak zrobiłem to:



    W moim odczuciu dokładnie prezentuje to co się stało. Styl bycia tych 3 osobników jest niemal identyczny. Zachowują się tak samo w stosunku do graczy, kropka w kropkę. Jeden drugiego napędzał i dopingował - ręka rękę myje. Osobiście dopóki nie zmieni się cały trzon administracji, nie wrócę na to wysypisko:




    Bez odbioru.
    Ostatnio edytowane przez Don Peron : 15-11-2023 o 14:57

  14. #14
    Banned
    Zarejestrowany
    Nov 2023
    Posty
    74
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Legenda Sasha Zobacz post
    Nie tak do końca. Twoi przyjaciele siedzą cicho bo wiedzą co odpierdolili. Dlaczego go nie banowali, mimo że wiedzieli, że on wykorzystuje pozycje i boci? No dlaczego? :v
    Nadal czekam, aż Inquso i Tharo się wypowiedzą na temat swojego przyjaciela Apendorka.

    Po drugie, Tharo już dawno nie powinno tu być. Gość używał bota (ciekawe czy dalej to robi), ja to odkryłem, zacząłem spamować RRV. Tharo był w grze i co? Cisza, nawet nie odpisał cwaniaczek.
    Dopiero po nagłośnieniu sprawy nagle przyznał się do winy i przestał logować na konto The Rookguardianin, dziwne nie?

    Po trzecie, Nedin napisał niedawno coś takiego:



    Tak samo jak Apendorka złapała Salva, tak ja złapałem Tharo. W ogóle on się do tego przyznał, więc dlaczego dalej ma pozycje? Nie ma co chować głowy w piach, trzeba wyjaśnić sprawę do końca, a osoby zamieszane powinny zostać surowo ukarane w postaci degradacji stanowiska na usera.
    W tej sytuacji powinni sprawdzić czy Tharo to ta sama osoba co The Rookguardianin, po IP logowania jeśli tak to pozycje usunąć i zbanować konto w trybie natychmiastowym.
    Odnośnie tematu, skoro już nie jest w Administracji dlaczego nadal ma swoje wybocone postacie, powinniście je zbanować tak jak on banował wszystkich do okoła którzy mówili o jego boceniu.

  15. #15
    Zaawansowany Legenda Sasha's Avatar
    Zarejestrowany
    Sep 2023
    Posty
    100
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Trochę czasu minęło, a Tharo jak milczał tak milczy razem z Inquso. Trochę szkoda, ze oni dobijają gwóźdź do tej trumny, gdy Point stara się, aby wszystko to grało dobrze.
    Brak słów, że milczą/ naradzają się co odpisać, ale to szkodzi tylko i wyłączenie serwerowi, a gracze nie są głupi oraz ślepi i widza co się dzieje.

    Dodatkowo po nagłośnieniu akcji z Tharo i jego boceniem + układami Inquso z Apendporem zacząłem dostawać dziwne wiadomości.

    THARO:
     Click to show spoiler



    INQUSO:
     Click to show spoiler





    Czekamy dalej, ciekawie jak się naradzą i co wymyślą nasi przyjaciele - Tharo i Inquso. Ale cóż, czas działa na ich niekorzyść.
    Ostatnio edytowane przez Legenda Sasha : 17-11-2023 o 15:42
    Rook 1-2450
    Sasha Life!
    Main 3620-5205.. 5333-6026
    Sasha Life!



  16. #16
    Banned
    Zarejestrowany
    Nov 2023
    Posty
    74
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Dodam od siebie taką ciekawostkę że Tharo pisze po graczach 'wyłącz bota' na bez jakiegokolwiek sprawdzenia, dostał odpowiedz 'nie mam bota' na co odpisał 'słyszałem że masz ale nie da się Ciebie sprawdzić'

  17. #17
    Senior Tutor
    Zarejestrowany
    Dec 2022
    Posty
    86
    Mentioned
    46 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Co do mojej osoby bo bardzo to wszystkich boli, na serwerze nie gram, nie posiadam postaci większej niż 500 lv, nie mam żadnej korzyści z posiadanej pozycji. Duża liczba graczy to obecnie trolle które maja zbyt dużo wolnego czasu, i każda próba rozmowy na GC powoduje to ze dorabiane są historie rodem z disneya. Jest to żałosne iż szukacie atencji. Grożenie że udostępnicie dane osobowe, czy to kim wcześniej grałem jest żałosne i będę z tym walczył. Sprawdzam graczy, robię najazdy i odpowiadam na zgłoszenia. Na więcej tematów nie mam zamiaru się udzielać bo nie będę później słuchał jakiś debilnych pomówień i dawał pożywki dla trolli. Już się naczytałem wystarczająco dziwnych rzeczy na gc odnośnie mojej osoby które nie maja żadnego odzwierciedlenia, a APOwskie trolle biły przy tym niemca w kask.

    Temat Apendora jest dla mnie prosty i dla was pewnie też byłby, będąc tutorem raczej słabo skakać ponad chmury.

    Skoro chcecie żeby był porządek na serwerze to od dnia dzisiejszego odpowiadam tylko i wyłącznie na poprawnie napisane RRV, tematy na forum lub wiadomości na DC które opisują dokładnie sprawę i dowody. Koniec spoufalania się z kimkolwiek, a każde pomówienie mojej osoby będzie skutkowało banem.

    P.S odnośnie spoufalania, bo oczywiście parę największych APOwskich małpek z całego zdania zobaczy tylko to słowo, zawsze traktuje wszystkich równo.
    Pozdrawiam Tharo.
    @Legenda Sasha
    Czytaj ze zrozumieniem trollu.

    @edit
    Napisze to w prostszy sposób bo widzę że już jest problem xD
    Będąc nowy w ekipie raczej słabo startować do banowania postaci GMa, zwłaszcza że główny administrator serwera wiedział o całej sytuacji.
    Ostatnio edytowane przez Tharo : 19-11-2023 o 19:42

  18. #18
    Zaawansowany Legenda Sasha's Avatar
    Zarejestrowany
    Sep 2023
    Posty
    100
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Tharo Zobacz post
    Co do mojej osoby bo bardzo to wszystkich boli, na serwerze nie gram, nie posiadam postaci większej niż 500 lv, nie mam żadnej korzyści z posiadanej pozycji. Duża liczba graczy to obecnie trolle które maja zbyt dużo wolnego czasu, i każda próba rozmowy na GC powoduje to ze dorabiane są historie rodem z disneya. Jest to żałosne iż szukacie atencji. Grożenie że udostępnicie dane osobowe, czy to kim wcześniej grałem jest żałosne i będę z tym walczył. Sprawdzam graczy, robię najazdy i odpowiadam na zgłoszenia. Na więcej tematów nie mam zamiaru się udzielać bo nie będę później słuchał jakiś debilnych pomówień i dawał pożywki dla trolli. Już się naczytałem wystarczająco dziwnych rzeczy na gc odnośnie mojej osoby które nie maja żadnego odzwierciedlenia, a APOwskie trolle biły przy tym niemca w kask.

    Temat Apendora jest dla mnie prosty i dla was pewnie też byłby, będąc tutorem raczej słabo skakać ponad chmury.

    Skoro chcecie żeby był porządek na serwerze to od dnia dzisiejszego odpowiadam tylko i wyłącznie na poprawnie napisane RRV, tematy na forum lub wiadomości na DC które opisują dokładnie sprawę i dowody. Koniec spoufalania się z kimkolwiek, a każde pomówienie mojej osoby będzie skutkowało banem.

    P.S odnośnie spoufalania, bo oczywiście parę największych APOwskich małpek z całego zdania zobaczy tylko to słowo, zawsze traktuje wszystkich równo.
    Pozdrawiam Tharo.
    Czyli co, nie wiedziałeś, że Apendor wykorzystuje pozycje/ boci. W ogóle się do niego nie teleportowałeś przez xx miesięcy? Chłopie, nie odwracaj kota ogonem, bo tylko się pogrążasz. :V

    Cytat Napisał Tharo Zobacz post
    Czytaj ze zrozumieniem trollu.
    Troll to możesz pisać sobie do swoich tibijskich kolegów, a nie do mnie, więc zważaj sobie na słowa chłoptasiu. Druga sprawa to co z tego, że miałeś tutora? Twoje pierdzielenie farmazonów, że traktujesz wszystkich tak samo jest tak słabe jak ostatnie bocenie na noob koncie i siedzenie ciuchutko, aż nie zrobiłem tematu na forum.

    @edit
    Odpowiedz mi na zadane pytanie. Przez pare miesięcy w ogóle się nie teleportowałeś do Apendora aka Havara? Nie widziałeś, jak leci na cave bocie? Nie widziałeś/ nie wiedziałeś jak sobie ładnie boci po xx godzin W TWOIM DOMKU?


    Cytat Napisał Tharo Zobacz post
    @edit
    Napisze to w prostszy sposób bo widzę że już jest problem xD
    Będąc nowy w ekipie raczej słabo startować do banowania postaci GMa, zwłaszcza że główny administrator serwera wiedział o całej sytuacji.
    Robienie z graczy idiotów dobrze Wam wychodzi. :v Serio, nie mam więcej pytań.

    @edit2
    Nadam czekam co jeszcze @Inquso ma do powiedzenia w tej sprawie.



    Cytat Napisał NoTricks Zobacz post
    Dzięki za szczerość, lepiej późno niż wcale. Nic to nie zmienia, lecz znowu trochę wyjaśnia. Ta wypowiedź jest dowodem, że administracja jest największym problemem i błędem tego serwera - chwała wam za to, że robicie co możecie, aby odpędzić stąd graczy.

    Mam nadzieję, że cenisz sobie wspinaczkę po szczeblach apowskiej drabinki, bo jak widać dla ciebie ranga była warta utraty przyzwoitości (zakładam, że nie tylko ciebie to dotyczy). W sprawie #apendorgate niewinna (i przyzwoita) osoba została z marszu oddelegowana, bo zwyczajnie nie pasowała do tego waszego zepsutego środowiska.
    Smutne, lecz prawdziwe, niestety.
    Ostatnio edytowane przez Legenda Sasha : 19-11-2023 o 20:10
    Rook 1-2450
    Sasha Life!
    Main 3620-5205.. 5333-6026
    Sasha Life!



  19. #19
    Banned
    Zarejestrowany
    Dec 2021
    Posty
    76
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Tharo Zobacz post
    Napisze to w prostszy sposób bo widzę że już jest problem xD
    Będąc nowy w ekipie raczej słabo startować do banowania postaci GMa, zwłaszcza że główny administrator serwera wiedział o całej sytuacji.
    Haha, to największy kabaret jaki czytałem odkąd ta cała afera z Apendorem się pojawiła.
    Jeśli Mortiis wiedział o wszystkim, że Apendor boci sobie po 24h na rookgardzie i dał mu na to pozwolenie, bo tak to wygląda, to naprawdę ta zmiana regulaminu teraz to jeszcze większy kabaret.
    Skoro admin daje przyzwolenie GMowi na możliwość stawiania full afk na serwerze, to w takim razie czemu gracze nie mogą mieć ustawionego nawet auto heala, czy manasa?
    Każdy na serwerze powinien być traktowany równo, a wygląda na to, że bycie w ekipie daje jakieś uprzywilejowanie

  20. #20
    Zaawansowany NoTricks's Avatar
    Zarejestrowany
    Feb 2017
    Miasto
    Capital City
    Posty
    114
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Tharo Zobacz post
    Będąc nowy w ekipie raczej słabo startować do banowania postaci GMa, zwłaszcza że główny administrator serwera wiedział o całej sytuacji.
    Dzięki za szczerość, lepiej późno niż wcale. Nic to nie zmienia, lecz znowu trochę wyjaśnia. Ta wypowiedź jest dowodem, że administracja jest największym problemem i błędem tego serwera - chwała wam za to, że robicie co możecie, aby odpędzić stąd graczy.

    Mam nadzieję, że cenisz sobie wspinaczkę po szczeblach apowskiej drabinki, bo jak widać dla ciebie ranga była warta utraty przyzwoitości (zakładam, że nie tylko ciebie to dotyczy). W sprawie #apendorgate niewinna (i przyzwoita) osoba została z marszu oddelegowana, bo zwyczajnie nie pasowała do tego waszego zepsutego środowiska.

    Ostatnio edytowane przez NoTricks : 19-11-2023 o 20:15
    Trickster [1 - ...] Fantasy & NWO
    05/03/16 21:48 Awansowales z 1999 poziomu na 2000 poziom.
    07/09/16 16:08 Awansowales z 2999 poziomu na 3000 poziom.
    21/01/20 21:18 Gratulacje! Zdobyles 4000 poziom doswiadczenia.
    08/04/22 21:59 Gratulacje! Zdobyles 5000 poziom doswiadczenia.

Podobne wątki

  1. Apendor
    By Unlucky in forum Opinie & Krytyka
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni Post / Autor: 28-08-2023, 22:28

Zasady Postowania

  • Nie możesz zamieszczać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać postów
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •