User Tag List

Pokaż wyniki 1 do 3 z 3

Wątek: Critical Talizman działa czy też nie?

  1. #1
    Nowicjusz
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Posty
    17
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie Critical Talizman działa czy też nie?

    Witam, od dłuższego już czasu expiąc na Tinach, mam coraz to większe wrażenie, że talizman nie działa tak jak powinien, lub jest zbugowany (jak kto woli...) Moim zdaniem biegając w rotsie częstotliwość dropu gold/pink motylka jest większa...
    Dla porównania z początku robiłem jeden task w talizmanie, drugi zaś w rotsie rezultat? Mając założony talizman przez dwa taski nie zleciał mi ani jeden gold motyl, ani jeden gdzie przy rotsie miałem ich średnio 6-7 sztuk z taska...
    Później zacząłem się bawić w ten sposób, że np... bije kilkanaście/kilkadziesiąt Tinów zakładając rotsa/talizman na przemian, ku mojemu zdziwieniu od momentu założenia rotsa przy kilkunastu zabitych Tinach zawsze leciał motyl, gdzie przy talizmanie nie było takiego efektu...

    2 dni temu expiąc godzinę leciały mi same exo/blue moze 2 pinki przez godzinę, po czym zakładając rotsa w ponad godzinke zloocilem 4 goldy i 6pinkow..

    Moim zdaniem ten item jest do głębszej analizy przez "czerwonych" nie działa tak jak powinien, śledzę to już od ponad 100 leveli na tinach, i nie jest to rzecz która dzieje się przypadkowo (szczerze wątpię w taki zbieg okoliczności patrząc na ilość wbitych leveli

    A co wy sądzicie na temat tego itemu, zachęcam do wyrażenia swojej opinii
    Pozdrawiam

  2. #2
    Zaawansowany Legenda Sasha's Avatar
    Zarejestrowany
    Sep 2023
    Posty
    101
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Wszystkie przedmioty, które mają dawać szczęście typu Ring of The Sky, Critical Talisman, Korona, Crystal Necklace, Crystal Ring, Empire Shield (tryb porucznika) ponoć działają i dają szczęście.

    Przykładowo przedmiot leci z szansą 1:10000, a przedmioty dają od 30 do 200 jednostek szczęścia. Szczęście przedmiotów dodaje się do siebie.
    Zakładając Rots i Crystal Necklace nasze szczęście wyniesie 120+30 czyli 150:10000. Przy takich wartościach ciężko zauważyć zmiany, lecz coś tam daje i rzekomo dany przedmiot leci częściej..

    Sam Ring of The Sky dodaje +120 (+0,12%) chance do loota.
    Przykładowo z Cracka Burning Heart ma chance 600.
    Czyli nie posiadając ROTSa masz szansę 600 na 100000 co daje 0,6% na zdobycie owej tarczy.
    Zakładając Rots masz szansę 720 na 100000 co daje 0,72% na wydropienie tarczy (czyli tak 1/5 większe szanse).


    Reasumując: im rzadziej leci przedmiot - tym więcej ROTS jak i inne przedmioty dają. W przypadku gdy chance na jakiś przedmiot wynosi 120 to wtedy Rots podwaja szanse.
    Ile dodaje Critical Talisman? Ponoć +200, ale dokładnie nie pamiętam. Przy takich wartościach ciężko zauważyć zmiany, ale Administracja już niejednokrotnie utwierdzała nam, że wszystkie przedmioty, które mają dodawać szczęście działają, więc chyba działają.


    Ja osobiście nigdy nie odczuwałem różnicy nosząc takie przedmioty jak korona, c talisman czy rots.. Niestety.
    Moim zdaniem te przedmioty dają za małe wartości. Powinno się je lekko podnieść.

    Mam nadzieje, że pomogłem, pozdro.
    Rook 1-2450
    Sasha Life!
    Main 3620-5205.. 5333-6026
    Sasha Life!



  3. #3
    VIP Week's Avatar
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Miasto
    Y78 Z714 7
    Posty
    619
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Legenda Sasha Zobacz post
    Ja osobiście nigdy nie odczuwałem różnicy nosząc takie przedmioty jak korona, c talisman czy rots.. Niestety.
    Moim zdaniem te przedmioty dają za małe wartości. Powinno się je lekko podnieść.
    Moim zdaniem wszystkie wartości tych przedmiotów bym zostawił, ewentualnie ze względu na rar item - koronie zrobiłbym tak, że nosząc ją masz wartość double loota.
    Na Twoim przykładzie: z Cracka Burning Heart ma chance 600, czyli będzie miał 1200. Niby niewiele, ale przy innych itemach będzie to sporo dawało

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 3
    Ostatni Post / Autor: 16-06-2020, 17:30
  2. [Mainland] HOTA Crit Talizman
    By Dzikusek in forum Handel
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni Post / Autor: 12-02-2019, 12:57
  3. [Mainland] Kupie Critical Talizman i Tokena :)
    By Asfalt in forum Handel
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni Post / Autor: 20-04-2016, 17:19
  4. [Forum] Dzia? propozycje i opinie&krytyka - osoby zajmuj?ce si? tymi dzia?emi.
    By Kapitan Alkohol. in forum Propozycje
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni Post / Autor: 02-09-2010, 21:01

Zasady Postowania

  • Nie możesz zamieszczać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać postów
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •