User Tag List

Zobacz wyniki ankiety: Chcesz, aby przywrocono banowanie za wbijanie na bossy?

Głosujących
50. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak

    34 68.00%
  • Nie

    16 32.00%
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 do 20 z 30

Wątek: [Rook] Wbijanie na bossy

  1. #1
    Nowicjusz
    Zarejestrowany
    Jan 2024
    Posty
    2
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie [Rook] Wbijanie na bossy

    Witam, moja propoycja dotyczy przywrocenia punktu regulaminu, ktory zostal usuniety jakis czas temu.
    Mianowicie banowanie osob, ktore na sile uprzykrzaja gre innym i nieustanie wchodza na nie swoje bossy zarowno na zamku Ahmeda jak i Antic. Rozumiem, ze punkt zostal usuniety na main gdyz tam jest rywalizacja, ale na rook nie ma systemu pvp i nie mozna sobie poradzic z takimi delikwentami, ktorzy nieustanie utrudniaja i zniechecaja innych do gry.

  2. #2
    Średnio zaawansowany
    Zarejestrowany
    Jan 2012
    Posty
    31
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    To już dawno powinno być zmienione.. zdecydowanie TAK

  3. #3
    Uzależniony Domcio Old's Avatar
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Miasto
    Toruń
    Posty
    675
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Niech to zmieniaja jak najszybciej bo patologia nam znow rosnie przez pewnego osobnika, ktory jest wszystkim dobrze znany
    Master Domcio 0-1033 (sprzedany)
    Nacomi Tahata 0-1518 (sprzedany)
    Mainerek 0-1778 (zachowany)
    Rook Elti 0-?

  4. #4
    Banned
    Zarejestrowany
    Nov 2023
    Posty
    74
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Oczywiście że jestem na nie, wymyślone zasady że kto pierwszy stanie ten zajął bossa, dodatkowo pushowanie jeśli już ktoś inny stoi, były 2 gildie na rook'u są 3, rywalizacja jest potrzebna a nie jakieś wymyślone układy między 2 gildiamy. Mam nagranie jak wbiłem na bossa osobiscie sam i wbiła się cała gildia, nic sobie z tego nie robiąc.
    Ostatnio edytowane przez Haga : 31-01-2024 o 20:20

  5. #5
    Zaawansowany Legenda Sasha's Avatar
    Zarejestrowany
    Sep 2023
    Posty
    100
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    A mi to jest obojętne, każdy powinien móc wchodzić i bić bossa. Trzeba się jakoś dogadywać. Nie mam zdania.

    Cytat Napisał Schwaab Zobacz post
    Nich nie stoi w temple i nie trolluje i nie uwaza sie za legende.
    Dzięki, że ciągle o mnie wspominasz, piszesz w grze, mówisz na discordzie. Fajnie, że masz mnie za legendę. Doceniam! Wbij do gry, to dam Ci list z moim podpisem.
    Ostatnio edytowane przez Legenda Sasha : 03-02-2024 o 15:33
    Rook 1-2450
    Sasha Life!
    Main 3620-5205.. 5333-6026
    Sasha Life!



  6. #6
    Bywalec
    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Miasto
    Łomża
    Posty
    337
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Od końca 2020r. panuje zwyczaj, że nie wchodzimy sobie na bossy.
    Prawo rodzi się ze zwyczaju, który występuje przez dłuższy czas i jest respektowany przez społeczeństwo.
    dlatego jestem na TAK

  7. #7
    Nowicjusz
    Zarejestrowany
    Feb 2024
    Posty
    1
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Oczywiście że jestem na tak prosta odpowiedź trzeba tępić takie zachowanie i nie dawać satysfakcji takim osobą które czują się bez karnie.

  8. #8
    Banned
    Zarejestrowany
    Nov 2023
    Posty
    54
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Oczywiście na tak. Tam gdzie Kosa (o niego chodzi nick Janusz Błogosławiony /Aek/Fogiel) tam zawsze gracze narzekają na jego zachowanie. Na początku się pucuje a później pokazuje swoje prawdziwe ja.
    Ostatnio edytowane przez Baranek1 : 01-02-2024 o 14:45

  9. #9
    Nowicjusz
    Zarejestrowany
    Feb 2020
    Posty
    5
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Jestem za. Pozdrawiam.

  10. #10
    Nabijacz postów Point's Avatar
    Zarejestrowany
    Mar 2020
    Posty
    582
    Mentioned
    101 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Opinie są podzielone, społeczość Rookgardu jest dosyć duża także poczekam na rozwój sytuacji. Polećcie temat znajomym.

  11. #11
    Nowicjusz
    Zarejestrowany
    Nov 2019
    Posty
    8
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    No pewnie, że banować za takie coś, logiczne

  12. #12
    Nowicjusz
    Zarejestrowany
    Jan 2024
    Posty
    2
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Point Zobacz post
    Opinie są podzielone, społeczość Rookgardu jest dosyć duża także poczekam na rozwój sytuacji. Polećcie temat znajomym.
    Dzieki za odpowiedz. Warto zwrocic uwage kto glosuje przeciw takim zmianom. W wiekszosci sa to jednostki patologiczne, ktore sa znane wielu graczom jak i administracji, ktora banowala ich niejednokrotnie za destruktywne zachowanie, czy boty. Takie osobniki dawno powinny stracic prawo glosu, bo kazda zmiana ku lepszemu bedzie przez nich krytykowana, bo przykraca ich dewiacje.

  13. #13
    Uzależniony Domcio Old's Avatar
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Miasto
    Toruń
    Posty
    675
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Point Zobacz post
    Opinie są podzielone, społeczość Rookgardu jest dosyć duża także poczekam na rozwój sytuacji. Polećcie temat znajomym.
    zdania nie sa podzielone, glosuja na nie jacys ludzie z maina no i kosa ktory kupil chara z ahmedem i tylko przeszkadza gildia, nie wiem jak to jest w gildii mywyoni, lecz nam czyli moherom, wbija na bossy, pushuje, wyzywa, generalnie psuje cala rozrywke.
    Master Domcio 0-1033 (sprzedany)
    Nacomi Tahata 0-1518 (sprzedany)
    Mainerek 0-1778 (zachowany)
    Rook Elti 0-?

  14. #14
    Banned
    Zarejestrowany
    Nov 2023
    Posty
    74
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Domcio Old Zobacz post
    zdania nie sa podzielone, glosuja na nie jacys ludzie z maina no i kosa ktory kupil chara z ahmedem i tylko przeszkadza gildia, nie wiem jak to jest w gildii mywyoni, lecz nam czyli moherom, wbija na bossy, pushuje, wyzywa, generalnie psuje cala rozrywke.
    Osoby z maina? Ja widzę tutaj kilka osób które grają też na rook'u, posiadają postacie i nie są w gildi która płacze, dlatego też głosują na nie. Zwykły przykład x członek gildi 'zajął' bossa i stał na dzwigni, przyszedł ktoś z moherów wypushował go i nie bierze pod uwagę tego że on stał tak jako pierwszy wedle waszych zasad, to dlaczego skoro nie jest traktowany na równi z ustaleniami między 2 gildiami rook'a ma iść na rękę?

    Cytat Napisał PinkySt Zobacz post
    Dzieki za odpowiedz. Warto zwrocic uwage kto glosuje przeciw takim zmianom. W wiekszosci sa to jednostki patologiczne, ktore sa znane wielu graczom jak i administracji, ktora banowala ich niejednokrotnie za destruktywne zachowanie, czy boty. Takie osobniki dawno powinny stracic prawo glosu, bo kazda zmiana ku lepszemu bedzie przez nich krytykowana, bo przykraca ich dewiacje.
    Osoby które głosują przeciw takim zmianom po prostu nie grają z moherami które myślą że mogą wszystko, powstała zdrowa konkurencja która przeszkadza i nie jest brana pod uwagę, stąd ten płacz

    Cytat Napisał Point Zobacz post
    Opinie są podzielone, społeczość Rookgardu jest dosyć duża także poczekam na rozwój sytuacji. Polećcie temat znajomym.
    Opinie są podzielone gdyż 3 gildia która powstała na rook'u nie pasuje tym dwóm które były i dogadaywały się między sobą, 3 ekipa nie jest im na rękę bo zrobiła sie konkurencja, a nie są brani pod uwagę i traktowani poważnie.

    Cytat Napisał Tomixx Zobacz post
    No tak racja, nie pasuje nam ta „3 gildia” ponieważ wpie*szacie się nam na bosy które pierwsi zajmujemy, czy to nam czy gildii mywyoni. Chcecie być „traktowani poważnie” jak to napisałeś? Przestańcie nam wbijać na bosy to nikt Wam tez nie będzie wbijał.
    Zwykły przykład x członek gildi 'zajął' bossa i stał na dzwigni, przyszedł ktoś z moherów wypushował go i nie bierze pod uwagę tego że on stał tak jako pierwszy wedle waszych zasad, to dlaczego skoro nie jest traktowany na równi z ustaleniami między 2 gildiami rook'a ma iść na rękę?

    Widzisz co napisałem? Dodatkowo to są ustalenia tylko między 2 gildiami że nie wbijacie sobie na bossy, bo były tylko 2 gildie, powstała trzecia, czysta konkurencja której się boicie dlatego wam nie podoba się
    Ostatnio edytowane przez Haga : 02-02-2024 o 11:53

  15. #15
    Średnio zaawansowany
    Zarejestrowany
    Jan 2012
    Posty
    31
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Haga Zobacz post
    Opinie są podzielone gdyż 3 gildia która powstała na rook'u nie pasuje tym dwóm które były i dogadaywały się między sobą, 3 ekipa nie jest im na rękę bo zrobiła sie konkurencja, a nie są brani pod uwagę i traktowani poważnie.
    No tak racja, nie pasuje nam ta „3 gildia” ponieważ wpie*szacie się nam na bosy które pierwsi zajmujemy, czy to nam czy gildii mywyoni. Chcecie być „traktowani poważnie” jak to napisałeś? Przestańcie nam wbijać na bosy to nikt Wam tez nie będzie wbijał.

  16. #16
    Uzależniony Domcio Old's Avatar
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Miasto
    Toruń
    Posty
    675
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Haga Zobacz post
    Osoby z maina? Ja widzę tutaj kilka osób które grają też na rook'u, posiadają postacie i nie są w gildi która płacze, dlatego też głosują na nie. Zwykły przykład x członek gildi 'zajął' bossa i stał na dzwigni, przyszedł ktoś z moherów wypushował go i nie bierze pod uwagę tego że on stał tak jako pierwszy wedle waszych zasad, to dlaczego skoro nie jest traktowany na równi z ustaleniami między 2 gildiami rook'a ma iść na rękę?



    Osoby które głosują przeciw takim zmianom po prostu nie grają z moherami które myślą że mogą wszystko, powstała zdrowa konkurencja która przeszkadza i nie jest brana pod uwagę, stąd ten płacz



    Opinie są podzielone gdyż 3 gildia która powstała na rook'u nie pasuje tym dwóm które były i dogadaywały się między sobą, 3 ekipa nie jest im na rękę bo zrobiła sie konkurencja, a nie są brani pod uwagę i traktowani poważnie.



    Zwykły przykład x członek gildi 'zajął' bossa i stał na dzwigni, przyszedł ktoś z moherów wypushował go i nie bierze pod uwagę tego że on stał tak jako pierwszy wedle waszych zasad, to dlaczego skoro nie jest traktowany na równi z ustaleniami między 2 gildiami rook'a ma iść na rękę?

    Widzisz co napisałem? Dodatkowo to są ustalenia tylko między 2 gildiami że nie wbijacie sobie na bossy, bo były tylko 2 gildie, powstała trzecia, czysta konkurencja której się boicie dlatego wam nie podoba się
    1. Widac, ze malo wiesz o grze na rooku, graja tam tylko dwie gildie, czyt "mohery" i "onowcy". Trzeciej gildii nie licze bo to bedzie gildia jednoosobowa, czyli tak jakby jej nie bylo xd. Jestem ciekaw, kiedy ktos z moherow Cie pushnal xd, chyba styki sie przepalily co, jedna kreska za duzo? Dwie wyzej wymienione gildie sie nie bawia w pushowanie, bo jestesmy doroslymi ludzmi i nie wchodzimy sobie w droge.
    2. Tak jak napisalem wyzej, albo grasz z moherami albo grasz w onowcami, ja jako moher moge powiedziec jedno, nie myslimy ze mozemy wszystko, Gildii mywyoni nie mozemy wbic na bossy(to samo tyczy sie ich) i sie tego trzymamy. tak jak napisales powstala zdrowa konkurencja, ale to tylko pomiedzy moherami i onowcami a nie pomiedzy toba i twoja nedzna gildia XD.
    3. trzecia ekipa;ooo kurde to ile ty masz tam osob? janusz blogoslawiony-czyli twoj char i kbznr, czyli twoj noobchar, a i bym zapomnial o "aek"-postac ktora stala w depo 24h na bocie i jeszcze zalozyl temat w sprawie rookguardianina ktory stal w trainie. Hipokryta

    no i ogolnie co do tego wszystkiego, opisales wszystko bardzo ladnie co sam robiles. Polecam mniej kresek.


    Cytat Napisał kubesz Zobacz post
    Ale o co ten płacz to jest tibia zawsze ktoś wbijal komuś narespa i inne tego typu rzeczy, a jak podoba wam się bieganie samemu to stwórzcie swój serwer tam na pewno nikt wam nie będzie przeszkadzał w rozgrywce
    jesli nie wiesz o co chodzi to po co wgl sie wypowiadasz?
    Ostatnio edytowane przez Domcio Old : 03-02-2024 o 14:45
    Master Domcio 0-1033 (sprzedany)
    Nacomi Tahata 0-1518 (sprzedany)
    Mainerek 0-1778 (zachowany)
    Rook Elti 0-?

  17. #17
    Nowicjusz
    Zarejestrowany
    Jan 2022
    Posty
    1
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Ale o co ten płacz to jest tibia zawsze ktoś wbijal komuś narespa i inne tego typu rzeczy, a jak podoba wam się bieganie samemu to stwórzcie swój serwer tam na pewno nikt wam nie będzie przeszkadzał w rozgrywce

  18. #18
    Zaawansowany Mr Joint's Avatar
    Zarejestrowany
    Jun 2017
    Miasto
    Pomorskie
    Posty
    66
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał kubesz Zobacz post
    Ale o co ten płacz to jest tibia zawsze ktoś wbijal komuś narespa i inne tego typu rzeczy, a jak podoba wam się bieganie samemu to stwórzcie swój serwer tam na pewno nikt wam nie będzie przeszkadzał w rozgrywce
    Polecam rozpędzić się i zajeb*c głową w ścianę oraz reszcie która wypowiada sie na temat rooka chociaż gra na main.

    Pozdrawiam.
    Kinder Bueno

  19. #19
    Gaduła Schwaab's Avatar
    Zarejestrowany
    Apr 2021
    Posty
    131
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał PinkySt Zobacz post
    Witam, moja propoycja dotyczy przywrocenia punktu regulaminu, ktory zostal usuniety jakis czas temu.
    Mianowicie banowanie osob, ktore na sile uprzykrzaja gre innym i nieustanie wchodza na nie swoje bossy zarowno na zamku Ahmeda jak i Antic. Rozumiem, ze punkt zostal usuniety na main gdyz tam jest rywalizacja, ale na rook nie ma systemu pvp i nie mozna sobie poradzic z takimi delikwentami, ktorzy nieustanie utrudniaja i zniechecaja innych do gry.
    Nie rozumiesz bo nie grasz na main, wiec rozwijajac na Mainie nie ma zadnej rywalizacji na respach Delikwent wbija na bocie i zaznacza target w rezultacie nie mozesz go uderzyc. A jak Ci sie uda go zaznaczyc masz ucieczke za target zaznaczanie mobow + bicie Cb bez yellow skulla. Nie tworzymy ankiet na ten temat poniewaz ADMINISTRACJA ma w du*** Main ale jak widac @Point ma wiele czasu zeby zmienic regulamin dla Rook´a. Jestem na NIE. Pogadajcie z administracja grajaca na wyspie poczatkujacych i zaproponujcie im uzycie JAJEK, ktore maja pomiedzy nogami (chyba) tzn. usuniecie z serwera kazdej postaci takich graczy jak:

    kosa - aspoleczny gracz Main i jak widac Rook. Point juz banowal jego postacie. Apendor dajacy mu zakaz grania na APO rozumial to co teraz pisze
    sasha - kolejny "ktos" ktory cos tam biegal, cos tam wbil (pierwszy 6k) ale takich juz mamy kilku Astaroth (pierwszy 6k magiczna), Flyf (pierwszy magiczna sorc/druid 5k) i nikt z Nich nie stoi w temple i nie trolluje i nie uwaza sie za legende.



    Kolejny dowod, zeby nooba wyrzucic ze spolecznosci. Przerobil, zeby zyskac troche atencji od gracza APO.

    Ten Troll za kazdym razem pisze do Mnie po moim zalogowaniu jakby czekal xD Dudo dostaje MUTE na 999h+ to czemu Administracja nie robi z tym "kims" porzadku?

    Cytat Napisał Legenda Sasha Zobacz post
    A mi to jest obojętne, każdy powinien móc wchodzić i bić bossa. Trzeba się jakoś dogadywać. Nie mam zdania.
    Jego odpowiedz w temacie po to zeby sobie nabic posta. Ludzie ogarnijcie sie....

    Cytat Napisał Point Zobacz post
    Opinie są podzielone, społeczość Rookgardu jest dosyć duża także poczekam na rozwój sytuacji. Polećcie temat znajomym.
    Zajmij sie taskami tymi z pazdziernika 2023 albo czyms innym dla Main bo na ROOK maja wystarczajaco duzo... 5h biegania bossy na zmiane z Ahmedowymi (spoko poziomy wpadaja na tym) tez bysmy tak chcieli na MAIN

    Cytat Napisał PinkySt Zobacz post
    Dzieki za odpowiedz. Warto zwrocic uwage kto glosuje przeciw takim zmianom. W wiekszosci sa to jednostki patologiczne, ktore sa znane wielu graczom jak i administracji, ktora banowala ich niejednokrotnie za destruktywne zachowanie, czy boty. Takie osobniki dawno powinny stracic prawo glosu, bo kazda zmiana ku lepszemu bedzie przez nich krytykowana, bo przykraca ich dewiacje.
    ROOK prawo glosu powinnien tracic po 15 poziomie doswiadczenia. Patologiczna jednostka to ADMINISTRACJA w tym wypadku. Sami pozwalaja na takie akcje bo MAIN, a jak gosc aspoleczny robi dymy na ROOK to juz mamy problem.
    Cytat Napisał Mr Joint Zobacz post
    Polecam rozpędzić się i zajeb*c głową w ścianę oraz reszcie która wypowiada sie na temat rooka chociaż gra na main.

    Pozdrawiam.
    Zrob to samo tylko mocniej bo nie macie pojecia o czym piszecie tak sie odklejacie na tym rooku... Trainer -> Bossy --> Trainer. Sprawa dotyczy MAIN, poniewaz delikwent zostal przez graczy main wystarczajaco gnebiony zeby sobie uswiadomic brak sensu gry na MAIN... Poszedl na rook z tabliczka na szyji (pedofil, patologia, destruktywne zachowanie,boty,cave) i tak go przyjeliscie w swoje szeregi gildijne (nie pamietam ktora Gildia). Bujajcie sie z tym problemem tyle czasu co My Gracze MAIN

    Cytat Napisał Domcio Old Zobacz post
    zdania nie sa podzielone, glosuja na nie jacys ludzie z maina no i kosa ktory kupil chara z ahmedem i tylko przeszkadza gildia, nie wiem jak to jest w gildii mywyoni, lecz nam czyli moherom, wbija na bossy, pushuje, wyzywa, generalnie psuje cala rozrywke.
    Zdania sa bardzo podzielone bo Ci "jacys ludzie z maina" to nie grajacy ludzie na rooku co maja kolegow w MyWyOni, wiec Jacek, Krzysztof, Barbara daj na TAK bo TAK, ok?. Dla jasnosci nie bronie tutaj zachowania tego aspolecznego kosy z aspiracjami na pedofila tylko chce pokazac skale problemu jaki zrobila sobie sama administracja i gracze. Przywrocmy mu wydalenie calkowite z APO (usuniecie kazdej postaci jaka posiada) zeby problem nie przytrafil sie na MAIN ponownie i na ROOK aktualnie.


    Cytat Napisał Flyfonoid Zobacz post
    Dzięki za wyróżnienie.


    Aleeee.... XD Chciałbym jedno wtrącić. Jeśli kosa działał w waszej sprawie, znajdywał i udostępniał moje dane to było wszystko okej. Znalazł dane Twojej rodziny i je udostępnia (choć brak na to dowodów) to jest nagle źle?

    Nie bądź hipokryta. Gracjan nie tędy droga. Zmierzcie się z Kosa jakim go stworzyliście w tej Konoszce XD

    Jeśli chodzi o Sashe.

    Bardzo dobrze że jest Mi tam Sasha się podobał


    Odnośnie tematu który został poruszony. Jest zasada od zawsze zabawy na OTS, nie ma umówionych strategii na rooku. Próbujcie go pushować bądź robić jakieś inne myki. Jeśli Kosa będzie chciał to podejrzewam go że będzie skuteczny jak do dzisiaj.

    Miłego wieczoru
    Aleeee... XD wiesz, że ten temat dotyczy tego, że Oni (Rook) płaczą, że aspołeczny kosa im psuje "rozgrywkę"?. Nie chodzi o to, że szukał informacji na temat Twojej rodziny czy Mojej. Chociaż musiało Cie to mocno boleć, ponieważ usunąłeś profil z FB. Mnie tam takie marionetki alkoholowo-narkotykowe nie ruszają. Twój rzekomy alkoholizm tutaj zadziałał chyba, bo czytanie ze zrozumieniem (jeżeli wgl to przeczytałeś) zadziałało w inną stronę niż chciałeś. U Nas w Konoha takich patologicznych delikwentów jak dawidek, kosa się niwelowało poprzez wyrzucenie i bicie stąd mamy kose i dawidka szczekajacych w Temple bo więcej już nie mogą. Pytanie brzmi czy to wasz wpływ jako opozycji dla Konoha czy ból jaki przeżyli poprzez wydalenie wpłynął na nich tak drastycznie... dawid pije więcej i ma coraz większe długi, a kosa ma aspiracje na pedofila.

    PS.
    Pomysł z pushowaniem/blokowaniem go to dobry pomysł bo ulepszy "rozgrywkę" na Rooku. Ale Inquso znalazł inny sposób (chyba).

    Cytat Napisał Ketanol Dencabre Zobacz post
    tylko wtedy jak przeprosisz, zrobimy taki temat, gdzie pewnie 90% uzytkownikow bedzie na tak, deal?
    "22:28 Krol Dawid: ty ***** menelu"

    Nic dodać, nic ująć...

    Cytat Napisał Flyfonoid Zobacz post
    Idąc Twoim tokiem myślenia domniemane to masz "swoje" dzieci. Kose stworzyliscie, mam na myśli daliście mu powód do "detektywistycznych" rozmyślań. On załapał a później poszła fala. Mieliście w dupie po pół roku jego obcowania z wami (szybkie usuniecie), to go wydaliliście. Sprzedał dużo co od was miał, i hejo.

    Miał racje. I nie bronie go ale nic złego nie zrobił, a skoro umie cisnąć po was i po rooku to sry. Sami sobie grabicie.

    Jeśli chodzi o rooka. @MichaS myśle że to złe rozwiazanie. Życie, życiem. Jeśli ktoś chce wbić to niech wbija. Main jest pvp, rook nie ma go. Wolność Tomku w swoim Domku.


    A odniosę sie co do maina, jeśli zostaniie wprowadzona taka chora zasada odnośnie guild, zajmowania bossa itd itd to zróbmy to na main. Skoro macie w dupie rywalizacje na rooku, to miejmy ją również na main.
    Pijesz (jestes alkoholikiem, wiec zgralo sie xD) do MOICH dzieci bo chcialbys miec swoje?. Domniemane jest, ze byles pierwszym wyborem Moniki aka Rozyczka, wiec co ty mozesz mi pisac na temat "swoich" dzieci ojczymie po swoich wieczorkach alkoholowo-literackich na Forum APO?
    Juz ktorys raz piszesz, ze kosa TO, kosa TAMTO masz uraz? Mnie ten "cos" nie rusza ale ciebie zniszczyl widocznie psychicznie bo nawet na fb usunales zdjecia . Co do "duzo co od was mial" to mial niewiele... Juz wiecej mial "Kalen" po pierwszej rozmowie z toba (pijanym) i "mariuszku polej".

    Cytat Napisał Flyfonoid Zobacz post
    Dzięki za wyróżnienie.
    Powinienes podziekowac i wiecej nie pisac w stanie upojenia alkoholowego. Pamietaj, ze ciebie nie lubi caly serwer, a Mnie pedo****, kur**, zlodzieje i od pewnego czasu konfidenci

    Nie pozdrawiam.


    Ostatnio edytowane przez Schwaab : 09-02-2024 o 18:04
    "Jak problem ma koleżka, też go mam, mam tak od dziecka..."


    Karma Wraca !!!

  20. #20
    King Ketanol Dencabre's Avatar
    Zarejestrowany
    Nov 2017
    Miasto
    Królestwo
    Posty
    144
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Schwaab Zobacz post


    Nie rozumiesz bo nie grasz na main, wiec rozwijajac na Mainie nie ma zadnej rywalizacji na respach Delikwent wbija na bocie i zaznacza target w rezultacie nie mozesz go uderzyc. A jak Ci sie uda go zaznaczyc masz ucieczke za target zaznaczanie mobow + bicie Cb bez yellow skulla. Nie tworzymy ankiet na ten temat poniewaz ADMINISTRACJA ma w du*** Main ale jak widac @Point ma wiele czasu zeby zmienic regulamin dla Rook´a. Jestem na NIE. Pogadajcie z administracja grajaca na wyspie poczatkujacych i zaproponujcie im uzycie JAJEK, ktore maja pomiedzy nogami (chyba) tzn. usuniecie z serwera kazdej postaci takich graczy jak:

    kosa - aspoleczny gracz Main i jak widac Rook. Point juz banowal jego postacie o nicku podchodzacym pod pedofilie. Apendor dajacy mu zakaz grania na APO rozumial to co teraz pisze
    sasha - kolejny "ktos" ktory cos tam biegal, cos tam wbil (pierwszy 6k) ale takich juz mamy kilku Astaroth (pierwszy 6k magiczna), Flyf (pierwszy magiczna sorc/druid 5k) i nikt z Nich nie stoi w temple i nie trolluje i nie uwaza sie za legende.



    Kolejny dowod, zeby nooba wyrzucic ze spolecznosci. Przerobil, zeby zyskac troche atencji od gracza APO.

    Ten Troll za kazdym razem pisze do Mnie po moim zalogowaniu jakby czekal xD Dudo dostaje MUTE na 999h+ to czemu Administracja nie robi z tym "kims" porzadku?


    Jego odpowiedz w temacie po to zeby sobie nabic posta. Ludzie ogarnijcie sie....



    Zajmij sie taskami tymi z pazdziernika 2023 albo czyms innym dla Main bo na ROOK maja wystarczajaco duzo... 5h biegania bossy na zmiane z Ahmedowymi (spoko poziomy wpadaja na tym) tez bysmy tak chcieli na MAIN



    ROOK prawo glosu powinnien tracic po 15 poziomie doswiadczenia. Patologiczna jednostka to ADMINISTRACJA w tym wypadku. Sami pozwalaja na takie akcje bo MAIN, a jak gosc aspoleczny robi dymy na ROOK to juz mamy problem.


    Zrob to samo tylko mocniej bo nie macie pojecia o czym piszecie tak sie odklejacie na tym rooku... Trainer -> Bossy --> Trainer. Sprawa dotyczy MAIN, poniewaz delikwent zostal przez graczy main wystarczajaco gnebiony zeby sobie uswiadomic brak sensu gry na MAIN... Poszedl na rook z tabliczka na szyji (pedofil, patologia, destruktywne zachowanie,boty,cave) i tak go przyjeliscie w swoje szeregi gildijne (nie pamietam ktora Gildia). Bujajcie sie z tym problemem tyle czasu co My Gracze MAIN



    Zdania sa bardzo podzielone bo Ci "jacys ludzie z maina" to nie grajacy ludzie na rooku co maja kolegow w MyWyOni, wiec Jacek, Krzysztof, Barbara daj na TAK bo TAK, ok?. Dla jasnosci nie bronie tutaj zachowania tego aspolecznego kosy z aspiracjami na pedofila tylko chce pokazac skale problemu jaki zrobila sobie sama administracja i gracze. Przywrocmy mu wydalenie calkowite z APO (usuniecie kazdej postaci jaka posiada) zeby problem nie przytrafil sie na MAIN ponownie i na ROOK aktualnie.
    tylko wtedy jak przeprosisz, zrobimy taki temat, gdzie pewnie 90% uzytkownikow bedzie na tak, deal?

Podobne wątki

  1. Bossy rook - loot
    By Shabus. in forum Opinie & Krytyka
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni Post / Autor: 09-02-2014, 22:21
  2. [8.42] Bossy
    By Kamor II in forum Propozycje
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni Post / Autor: 15-09-2009, 16:17

Zasady Postowania

  • Nie możesz zamieszczać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać postów
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •