User Tag List

Pokaż wyniki 1 do 8 z 8

Wątek: Filtr na IP

  1. #1
    Nowicjusz
    Zarejestrowany
    Feb 2024
    Posty
    1
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie Filtr na IP

    Cześć i czołem. Nazywam się Damian i wraz ze szwagrem postanowiliśmy wrócić po kilkunastu latach przerwy. Na ten moment szwagier mieszka u mnie i za szybko się to nie zmieni, ale chcielibyśmy uniknąć niepotrzebnego bana za multikonto - dlatego zwracam się z prośba o nałożenie jakiegoś filtra na Nasze IP, aby żaden moderator, supporter, administrator, gm, god czy kto kolwiek inny nie dał nam za to banicji.


    Pozdrawiam, z poważaniem!

  2. #2
    Nowicjusz
    Zarejestrowany
    Sep 2018
    Posty
    10
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    To że lubisz chuja w dupie jest normalne i nie musisz się wstydzić swojego chłopaka i nazywać go szwagrem. Peace!

  3. #3
    * Never Give Up * Ektoplazma's Avatar
    Zarejestrowany
    Apr 2021
    Posty
    128
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Co tu się stanelo? Kur, jak mozna byc tak bezczelnie głupim?

    Szwagier bez roboty ? Wyjee.. przez kobiete ? Pomogłeś bracie mu, pewnie grajcie razem w gre pijcie wodke
    Czekam az bd mógł z szwagrem i ciotka expić przy imprezie z bimberkiem !

  4. #4
    Nowicjusz Don Peron's Avatar
    Zarejestrowany
    Nov 2023
    Posty
    13
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    ja mogę potwierdzić ze farv siedzi w domu z szwagrem i grają na apo jak za dawnych lat i nie pija alkoholu

  5. #5
    Banned
    Zarejestrowany
    Nov 2023
    Posty
    54
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    ja tez moge potwierdzić że slayerk z chupachuppsem siedza w domu i z doskoku na mc trenuja sheesha/ roned i astaroth grozi graczom ze sobie nie pograja jak beda zabijac slayerka, roneda, lub sheesha na bocie bo slayerkiem resuje cala konohe albo ze mega elite robi mc z kontem rijo, a dudo wielki ziomal gra na otc na dwóch klientach (bo zawsze zazwyczaj dwoma postaciami jest zalogowany) zależność u Duda:
    Online:
    Dudo wielki ziomal = Diabolos
    Diabolos = Kopromaslo
    Kopromaslo = Dudo Wielki Ziomal
    Thar Lena =Diabolos
    itd sie dziwie że tego jeszcze nie nakryli
    nigdy nie ma 3 postaci na raz zalogowanych

    Cytat Napisał Schwaab Zobacz post


    Kost jak coś piszesz to pisz tylko i wyłącznie sprawdzone info bo pomawianie jest bardzo złe. Całą Konohe resuje Santzen. Slayerk rzadko kiedy (nawet bardzo rzadko). Slayerka nie miałeś bić z tego samego powodu z którego Ty wychodzisz jeszcze z temple, przesluzyl się... Resztę info można sprawdzić
    Moga być te z dc? Jak obrabiasz dupke koleżkom? xD Rozdwojenie jaźni w konoha każdemu dobrze znana, elo
    Ostatnio edytowane przez Baranek1 : 15-03-2024 o 11:08

  6. #6
    Gaduła Schwaab's Avatar
    Zarejestrowany
    Apr 2021
    Posty
    131
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Baranek1 Zobacz post
    ja tez moge potwierdzić że slayerk z chupachuppsem siedza w domu i z doskoku na mc trenuja sheesha/ roned i astaroth grozi graczom ze sobie nie pograja jak beda zabijac slayerka, roneda, lub sheesha na bocie bo slayerkiem resuje cala konohe albo ze mega elite robi mc z kontem rijo, a dudo wielki ziomal gra na otc na dwóch klientach (bo zawsze zazwyczaj dwoma postaciami jest zalogowany) zależność u Duda:
    Online:
    Dudo wielki ziomal = Diabolos
    Diabolos = Kopromaslo
    Kopromaslo = Dudo Wielki Ziomal
    Thar Lena =Diabolos
    itd sie dziwie że tego jeszcze nie nakryli
    nigdy nie ma 3 postaci na raz zalogowanych
    Kost jak coś piszesz to pisz tylko i wyłącznie sprawdzone info bo pomawianie jest bardzo złe. Całą Konohe resuje Santzen. Slayerk rzadko kiedy (nawet bardzo rzadko). Slayerka nie miałeś bić z tego samego powodu z którego Ty wychodzisz jeszcze z temple, przesluzyl się... Resztę info można sprawdzić
    "Jak problem ma koleżka, też go mam, mam tak od dziecka..."


    Karma Wraca !!!

  7. #7
    Aro Rekrut's Avatar
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Posty
    1 543
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Jeżeli będziecie mieli dwie postacie to bana nie dostanieci. Możecie grać na spokojnie
    Old: Lowca Dziewic, Averion Druid, Alberto Gru, Sendo, Fast Puma, Nix, Don Ja, Woder Bone, Blacksmith, Ardianek, Xayn, Aimzor.
    Lethorn- 2666-2686! Sarumar 2901-2908! Deads Shooter- 3034-3071! Nivelato- 3278-3300! kicaii 2600-2650, 3043-3479! Leonidaas-2548-?
    Mój Life
    [01-06, 15:55] Sasha Rookslayer APO bez Sashy to nie APO Arkadiuszu. [01-06, 16:00] Hokage to tak jak cyrk bez klauna

  8. #8
    Banned
    Zarejestrowany
    Mar 2024
    Posty
    4
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Baranek1 Zobacz post
    ja tez moge potwierdzić że slayerk z chupachuppsem siedza w domu i z doskoku na mc trenuja sheesha/ roned i astaroth grozi graczom ze sobie nie pograja jak beda zabijac slayerka, roneda, lub sheesha na bocie bo slayerkiem resuje cala konohe albo ze mega elite robi mc z kontem rijo, a dudo wielki ziomal gra na otc na dwóch klientach (bo zawsze zazwyczaj dwoma postaciami jest zalogowany) zależność u Duda:
    Online:
    Dudo wielki ziomal = Diabolos
    Diabolos = Kopromaslo
    Kopromaslo = Dudo Wielki Ziomal
    Thar Lena =Diabolos
    itd sie dziwie że tego jeszcze nie nakryli
    nigdy nie ma 3 postaci na raz zalogowanych]

    Mam jedno pytanie, dlaczego nie dopisałeś siebie jak już tak wszystkich na multi-cliencie rozpisujesz, przecież każdy wie jak siedzisz po nocach najebany na Flaku i na Sussana i udajesz że rozmawiasz ze szwagrem, przecież ty nie masz ani rodzeństwa, a tymbardziej kobiety (leje aż rowno puchnie - info od mietka), trochę jebie hipokryzją nie uważasz?

Podobne wątki

  1. Filtr
    By Numazus in forum Grafika i fotografia
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni Post / Autor: 08-03-2013, 16:26

Zasady Postowania

  • Nie możesz zamieszczać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać postów
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •