User Tag List

Pokaż wyniki 1 do 12 z 12

Wątek: Licytacje wolnych domków

  1. #1
    Senior Game Master Rinson's Avatar
    Zarejestrowany
    Sep 2012
    Posty
    3 021
    Mentioned
    48 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie Licytacje wolnych domków

    W dniu wczorajszym (wieczorem) zakończony został proces zwalniania domków zajmowanych przez graczy, którzy nie logowali ponad miesiąc. Zapraszamy do wzięcia udziału w licytacjach wolnych domków, których listę znajdziecie TUTAJ. Prosimy również o zapoznanie się z zasadami posiadania i licytowania domków aby uniknąć później niepotrzebnych banów.

    Lepsze przedmioty pochodzące z czyszczonych domków zostaną dodane do NPC Talkative Tommi & Mathew zostaną dodane w późniejszym terminie, o czym zostaniecie poinformowani.

    Prosimy również o zapoznianie się z propozycją zmian w domkach i wyrażenie swojej opinii w TYM TEMACIE.

    Życzymy udanych zakupów!
    Ekipa APO
    Ostatnio edytowane przez Rinson : 29-02-2024 o 11:41

  2. #2
    Banned
    Zarejestrowany
    Nov 2023
    Posty
    74
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Fajnie, już biorę się za polowanie na jakiś fajniutki domek

  3. #3
    Zaawansowany Legenda Sasha's Avatar
    Zarejestrowany
    Sep 2023
    Posty
    97
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    W końcu został ruszony temat, o którym pisałem już od wielu miesięcy. Na plus.
    Systematyczne czyszczenia domków powinno ulec zmianie i być częstsze!

    Cytat Napisał Rinson Zobacz post
    Jeśli wolicie nie być informowani kiedy trafiają itemy to dla mnie nie ma sprawy
    Najlepszą opcją chyba będzie dodawanie ich do NPC co jakiś czas.. Nie wszystkich, a po kilka sztuk.

    Cytat Napisał Zarexoholik? Zobacz post
    Jest to jedno wielkie nieporozumienie, więc w pierwszej kolejności trzeba tego NPC całkowicie zmodyfikować.
    NPC jest bardzo dobrze zrobiony, a że nie umiesz się z nim dogadać to tylko i wyłącznie twoja wina. Musisz się nauczyć z nim handlować i negocjować cenę.

    Cytat Napisał Zarexoholik? Zobacz post
    Jedno jest pewne - NPC Tom jest lepiej zrobiony niż ty.
    Nadal próbujesz się z nim dogadać? Tom i ja śmiejemy się głośno! Haha!
    Ostatnio edytowane przez Legenda Sasha : 29-02-2024 o 17:21
    Rook 1-2450
    Sasha Life!
    Main 3620-5205.. 5333-6026
    Sasha Life!



  4. #4
    Ja tu tylko sprzątam. Zarexoholik?'s Avatar
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Posty
    446
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Rinson
    Lepsze przedmioty pochodzące z czyszczonych domków zostaną dodane do NPC Talkative Tommi & Mathew zostaną dodane w późniejszym terminie, o czym zostaniecie poinformowani.
    Nadal będzie to na zasadzie, że jedna osoba zablokuje NPC i sprzeda/kupi sobie wszystko? Jeśli tak to nadal żenada.

    Cytat Napisał Legenda Sasha
    NPC jest bardzo dobrze zrobiony, a że nie umiesz się z nim dogadać to tylko i wyłącznie twoja wina. Musisz się nauczyć z nim handlować i negocjować cenę.
    Jedno jest pewne - NPC Tom jest lepiej zrobiony niż ty.

    Cytat Napisał Legenda Sasha
    Nadal próbujesz się z nim dogadać? Tom i ja śmiejemy się głośno! Haha!
    Mamy inne poczucie humoru. Ty się śmiejesz razem z wymyślonym/wirtualnym ludzikiem sterowanym przez skrypty... Znajdź sobie realnego kolegę. Może głowo jeszcze z bezimiennym z Gothica sobie grilla zrobisz... :V

    Cytat Napisał Rinson Zobacz post
    Jeśli wolicie nie być informowani kiedy trafiają itemy to dla mnie nie ma sprawy
    Tu nie chodzi o informowanie kiedy u NPC pojawią się przedmioty, a o sam system kupna/sprzedaży u tego NPC. Jest to jedno wielkie nieporozumienie, więc w pierwszej kolejności trzeba tego NPC całkowicie zmodyfikować. Lepszym rozwiązaniem byłoby, żeby pojawiał się losowo na mapie jak NPC Yasir na globalu i by co pojawienie się miał określoną liczbę kasy na kupno od nas różnych przedmiotów bez możliwości kupowania u niego.
    Ostatnio edytowane przez Zarexoholik? : 29-02-2024 o 17:32

  5. #5
    Senior Game Master Rinson's Avatar
    Zarejestrowany
    Sep 2012
    Posty
    3 021
    Mentioned
    48 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Zarexoholik? Zobacz post
    Nadal będzie to na zasadzie, że jedna osoba zablokuje NPC i sprzeda/kupi sobie wszystko? Jeśli tak to nadal żenada.
    Jeśli wolicie nie być informowani kiedy trafiają itemy to dla mnie nie ma sprawy

  6. #6
    MichaS MichaS's Avatar
    Zarejestrowany
    Oct 2017
    Posty
    699
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Fajnie że coś działasz po powrocie, oby tak dalej



    Rinson nie słuchaj tych dwóch osobników bo oni nawet nie grają, a najwięcej zawsze mają do powiedzenia

    Cytat Napisał Rinson Zobacz post
    Jeśli wolicie nie być informowani kiedy trafiają itemy to dla mnie nie ma sprawy

  7. #7
    Średnio zaawansowany
    Zarejestrowany
    Apr 2020
    Posty
    43
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    [QUOTE=Rinson;1241457]W dniu wczorajszym (wieczorem) zakończony został proces zwalniania domków zajmowanych przez graczy, którzy nie logowali ponad miesiąc. Zapraszamy do wzięcia udziału w licytacjach wolnych domków, których listę znajdziecie TUTAJ. Prosimy również o zapoznanie się z zasadami posiadania i licytowania domków aby uniknąć później niepotrzebnych banów.

    Lepsze przedmioty pochodzące z czyszczonych domków zostaną dodane do NPC Talkative Tommi & Mathew zostaną dodane w późniejszym terminie, o czym zostaniecie poinformowani.

    Prosimy również o zapoznianie się z propozycją zmian w domkach i wyrażenie swojej opinii w TYM TEMACIE.

    Życzymy udanych zakupów!
    Ekipa *****/QUOTE]

    Dlaczego bez żadnej informacji wcześniejszej, nie napisaliście na stronie APO o zmianie limitu czasu braku logowania przez dłuższy czas? OD KIEDY mialem domek jeden pisało "Przez brak logowania 2 miesięcy domek zostaje kasowany.." No to nieźle żeście odjebali.. Straciłem wszystko w tej grze, bo logowałem się właśnie idealnie przed utratą 2 miesięcy....
    Panda Palladyn- 1460~...

  8. #8
    Banned
    Zarejestrowany
    Nov 2023
    Posty
    54
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Panda Palladyn Zobacz post

    Dlaczego bez żadnej informacji wcześniejszej, nie napisaliście na stronie APO o zmianie limitu czasu braku logowania przez dłuższy czas? OD KIEDY mialem domek jeden pisało "Przez brak logowania 2 miesięcy domek zostaje kasowany.." No to nieźle żeście odjebali.. Straciłem wszystko w tej grze, bo logowałem się właśnie idealnie przed utratą 2 miesięcy....

    Domek na facc jest kasowany z zawartością po braku logowania przez 1 miesiac!
    http://armia.toproste.pl/domki/

    Gdzie Ty widzisz 2 miesiące?

  9. #9
    Zaawansowany Angelusion's Avatar
    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Posty
    116
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Rinson Zobacz post
    Jeśli wolicie nie być informowani kiedy trafiają itemy to dla mnie nie ma sprawy
    Jeśli system miał by działać na zasadzie, gdzie itemy były dodawane w losowym momencie oraz faktycznie nikt by nie znał dnia, ani godziny uważam, że jest to pomysł warty rozważenia. Dodałby trochę "atrakcji" do rozgrywki na serwerze i pewien dodatkowy element konkurencji.

  10. #10
    Senior Game Master Rinson's Avatar
    Zarejestrowany
    Sep 2012
    Posty
    3 021
    Mentioned
    48 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Angelusion Zobacz post
    Jeśli system miał by działać na zasadzie, gdzie itemy były dodawane w losowym momencie oraz faktycznie nikt by nie znał dnia, ani godziny uważam, że jest to pomysł warty rozważenia. Dodałby trochę "atrakcji" do rozgrywki na serwerze i pewien dodatkowy element konkurencji.
    W takim razie przedmioty będę dodawał w bliżej nieokreślonym czasie i ilości

  11. #11
    * Never Give Up * Ektoplazma's Avatar
    Zarejestrowany
    Apr 2021
    Posty
    128
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Apropo Licytacji i ogólnie domków, to przydałby się system informowania o wygranej w jakies formie, ponieważ ktoś mógł zalicytować i wygrać domek,a z różnych przyczyn nie kontrolować aukcji

    Co do domków to czemu nie dodajecie tych "rare" ? Nie mówcie tylko że specjalnie na konkursy itp bo to śmiech na sali, robiąc 1 event rocznie i to w dodatku świateczny Przy obecnej ilosci graczy powinniście robic wszystko żeby ich zatrzymać a dodając domki z których 75% to PACC a 15 to małe albo słabo położone lokalizacyjnie bezwartościowe domki pokazujecie tylko że warto próbować rozwalić system przy choinkach

    Najlepiej zmieinć system z ilości na jakość domków - przerabiając aktualne na wieksze i lepsze a co za tym idzie zmiejszyć ilość domków co ułagtwi kontrole świątecznych oszuscików

    Co do NPC to za cholere nie rozumiem systemu, loguje czasami kilka razy w tyg zobaczyć jak wg rozmowa wygląda ale nigdy nie ma przedmiotów albo kasy ?

  12. #12
    Nowicjusz
    Zarejestrowany
    Mar 2020
    Posty
    4
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    w 100 % się zgadzam !!!!!!!!!!!!!!!! dają na licytacje ochłapy a te rare kiszą się

Podobne wątki

  1. Licytacje domków
    By Rinson in forum Nowości
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni Post / Autor: 29-08-2016, 00:00
  2. Licytacje wolnych Domkow
    By Spider in forum Opinie & Krytyka
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni Post / Autor: 15-08-2016, 09:45
  3. Licytacje wolnych domków
    By Rinson in forum Nowości
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni Post / Autor: 22-06-2015, 22:31
  4. Licytacja wolnych domków
    By Rinson in forum Nowości
    Odpowiedzi: 20
    Ostatni Post / Autor: 12-05-2013, 12:11
  5. Licytacje Domków
    By Mortiis in forum Nowości
    Odpowiedzi: 23
    Ostatni Post / Autor: 02-10-2007, 12:47

Zasady Postowania

  • Nie możesz zamieszczać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać postów
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •