User Tag List

Pokaż wyniki 1 do 12 z 12

Wątek: Kosa złodziejaszek

  1. #1
    Banned
    Zarejestrowany
    Nov 2023
    Posty
    54
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie Kosa złodziejaszek

    Jako, że @Rinson rozpatruje sprawę złodziejstwa na serwerze przez King Kosa/Janusz Blogoslawiony/Aek/ Zymba/Sad Najwyzszy/ Naavv/ Marek Odrodzenie. Chciałbym się dowiedzieć, czy mieliście podobne historie z tym graczem. Sądząc po czasie w którym działa na serwerze myślę że może to być sporo osób.
    Dlatego zachęcam wszystkich do opowiedzenia własnych historii związanych z tym złodziejaszkiem. Myślę, że będzie miało to wpływ na pogląd sprawy przez Administrację, a winnego solidnie oni ukarają

    1. Dla mnie osobiście znana jest historia z wczoraj, gdzie Kosa najpierw zrobił wywiad jakie eq posiada i pod pozorem wykonania misji na dostęp do Elf Soldierów zaprowadził gracza na arene Volcano i bezczelnie wprowadził go w błąd zabijając i zabierając eq. Gdyby jego intencje były inne to przecież oddałby eq
    2. Również wczoraj dowiedziałem się o Bloody Shooterze, gdzie Kosa oszukał go przy wymianie main/rook na 500 uc.
    3. Przeglądając GC na DC zacytuję wypowiedź gracza Soller "mnie tez kiedys na arene probowal wyrolowac XD"
    4. I ostatnia znana mi sytuacja gdzie Myterro zaprosił go do domku na bambo camp, (podobno bardzo mu wtedy lizał) a ten okradł go z itemów. Najpierw sobie pożyczał, aż pewnego razu zabrał i nie oddał.
    Chciałbym nadmienić, że ten gracz już miał zakaz gry za owe przewinienia. http://forum.toproste.pl/showthread....OP1-z%B3odziej i jakimś cudem dalej może sobie tutaj bezkarnie prowadzić swoją lukratywną działalność.
    Jeszcze raz zachęcam wszystkich do podzielenia się doświadczeniem z owym łajdakiem.


    Cytat Napisał Haga Zobacz post
    1. Masz na to dowody czy tylko pomówienia danego gracza? Jeśli nie masz to nie pomawiaj, tylko udowodnij bo ty kost masz akurat najmniej tutaj do powiedzenia i sam miałeś zakaz grania za swoje zachowania, zaraz przypomnę komu trzeba jak robiłeś postacie z imieniem i nazwiskiem Apendora.
    Czy tutaj nie ma dowodów na twoją działalność? http://forum.toproste.pl/showthread....OP1-z%B3odziej
    [07/09/2022 18:14:34] Nedin -> Louisek was banished because of Destruktywne zachowanie.
    Dodatkowo jestem za prześwietleniem mojej postaci pod kontem tego czy jestem jakiś kost, tak jak pisałem ci w grze - masz jakieś urojenia.
    Nosił wilk razy kilka ponieśli i wilka. Kosa to koniec twojej działalności i czekam na resztę osób która opowie o twoich poczynaniach.
    "Hmm louis pamietasz te twoje teksty typu 'udowodnij' albo 'odpoczniesz troche od gry'"

    Cytat Napisał Haga Zobacz post
    2. Z nikim nic nie wymieniałem, bo po co miałem cokolwiek wymieniać jak na rook'u i na main mam wszystko? Pomówienie gracza Moherowych Beretów bo mają problemy z 1800 rokerem i poradzć sobie nie mogą, czekam na dowody a nie puste słowa.
    Wrzucanie wszystkiego do jednej beczki nie jest dobrym sposobem na wybielanie siebie.

    Cytat Napisał Haga Zobacz post
    3. A to napisał personalnie o mnie, czy napisał sobie tak o? Widziałeś tematy odnośnie innych graczy którzy probowali oszukiwać zaprowadzając ludzi na arene Volcano? Kolejne pomówienie bez dowodów.
    Wystarczy mi temat, w którym już wcześniej ludzie pisali o twoich przekrętach.
    http://forum.toproste.pl/showthread....OP1-z%B3odziej

    Cytat Napisał Haga Zobacz post
    4. No i znowu to samo, dowody masz? Czy już czwarte pomówienie z Twojej strony w moim kierunku? Z Myterro się bujasz od dawien dawna, umówiłeś się z nim na jakieś oczernianie mnie w ten sposób, dlaczego wcześniej o tym nikt nigdzie nie pisał tylko nagle teraz po roku? dwóch?
    \
    Z nikim się nie ugadywałem, a sprawę kradzieży itemów z domku wiem z Game Chatu z APO. Skoro to pomówienia to skąd wiesz że po roku, dwóch ? W takim razie sam siebie wsypałeś.


    Cytat Napisał Haga Zobacz post
    Spokojnie zaraz zajmę się tymi pomówieniami i trafi to do odpowiedniej osoby.
    Myślę, że Administracja ma poważniejszą sprawę do wyjaśnienia tudzież twojego złodziejstwa niż obrony ciebie łajdaku.

    @Edit
    Już Kosa z nooba szuka linii obrony i węszy. Dygasz koleżko?

     Click to show spoiler


     Click to show spoiler


    Cyk, sam usuwa już swoje posty:
     Click to show spoiler

    Ostatnio edytowane przez Baranek1 : 29-02-2024 o 17:15

  2. #2
    Nowicjusz
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Posty
    5
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cześć,

    Na wstępie chciałbym podziękować każdemu kto się zaangażował w sprawę nawet jeśli finalnie nic to nie da. Dużo to dla mnie znaczy i pokazuje, że są tu jeszcze jacyś normalni ludzie, dla których warto się czasami zalogować

    Też padłem ofiarą tego "Janusza Biznesu". Sytuacja z areną na volcano. Rzekomo konieczna do wykonania misji.. Akcja miala miejsce wczoraj. Itemy to tylko rzeczy, wiec płakać nie będę natomiast takie zachowania potwierdzone wielokrotnie zgłoszeniami pozostające bez odpowiedzi są bardzo niepokojące. Ile osób musi zostać okradzionych przez tego typa, żeby ktoś w końcu coś z tym zrobił?

    Ok. Można powiedzieć, że ktoś dał się zrobić jak dzieciak (przyznaję, jest mi wsyd), że są tabliczki i ostrzeżenia przy arenach itp. Tylko, że punkt 20. regulaminu jasno mówi: "Celowe wprowadzanie w błąd jest zakazane.(...) podawanie informacji sprzecznych z prawdą dot. gry/administracji/forum itp." i powinny być z tego wyciągnięte konsekwencje.

    A Ty parówo, udław się tym co ludziom ukradłeś. Karma wraca, oby szybko. Tak się zeszmacić dla kilku złotych.. masakra XD Nie pozdrawiam

  3. #3
    Zaawansowany Legenda Sasha's Avatar
    Zarejestrowany
    Sep 2023
    Posty
    97
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Kosa zawsze był powiązany z oszustwem, chamidłem, złodziejstwem, więc nie zdziwię się, że ostatnie plotki na temat jego osoby są prawdziwe. Niestety ten osobnik nigdy się nie zmieni patrząc nawet na jego aktualne zachowanie.
    Oszustów trzeba traktować jednakowo, trzeba ich usunąć i mam nadzieje, że tak się też stanie w tym przypadku.

    @edit
    Dodatkowo sprawdziłbym gracza Demon oraz Vimpexik (Week). Są to bliscy tibijscy przyjaciele Kosy, więc możliwe że też są zamieszani w jakieś oszustwa czy inne ciemne interesy.
    Ostatnio edytowane przez Legenda Sasha : 29-02-2024 o 16:48 Powód: Dodatkowy temat w sprawie
    Rook 1-2450
    Sasha Life!
    Main 3620-5205.. 5333-6026
    Sasha Life!



  4. #4
    Banned
    Zarejestrowany
    Nov 2023
    Posty
    74
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Baranek1 Zobacz post
    Jako, że @Rinson rozpatruje sprawę złodziejstwa na serwerze przez King Kosa/Janusz Blogoslawiony/Aek/ Zymba/Sad Najwyzszy/ Naavv. Chciałbym się dowiedzieć, czy mieliście podobne historie z tym graczem. Sądząc po czasie w którym działa na serwerze myślę że może to być sporo osób.
    Dlatego zachęcam wszystkich do opowiedzenia własnych historii związanych z tym złodziejaszkiem. Myślę, że będzie miało to wpływ na pogląd sprawy przez Administrację, a winnego solidnie oni ukarają

    1. Dla mnie osobiście znana jest historia z wczoraj, gdzie Kosa najpierw zrobił wywiad jakie eq posiada i pod pozorem wykonania misji na dostęp do Elf Soldierów zaprowadził gracza na arene Volcano i bezczelnie wprowadził go w błąd zabijając i zabierając eq. Gdyby jego intencje były inne to przecież oddałby eq
    2. Również wczoraj dowiedziałem się o Bloody Shooterze, gdzie Kosa oszukał go przy wymianie main/rook na 500 uc.
    3. Przeglądając GC na DC zacytuję wypowiedź gracza Soller "mnie tez kiedys na arene probowal wyrolowac XD"
    4. I ostatnia znana mi sytuacja gdzie Myterro zaprosił go do domku na bambo camp, (podobno bardzo mu wtedy lizał) a ten okradł go z itemów. Najpierw sobie pożyczał, aż pewnego razu zabrał i nie oddał.
    Chciałbym nadmienić, że ten gracz już miał zakaz gry za owe przewinienia. http://forum.toproste.pl/showthread....OP1-z%B3odziej i jakimś cudem dalej może sobie tutaj bezkarnie prowadzić swoją lukratywną działalność.
    Jeszcze raz zachęcam wszystkich do podzielenia się doświadczeniem z owym łajdakiem.
    1. Masz na to dowody czy tylko pomówienia danego gracza? Jeśli nie masz to nie pomawiaj, tylko udowodnij bo ty kost masz akurat najmniej tutaj do powiedzenia i sam miałeś zakaz grania za swoje zachowania, zaraz przypomnę komu trzeba jak robiłeś postacie z imieniem i nazwiskiem Apendora.
    2. Z nikim nic nie wymieniałem, bo po co miałem cokolwiek wymieniać jak na rook'u i na main mam wszystko? Pomówienie gracza Moherowych Beretów bo mają problemy z 1800 rokerem i poradzć sobie nie mogą, czekam na dowody a nie puste słowa.
    3. A to napisał personalnie o mnie, czy napisał sobie tak o? Widziałeś tematy odnośnie innych graczy którzy probowali oszukiwać zaprowadzając ludzi na arene Volcano? Kolejne pomówienie bez dowodów.
    4. No i znowu to samo, dowody masz? Czy już czwarte pomówienie z Twojej strony w moim kierunku? Z Myterro się bujasz od dawien dawna, umówiłeś się z nim na jakieś oczernianie mnie w ten sposób, dlaczego wcześniej o tym nikt nigdzie nie pisał tylko nagle teraz po roku? dwóch?

    Spokojnie zaraz zajmę się tymi pomówieniami i trafi to do odpowiedniej osoby.

    Cytat Napisał Baranek1 Zobacz post
    Chciałbym nadmienić, że ten gracz już miał zakaz gry za owe przewinienia. http://forum.toproste.pl/showthread....OP1-z%B3odziej i jakimś cudem dalej może sobie tutaj bezkarnie prowadzić swoją lukratywną działalność.
    Jeszcze raz zachęcam wszystkich do podzielenia się doświadczeniem z owym łajdakiem.
    Zakaz gry dostałem od apendora, bo odkryłem to ze bocił, dlatego dostałem zakaz a nie z żadnego innego powodu, mam nadzieje że zostaniesz ukarany za celowe wprowadzanie w błąd i pomówienia, wszystko już podesłane do Point'a. Odnosząc się do zakazu gry, to powiedz mi co ty tutaj robisz?

    [10/02/2023 23:50:17] Apendor -> Kost was banished because of Grozenie Game Master'owi.
    [10/02/2023 18:36:29] Apendor -> Kost was banished because of Destruktywne zachowanie.
    [18/01/2023 16:19:38] Inquso -> Kost was banished because of Destruktywne zachowanie.
    Cytat Napisał Legenda Sasha Zobacz post
    Kosa zawsze był powiązany z oszustem, chamidłem, złodziejstwem, więc nie zdziwię się, że ostatnie plotki na temat jego osoby są prawdziwe. Niestety ten osobnik nigdy się nie zmieni patrząc nawet na jego aktualne zachowanie.
    Oszustów trzeba traktować jednakowo, trzeba ich usunąć i mam nadzieje, że tak się też stanie w tym przypadku.
    Michałek chyba zapomniał jak okradł Ripplexa z całego domku i wszystkiego co miał, gdy ten mu zaufał i wpuscił do domku, hipokryzja poziom max. Jak masz mnie zamiar oczerniać za to że mnie nie lubisz, bo jestem dużo lepszym od ciebie, to chociaż podrzuć jakieś dowody, bo pomówienia to możecie sobie wsadzić w dupe.

    Cytat Napisał krychu20088 Zobacz post
    Cześć,

    Na wstępie chciałbym podziękować każdemu kto się zaangażował w sprawę nawet jeśli finalnie nic to nie da. Dużo to dla mnie znaczy i pokazuje, że są tu jeszcze jacyś normalni ludzie, dla których warto się czasami zalogować

    Też padłem ofiarą tego "Janusza Biznesu". Sytuacja z areną na volcano. Rzekomo konieczna do wykonania misji.. Akcja miala miejsce wczoraj. Itemy to tylko rzeczy, wiec płakać nie będę natomiast takie zachowania potwierdzone wielokrotnie zgłoszeniami pozostające bez odpowiedzi są bardzo niepokojące. Ile osób musi zostać okradzionych przez tego typa, żeby ktoś w końcu coś z tym zrobił?

    Ok. Można powiedzieć, że ktoś dał się zrobić jak dzieciak (przyznaję, jest mi wsyd), że są tabliczki i ostrzeżenia przy arenach itp. Tylko, że punkt 20. regulaminu jasno mówi: "Celowe wprowadzanie w błąd jest zakazane.(...) podawanie informacji sprzecznych z prawdą dot. gry/administracji/forum itp." i powinny być z tego wyciągnięte konsekwencje.

    A Ty parówo, udław się tym co ludziom ukradłeś. Karma wraca, oby szybko. Tak się zeszmacić dla kilku złotych.. masakra XD Nie pozdrawiam
    No to skoro masz tabliczke i ostrzeżenia wchodząc na arene, w 3 różnych kolorach na ekranie to po co tam wchodziłeś, jak niby celowo wprowadziłem cie w błąd, pokażesz jakiś film? Bo mi się wydaje że specjalnie mnie pomawiasz ze względu takiego iż duzo sie dzieje ostatnio dzięki mojej osobie i mam wątpliwości czy nie jesteś jakimś koleżką z rook'a tych wszystkich leszczy co sobie poradzić z 1.8k nie mogą. Nie podawałem Ci żadnych sprzecznych ani zakłamanych informacji, informacje dostałeś od systemu który pokazał Ci wiadomość wchodząc na arene.

    Cytat Napisał krychu20088 Zobacz post
    Dostałem informacje od Ciebie, Skrabacz nas nawet widział jak szlismy na volcano to nagle się cofnales ze jestesmy w zlym miejscu po czym nagle jednak miejsce bylo odpowiednie. Na ziemie rzuciles itemy w ktorych mialem Cie zabic zeby wykonać misję. Od razu po podniesieniu ich zabiłeś mnie a eq, które zdjąłem do plecaka sobie przywłaszczyłeś. Gdyby nie informacje od Ciebie nawet bym tam nie poszedł.

    Piszę to tylko do ludzi czytających tego posta. Nie liczę, że publicznie się przyznasz, bo kozak to jesteś tylko tutaj. Dobrze, wiesz co zrobiłeś. Jeśli faktycznie jesteś niewinny to przestań beczeć, prawda się obroni. Bez odbioru.
    Słucham, jakie itemy Ci kazałem założyć? XDDDDDDDDDD HIT niezłą bajeczke sobie wymyśliłeś. Nie odpowiedziałeś mi, skoro masz 3 komunikaty i tabliczkę, to na cholere tam wlazłeś? Ktoś Cię zmusił, dostałeś link do tematu na forum z dostępem na elf soldiery, wiec nie bardzo rozumiem. Jeśli faktycznie jestem niewinny to przestać beczeć? Ale to wy beczycie jak barany w moją stronę, płaczecie i robicie jakieś tematy w których pomawiacie ludzi, bez żadnych dowodów, słowo przeciwko słowu nic więcej.
    Ostatnio edytowane przez Haga : 29-02-2024 o 15:46

  5. #5
    Nowicjusz
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Posty
    5
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    No to skoro masz tabliczke i ostrzeżenia wchodząc na arene, w 3 różnych kolorach na ekranie to po co tam wchodziłeś, jak niby celowo wprowadziłem cie w błąd, pokażesz jakiś film? Bo mi się wydaje że specjalnie mnie pomawiasz ze względu takiego iż duzo sie dzieje ostatnio dzięki mojej osobie i mam wątpliwości czy nie jesteś jakimś koleżką z rook'a tych wszystkich leszczy co sobie poradzić z 1.8k nie mogą. Nie podawałem Ci żadnych sprzecznych ani zakłamanych informacji, informacje dostałeś od systemu który pokazał Ci wiadomość wchodząc na arene.
    Dostałem informacje od Ciebie, Skrabacz nas nawet widział jak szlismy na volcano to nagle się cofnales ze jestesmy w zlym miejscu po czym nagle jednak miejsce bylo odpowiednie. Na ziemie rzuciles itemy w ktorych mialem Cie zabic zeby wykonać misję. Od razu po podniesieniu ich zabiłeś mnie a eq, które zdjąłem do plecaka sobie przywłaszczyłeś. Gdyby nie informacje od Ciebie nawet bym tam nie poszedł.

    Piszę to tylko do ludzi czytających tego posta. Nie liczę, że publicznie się przyznasz, bo kozak to jesteś tylko tutaj. Dobrze, wiesz co zrobiłeś. Jeśli faktycznie jesteś niewinny to przestań beczeć, prawda się obroni. Bez odbioru.

  6. #6
    Senior Game Master Rinson's Avatar
    Zarejestrowany
    Sep 2012
    Posty
    3 021
    Mentioned
    48 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Haga Zobacz post
    1. Masz na to dowody czy tylko pomówienia danego gracza?
    czekam na dowody a nie puste słowa.
    Kolejne pomówienie bez dowodów.
    4. No i znowu to samo, dowody masz?
    Kosa w Twoją stronę to samo - czekam na dowody, o których pisałeś po godzinie 12:00, że je posiadasz, napisałeś odwołanie i dalej nie zauważyłem owych dowodów.

    Cytat Napisał Haga Zobacz post
    Zakaz gry dostałem od apendora
    Ja nie będę wchodził w szczegóły odnośnie zakazu gry/forum, ale wiem, że tematy dotyczące Twojego bytowania w społeczności APO były tworzone:
    17-09-2010, 14:30
    18-03-2011, 22:47
    07-02-2012, 15:56
    26-12-2021, 19:03

    To tylko część, nie chce mi się szukać wszystkich. Z tego co się też orientuję, to nie Apendor dał Ci zakaz (ostatni) ale Ekipa wspólnie w porozumieniu. Myślę, że najwyższa pora zacząć respektować zasady.

  7. #7
    Nowicjusz
    Zarejestrowany
    Feb 2024
    Posty
    2
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał krychu20088 Zobacz post
    Dostałem informacje od Ciebie, Skrabacz nas nawet widział jak szlismy na volcano to nagle się cofnales ze jestesmy w zlym miejscu po czym nagle jednak miejsce bylo odpowiednie. Na ziemie rzuciles itemy w ktorych mialem Cie zabic zeby wykonać misję. Od razu po podniesieniu ich zabiłeś mnie a eq, które zdjąłem do plecaka sobie przywłaszczyłeś. Gdyby nie informacje od Ciebie nawet bym tam nie poszedł.

    Piszę to tylko do ludzi czytających tego posta. Nie liczę, że publicznie się przyznasz, bo kozak to jesteś tylko tutaj. Dobrze, wiesz co zrobiłeś. Jeśli faktycznie jesteś niewinny to przestań beczeć, prawda się obroni. Bez odbioru.


    Fakt, dziwna "nie naturalna" zmiana kierunku po moim pojawieniu.

  8. #8
    Gaduła Schwaab's Avatar
    Zarejestrowany
    Apr 2021
    Posty
    131
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Rinson Zobacz post
    Kosa w Twoją stronę to samo - czekam na dowody, o których pisałeś po godzinie 12:00, że je posiadasz, napisałeś odwołanie i dalej nie zauważyłem owych dowodów.


    Ja nie będę wchodził w szczegóły odnośnie zakazu gry/forum, ale wiem, że tematy dotyczące Twojego bytowania w społeczności APO były tworzone:
    17-09-2010, 14:30
    18-03-2011, 22:47
    07-02-2012, 15:56
    26-12-2021, 19:03

    To tylko część, nie chce mi się szukać wszystkich. Z tego co się też orientuję, to nie Apendor dał Ci zakaz (ostatni) ale Ekipa wspólnie w porozumieniu. Myślę, że najwyższa pora zacząć respektować zasady.
    Tak meskiej i stanowczej odpowiedzi administracji nie widzialem od konca czasow Apendora. Zaimponowales Mi, nie zepsuj tego.


    #t
    Bylem swego czasu w gildi z osobnikiem kosa i pamietam zamieszanie, w ktorym go bronilem (gildia, niestety). Bylem swiadkiem tego procederu (niejednokrotnie) na stremach patologii Gildii (Quick Killing) w tamtym czasie jako malo wnoszacy w szczeblach hierarchi patologi gracz. Nedin 07.09.2022 zbanowal go wtedy za owe kradzieze na arenie VOL.

    [07/09/2022 18:14:34] Nedin -> Louisek was banished because of Destruktywne zachowanie. (Pomimo bana oszukiwal dalej z innych kont "bo zarobek oplacalny")
    [12/09/2022 10:42:57] Nedin -> Nao was banished because of Multi-clienting. (Panika i przekladanie itemow + oszukiwanie innych poprzez "bo Zarobas" ze Mna idzie, chodz tez...)
    [12/09/2022 10:42:50] Nedin -> Zarobas was banished because of Multi-clienting.
    [13/09/2022 22:21:13] Inquso -> Sympatyczny Zwyrol was banished because of Multi-clienting.(Jak dobrze pamietam ta sama sytuacja co wyzej z Nao + Zarobas)
    [13/09/2022 22:21:04] Inquso -> Louis Vittoun was banished because of Multi-clienting.
    [25/09/2022 10:41:10] Nedin -> Louisek was banished because of Uzywanie cave bota.(Pomysl Nedina na eliminacje pasozyta)
    [25/09/2022 10:37:45] Nedin -> Louis Vittoun was banished because of Uzywanie cave bota. (Pomysl Nedina na eliminacje pasozyta)
    [25/09/2022 10:37:26] Nedin -> Nao was banished because of Uzywanie cave bota. (Pomysl Nedina na eliminacje pasozyta)

    I tutaj pozwole sobie wrzucic zdjecie z "JAJAMI" Apendora (eliminacja absolutna #Deratyzacja)


    Po odejsciu/wyrzuceniu Apendora dany gracz zaczal grac na nowo i jak widac NIC sie nie zmienil (jedynie na gorsze). Utworzylismy nowa Gildie (Konoha) cala patologia serwerowa zostala wyrzucona lub nie przyjeta w szeregi Gildii co spowodowalo przejscie patologicznych graczy na inne serwery,emeryture,Temple Master, badz na Rook jak kosa. Delikwent jest niechciany na Main i Rook. Odrzuca swoja osoba wszystkich.

    Cytat Napisał Haga Zobacz post
    bez żadnych dowodów, słowo przeciwko słowu nic więcej.
    Akurat w twoim przypadku to recydywa. twoje slowo NIC nie znaczy, wiec takich osobnikow powinno sie izolowac od spoleczenstwa. @Rinson mam nadzieje, ze dotrzymasz slowa (tylko nie jak Point terminy update`ow) i zaczniesz respektowac zasady ale pamietaj jeszcze, ze musisz sie przygotowac na obrazanie Twojej osoby, rodziny itp. itd. na Game Chat i Forum przez osobnika kosa co tylko Cie utwierdzi w tym, ze postapiles bardzo dobrze.

    ------------------



    19:41 King Kosa: XD



    19:41 King Kosa: XD

    #Deratyzacja.
    Ostatnio edytowane przez Schwaab : 29-02-2024 o 21:09
    "Jak problem ma koleżka, też go mam, mam tak od dziecka..."


    Karma Wraca !!!

  9. #9
    Senior Game Master Rinson's Avatar
    Zarejestrowany
    Sep 2012
    Posty
    3 021
    Mentioned
    48 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Myślę, że temat tego gracza jest załatwiony. Usunięte postacie, ban na forum, ban na Discord. Zakaz wstępu na APO miał, i nie wiem czemu nikt tego nie przestrzegał. Sprawa wczorajszego oszustwa rozwiązana, a od dziś będę pilnował aby Kosa się nie pojawił.

    21:10 Sad Najwyzszy: [1]: a kupuj mordo ten domek 300uc byl wart i tak jakiegos frajera wyjebalem na niego wiec co mi szkodzi XD
    Niewinny Kosa Sam się przyznał.
    Ostatnio edytowane przez Rinson : 29-02-2024 o 21:12

  10. #10
    Nowicjusz
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Posty
    5
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Rinson Zobacz post
    Myślę, że temat tego gracza jest załatwiony. Usunięte postacie, ban na forum, ban na Discord. Zakaz wstępu na APO miał, i nie wiem czemu nikt tego nie przestrzegał. Sprawa wczorajszego oszustwa rozwiązana, a od dziś będę pilnował aby Kosa się nie pojawił.


    Niewinny Kosa Sam się przyznał.
    Dziękuję za pozytywne rozpatrzenie zgłoszenia. Dla mnie to ogromna nauczka, ale mam nadzieję, że przyczyni się to do polepszenia społeczności na naszym serwerze. Jest nas niewielu i raczej nie ma nowych graczy, szanujmy się nawzajem.

    APO - "Nowa nadzieja" Pozdrawiam wszystkich zaangażowanych i nie tylko.

  11. #11
    Uzależniony Domcio Old's Avatar
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Miasto
    Toruń
    Posty
    673
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Ogolnie chcialem tu dorzucic swoje 3 grodze, lecz nie widze "jak narazie takiej potrzeby".
    Co do Rinsona-bardzo dobre zachowanie, trzeba tepic toksycznych ludzi
    Co do kozy- kombinowales, kombinowales, az przekombinowales, nie pozdrawiam
    Master Domcio 0-1033 (sprzedany)
    Nacomi Tahata 0-1518 (sprzedany)
    Mainerek 0-1778 (zachowany)
    Rook Elti 0-?

  12. #12
    Nowicjusz
    Zarejestrowany
    Sep 2018
    Posty
    10
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał krychu20088 Zobacz post
    Dziękuję za pozytywne rozpatrzenie zgłoszenia. Dla mnie to ogromna nauczka, ale mam nadzieję, że przyczyni się to do polepszenia społeczności na naszym serwerze. Jest nas niewielu i raczej nie ma nowych graczy, szanujmy się nawzajem.

    APO - "Nowa nadzieja" Pozdrawiam wszystkich zaangażowanych i nie tylko.
    To my dziękujemy że są jeszcze tacy gracze jak ty! Gdyby serwer składał się tylko z takich ludzi jak ty to dzisiaj świętowalibyśmy odrodzenie APO!

Podobne wątki

  1. Old (Kosa)
    By Yoohi in forum Piaskownica
    Odpowiedzi: 27
    Ostatni Post / Autor: 13-01-2014, 18:07
  2. 777 by Kosa
    By Old in forum Prezentacje Graczy
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni Post / Autor: 10-12-2013, 20:26
  3. [7.6] Kosa
    By Lagga in forum Inne
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni Post / Autor: 24-04-2010, 16:12

Zasady Postowania

  • Nie możesz zamieszczać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać postów
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •