User Tag List

Zobacz wyniki ankiety: Jestem za:

Głosujących
7. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Propozycja 1

    1 14.29%
  • Propozycja 2

    4 57.14%
  • Propozycja 3

    1 14.29%
  • Własny pomysł.

    0 0%
  • Żadne z powyższych

    3 42.86%
  • Nie mam zdania

    0 0%
Sonda z Wielokrotnym Wyborem
Pokaż wyniki 1 do 4 z 4

Wątek: Zmiana sposobu rejestracji konta

  1. #1
    Banned
    Zarejestrowany
    Nov 2023
    Posty
    54
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie Zmiana sposobu rejestracji konta

    Witam. Proponuje zmiane sposobu autoryzacji konta na owym serwerze. Jak wiemy wystarczy podac wymyslony adres e-mail, haslo i zatwierdzic "ptaszkiem", aby konto zostalo zaloźone.
    Po ostatnich wybrykach pewnego gracza natknela mnie mysll, aby ulatwic Game Masterom sprawowanie swojej funkcji poprzez zmiane sposobu rejestracji.

    1. Aktywowanie konta poprzez link aktywacyjny wyslany na e-mail. (opcja w pewien sposob ograniczylaby tworzenie fake kont czy mass kont, gdyz do tego nalezy zalozyc e-maila co sprawia dla potencjalnego posiadacza konta dodatkowy czas na jego stworzenie)

    2. Przypisanie do konta aktualnego numeru telefonu. Jego autoryzacja moglaby sie zajac np. platforma SMSAPI, ktora w swojej ofercie ma Autoryzacje SMS. (opcja najbardziej bezpieczna i ograniczajaca tworzenie kont. Przy np. sprzedazy konta rkey resetowalby rownieź numer telefonu w celu nadania nowego i jego autoryzacji z kontem)
    Schemat:
    Uzupelnienie reCAPTCHA >>>> Wysylanie kodu weryfikacyjnego na numer telefonu gracza > >>> Gracz wprowadza otrzymany kod w formularzu rejestracyjnym. Done.

    3. Zastosowanie OAuth - Pozwala graczom logowac sie przy uźyciu kont z innych platform np.. Google, Facebook czy Twitter.


    Propozycje jak propozycje, oczywiscie nic wiazacego, ale warto ten temat moim zdaniem przedyskutowac.

    Cytat Napisał Demon Zobacz post
    czas i zasoby które by trzeba na to poświęcić są niemiarodajne do czerpanych korzyści

    jestem na nie
    Czekalem na Twoja wypowiedz. miarodajne za to jest uzyczanie postaci dla kosy przez Ciebie, Twojego przyjaciela?
    [29/02/2024 12:17:43] Rinson -> Janusz Blogoslawiony was banished because of Destruktywne zachowanie.

    Twoje stanowisko mnie nie zaskoczylo Moderator powinien miec na wzgledzie dobro serwera, ale jak widac ty wolisz karmic kolezke i kontynuowac farse jego nieudolnosci bo wyslal ci 700 zl za januszka?
    To kolejny powod, dlaczego nie powinienes byc moderatorem. Grasz na botach.
    [07/01/2024 20:00:24] Point -> Zawadzky was banished because of Uzywanie macro/botow itp.

    PS. "21:20 Demon: nawet nie wiesz na ktorej postaci sa itemy z 2012 XDDDDDDDDDD"
    Jak widac jeszcze pomagasz mu ukrywac itemy

    PS1. Moze się dowiedziales, moze sie wtedy nie znaliscie, ale pod wplywem tego co pisalem jakos udalo ci sie wydusic kilka slow, ktorych sie dowiedziales. Cisnienia nie wytrzymales to dales mi ignore. Demon kryjesz zlodzieja i dla takich nie ma miejsca w szeregu Administracji APO To moje zdanie osobiste, ze moderator nawet jest swinia -- wiesz kiedy ludzie mowia prawde? jak sie wkurzaja, taka sytuacja Demon Temu sluzy dyskusja, aby rozbudowac ja o kolejne watki, ktorych jeszcze [nie wszyscy znaja] nie znamy...
    Jezeli ktos nie mysli to pomoge
    1. Daje postac dla kolegi ktory ma zakaz gry
    2. Gra na botach
    3. Nie chce dobra ogolu, tylko gra na swoje i tlumaczy sie tym ze szkoda czasu xDDDD [spelniajac funkcje na forum APO] pomaga dla takiego kosy.
    Zabawa sie skonczyla. Udowodnie moje slowa. Iks de.

    Ankieta tez miala na celu pokazanie komu to nie jest na reke, kto korzysta z tego ze moze miec wiele kont. Przemysl to zanim edytujesz posta
    Cyrk robisz z powagi Administracji? Na to wyglada. Powinienes miec zdjeta broszke Moderatora. Mam wiecej ssow jak piszesz kiedy wykorzystujesz forum do przegladania watkow - korzystasz z bledow serwera za co bana powinienes miec /delete i mam nadzieje ze to dostaniesz razem z kosa.
    Do sprawy wyjaśnienia powinieneś mieć zdjęty access.
    Ostatnio edytowane przez Baranek1 : 09-03-2024 o 00:46

  2. #2
    Zaawansowany Legenda Sasha's Avatar
    Zarejestrowany
    Sep 2023
    Posty
    97
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Myślisz, że Mortiis ma czas i chęci na tworzenie takich zmian? Ja myślę, że nie będzie mu się chciało. Co lepsze - nawet nie zajrzy do tego tematu. :v
    Co do propozycji to myślę, że opcja z numerem telefonu w jakiś sposób ograniczyłaby tworzenie kolejnych kont.
    Rook 1-2450
    Sasha Life!
    Main 3620-5205.. 5333-6026
    Sasha Life!



  3. #3
    Butterfly! Demon's Avatar
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Miasto
    Lublin 桶
    Posty
    4 266
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    czas i zasoby które by trzeba na to poświęcić są niemiarodajne do czerpanych korzyści

    jestem na nie

    edit
    mocno się doszukujesz w mojej wypowiedzi jakiejś aluzji, ale możesz mi wierzyć lub nie - zwyczajnie uważam, że przy obecnym tempie wprowadzania aktualizacji taka zmiana to marnowanie czasu administracji

    ps. xdd

    edit2
    2012 to się nawet z Kosa nie znaliśmy xD i odnosze wrażenie, że temat przejmuje moja osoba, a nie główny wątek : )
    Ostatnio edytowane przez Demon : 08-03-2024 o 20:17
    zawsze spontan, w bani korba, najchudszy z najchudszych, nieogolona morda

  4. #4
    Uzależniony Domcio Old's Avatar
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Miasto
    Toruń
    Posty
    673
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    w sumie propozycja dobra, ale jakby bylo wiecej takich osob jak wiadomo kto. Czlowiek(jesli mozna go tak nazwac) robiac te wszystkie konta sam pokazuje jak wielkim jest przegrywem, tyle w temacie
    Master Domcio 0-1033 (sprzedany)
    Nacomi Tahata 0-1518 (sprzedany)
    Mainerek 0-1778 (zachowany)
    Rook Elti 0-?

Podobne wątki

  1. [Forum] Obowiązek rejestracji
    By Azbestowy Człowiek in forum Propozycje
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni Post / Autor: 22-02-2014, 10:33
  2. Zmiana numeru konta
    By Adasik in forum Propozycje
    Odpowiedzi: 30
    Ostatni Post / Autor: 22-07-2010, 11:05
  3. B?ad przy rejestracji.
    By Nie obeznany in forum Bugi
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni Post / Autor: 02-04-2010, 12:13
  4. Bug przy rejestracji.
    By Dustrios xD in forum Strona / Forum / Konto
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni Post / Autor: 16-02-2008, 18:55

Zasady Postowania

  • Nie możesz zamieszczać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać postów
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •