User Tag List

Zobacz wyniki ankiety: Popierwasz propozycje?

Głosujących
11. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak

    4 36.36%
  • Nie

    7 63.64%
  • Nie mam zdania

    0 0%
Pokaż wyniki 1 do 7 z 7

Wątek: Spam w depo

  1. #1
    Banned
    Zarejestrowany
    Nov 2023
    Posty
    54
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie Spam w depo

    Witam. Logujac sie dzisiaj do gry mam problem z graczem Skrabacz, ktory wysyla puste parcele do depo, przez co jest zapelnione. Ugaduje sie czasem z graczami, ze wysylam im jakis przedmiot a oni odsyłają mi kase. Jezeli depo jest zaladowane do fulla, to nie otrzymam parcela z kasa, przez co przepada.
    Chcialbym zaproponować wprowadzenie czegos na wzor "aleta som" np. "aleta depo", na ktorej liscie znajdowalyby sie osoby ktore nie mogą do nas wysyłac parcela/lettera.

    @Legenda Sasha - z taka predkoscia co zgloszenia sa rozpatrywane to strace niezla ilosc uc
    Jak zwykle za systemowym rozwiazaniem nie jestes, nie dziw sie pozniej ze ludzie tak Ciebie postrzegaja a nie inaczej. Propozycja to same plusy, bez banowania graczy.
    @Legenda Sasha ożywieniem serwera nazywasz zrobienie pustek przez banowanie za destruktywne zachowanie? Sam sobie przeczysz... Indywidualnie wpisując potencjalnych szkodników na liste, pomoglibysmy Administracji i wtedy czasu na faktyczne ożywienie serwera mieliby wiecej niz przegladanie zgloszen.
    @Legenda Sasha co mają boty do wysyłania parceli. Ok widze ze sie pogubiles, takze faktycznie nie ma sensu dalszej dyskusji.

    Cytat Napisał Angelusion Zobacz post
    [...] masowe tworzenie 15lvl postaci to żaden problem. Przeczesując informacje na podobne tematy na Tibiopedi wpadł mi w oko temat, gdzie po prostu sprawa została rozwiązana prostym limitem czasowym. Tutaj dokładne szczegóły rozwiązania:
    The number of parcels and letters you can send within a certain period of time is now limited in order to address the mail spam issue. Please note that a letter or parcel will stay on the mailbox if you try to send too much mail within that period of time. If you exceed the limit repeatedly you will be temporarily blocked from sending further mail.
    W takim razie szybkie relogi postaci z 15 lvlem i i skrzynka jest dalej zapelniona... Dobry pomysl, ale gdyby limit czasowy odnosil sie do calego konta bądź jeszcze lepiej do całego ip.


    @@@ Temat mozna zamknac, ale syf i tak zostanie xd
    Ostatnio edytowane przez Baranek1 : 10-03-2024 o 21:33

  2. #2
    Zaawansowany Legenda Sasha's Avatar
    Zarejestrowany
    Sep 2023
    Posty
    97
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Bez przesady, nie wprowadzą takiej propozycji. Jeżeli masz spam, że ktoś Ci notorycznie coś wysyła (puste parcele), to nagraj delikwenta i po problemie. Takie zachowanie podchodzi pod destruktywne, więc dany osobnik dostanie na pewno bana. Sam nieraz, gdy grałem miałem spam parceli w depozycie. Po zgłoszeniu, dana osoba dostała bana za zaśmiecanie. Po drugie, brak miejsca w depo = brak możliwości wysłania parcela.

    Cytat Napisał Baranek1 Zobacz post
    Jak zwykle za systemowym rozwiazaniem nie jestes, nie dziw sie pozniej ze ludzie tak Ciebie postrzegaja a nie inaczej. Propozycja to same plusy, bez banowania graczy.
    Po prostu wiem co jest bardziej potrzebne na ożywienie serwera, a nie takie błahostki. Nie interesuje mnie opinia jakichś tibijskich ludzi, których nie znam i raczej nigdy nie poznam.
    Pisze po prostu to co uważam za słuszne, a że nie zgadzasz się z moją opinią, to już nie moja wina. Możesz mnie nie lubić - nie będę zły ani smutny.

    Cytat Napisał Baranek1 Zobacz post
    ożywieniem serwera nazywasz zrobienie pustek przez banowanie za destruktywne zachowanie? Sam sobie przeczysz...
    Po to jest regulamin, aby go przestrzegać. Wolę, aby tu grało 10 osób bez botów niż 200 z botami (to tylko taki przykład). Szkoda czasu na dalszą konwersacje, bo widzę że nie ma ona sensu.


    Cytat Napisał Demon Zobacz post
    jeśli faktycznie jest tak, że jak masz pełne depo to nie można do Ciebie wysłać parcela to zmiany w tym temacie są zupełnie zbędne
    Tak, jest tak - zamykaj.
    Ostatnio edytowane przez Legenda Sasha : 11-03-2024 o 10:07
    Rook 1-2450
    Sasha Life!
    Main 3620-5205.. 5333-6026
    Sasha Life!



  3. #3
    Zaawansowany Angelusion's Avatar
    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Posty
    116
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    @Baranek1 wydaje mi się, że lista osób, które mogą/nie mogą wysyłać parcel była by nieskutecznym rozwiązaniem tego problemu - masowe tworzenie 15lvl postaci to żaden problem. Przeczesując informacje na podobne tematy na Tibiopedi wpadł mi w oko temat, gdzie po prostu sprawa została rozwiązana prostym limitem czasowym. Tutaj dokładne szczegóły rozwiązania:

    The number of parcels and letters you can send within a certain period of time is now limited in order to address the mail spam issue. Please note that a letter or parcel will stay on the mailbox if you try to send too much mail within that period of time. If you exceed the limit repeatedly you will be temporarily blocked from sending further mail.

  4. #4
    Średnio zaawansowany Rodziak's Avatar
    Zarejestrowany
    Apr 2017
    Posty
    24
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Baranek1 Zobacz post
    ... Jezeli depo jest zaladowane do fulla, to nie otrzymam parcela z kasa, przez co przepada.
    Nic nie przepada, jak masz pełne depo to parcela po prostu nie da się wysłać: 19:46 Brak miejsca w depo!

    #t Nie

  5. #5
    Aro Rekrut's Avatar
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Posty
    1 543
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Parcel nie przepadnie ale rację masz.ze.jest to uciążliwe.
    Jest pełno takich durni i nic nie zrobisz.

    Jestem na tak
    Old: Lowca Dziewic, Averion Druid, Alberto Gru, Sendo, Fast Puma, Nix, Don Ja, Woder Bone, Blacksmith, Ardianek, Xayn, Aimzor.
    Lethorn- 2666-2686! Sarumar 2901-2908! Deads Shooter- 3034-3071! Nivelato- 3278-3300! kicaii 2600-2650, 3043-3479! Leonidaas-2548-?
    Mój Life
    [01-06, 15:55] Sasha Rookslayer APO bez Sashy to nie APO Arkadiuszu. [01-06, 16:00] Hokage to tak jak cyrk bez klauna

  6. #6
    Senior Game Master Rinson's Avatar
    Zarejestrowany
    Sep 2012
    Posty
    3 021
    Mentioned
    48 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Jestem na nie, jak masz pełne depo to nie można do Ciebie wysłać parcela.
    Pozdrawiam.
    Ostatnio edytowane przez Demon : 10-03-2024 o 20:48

  7. #7
    Butterfly! Demon's Avatar
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Miasto
    Lublin 桶
    Posty
    4 265
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Rinson Zobacz post
    Jestem na nie, jak masz pełne depo to nie można do Ciebie wysłać parcela.
    Pozdrawiam.
    wybacz za edit, chciałem zamknąć temat, ale ankieta niejednogłośna i się wycofałem

    _t
    jeśli faktycznie jest tak, że jak masz pełne depo to nie można do Ciebie wysłać parcela to zmiany w tym temacie są zupełnie zbędne
    zawsze spontan, w bani korba, najchudszy z najchudszych, nieogolona morda

Zasady Postowania

  • Nie możesz zamieszczać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać postów
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •