User Tag List

Zobacz wyniki ankiety: Czy podoba Ci się ten pomysł?

Głosujących
26. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak!

    17 65.38%
  • Nie!

    9 34.62%
Pokaż wyniki 1 do 9 z 9

Wątek: Zdrowa rywalizacja

  1. #1
    Średnio zaawansowany Tyrion's Avatar
    Zarejestrowany
    May 2018
    Posty
    50
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie Zdrowa rywalizacja

    Śmieszą mnie te kary godzinne za używanie botów, więc wychodzę z propozycją usuwania każdej postaci, na której użyje się jakiegokolwiek bota w grze. Wraz z tą propozycją należy wprowadzić obowiązek nagrywania dowodów (przed przyznaniem bana - ze strony Ekipy Serwera) potwierdzających użycie bota przez danego 'gracza', żeby nikt nie miał wątpliwości, że ban został przyznany niesłusznie. Dodatkowo, należy wprowadzić obowiązek przechowywania każdego nagrania z dowodami użycia bota przez okres jednego tygodnia, żeby każdy 'gracz', który popłacze się, że stracił postać na zawsze - mógł pobrać nagranie na pamiątkę swojej głupoty. Jeb*ć Was bociarze.
    Ostatnio edytowane przez Tyrion : 21-03-2024 o 15:30

  2. #2
    Senior Game Master Rinson's Avatar
    Zarejestrowany
    Sep 2012
    Posty
    3 021
    Mentioned
    48 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Oczywiście, że jestem za. Natomiast każdy przyłapany nawet na ewidentnym bocie (lub odpisze mając cave) twierdzi, że gra bez botów

    P.S
    Obowiązek nagrywania przed banem jest od bardzo dawna.
    @Kamilosek55
    Po pierwsze - opcja edit.
    Po drugie - nie publikujemy filmików odnośnie sprawdzania botów z prostego względu - nie będziemy ujawniać swoich metod.
    Ostatnio edytowane przez Rinson : 20-03-2024 o 21:16

  3. #3
    Gaduła Kamilosek55's Avatar
    Zarejestrowany
    Jul 2015
    Miasto
    Kozienice
    Posty
    135
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Zmiana na + , glosuje na tak chodz nie przejdzie to z oczywistych wzgledow . Nie trzeba sie rozpisywac w tym temacie

    Cytat Napisał Rinson Zobacz post
    Oczywiscie, ze jestem za. Natomiast kazdy przylapany nawet na ewidentnym bocie (lub odpisze majac cave) twierdzi, ze gra bez botow

    P.S
    Obowiazek nagrywania przed banem jest od bardzo dawna.
    Jesli teraz kogos lapiesz dajesz bana . Gdy zmiana wejdzie w uzycie usuwasz postac/konto ( np po 3 dniach gracz ma jakiś czas na dostarczenie dowodow ze nie bocil [ wszystko jest publiczne aby nie bylo blikow ] ) i tyle .
    Niby proste a jednak trudne ciekawe czemu?

    /Demon
    uzywaj edytuj pls

    @Demon
    wybaczysz ?zapomniałem się
    @Rinson
    Cytat Napisał Rinson Zobacz post
    Po drugie - nie publikujemy filmików odnośnie sprawdzania botów z prostego względu - nie będziemy ujawniać swoich metod.
    Mi bardziej chodziło , że gracz wstawia publicznie dowody/film , że nie używał bota , jeśli jest anulowanie bana , tak to będą niedomówienia , że poszedł bliczek .
    To jest proste do wprowadzenia bot = usuniecie konta/postaci np po 3dniach ( 3 dni na dostarczenie dowodów przez GRACZA -publicznie aby nie było niedomówień ) , teraz jest bot = ban czasowy . Niewiedzę nic skomplikowanego w prowadzeniu tej opcji , po prostu jest nie korzystna dla Mortisa/adminstracji .
    Ostatnio edytowane przez Kamilosek55 : 20-03-2024 o 22:13

  4. #4
    Banned
    Zarejestrowany
    Nov 2023
    Posty
    54
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Tyrion super propozycja, jestem jak najbardziej na tak! Jak przejdzie to pół konohy i slayerk mogą się pakować stąd.
    @Pagon
    Apendor sporo złego tutaj zrobił, ale nie możemy wszystkich GMów wrzucać do tego samego worka. Oczywiście, w każdym przypadku jest jakiś procent ryzyka, że ban może być niesłusznie podjęty. W temacie Zawadzky i Rinson, Rinson napisał, że muszą mieć 100% pewność, żeby teraz kogoś zbanować -że sporo się zmieniło i wszystko nagrywają. Może wprowadzić taką opcje, że tylko GM mógłby podjąć taką decyzje, albo Tutor tylko i wyłącznie przy konsultacji z GMem? Co dwie głowy to nie jedna : ). Warto to na poważnie przemyśleć bo wszystkim botterom wiadomo co i gdzie.
    Ostatnio edytowane przez Baranek1 : 21-03-2024 o 10:41

  5. #5
    Łowca postów Pagon's Avatar
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Posty
    241
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Propozycja fajna i ogólnie byłbym na "Tak" jednak administracja musiałaby być nieomylna a tak niestety nie jest.
    Powołam się na swój przykład gdzie dostałem bana zupełnie za darmoszke od Apendora ze rzekome używanie bota w trainerze a mogę przysiąc na cokolwiek, że byłem czysty i mimo, że od bana minęło prawie 5 lat to i tak wątpliwość w nieomylność administracji pozostała. Powód bana to naciskanie dźwigni zawsze co 29 minut. Oczywiście napisałem odwołanie w którym Inquso zrobił ze mnie jeszcze większego kretyna tłumacząc, że "to niemożliwe aby co tyle samo czasu dusić dzwignie" i ch*j. Ban minął i po temacie.
    Także propozycja jest naprawdę okej bo sam twierdzę, że "je*ać botterów" jednak zaznaczam "Nie", bo nie mam zamiaru nagrywać każdej mojej sesji gry na APO po to aby później mieć dowód gdy będę odwoływać się od niesłusznego bana tym bardziej, że stawką byłaby już utrata postaci gdzie nawet jak "Najwyższy Pan i władca Gamemaster" się popierdzieli i w odwołaniu dostane fakersa to najwyżej człowiek odczeka to 7 czy tam 10 dni (nie wiem ile dokładnie trwa banicja za używanie bota).
    Ostatnio edytowane przez Pagon : 21-03-2024 o 13:32
    7.6
    Pagon 1 - ? [2202 lvl]
    Carving Master 1 - ? [3000+ lvl]
    8.42
    Pagon 1 - 137 lvl ----> Puni(7.6) [365 lvl]

  6. #6
    Uzależniony Domcio Old's Avatar
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Miasto
    Toruń
    Posty
    673
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Zaznaczylem tak, lecz prawdę mowiac mam gdzies czy ktos boci czy nie, jego sprawa jak nie umie klikac paru hotow+strzalki+myszka, predzej czy pozniej zlapia takiego delikwenta.
    Master Domcio 0-1033 (sprzedany)
    Nacomi Tahata 0-1518 (sprzedany)
    Mainerek 0-1778 (zachowany)
    Rook Elti 0-?

  7. #7
    Gaduła Schwaab's Avatar
    Zarejestrowany
    Apr 2021
    Posty
    131
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Rinson Zobacz post
    Oczywiście, że jestem za. Natomiast każdy przyłapany nawet na ewidentnym bocie (lub odpisze mając cave) twierdzi, że gra bez botów

    P.S
    Obowiązek nagrywania przed banem jest od bardzo dawna.
    @Kamilosek55
    Po pierwsze - opcja edit.
    Po drugie - nie publikujemy filmików odnośnie sprawdzania botów z prostego względu - nie będziemy ujawniać swoich metod.
    Czyli dokładnie twierdzi jak ty? Przypadek? Normalna kolej rzeczy...
    Co do nagrywania przed banem musisz jeszcze dać info czy trzymać nagrania do roku, a może dłużej...
    I wisienka na torcie "nie będziemy ujawniać swoich metod" xD
    W obecnej chwili nie jesteś wstanie rozróżnić OTC Skały od v8 albo zwykłego klienta z Cave (nawet jakby pasek był odpalony).

    @Rinson Nie kompromituj się... Jestem na Nie bo serwer nie posiada wystarczająco przeszkolonych osób do rozróżnianie botów i określania czy ktoś ich używa.

    Jestem ZA usunięciem Administratora Rinsona za używanie niedozwolonych klientów (tych starych z paskiem many, NIE KLIENTA DLA EKIPY) do grania na prywatnej postaci + niekompetencja.

    Swoją drogą bym proponował założyć kanał na Discord APO na którym administrator przy ewentualnym odwołaniu mógłby porozmawiać z zbanowanym w celu wyjaśnienia sytuacji i przeanalizować na spokojnie dowody w oparciu o zdanie drugiej strony. Bo niektórzy mają problem ze zrozumieniem prostych tematów tj.ww.Rinson.

    Cytat Napisał Baranek1 Zobacz post
    Tyrion super propozycja, jestem jak najbardziej na tak! Jak przejdzie to pół konohy i slayerk mogą się pakować stąd.
    Masz obsesję na punkcie Konoha? Bo w każdym poście jest u ciebie wątek Konoha. Jakbyś dostawał warna za słowo "Konoha" byś właśnie zakładał następne konto. Aż strach pomyśleć co robiłeś podczas proszenia, przepraszania i pisania ze Mną na Discord. Czuję, że pamiątki podrukowane i na ścianie. Mogę jakiś autograf dać albo BH przed temple ci rzucę, chcesz?
    Ostatnio edytowane przez Schwaab : 22-03-2024 o 12:18
    "Jak problem ma koleżka, też go mam, mam tak od dziecka..."


    Karma Wraca !!!

  8. #8
    FISZU LEGENDA Fiszu aka Solik's Avatar
    Zarejestrowany
    Dec 2021
    Posty
    70
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    boty są super, oczywiście że NIE

  9. #9
    !No lifer! 1st R. Boonek's Avatar
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Miasto
    Glasgow
    Posty
    1 508
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Jezeli uwazasz, ze na serverze gra wielu botterow to moze powinienes zwrocic sie do administracji aby bardziej przykladali sie do swoich obowiazkow lub nawet sam ich nagrywac i frajerowac do np. Rinsona . Co do samej propozycji usuwania gracza za boty, jak dla mnie czyste szalenstwo i glupota. Botter = gracz, gracz = pacc.

    (dla serwera zaznaczylem nie)

Zasady Postowania

  • Nie możesz zamieszczać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać postów
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •