User Tag List

Zobacz wyniki ankiety: Czy należy respektować zakaz gry na serwerze i rozwiązać kwestie kostową?

Głosujących
43. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak, bewzględnie

    31 72.09%
  • Nie

    10 23.26%
  • Nie mam zdania

    1 2.33%
  • Inne (dodaj post)

    1 2.33%
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 do 20 z 35

Wątek: Rozwiązanie kwestii kostowej na serwerze

  1. #1
    Średnio zaawansowany
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Miasto
    Umysł Kosta
    Posty
    55
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Exclamation Rozwiązanie kwestii kostowej na serwerze

    Cześć, dzień dobry,

    nie ma znaczenia czy się lubimy, czy się nie lubimy. Zostałem poproszony o odniesienie się w temacie, który nomen omen, bardzo mnie osobiście dotyka. Wielokrotnie byłem prowokowany i obrażany na tym serwerze, wielokrotnie moja rodzina była mieszana z najgorszymi epitetami jakie alkoholicy z harnasiem pod żabką lub innym sklepem wymawiają w kierunku każdego, kto ma inne zdanie niż oni.

    Nie zawsze byłem kryształowo czysty, czasem odpłaciłem się jakimś przekleństwem, ale nigdy nie obrażałem rodziny. Nigdy nie prowokowałem w celu nagrania innej osoby, aby miała bana, co potwierdza moje konto na forum i dział Zgłoszenia. Jakikolwiek administrator może to potwierdzić, że nie było tematów z mojej strony z nagraniami.

    O co dokładnie chodzi, po co ten wstęp.

    Wróciłem pograć na serwerze około zimy 2021 roku. Od tej daty, aż do dzisiaj, na serwerze przewija się postać gracza Kost / Szalom / Kostecky / Susanna / Kapitan Flak i inne, a także obrażające personalnie np. mnie albo takich graczy jak Szwaab.

    Prześlę przykłady postaci skierowane obraźliwie w moim kierunku:
    [03/07/2022 18:54:31] Lirtes -> Jan Wielki Gwalciciel was banished because of Obrazliwa nazwa postaci.
    [18/04/2022 20:24:58] Nedin -> Jan Wielki Szambownik was banished because of Obrazliwe wyrazanie sie
    [12/04/2022 17:19:31] Nedin -> Jan Wielki Konfident was banished because of Obrazliwe wyrazanie sie.
    [25/03/2022 20:57:48] Point -> Jan Wielki Pederasta was banished because of Destruktywne zachowanie.

    I inne, których można wymienić dziesiątkami. Dodatkowo przypomnę, gdy wspomniany gracz groził Apendorowi w grze, że spotka go coś złego w życiu.
    Ponadto postacie obrażające Szwaba i jego rodzinę to już szczyt chamstwa i aspołecznego postępowania.

    Dlatego pytam Was tutaj, społeczności APO, czy zakaz grania na serwerze nadany przez administratorów dla Kosta powinien obowiązywać?
    Skoro Kosa ma taki zakaz (i mimo, że go łamie, udało się namierzyć najważniejsze konta), to nie powinno to dotyczyć również Kosta?

    Jego konta zostały usunięte przez Apendora, za jego występki. Można zweryfikować u Apendora oraz na ban listach.
    Point ponoć wydał zakaz gry dla Kosta.

    Czy możemy to respektować dla dobra całego serwera? Czy uważacie, że kost powinien zostać wykluczony z serwera?

    Uprzedzając podjazdy w moją stronę, zawsze odpowiadam innym, tym samym co robią w moim kierunku. Skoro kost mnie obraża, to ja również nie będę dłużny, chociaż w większości przypadków dawałem mu ignore, bo szkoda czasu. A więc argumentacja w stylu "jan stoi w temple i trolluje, jan trolluje z dudo", nie jest prawdą. Proszę najpierw wysłać dowody, a nie pomawiać.


    @edit1

    Dziękuję wszystkim, którzy wypowiedzieli się w sposób uczciwy w temacie, bez naginania prawdy jak konta założone na szybko, przez przypadkowych kolegów z gry. Patrz @dabroskng.

    Chciałbym podkreślić, że temat nie został założony pod wpływem impulsu, a raczej obserwacji tego co dzieje się na serwerze po wyrzuceniu Kosy. kost poczuł się pewnie, szczególnie gdy Rinson przytaknął mu w temacie o kliencie z paskiem many. Widzę co kost robi na swoich charach, w tym na kapitanie flaku, co pisze w nocy, gdy jest upojony i gdy rozmawia sam ze sobą. Temat nie jest spowodowany sytuacją ze Szwabem czy jakimkolwiek innym graczem na serwerze. Skoro kost mógł założyć tematy np. nawet na Dudo, to dlaczego nie przypomnieć o jego zakazie?

    Bezsprzeczne jest to, że kost dostał zakaz gry na serwerze. Administracja może to zweryfikować z Apendorem lub Pointem. Jeżeli gracz grozi GMowi i za to dostaje delete na wszystkie konta, wraz z informacją, że ma tutaj nie grać, to dlaczego kosę to dotyka a kosta nie? Idąc tą drogą kosa powinien móc grać, bo jego występki były z określonych postaci. I tego dotyka ten temat, a nie tego czy są jakieś dowody. Dowody już były, słowo się rzekło, kost powinien być wyrzucony ze społeczności serwera jak czyrak trawiący jeszcze żyjące serce serwera. A kost chce dowodów? Osoby w tym temacie wyślą co trzeba i komu trzeba.

    Czy nie jest dla was wszystkich, nawet tych, którym kost nic nie zrobił, zastanawiające, że grając na postaci Susanna albo Kapitan Flak zaprzecza, że to jest on? Jak nisko trzeba upaść, aby wstydzić się swojej osoby. Albo jaką trzeba mieć wiedze o sobie, może taką, że grozi ban za ujawnienie siebie?
    Czy nie jest dla was nienormalne, że gość robi X charów i wyzywa rodzine, prowokuje sytuacje, nagrywa i potem zakłada kolejną postać i konto na forum, żeby sie wybielić i zepsuć grę innym? Co robi np. w moim kierunku wielokrotnie, a potem używa argumentów, że ja go wyzywam?

    To za całokształt działań dostał to co dostał np. na postaci Kost.
    To za bycie oszołomem niepotrafiącym powstrzymać się po alkoholu i wyzywający gmów w temple.
    To za próbę wchodzenia w prywatne życie innym, próbę szukania informacji z życia prywatnego o innych, za bycie rakiem tego serwera.

    Tu nie chodzi o dowody, bo takie już był i kost dostał zakaz, tu chodzi o respektowanie decyzji gmów

    Przytoczę również słowa Pointa, który pisał, że wyzwiska na PW nie są traktowane banem, bo można dać ignore. Ten ancymon to wykorzystywał i wykorzystuje. Teraz Rinson utrzymuje, że za wyzwiska na PW można otrzymać bana. To jak to jest?
    Respektujmy decyzję poprzedników bo takie informacje są przekazywane graczom i w ten sposób społeczność stara się grać i żyć w zgodzie.

    Kto wyraził swoje zdanie na nie w tym temacie?
    Barenek1 - sam zainteresowany
    dabroskng - konto założone dzisiaj, gość, który trolluje i obraża np. Diabolosa razem z kostem?
    HaszekNTK - który dostał kilka itemów od kosta?
    Princes - konto założone dzisiaj
    Quaterko - z którym rozmawiałem i powiedział, że dał NIE bo kost go o to prosił?
    Soller - który trzyma z kostem od lat (no to można zrozumieć)
    Week - jeżeli taka jest jego decyzja, ok


    Większość graczy, która jest na TAK, albo miała nieprzyjemności z kostem, albo ma nieposzlakowaną opinię jak np. @Sir Mastah i skoro nawet on, mimo, że nie gra, udziela się w takiej ankiecie, to o czymś to świadczy.

    A teraz cytaty.

    Cytat Napisał dabroskng Zobacz post
    Mamy do czynienia z ewidentną nagonką, którą kieruje nienawiść. Ta już urosła do takiego stopnia którą widzimy w pierwszym poście..
    Wiele razy bylem uczestnikiem wymiany słownej na gc, gdzie czerstwy mietek z nooba ubliżał kostowi i jego rodzinie. Drugi do pewnego momentu jeszcze zachowywał spokój co bardzo mnie dziwiło.
    Stawianie kosy na równi z kostem ?? buhahahah

    Jeżeli nie ma żadnych dowodów temat można zamknąć tak czy siak, szkoda czasu.
    Za kłamstwa można się mocno palić w piekle, albo innym miejscu, według wiary. Szkoda, że nikt nie zajął się jeszcze twoim słownictwem np. w kierunku Diabolosa. Łatwo wyzywa się osoby, które mają problem z pisaniem?
    W ogóle twoja wypowiedź jest nacechowana ogromnym kłamstwem. "Drugi do pewnego momentu jeszcze zachowywał spokój co bardzo mnie dziwiło" takie zdania piszą dzieci w opowiadaniach w 3 klasie szkoły podstawowej.

    Wystarczy to co wstawił Szwab, żeby pokazać jaką zakłamaną kreaturą jesteś.

    Cytat Napisał Hakkuwa Zobacz post
    Juz dawno mowilem zeby go zutylizowac #zasadajestprosta.
    Pierwszy to widziałeś, pierwszy o tym mówiłeś i tak samo byłeś za to osądzany i banowany. A słowa miałeś prorocze.

    Cytat Napisał MichaS Zobacz post
    Co do kwestii Kosta, to on przypadkiem nie miał permanentnego zakazu wstępu na APO od @Nedin za wyzywanie mu rodziny??

    Taki troll jak Kost powinien skończyć tak jak Kosa z zakazem gry na APO!
    Tak miało być, nie tylko Nedina ale i innych wyzywał. Apendora dane osobowe upubliczniał i zakładał konta z jego imieniem i nazwiskiem. Nie pamiętacie @Rinson @Point?

    Cytat Napisał Legenda Sasha Zobacz post
    Niestety tacy ludzie jak Kost nigdy się nie zmienią. Gość przez chwile był spokojny, niestety tylko przez chwile..
    Od jakiegoś czasu znowu trolluje, prowokuje.. Jeżeli Ci to przeszkadza to polecam magiczny dział: Skargi - Odwołania - Zgłoszenia.

    Powinni się zająć tym delikwentem, a dodatkowo tobą - jesteś takim samym trollem jak Kost. #SprawaDlaRinsona
    Michał, przegiąłeś z tym porównaniem i o to będzie miał do Ciebie żal. Wiem, że piszesz to pod wpływem emocji bo pieszczotliwie nazywam Cię tucznikiem oraz sporadycznie, zgodnie z prawdą konfidentem, bo nie grasz aktywnie, a zajmujesz się regularnym strzelaniem z ucha. Wiesz jak jest, wiesz jaki jest kost, co ująłeś w sumie w swojej wypowiedzi. Mając na uwadze, że jesteś czasem cynikiem, wybaczam Ci to co napisałeś, bo bronię swoją osobę brakiem regularnych banów i bardzo dobrą opinią u większości starych graczy.

    I teraz śmietanka wypowiedzi, sam zainteresowany

    Cytat Napisał Baranek1 Zobacz post
    Tylko potwierdzasz moje słowa. Miło Przemek
    Pszemas APO 13:44:12 pierdole bo mi gm grozi delete bo kost rmm zglaszal mnie
    Pszemas APO 13:51:09 jakis frajer wzial za 700 zl z normalnym eq klapy, panda

    Chyba to od mietka mam xD Pozdro!!!
    Hehe, tylko tak można skomentować to co wstawiłeś. Hehe, made my day. Infantylny człowieku.

    Cytat Napisał Baranek1 Zobacz post
    Teraz już nie chodzi o ilość, a o jakość kochany
    Oprócz Weeka, te głosy mają zerowe znaczenie. Taka prawda, same nowe konta, zero udzielania się na forum. Dabroś taki sam patologiczny osobnik jak ty.


    Cytat Napisał Baranek1 Zobacz post
    Miło mi serdecznie czytać ten blamaż z pod twoich obślizgłych palców.
    Moje palce to nie twoja kiełbasa w lodówce. Odczep się.


    Cytat Napisał Baranek1 Zobacz post
    Niezmiernie mi również miło, że próbujesz ratować kolege Szwaba, który znalazł ci chętnego na sprzedanie szalika za 700 zł i sam sobie zasłużył okłamywaniem Game Mastera.
    Nie 700 zł, tylko więcej i nie znalazł tylko sam się pojawił kupiec. Nie próbuję nikogo ratować, bo o ile wiem Szwab jest na tyle kumaty, że sam prowadzi rozmowę z Rinsonem. Nie mam zamiaru i interesu uczestniczyć w jego przypychankach.

    Cytat Napisał Baranek1 Zobacz post
    Jako że jestem bardzo pomocnym graczem, co wielu może potwierdzić oraz że nikogo nigdy nie okradłem to tak samo jak ty mam prawo grać na tym serwerze.
    Tak, jesteś bardzo solidnym podpierd*laczem i prowokatorem. Taki Marcin Najman serwer APO.


    Cytat Napisał Baranek1 Zobacz post
    Przypominam że to ty z hakka pisałeś i piszesz dalej "zasada jest prosta kazdy rucha matke kosta", albo "po naszej stronie jest zawsze racja kosta rucha nawet administracja".
    Sam to piszesz i sam to powtarzasz. Ja tego nie pisałem, udowodnij. Hakka to inna osoba niż ja, z nim wyjaśniaj jego kreatywność.

    Cytat Napisał Baranek1 Zobacz post
    co logowanie mam za to od ciebie pw wiadomość typu "co psie, rucham ci matke" i inne których nie będę przytaczać, bo jest to poniżej dna.
    Myślę, że już dawno byś to nagrał Więc to kłamstwo. Sam utrzymujesz, że jesteś przydatny dla administracji, to dlaczego nie nagrałeś tego skoro robię to notorycznie?

    Cytat Napisał Baranek1 Zobacz post
    Postacie które napisałeś w poście nigdy nie należały do mnie, tak samo postacie co były pociski na Szwaba rodzine czy dziewczyna - o czym mu napisałem, ale przeciez niedowiarkom nie będę na siłe tłumaczyć, bo nie jestem winien.
    Wcale, w ogóle nie miałeś postaci z moim nickiem, a chcesz screena z dnia kiedy miałeś banowane / usuwane postaci razem z Kostem? Będzie Ci wtedy głupio i przeprosisz ładnie przy wszystkich?

    Cytat Napisał Baranek1 Zobacz post
    Najgorsze mietku jest to, że wymyślasz takie bzdety, psujesz mi opinie na tym serwerze tak jak z tym że jestem alkoholikiem i pije harnasie, czy że bije swoją dziewczynę
    Moje motto "nie rób czegoś co już zostało zrobione". Odnośnie tego, że jesteś alkoholikiem i pijesz harnasie to wystarczy wejść któregoś dnia albo weekendu nad ranem. Sam to piszesz. Współczuję ci problemu, bo to straszna choroba i może dlatego jesteś taki, że ci się prasują dwie osobowości. A co do dziewczyny to nie możesz jej bić, bo jej nie masz, tak mi pisałeś. A to co pisałeś z Susanny to śmieszna sprawa, masz mi za złe cytowanie?

    Cytat Napisał Baranek1 Zobacz post
    PS. 19:02 Soller: [5234]: taki jan mietek czy jak on jeszcze ma te postacie to wiecej troluje itd na gc niz gra cokolwiek
    19:08 Soller: [5234]: ty a kto to mnie tak notorycznie pomawia co chwile ze niby boce na wardach? bez dowodow nie mietek czasami?
    Już biorę sobie do serca słowa tego człowieka. Aj, ale mnie ugodziłeś. Aj...

    Cytat Napisał Baranek1 Zobacz post
    Chcecie to mu wierzcie, mi nie zalezy aby Was przekonać, ale jeżeli ktoś sam umie myśleć i widzi co się w grze dzieje jak jest jan wielki wojownik dostepny czy rodziaczek siusiaczek albo czerstwy mietek czyli ciągle ta sama osoba to zagłosuje prawidłowo
    Tak, widzą to twoi malowani koledzy. Nie wiem o czym piszesz, to że jestem rozmowny i lubię żartować? To, że jak deffensive wyzywa kogoś albo kosa wstawia dane osobowe osób i reaguje w ostrych słowach to coś złego? Chyba dobrze, że ktoś ma odwagę powiedzieć co myśli. Jeżeli masz z tym problem to potwierdza do kwadratu twoją patologiczną osobowość i chęć niszczenia serwera. Sam mi pisałeś, że twoim celem jest zniszczyć apo, bo nigdy nie będziesz w topce, a jest to wyśmienita zabawa, gdy z kosą bawicie się w strażników serwera i wysyłacie filmiki do administracji. Nie było tak jak kosa grał na louisie a ty na kost i szalom? Było

    Cytat Napisał Baranek1 Zobacz post
    @Schwaab tez posiadam dowody i tylko i wyłącznie do wglądu Administracji. Jeżeli myślisz ze na dc przepraszałem cie za tego screena to grubo się mylisz bo nigdy te postacie nie nalezaly do mnie, a gdybys mial troche wiecej w glowie poukładane to byś się domyślił że te postacie należały do kosy
    Kamilku, ale to czarno na białym widać, że przepraszasz Szwaba. Tu nie ma co tłumaczyć, poczułeś się zagrożony i szukałeś kolegów. Czy kosa powinien się udzielić w tym temacie, aby rozwiać wątpliwości?


    Cytat Napisał Baranek1 Zobacz post
    jak to mietek ujal kiedys "ty kost nie masz tutaj znajomych" xD
    A masz? Dabrosia i low lvle, które jeszcze nie mialy okazji ciebie poznać? Poczekajmy parę tygodni, będzie ciekawie. Z resztą rozmawiałem np. z Quaterko i pisał mi to co wspomniałem powyżej "Dałem tak bo mnie prosił". Acha.


    Cytat Napisał Baranek1 Zobacz post
    Teraz już nie chodzi o ilość, a o jakość kochany.
    No właśnie, jakość głosów na TAK vs jakoś głosów na NIE. OK, nie ma co dyskutować i omawiać.


    Cytat Napisał Baranek1 Zobacz post
    Na chwile zniknąć z pola widzenia mietka i już pisze i obraża, zorientował się że wpadłem to od razu spokoj:
    Daruj sobie to na siłę wymyślanie, wstawianie screenów i dopisywanie fabuły. Nawet nie będę się zmuszał, żeby analizować kiedy i w jakim kontekście była ta rozmowa. Co było wcześniej i co później. Ale ok, poczułeś się wezwany do odpowiedzi? Jest coś na rzeczy?
    Stulejka to chyba nie jest jakiś wielki problem, bo to jest kawałek zawiniętej skóry. Ogarnij się, można z tym żyć.
    @Baranek1



    Coś chcesz dodać w temacie czy dalej będziesz pomawiał? Przeproś teraz ładnie.



    __________________________________________________ ____________

    Na koniec, jeszcze raz przypomnę. Tu nie chodzi o dowody, bo takie już był i kost dostał zakaz tu chodzi o respektowanie decyzji gmów

    Uprzejmie proszę @Rinson @Point @Nedin @Apendor o informację w temacie, jak było z zakazem dla kosta. Czy był czy nie? Jeżeli nie, to proszę o usunięcie / zamknięcie tematu i wtedy wszyscy zapomną o sprawie. Chcemy to wyjaśnić raz na zawsze, tak jak w przypadku kosy. Mam nadzieję, że niezależnie od tego czy administracja zajmie w tym temacie stanowisko, ten temat przyczyni się do poprawienia zachowania przez kosta i nauczkę dla wszystkich, że takie sytuacje nie przechodzą bokiem obok graczy.


    Dziękuję za uwagę!
    Ostatnio edytowane przez Master many : 26-03-2024 o 15:44

  2. #2
    Banned
    Zarejestrowany
    Nov 2023
    Posty
    54
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Już do tego ze stoickim spokojem się odnoszę.
    Drogi Mietku. Miło mi serdecznie czytać ten blamaż z pod twoich obślizgłych palców. Niezmiernie mi również miło, że próbujesz ratować kolege Szwaba, który znalazł ci chętnego na sprzedanie szalika za 700 zł i sam sobie zasłużył okłamywaniem Game Mastera.
    Jest sporo rzeczy/sytuacji o których totalnie nie masz pojęcia i o których Administracja wie. Jako że jestem bardzo pomocnym graczem, co wielu może potwierdzić oraz że nikogo nigdy nie okradłem to tak samo jak ty mam prawo grać na tym serwerze.

    Nienawiść i zemsta to najgorsze co może różnić ludzi, w tym przypadku graczy. Jestem świadomy jak bardzo Szwab po sytuacji z obroną Slayerka/Denora na bocie jest na mnie wściekły, dlatego zalecił Ci stanąć w jego obronie. Super pochwalam takie działania, jak ktos za kimś idzie w ogień.

    Nawiązując już do tego co napisałeś, odpowiedni temat znajduje się już w zgłoszeniach. Rinson wie o nim, podejrzewam że też inni. Czekam na decyzję.
    Oczywiście woli Administracji się nie sprzeciwie i należnie będę go respektować.
    @Master many
    "moja rodzina była mieszana z najgorszymi epitetami jakie alkoholicy z harnasiem pod żabką lub innym sklepem wymawiają w kierunku każdego, kto ma inne zdanie niż oni."

    Oskarżasz mnie na początku tego postu, dokładnie o to jak sam do mnie piszesz... Za wprowadzanie w błąd Administracji i jej oszukiwanie żebyś czasem nie skończył jak kolega Szwab.
    Przypominam że to ty z hakka pisałeś i piszesz dalej "zasada jest prosta kazdy rucha matke kosta", albo "po naszej stronie jest zawsze racja kosta rucha nawet administracja". Mietku, przestań być aż tak zakłamaną osobą, nigdy rodziny ci nie wyzywałem, co logowanie mam za to od ciebie pw wiadomość typu "co psie, rucham ci matke" i inne których nie będę przytaczać, bo jest to poniżej dna.
    Postacie które napisałeś w poście nigdy nie należały do mnie, tak samo postacie co były pociski na Szwaba rodzine czy dziewczyna - o czym mu napisałem, ale przeciez niedowiarkom nie będę na siłe tłumaczyć, bo nie jestem winien.

    Najgorsze mietku jest to, że wymyślasz takie bzdety, psujesz mi opinie na tym serwerze tak jak z tym że jestem alkoholikiem i pije harnasie, czy że bije swoją dziewczynę... Niestety, ale za takie coś po winny być wymierzone konsekwencje w twoja strone i wierz mi że po tej akcji ci już nie odpuszcze. Kazdy kij ma dwa konce pamietaj. ... Zresztą to Administracja ma tutaj najwięcej do powiedzenia.

    Reszty nie zamierzam komentować bo to jakieś brednie.

    PS. 19:02 Soller: [5234]: taki jan mietek czy jak on jeszcze ma te postacie to wiecej troluje itd na gc niz gra cokolwiek
    19:08 Soller: [5234]: ty a kto to mnie tak notorycznie pomawia co chwile ze niby boce na wardach? bez dowodow nie mietek czasami? @Master many
    Proszę najpierw wysłać dowody, a nie pomawiać. ----- i vice versa.

    Chcecie to mu wierzcie, mi nie zalezy aby Was przekonać, ale jeżeli ktoś sam umie myśleć i widzi co się w grze dzieje jak jest jan wielki wojownik dostepny czy rodziaczek siusiaczek albo czerstwy mietek czyli ciągle ta sama osoba to zagłosuje prawidłowo
    @Schwaab tez posiadam dowody i tylko i wyłącznie do wglądu Administracji. Jeżeli myślisz ze na dc przepraszałem cie za tego screena to grubo się mylisz bo nigdy te postacie nie nalezaly do mnie, a gdybys mial troche wiecej w glowie poukładane to byś się domyślił że te postacie należały do kosy - tak jak teraz zresztą ciśnie po mikulku i po tobie na gc z odwołaniami do jego fb a do twojej kobiety zdjęć
    #edit już raz oszukałeś GMa i twoje zdanie najmniej tutaj sie liczy.

    Prawda sama sie obroni.

    Tak są to konta ludzi, którzy graja na APO, możesz osobiście szwabik spiskowiczu napisać do nich i się zapytać. Ajjj jak piecze że tyle głosów na nie Spodziewaliscie sie tam w konoha czegos innego, jak to mietek ujal kiedys "ty kost nie masz tutaj znajomych" xD a tu zonk :/ Spokojnie moi znajomi są spokojni i nie szukają zwady na forum, dlatego dopiero jak im przedstawiłem temat zdecydowali się na założenie konta
    Teraz już nie chodzi o ilość, a o jakość kochany.

    Cytat Napisał Hakkuwa Zobacz post
    Juz dawno mowilem zeby go zutylizowac #zasadajestprosta.
    Tylko potwierdzasz moje słowa. Miło Przemek
    Pszemas APO 13:44:12 pierdole bo mi gm grozi delete bo kost rmm zglaszal mnie
    Pszemas APO 13:51:09 jakis frajer wzial za 700 zl z normalnym eq klapy, panda

    Chyba to od mietka mam xD Pozdro!!!
    Na chwile zniknąć z pola widzenia mietka i już pisze i obraża, zorientował się że wpadłem to od razu spokoj:





    Szwab :

    1. Wyrwane z kontekstu, może wstawiłbyś screena którego oprawiałeś do tej jedynej wypowiedzi? Jak dudo z Thar Lena pisał że jestem alkoholik i bije swoją babe a master many mu owacje klaszcze? Chcieliście grubą sprawę, to do jutra. Obejrzę ponad 1.2 GB nagrań i wstawie co niektóre tutaj. Odbije się czczkawką dla pomawiaczy. A nie koniecznie w sumie tutaj, bo trolli sie nie karmi Pozdro Mietek podnietek.

    Chciałeś petarde, dostaniesz atomówke jutro
    Ostatnio edytowane przez Baranek1 : 26-03-2024 o 15:41

  3. #3
    Zaawansowany Legenda Sasha's Avatar
    Zarejestrowany
    Sep 2023
    Posty
    97
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Niestety tacy ludzie jak Kost nigdy się nie zmienią. Gość przez chwile był spokojny, niestety tylko przez chwile..
    Od jakiegoś czasu znowu trolluje, prowokuje.. Jeżeli Ci to przeszkadza to polecam magiczny dział: Skargi - Odwołania - Zgłoszenia.

    Powinni się zająć tym delikwentem, a dodatkowo tobą - jesteś takim samym trollem jak Kost. #SprawaDlaRinsona
    Rook 1-2450
    Sasha Life!
    Main 3620-5205.. 5333-6026
    Sasha Life!



  4. #4
    Zaawansowany Mikul1960's Avatar
    Zarejestrowany
    Nov 2021
    Posty
    103
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Legenda Sasha Zobacz post
    Niestety tacy ludzie jak Kost nigdy się nie zmienią. Gość przez chwile był spokojny, niestety tylko przez chwile..
    Od jakiegoś czasu znowu trolluje, prowokuje..
    tu się zgodzę z Sasha, najlepiej niech się wypowie Point bo on banowal jego wszystkie postacie i dal mu całkowity zakaz wstępu po tym jak obrażał go publicznie na GCH niestety kilka banow nie wystarczyło bo kost zachowywał się tak samo jak teraz kosa tworzył nowe postacie którymi obrażał nagminnie administracje czy graczy mieliśmy niwelować patologie na serwerze także #RinsonMusisz

    Cytat Napisał Schwaab https://i.imgur.com/eumc5YY.png[/img

    tym sam sobie strzeliłeś w kolano
    Ostatnio edytowane przez Mikul1960 : 25-03-2024 o 20:27

  5. #5
    Gaduła Schwaab's Avatar
    Zarejestrowany
    Apr 2021
    Posty
    131
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Legenda Sasha Zobacz post
    Niestety tacy ludzie jak Kost nigdy się nie zmienią. Gość przez chwile był spokojny, niestety tylko przez chwile..
    Od jakiegoś czasu znowu trolluje, prowokuje.. Jeżeli ktoś Cię obraża, to polecam dział: Skargi - Odwołania - Zgłoszenia.

    Powinni się zająć tym delikwentem, a dodatkową tobą - jesteś takim samym trollem jak Kost. #SprawaDlaRinsona
    Jezeli maja sie zajac trollami to jestes "TOP 3".

    II. Gra:
    7. Podszywanie się pod administrację serwera lub innych graczy jest zabronione.
    8. Powoływanie się na członka Ekipy APO bez wcześniejszego przedstawienia problemu jest niedozwolone.
    20. Celowe wprowadzanie w błąd jest zakazane. Przykład:
    podawanie zaniżonych cen po to by druga osoba się wzbogaciła
    podawanie informacji sprzecznych z prawdą dot. gry/administracji/forum itp.
    podawanie się za kogoś kim się nie jest,

    To pare pkt. regulaminu, ktory lamiesz PRAWIE kazdego dnia. Aktualnie sytuacja z twojej postaci: Easter=Sasha

    #t
    Co do kOSTA mial zakaz gry od @Point i @Apendor. Mozna powiedziec, ze Apendora juz nie ma ale nadal mamy @Pointa na stanowisku, wiec powinnismy respektowac ZAKAZ GRY DLA kOSTA.

    Cytat Napisał Master many Zobacz post
    Prześlę przykłady postaci skierowane obraźliwie w moim kierunku:
    [03/07/2022 18:54:31] Lirtes -> Jan Wielki Gwalciciel was banished because of Obrazliwa nazwa postaci.
    [18/04/2022 20:24:58] Nedin -> Jan Wielki Szambownik was banished because of Obrazliwe wyrazanie sie
    [12/04/2022 17:19:31] Nedin -> Jan Wielki Konfident was banished because of Obrazliwe wyrazanie sie.
    [25/03/2022 20:57:48] Point -> Jan Wielki Pederasta was banished because of Destruktywne zachowanie.


    Tutaj kOST i jego chore zachowanie aspoleczne. Bylem przepraszany za jego wybryki jak potrzebowal pomocy z kOSA ale patrzac na jego ofensywna/agresywna postawe co do mojej osoby nie widac poprawy. W dalszym ciagu gracz prowokuje i szuka ofiar, badz jakiegokolwiek celu zeby uprzykrzyc innym gre. Nie ukrywam jest gorszy od sASHA.

    @Rinson jest to sprawa pozostawiona dla twojej interpretacji w chwili obecnej i do przekazania reszcie administracji, ktora wczesniejszy zakaz wydala czyt. @Point @Inquso.

    PS.
    Posiadam nagrania prowokacji kOSTA tylko do wgladu ADMINISTRACJI. Kontakt PW w przypadku braku wystarczajacych dowod, badz roznicy zdan w Ekipie APO.

    --------------------------------------------

    Cytat Napisał Baranek1 Zobacz post
    "zasada jest prosta kazdy rucha matke kosta"
    ty to napisales xD

    Cytat Napisał Baranek1 Zobacz post
    Już do tego ze stoickim spokojem się odnoszę.
    Drogi Mietku. Miło mi serdecznie czytać ten blamaż z pod twoich obślizgłych palców. Niezmiernie mi również miło, że próbujesz ratować kolege Szwaba, który sam sobie zasłużył okłamywaniem Game Mastera.
    Jest sporo rzeczy/sytuacji o których totalnie nie masz pojęcia i o których Administracja wie. Jako że jestem bardzo pomocnym graczem, co wielu może potwierdzić oraz że nikogo nigdy nie okradłem to tak samo jak ty mam prawo grać na tym serwerze.

    Nienawiść i zemsta to najgorsze co może różnić ludzi, w tym przypadku graczy. Jestem świadomy jak bardzo Szwab po sytuacji z obroną Slayerka/Denora na bocie jest na mnie wściekły, dlatego zalecił Ci stanąć w jego obronie. Super pochwalam takie działania, jak ktos za kimś idzie w ogień.
    "ratowac"? przed czym? uzywasz slow, ktorych nie znasz znaczenia. Oszustwo administracji jest pozywieniem takiego nijakiego osobnika jak ty. Mimo bana, ktory @Rinson zle zinterpretowal i nadal uwazam, ze za free, lecz NIC z tym nie moge zrobic bo Rinson posiada wieksza wladze od pozostalych czlonkow administracji taka decyzja Mortiisa to w dalszym ciagu nie zakladam postaci takich jak ty i twoj wzor kosa, nie obrazam innych graczy na GC, Forum , Gra. A ty pokazales co potrafisz robic, gdy dostajesz BANA np. udostepnianie imie i nazwisko Apendora + obrazanie Pointa i innych graczy w grze.

    Cytat Napisał Baranek1 Zobacz post

    @Schwaab tez posiadam dowody i tylko i wyłącznie do wglądu Administracji. Jeżeli myślisz ze na dc przepraszałem cie za tego screena to grubo się mylisz bo nigdy te postacie nie nalezaly do mnie, a gdybys mial troche wiecej w glowie poukładane to byś się domyślił że te postacie należały do kosy - tak jak teraz zresztą ciśnie po mikulku i po tobie na gc z odwołaniami do jego fb a do twojej kobiety zdjęć
    #edit już raz oszukałeś GMa i twoje zdanie najmniej tutaj sie liczy.
    kost skonczy sie jak skonczy... Mam nadzieje, ze zostaniesz usuniety przez @Pointa z spolecznosci APO. Zaslanianie sie bledna interpretacja @Rinsona nie pomoze ci w wybieleniu siebie i calej swojej osoby, ktora tak dlugo niszczyla i niszczy serwer. Posiadamy te same screen i video, wiec zapewne wiesz za co Mnie przepraszales, wiesz jak to wyglada, a twoja skrucha napewno nie byla szczera (jak Moja u Rinsona - oszustwo) "stales sie innym czlowiekiem", wiec twoje zdanie HIPOKRYTO jest mniej warte, niz Moje, prawda?


    PS.

    Fajne konta glosuja na "Nie".






    STRACH MA WIELKIE OCZY, A KLAMSTWO KROTKIE NOGI.

    -------

    #Deratyzacja.

    ---------------------

    Cytat Napisał Baranek1 Zobacz post
    Prawda sama sie obroni.

    Tak są to konta ludzi, którzy graja na APO, możesz osobiście szwabik spiskowiczu napisać do nich i się zapytać. Ajjj jak piecze że tyle głosów na nie Spodziewaliscie sie tam w konoha czegos innego, jak to mietek ujal kiedys "ty kost nie masz tutaj znajomych" xD a tu zonk :/ Spokojnie moi znajomi są spokojni i nie szukają zwady na forum, dlatego dopiero jak im przedstawiłem temat zdecydowali się na założenie konta


    Kogo? Widzisz jakie sa wyniki?

    ---------------------

    Cytat Napisał dabroskng Zobacz post
    Mamy do czynienia z ewidentną nagonką, którą kieruje nienawiść. Ta już urosła do takiego stopnia którą widzimy w pierwszym poście..
    Wiele razy bylem uczestnikiem wymiany słownej na gc, gdzie czerstwy mietek z nooba ubliżał kostowi i jego rodzinie. Drugi do pewnego momentu jeszcze zachowywał spokój co bardzo mnie dziwiło.
    Stawianie kosy na równi z kostem ?? buhahahah

    Jeżeli nie ma żadnych dowodów temat można zamknąć tak czy siak, szkoda czasu.
    A ty masz dowody na jego niewinosc albo dowody na to, ze ktos go wyzyzwal? Bo z tego co wiem kOST ma zakaz wstepu na serwer od @Point @Nedin i Apendor, wiec duzo dowodow procz jego prowokacji nie potrzeba... A moze wrzuce screen z nagrania jak Dabros Knight wyzywa graczy od "psy" ??? Kumple z RL warci siebie jestescie

    1.

    2.

    Posiadam pelne nagranie rozmow, w ktorych nie byles prowokowany. Atakowales z kumplem Kapitan Flak innego gracza bezpodstawnie.
    Ostatnio edytowane przez Schwaab : 25-03-2024 o 22:37
    "Jak problem ma koleżka, też go mam, mam tak od dziecka..."


    Karma Wraca !!!

  6. #6
    Ja tu tylko sprzątam. Zarexoholik?'s Avatar
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Posty
    446
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Czy aż tak dużym problemem jest zajęcia wszystkiego co dany gracz ma na APO skoro przez X czasu nie potrafi zachowywać się jak homo sapiens?

    btw. Mi osobiście nigdy nic złego nie zrobił i raczej nigdy nie miałem z nim problemu. Jak ktoś ma dowody na niewłaściwe zachowanie to od tego jest dział skarg i zgłoszeń.
    Ostatnio edytowane przez Zarexoholik? : 25-03-2024 o 21:32

  7. #7
    MichaS MichaS's Avatar
    Zarejestrowany
    Oct 2017
    Posty
    699
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Co do kwestii Kosta, to on przypadkiem nie miał permanentnego zakazu wstępu na APO od @Nedin za wyzywanie mu rodziny??

    Taki troll jak Kost powinien skończyć tak jak Kosa z zakazem gry na APO!

  8. #8
    Gaduła ZozolDeNoob's Avatar
    Zarejestrowany
    Jan 2018
    Miasto
    Skąd jesteś?
    Posty
    127
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Zasada Jest Prosta.

    Głosuje na Tak, osoby typu Kost powinny być zutylizowane.
    Farv 4968 - 5002
    Brox 4606 - 4620
    kicaii 4394 - 4417

  9. #9
    Nowicjusz
    Zarejestrowany
    Dec 2023
    Posty
    14
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Juz dawno mowilem zeby go zutylizowac #zasadajestprosta.

  10. #10
    Nowicjusz
    Zarejestrowany
    Mar 2024
    Posty
    2
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Mamy do czynienia z ewidentną nagonką, którą kieruje nienawiść. Ta już urosła do takiego stopnia którą widzimy w pierwszym poście..
    Wiele razy bylem uczestnikiem wymiany słownej na gc, gdzie czerstwy mietek z nooba ubliżał kostowi i jego rodzinie. Drugi do pewnego momentu jeszcze zachowywał spokój co bardzo mnie dziwiło.
    Stawianie kosy na równi z kostem ?? buhahahah

    Jeżeli nie ma żadnych dowodów temat można zamknąć tak czy siak, szkoda czasu.

    Cytat Napisał Schwaab Zobacz post
    A ty masz dowody na jego niewinosc albo dowody na to, ze ktos go wyzyzwal? Bo z tego co wiem kOST ma zakaz wstepu na serwer od @Point @Nedin i Apendor, wiec duzo dowodow procz jego prowokacji nie potrzeba... A moze wrzuce screen z nagrania jak Dabros Knight wyzywa graczy od "psy" ??? Kumple z RL warci siebie jestescie
    Posiadam pelne nagranie rozmow, w ktorych nie byles prowokowany. Atakowales z kumplem Kapitan Flak innego gracza bezpodstawnie.
    Poważnie ? posiadasz pełne dowody a wstawiasz tylko jedne zdanie ? które jest wycinkiem ? xD atakuje innego gracza bezpodstawnie ? oddaje tylko to co dostaje. proste, prawda ?

    Cytat Napisał Master many Zobacz post
    Dziękuję wszystkim, którzy wypowiedzieli się w sposób uczciwy w temacie, bez naginania prawdy jak konta założone na szybko, przez przypadkowych kolegów z gry. Patrz @dabroskng.
    Oczywiście ja również przyłączam się do podziękowań jestem też ciekaw tego pospolitego ruszenia głosującego na "tak" i ilości kont zakładanych na szybko. Jestem pewny że również tam znajdują się konta zakładane na "już"


    Cytat Napisał Master many Zobacz post
    Za kłamstwa można się mocno palić w piekle, albo innym miejscu, według wiary. Szkoda, że nikt nie zajął się jeszcze twoim słownictwem np. w kierunku Diabolosa. Łatwo wyzywa się osoby, które mają problem z pisaniem?
    W ogóle twoja wypowiedź jest nacechowana ogromnym kłamstwem. "Drugi do pewnego momentu jeszcze zachowywał spokój co bardzo mnie dziwiło" takie zdania piszą dzieci w opowiadaniach w 3 klasie szkoły podstawowej.
    To prawda z tym kłamstwem i piekłem, wystarczy spojrzeć na naszych polityków. Moim słownictwem w kierunku diabolosa ? i jego problem z pisaniem ? no nieeeee. szkoda że nie widzisz go kiedy przychodzi do mnie na exp wtedy jego dolegliwości przemijają również te z pisownią, ale wkrótce to się zmieni.

    Widać że mój post trafił w 10 skoro zostałem tak skrytykowany i wyciąga się na mnie jakieś wycinki pisze zdania jak dzieci w 3 klasie podstawówki ? przynajmniej nie robię błędów

    Cytat Napisał Schwaab Zobacz post
    [CENTER]
    Myslalem, ze jestes bardziej rozgarniety ale ty jestes zwyczajnie glupi XD Nie jest to zgloszenie, wiec video zostawiam wylacznie do dyspozycji administracji. ty mozesz dostac jedynie caly zarys rozmowy na screen (moj dobry gest):



    Jestes niedorowzwojem, a do innych uzywasz takich zwrotow... Jak kumple klaskaja to latwo sie kogos innego atakuje, nie? #hipokryta.


    Procz konta "Mexc" = kOSA (#SprawaDla@Rinsona).
    Nie ma zadnego konta zakladanego na "juz". Swiadczy to o twojej stronniczosci do tematu i glupoty. Nie robieniem bledow nie zakryjesz - "niedorozwoju".



    Masz takie same argumenty jak twoj kolega kost. Zakladajac, ze "trafiles w 10" to wtedy ban dla kosta jest wiecej, niz pewny bo moj post wywoluje u niego najwieksze poruszenie Ciagle Schwaab, Schwaab i Konoha. Schwaab oszukal, Konoha Bot, Schwaab oszukal.
    Dobrze wiedzieć z kim mam już do czynienia widzisz.. straszysz zgłoszeniem a w poście obraziłeś mnie co najmniej 4/5 razy, wymienić ? wstawiasz kolejny zarys rozmowy w którym mnie prowokowałeś i myślisz że miałem wtedy siedzieć cicho ? nie rozśmieszaj mnie i nie ośmieszaj siebie
    Oczywiście że nie ma kont zakładanych na już bo te które miały być założone mają po 2 dni xD.

    Temat do zamknięcia...
    Ostatnio edytowane przez dabroskng : 27-03-2024 o 15:55

  11. #11
    Aro Rekrut's Avatar
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Posty
    1 543
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Oczywiście jestem za tym. Dudo też powinien zostać usunięty
    Old: Lowca Dziewic, Averion Druid, Alberto Gru, Sendo, Fast Puma, Nix, Don Ja, Woder Bone, Blacksmith, Ardianek, Xayn, Aimzor.
    Lethorn- 2666-2686! Sarumar 2901-2908! Deads Shooter- 3034-3071! Nivelato- 3278-3300! kicaii 2600-2650, 3043-3479! Leonidaas-2548-?
    Mój Life
    [01-06, 15:55] Sasha Rookslayer APO bez Sashy to nie APO Arkadiuszu. [01-06, 16:00] Hokage to tak jak cyrk bez klauna

  12. #12
    King Ketanol Dencabre's Avatar
    Zarejestrowany
    Nov 2017
    Miasto
    Królestwo
    Posty
    144
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Ktos kto ma zolte papiery i niebieska karte powinien byc zamkniety w psychiatryku, takiej osobie nie mozna dawac dostepu do internetu :s #zasadajestprosta

  13. #13
    Banned
    Zarejestrowany
    Mar 2024
    Posty
    2
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał dabroskng Zobacz post
    Jeżeli nie ma żadnych dowodów temat można zamknąć tak czy siak, szkoda czasu.
    To patrz teraz )))

    Od siebie dodam że Kost dostał zakaz od Apendora, po tym jak go wyzywał i groził, co Point powinien potwierdzić, Nedin również bo jego dane też udostępniał, więc skoro tak się pilnujemy to pilnujmy wszystkiego.


    Pierwszy film na którym Kapitan Flak ubliża, będąc pod wpływem alkoholu o 1:30 w nocy.
    https://www.youtube.com/watch?v=YGzLW82oQeo

    Drugi film na którym ewidentnie pokazuje jak jest zalogowany na multi cliencie obydwie postacie należą do niego, obydwie postacie stoją w trainerze i biją więc nie możliwe jest danie xloga (tym się nie wytłumaczysz)
    https://www.youtube.com/watch?v=nC1pxvINbUQ

    Trzeci film na którym znów obraża o godzinie 2:30 i pod wpływem alkoholu ma przewidzenia będąc na dwóch postaciach w jednym momencie rozmawia sam ze sobą
    https://www.youtube.com/watch?v=zX4bOurKsLA

    Dowody chcieliście, mówicie i macie @Master many śmiało możesz brać te filmiki i wrzucić do odpowiedniego działu aby został zbanowany, być może i usunięty z tej społeczności, pozdrawiam serdecznie.



    P.S Smigiel Zabojca to też jego postać nie zapominajcie.
    Ostatnio edytowane przez Mexc : 26-03-2024 o 16:14

  14. #14
    Zaawansowany Mikul1960's Avatar
    Zarejestrowany
    Nov 2021
    Posty
    103
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Zarexoholik? Zobacz post
    Czy aż tak dużym problemem jest zajęcia wszystkiego co dany gracz ma na APO skoro przez X czasu nie potrafi zachowywać się jak homo sapiens?
    jak widać na załączonych screenach nie potrafi się tak zachować ...



    Cytat Napisał Baranek1 Zobacz post
    Ale nad czym ty astaroth cave bocie sie zastanawiasz? Kost banned to o co piejesz? Poza tym naucz sie edytować posty. Moze jeszcze sprzed 5 lat powyciągajcie nagrania? Smutne życie w konoha
    ale daj dowody na to ze lecę na cave w przeciwieństwie do ciebie dostarczam ssy z tego jak jesteś patologiczny i mam nadzieje ze administracja podejmie właściwe kroki

    Cytat Napisał Baranek1 Zobacz post
    Po ssach oceniasz graczy? To tak jak bym spojrzał na twój motor i napisał że jestes wariatem drogowym i policja powinna się toba zainteresować. Żenada mikul
    Ty jak dasz jakieś porównanie to się płakać chłopie motor jak każdy inny czyli idąc twoim tokiem myślenia każdy kto posiada motor jest " wariatem drogowym "to są ssy z twoich słów masz czarno na białym pokazane jakim jesteś patusem nie na darmo Nedin, Apendor czy Point dali ci zakaz wstępu
    Cytat Napisał Baranek1 Zobacz post
    Czekam tez na decyzje GMa o twoich dwóch domkach
    Daj znać jak administracja cię wyśmieje już nie jeden mnie zgłaszał o to i niestety nie wyszło tonący się brzytwy chwyta
    Cytat Napisał Rinson Zobacz post
    dlatego dowiem się jak wygląda sytuacja i wtedy ewentualnie coś będziemy działać (o ile będzie taka konieczność )
    Ludzie sobie tego wszystkiego nie wyssali z palca czy tak ciężko napisać do Poita
    -słuchaj ten i ten wyzywał ci rodzine i dałeś mu zakaz grania na Apo i powiedziałeś ze będziesz usuwał każdą jego postać?
    -Tak/Nie
    tyle
    nie wierze ze Point nie ma 5 sekund by ci odpisać czy taka sytuacja miała miejsce ludzie podali tutaj bardzo dużo dowodów na to ze Kost jest patologiczny i ze nigdy się nie zmieni
    Ostatnio edytowane przez Mikul1960 : 28-03-2024 o 00:14

  15. #15
    Banned
    Zarejestrowany
    Nov 2023
    Posty
    54
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Mikul1960 Zobacz post
    jak widać na załączonych screenach nie potrafi się tak zachować ...

    Ale nad czym ty astaroth cave bocie sie zastanawiasz? Kost banned to o co piejesz? Poza tym naucz sie edytować posty. Moze jeszcze sprzed 5 lat powyciągajcie nagrania? Smutne życie w konoha

    Po ssach oceniasz graczy? To tak jak bym spojrzał na twój motor i napisał że jestes wariatem drogowym i policja powinna się toba zainteresować. Żenada mikul
    Człowieku ty sam juz nie wiesz co piszesz, ostro sie pogubiles w zeznaniach. Niestety ale mozgu na allegro nie kupisz, tak jak ta swoja postac. Czekam tez na decyzje GMa o twoich dwóch domkach

    A tu prowokacja dudo



    Tu mietek i jego klasyczne oczernianie mnie u graczy bo koleś zagłosował na "nie" w podobnym stylu pisał do Haszekntk.:


    Cytat Napisał Okey Zobacz post
    Nie to, zeby mi to robilo roznice czy w ogole interesowalo, ale jakie ma znaczenie co mowi o tobie jakis randomowy, pixelowy ludzik w gierce internetowej? xd Za obrazanie publicznych czatach jest mute czy tam nawet ban, za robienie nickow ktore w jakis sposob cie obrazaja tez jest ban, a jezeli chodzi o prywatne wiadomosci to mozesz nacisnac prawym przyciskiem myszka i mu dac ignore - wiesz o tym nie? Wysoko prawdopodobne jest tez, ze jezeli bys nagral "niewyobrazalne" slownictwo delikwenta to nawet i za prywatne wiadomosci by go zbanowali. Nie gram tu i kolokwialnie rzecz biorac mam to w chuju, ale taka publiczna prosba o zakazie grania dla kogos nie powinna miec w ogole miejsca i ten temat powinien byc od buta skasowany, dlaczego? Za chwile gracze beda decydowac kto moze tu grac a kto nie, tworzac coraz bardziej hermetyczne srodowisko gdzie trzeba sie hamowac zeby nie podpasc zbyt wielu graczom - za przeproszeniem, nie pojebalo was do konca? XD I tak juz ciagle placzecie, ze nikt tu nie gra, a jeszcze urzadzacie sobie publiczny lincz. Co prawda tacy ludzie nie powinni miec dostepu do internetu, ale to nie oznacza, ze ktos ma nie miec prawa do grania tam gdzie wy, jak macie tak krucha psyche to idzcie pograc w simsy.


    @edit
    Przestan porownywac to do realnego zycia gosciu, jezeli dla ciebie jedno i drugie jest porownywalne to zalecam przerwe od internetu, jeszcze mozna to wyleczyc. A co do tego, ze wspomniany zakaz mialby juz miec miejsce - z tego co widzialem to gra normalnie pod swoim nickiem, wiec to chyba juz nieaktualne. Pomijajac fakt, ze 90% twojego posta to prywatna opinia i skarzenie sie, ze ktos cie w tibii wyzywa i jak bardzo cie to dotyka.
    Nic sie nie zmienilo, nadal uwazam, ze to nie miejsce na takie tematy, jest od tego odpowiedni dzial.

    Wszystko byłoby @Okey gdyby jego zarzuty w stosunku do mnie miały pokrycie z realnym stanem. Wyciągają nagrania sprzed kilku lat, screeny ze zbanowanej postaci i tym próbują udowodnić mi, że na Kapitan Flak też to samo robię. Ale to zwykły fermenciarz, sam trolluje ludzi na GC czy to nowych czy starych wyjadaczy (ma sporo noob charów i myśli że jak używa VPN to jest nieuchwytny). Mają teraz wielki ból zadków za to jak ich urządziłem to i nagonkę zrobili. Nawet spinali się do mnie o to w grze, że Rinson w pewnym temacie napisał na mnie pochwałe. Prosty przedstawiony screen z rozmowy z Quaterką, który pokazuje jak smaruje na mnie, ale oczywiście nawet dzban po przedstawieniu screena nawet kręci. Mam nadzieję że dostanie tego swojego upragnionego bana za ubliżanie mojej rodzinie, mi i znajomym. Najciekawsze, że ludzie mnie nie znający nawet głosowali na tak w sondzie i którzy już jakiś czas tutaj nie grają To już jest komediodramat konohy i go jako sługusa.

    Co do ogólnej sytuacji przypomniała mi się piosenka, a raczej jej urywek: "Nie rycz mała nie rycz ja znam te wasze numery..." https://www.youtube.com/watch?v=h_QNYTrHZ2c
    @Schwaab
    Nie pamięta źrebie jak cielęciem było?


    Z tym Quapeluszem nigdy nie pisałem, nie wiem co to za kolejny troll próbujący mnie wrobić.
    To też fajne jest: 16:17 Rashaverak: [5621]: zabieram meble bo bannable czuje na kazda postac xD
    Wiedziałeś że namieszałeś i już itemy przerzucales. Taki ty jestes wlasnie manipulator.

    Jakość waszych głosów na tak:

    Za prawde mnie nie lubicie, ale nawet o to nie proszę. Mi też wyzywał matke to Rinson zadecydował:
    >>>> [15/02/2024 21:41:57] Rinson -> Denor was banished because of Destruktywne zachowanie.

    @Ketanol Dencabre


    Jakoś to przezyje,
    Ostatnio edytowane przez Baranek1 : 27-03-2024 o 17:14

  16. #16
    Średnio zaawansowany
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Miasto
    Umysł Kosta
    Posty
    55
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Baranek1 Zobacz post


    21:49 Kapitan Flak [1073]: A cwelem to ty jestes kurwiu niedorozwiniety
    Samozaoranie - sytuacja, w której uczestnik dyskusji używa argumentów kompromitujących jego samego, lub stanowisko, które reprezentuje. Amen.


    Cytat Napisał Baranek1 Zobacz post
    Tu mietek i jego klasyczne oczernianie mnie u graczy bo koleś zagłosował na "nie" w podobnym stylu pisał do Haszekntk.:


    Ty kłamco, oszuście. Dobrze wiesz o co chodzi, jak kłamiesz w tym momencie. Czekam na tą atomówkę, bo aktualnie to petardę to możesz mi wiesz co.




    Cytat Napisał Okey Zobacz post
    Nie to, zeby mi to robilo roznice czy w ogole interesowalo, ale jakie ma znaczenie co mowi o tobie jakis randomowy, pixelowy ludzik w gierce internetowej? xd Za obrazanie publicznych czatach jest mute czy tam nawet ban, za robienie nickow ktore w jakis sposob cie obrazaja tez jest ban, a jezeli chodzi o prywatne wiadomosci to mozesz nacisnac prawym przyciskiem myszka i mu dac ignore - wiesz o tym nie? Wysoko prawdopodobne jest tez, ze jezeli bys nagral "niewyobrazalne" slownictwo delikwenta to nawet i za prywatne wiadomosci by go zbanowali. Nie gram tu i kolokwialnie rzecz biorac mam to w chuju, ale taka publiczna prosba o zakazie grania dla kogos nie powinna miec w ogole miejsca i ten temat powinien byc od buta skasowany, dlaczego? Za chwile gracze beda decydowac kto moze tu grac a kto nie, tworzac coraz bardziej hermetyczne srodowisko gdzie trzeba sie hamowac zeby nie podpasc zbyt wielu graczom - za przeproszeniem, nie pojebalo was do konca? XD I tak juz ciagle placzecie, ze nikt tu nie gra, a jeszcze urzadzacie sobie publiczny lincz. Co prawda tacy ludzie nie powinni miec dostepu do internetu, ale to nie oznacza, ze ktos ma nie miec prawa do grania tam gdzie wy, jak macie tak krucha psyche to idzcie pograc w simsy.


    Widać, że nie grasz i widać, że nie do końca przeczytałeś temat. Myślę, że nie jesteś w pełni zorientowany w sytuacji. Temat dotyczy już nadanego zakazu grania dla tego gracza, który od lat, przewija się w wielu wątkach.
    Natomiast łatwo jest osądzić sytuację z zewnątrz. Czy widziałeś analogiczny temat z kosą? Czy znasz sytuacje, w której kost groził administracji, oszukiwał i wyzywał rodziny gmów? To dla ciebie normalne, bo można dać ignore? A co powiesz na to, że mimo, że dajesz ignore, gość notorycznie, przez miesiące robi nowe chary i robi dalej to samo?

    Czy dla ciebie świadomość, że masz za płotem psychicznego sąsiada, który cię w każdej chwili może obrazić albo twoją rodzinę to trywialna sprawa i wystarczy przejść bokiem?


    Cytat Napisał Okey Zobacz post
    @edit
    Przestan porownywac to do realnego zycia gosciu, jezeli dla ciebie jedno i drugie jest porownywalne to zalecam przerwe od internetu, jeszcze mozna to wyleczyc. A co do tego, ze wspomniany zakaz mialby juz miec miejsce - z tego co widzialem to gra normalnie pod swoim nickiem, wiec to chyba juz nieaktualne. Pomijajac fakt, ze 90% twojego posta to prywatna opinia i skarzenie sie, ze ktos cie w tibii wyzywa i jak bardzo cie to dotyka.
    Nic sie nie zmienilo, nadal uwazam, ze to nie miejsce na takie tematy, jest od tego odpowiedni dzial.
    Będę porównywał takie sytuacje do tego co chcę, bo takie mam prawo. Nie znasz całej sytuacji, ale masz prawo mieć takie zdanie jak masz. Wskazałem tylko, że nie jesteś zorientowany w temacie, bo sam napisałeś, że nie jesteś aktywnym graczem.

    Nie, nie gra pod swoim nickiem. Ukrywał się przez większość czasu, dalej siejąc patologiczne zachowanie. Społeczność oczekuje respektowania regulaminu i decyzji administracji, które były przekazywane graczom. I to właśnie tego tyczy się ten temat.

    Co z tego, że w moich postach wyrażam swoją opinię w większości? Od tego chyba jest forum. Forum dyskusyjne (forum internetowe) to internetowa platforma, na której użytkownicy mogą inicjować i uczestniczyć w rozmowach na różne tematy, zadawać pytania, udzielać odpowiedzi oraz dzielić się swoimi opiniami i wiedzą. A więc robię to co powinienem.

    Ten dział jest odpowiedni dla takich spraw.
    Ostatnio edytowane przez Master many : 27-03-2024 o 11:47

  17. #17
    Mastah! Okey's Avatar
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Miasto
    London \o/
    Posty
    1 056
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Nie to, zeby mi to robilo roznice czy w ogole interesowalo, ale jakie ma znaczenie co mowi o tobie jakis randomowy, pixelowy ludzik w gierce internetowej? xd Za obrazanie publicznych czatach jest mute czy tam nawet ban, za robienie nickow ktore w jakis sposob cie obrazaja tez jest ban, a jezeli chodzi o prywatne wiadomosci to mozesz nacisnac prawym przyciskiem myszka i mu dac ignore - wiesz o tym nie? Wysoko prawdopodobne jest tez, ze jezeli bys nagral "niewyobrazalne" slownictwo delikwenta to nawet i za prywatne wiadomosci by go zbanowali. Nie gram tu i kolokwialnie rzecz biorac mam to w chuju, ale taka publiczna prosba o zakazie grania dla kogos nie powinna miec w ogole miejsca i ten temat powinien byc od buta skasowany, dlaczego? Za chwile gracze beda decydowac kto moze tu grac a kto nie, tworzac coraz bardziej hermetyczne srodowisko gdzie trzeba sie hamowac zeby nie podpasc zbyt wielu graczom - za przeproszeniem, nie pojebalo was do konca? XD I tak juz ciagle placzecie, ze nikt tu nie gra, a jeszcze urzadzacie sobie publiczny lincz. Co prawda tacy ludzie nie powinni miec dostepu do internetu, ale to nie oznacza, ze ktos ma nie miec prawa do grania tam gdzie wy, jak macie tak krucha psyche to idzcie pograc w simsy.


    @edit
    Przestan porownywac to do realnego zycia gosciu, jezeli dla ciebie jedno i drugie jest porownywalne to zalecam przerwe od internetu, jeszcze mozna to wyleczyc. A co do tego, ze wspomniany zakaz mialby juz miec miejsce - z tego co widzialem to gra normalnie pod swoim nickiem, wiec to chyba juz nieaktualne. Pomijajac fakt, ze 90% twojego posta to prywatna opinia i skarzenie sie, ze ktos cie w tibii wyzywa i jak bardzo cie to dotyka.
    Nic sie nie zmienilo, nadal uwazam, ze to nie miejsce na takie tematy, jest od tego odpowiedni dzial.
    Ostatnio edytowane przez Okey : 27-03-2024 o 10:50
    nie ma bo ukradli -_-

  18. #18
    Gaduła Schwaab's Avatar
    Zarejestrowany
    Apr 2021
    Posty
    131
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Master many Zobacz post
    Będę porównywał takie sytuacje do tego co chcę, bo takie mam prawo. Nie znasz całej sytuacji, ale masz prawo mieć takie zdanie jak masz. Wskazałem tylko, że nie jesteś zorientowany w temacie, bo sam napisałeś, że nie jesteś aktywnym graczem.

    Nie, nie gra pod swoim nickiem. Ukrywał się przez większość czasu, dalej siejąc patologiczne zachowanie. Społeczność oczekuje respektowania regulaminu i decyzji administracji, które były przekazywane graczom. I to właśnie tego tyczy się ten temat.

    Co z tego, że w moich postach wyrażam swoją opinię w większości? Od tego chyba jest forum. Forum dyskusyjne (forum internetowe) to internetowa platforma, na której użytkownicy mogą inicjować i uczestniczyć w rozmowach na różne tematy, zadawać pytania, udzielać odpowiedzi oraz dzielić się swoimi opiniami i wiedzą. A więc robię to co powinienem.

    Ten dział jest odpowiedni dla takich spraw.
    @Okey tutaj kolega pokazal Ci twoje miejsce, wiec zyj zyciem bez APO - FORUM i nie wtracaj sie do tematu, gdzie akurat przechodziles i sąsiadka slyszala, ze sąsiad slyszal, sąsiada co nie widzial tego co widzial sąsiad tego drugiego...

    Cytat Napisał dabroskng Zobacz post
    Poważnie ? posiadasz pełne dowody a wstawiasz tylko jedne zdanie ? które jest wycinkiem ? xD atakuje innego gracza bezpodstawnie ? oddaje tylko to co dostaje. proste, prawda ?
    Myslalem, ze jestes bardziej rozgarniety ale ty jestes zwyczajnie glupi XD Nie jest to zgloszenie, wiec video zostawiam wylacznie do dyspozycji administracji. ty mozesz dostac jedynie caly zarys rozmowy na screen (moj dobry gest):



    Jestes niedorowzwojem, a do innych uzywasz takich zwrotow... Jak kumple klaskaja to latwo sie kogos innego atakuje, nie? #hipokryta.


    Cytat Napisał dabroskng Zobacz post
    Oczywiście ja również przyłączam się do podziękowań jestem też ciekaw tego pospolitego ruszenia głosującego na "tak" i ilości kont zakładanych na szybko. Jestem pewny że również tam znajdują się konta zakładane na "już"
    Procz konta "Mexc" = kOSA (#SprawaDla @Rinsona).
    Nie ma zadnego konta zakladanego na "juz". Swiadczy to o twojej stronniczosci do tematu i glupoty. Nie robieniem bledow nie zakryjesz - "niedorozwoju".



    Cytat Napisał dabroskng Zobacz post
    Widać że mój post trafił w 10 skoro zostałem tak skrytykowany i wyciąga się na mnie jakieś wycinki pisze zdania jak dzieci w 3 klasie podstawówki ? przynajmniej nie robię błędów
    Masz takie same argumenty jak twoj kolega kost. Zakladajac, ze "trafiles w 10" to wtedy ban dla kosta jest wiecej, niz pewny bo moj post wywoluje u niego najwieksze poruszenie Ciagle Schwaab, Schwaab i Konoha. Schwaab oszukal, Konoha Bot, Schwaab oszukal.

    Cytat Napisał Baranek1 Zobacz post
    Ale nad czym ty astaroth cave bocie sie zastanawiasz? Kost banned to o co piejesz? Poza tym naucz sie edytować posty. Moze jeszcze sprzed 5 lat powyciągajcie nagrania? Smutne życie w konoha

    Po ssach oceniasz graczy? To tak jak bym spojrzał na twój motor i napisał że jestes wariatem drogowym i policja powinna się toba zainteresować. Żenada mikul
    Człowieku ty sam juz nie wiesz co piszesz, ostro sie pogubiles w zeznaniach. Niestety ale mozgu na allegro nie kupisz, tak jak ta swoja postac. Czekam tez na decyzje GMa o twoich dwóch domkach
    Tutaj zastanawialem sie czy odpisywac bo kost ma problemy z mysleniem i rozumieniem czegokolwiek i to widac wrecz tragicznie po jego postach.
    W tej jednej odpowiedzi mamy:

    Stalking - motor Mikula na FB bardzo go zainteresowal Ale oczywiscie Schwaab oszukal juz administracje, wiec tutaj tez nie ma mowy o stalkingu.
    Pomawianie - Mikul na CaveBot (brak bana), Mikul postac z Allegro (napewno potwierdzil ta informacje i ma dowody), Urojone domki i postacie kolejnej kobiety na ktore loguje Mikul (Astaroth),
    Ocenianie - Oceniasz graczy na tle plci? Kobieta to bijemy na respach i wyzywamy od "suka", a facetow stalkujemy, pomawiamy i wszystko inne co u kobiet?

    Najlepsze teraz:



    100% dowod bo mu kolega tak napisal xD Ten kolega co swieze konto ma na forum dla kosta.

    ------

    To teraz mam tez 100% dowod bo noob w temple tak napisal... Zalozy swieze konto, zeby @dabroskng mial podstawy do pomowien i oceniania.

    (PRZYKLAD)


    Wystapilo tu w przypadku kosta tzw.

    Cytat Napisał Master many Zobacz post
    Samozaoranie - sytuacja, w której uczestnik dyskusji używa argumentów kompromitujących jego samego, lub stanowisko, które reprezentuje. Amen.
    KOST WRZUCAJ ATOMOWKE! Czekamy! To jest ten moment!
    ------------------------------------------



    Kiedy zrozumiesz, ze na kazdego screen mam video... kost to juz jest irytujace... Nic nie rozumiesz NIC. Ten screen z konwersacji z gosciem, ktory stracil wszystko i zostal nikim, gdzies gdzie chcial byc kims to dowod? Nie ukrywalem sie przed Nim nigdy, poprostu odcialem sie od patologi jaka serwowal z swoja druzyna choragiewek. Pewnie boli go to do dzisiaj , ze nigdy nie byl tak potezny zebym sie przed nim ukrywal. A dzis to on musi sie ukrywac w temple przede Mna podobnie jak ty kost.

    Postac Qapelusz byla "PRZYKLADEM" w jaki sposob pozyskujesz tzw. dowody. - ty nie rozumiesz...



    Zapytaj sie czy na discordzie Karol sie nie sapal (za co dostal bana) do dawidka? Hubert to ich wspolny znajomy (posiadam screen z fb jak Hubert zna dawida xDDD) i uwaza dawidka za patusa i nic nie znaczacego w tej calej Olawie. dawidek to internetowy napinacz taki jak ty, obydwoje byscie byli bardzo szybko zweryfikowani w zyciu realnym

    PS.
    Pewnie jestescie po tej samej szkole...



    -------------------------------------------
    kost gdzie ta twoja skrucha?

    @Rinson

    ----



    KLAMCA.

    Reakcja na prawde i zastraszanie innego gracza serwera. Kim ty kost jestes, ze masz prawo czyjes dane komukolwiek podawac i szantazowac?



    -------------------------------------------

    Jako spolecznosc serwera prosimy o respektowanie zakazow nalozonych przez administracje... Bo za chwile kosa wroci i na tych samych zasadach bedzie przeszkadzal i niszczyl serwer jak teraz kost.

    #RespektowanieZakazowAdministracji.

    -------------------------------------------

    Cytat Napisał Rinson Zobacz post
    Szczerze? Dziwię się, jak jeden drugiego potrafi obrażać i żaden nie potrafi odpuścić w myśl zasady, że głupszemu się ustępuje...
    Co do autora, sam nie jest krystaliczny i wszyscy dobrze wiemy, że z noob charów również prowokuje i jego zachowanie można byłoby ukarać. Swoją drogą nie rozumiem toku myślenia, że "skoro ktoś mnie obraża to ja też muszę go obrazić"... A mógłbym z logów wyciągnąć kilka wpisów.

    Co do reszty, nie chce mi się odnosić do poszczególnych zdań i wypowiedzi (wcześniej ponad 1h czytałem i na bieżąco robiłem post z odpowiedziami odnosząc się do danych osób/wypowiedzi, ale... sesja się skończyła i przy podglądzie wywaliło cały post). Napiszę w skrócie i ogólnie: nie bylo mnie w momencie opisywanych tutaj zdarzeń. Patrząc na słabą aktywność osób w Ekipie i utrudnony kontakt nie jestem sprawy wyjaśnić "na już". Nie zamierzam tutaj też być posądzany o jakąś własną interpretację (do której mnie tutaj niektórzy zmuszają, a w innym temacie zarzucają mi to jako coś złego [pozdro @Schwaab]) dlatego dowiem się jak wygląda sytuacja i wtedy ewentualnie coś będziemy działać (o ile będzie taka konieczność).
    Pozdrawiam.
    Pozdrawiam @Rinson. Nie mam Ci juz za zle tego bana, wrecz ciesze sie ze zrozumiales, ze musisz kontaktowac sie z administracja mimo utrudnionego kontaktu. Ciesze sie rowniez, ze dowiesz sie jak wyglada sytuacja w celu ustalenia wspolnie z Ekipa dzialania. Nic lepszego nie napisales od [20/03/2024 17:19:27] xD

    P.S
    Odpisz na [Forum: Odwołania i Zgłoszenia - Forum] w wolnej chwili.

    Jeszcze raz cieplutko pozdrawiam

    ------------------------------------------

    Cytat Napisał Baranek1 Zobacz post
    Myślę że wątek można zamknąć do czasu wyjaśnienia.
    Co ty robisz?

    Cytat Napisał Baranek1 Zobacz post
    Kosa wariacie, uspokój się. @Rinson mam nadzieję że zbanujesz mu konto bo znowu miesza .
    Czemu @Rinson nagle ma go zbanowac jak twoj zakaz tez nie jest respektowany... Bo kosa miesza i boisz sie?


    #RespektowanieZakazowAdministracji.

    Ostatnio edytowane przez Schwaab : 27-03-2024 o 22:27
    "Jak problem ma koleżka, też go mam, mam tak od dziecka..."


    Karma Wraca !!!

  19. #19
    Gaduła Grzelo's Avatar
    Zarejestrowany
    Jan 2012
    Miasto
    Gdynia
    Posty
    138
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Ten człek juz dawno temu powienien miec tu zakaz wstepu, jak widac administracja ma to w dupie jedynie Nedin cos z tym robil, Rinson woli na roku bawic sie z kolezkami na botach i zgloszenia olewac i robic wszystko pod siebie. Precz z tym chwastem

  20. #20
    Senior Game Master Rinson's Avatar
    Zarejestrowany
    Sep 2012
    Posty
    3 021
    Mentioned
    48 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Szczerze? Dziwię się, jak jeden drugiego potrafi obrażać i żaden nie potrafi odpuścić w myśl zasady, że głupszemu się ustępuje...
    Co do autora, sam nie jest krystaliczny i wszyscy dobrze wiemy, że z noob charów również prowokuje i jego zachowanie można byłoby ukarać. Swoją drogą nie rozumiem toku myślenia, że "skoro ktoś mnie obraża to ja też muszę go obrazić"... A mógłbym z logów wyciągnąć kilka wpisów.

    Co do reszty, nie chce mi się odnosić do poszczególnych zdań i wypowiedzi (wcześniej ponad 1h czytałem i na bieżąco robiłem post z odpowiedziami odnosząc się do danych osób/wypowiedzi, ale... sesja się skończyła i przy podglądzie wywaliło cały post). Napiszę w skrócie i ogólnie: nie bylo mnie w momencie opisywanych tutaj zdarzeń. Patrząc na słabą aktywność osób w Ekipie i utrudnony kontakt nie jestem sprawy wyjaśnić "na już". Nie zamierzam tutaj też być posądzany o jakąś własną interpretację (do której mnie tutaj niektórzy zmuszają, a w innym temacie zarzucają mi to jako coś złego [pozdro @Schwaab]) dlatego dowiem się jak wygląda sytuacja i wtedy ewentualnie coś będziemy działać (o ile będzie taka konieczność).
    Pozdrawiam.

Podobne wątki

  1. Rozwi?zanie sk?adu Projektor.
    By Axelo . in forum Muzyka
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni Post / Autor: 13-10-2011, 18:26
  2. [7.6] Ostateczne rozwi?zanie.
    By Bad Boy in forum Powitania/Pożegnania
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni Post / Autor: 11-06-2010, 15:39
  3. SHQ rozwi?zanie
    By jacek3332 in forum Propozycje
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni Post / Autor: 27-03-2009, 20:43

Zasady Postowania

  • Nie możesz zamieszczać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać postów
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •