User Tag List

Zobacz wyniki ankiety: Czy należy respektować zakaz gry na serwerze i rozwiązać kwestie kostową?

Głosujących
43. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak, bewzględnie

    31 72.09%
  • Nie

    10 23.26%
  • Nie mam zdania

    1 2.33%
  • Inne (dodaj post)

    1 2.33%
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki 21 do 35 z 35

Wątek: Rozwiązanie kwestii kostowej na serwerze

  1. #21
    Banned
    Zarejestrowany
    Nov 2023
    Posty
    54
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Myślę że wątek można zamknąć do czasu wyjaśnienia.

    Cytat Napisał Mexc Zobacz post
    Nie ty jesteś tutaj od myślenia czy wątek można zamknąć czy też nie, po to jest ten dział żeby każdy wypowiedział się na twój temat, a jak widać coraz więcej osób się zaczyna wypowiadać i nie jest ci to na rękę, dlatego chcesz zamykać temat, poczekaj, poczekaj koniec jest bliski.
    Kosa wariacie, uspokój się. @Rinson mam nadzieję że zbanujesz mu konto bo znowu miesza .

    Cytat Napisał Master many Zobacz post
    Wspomniałem na początku tematu, że jestem odbierany jako osoba kontrowersyjna. Nie mam czystego konta, ale moj ban lista również nie jest obfita. Ostatnie bany były bardzo dawno temu i było ich bardzo mało, nie chcę skłamać, ale łącznie 3-4 przez kilka lat? I to ze dwa za manipulacje kosta. Ok, biorę to na klatę, nie ma co się wybielać, ale trzeba rozgraniczyć głupkowate zachowanie (pisanie z Dudo i akcje FreeDudo23 oraz FreeDudo24) i wyzwiska, gdy ktoś Ciebie wyzywa, a co innego działania, takie jak prowadzi kost.

    To nie ja zakładałem konta z imieniem i nazwiskiem GMa.
    To nie ja podawałem dane osobowe GMa na game chat.
    To nie ja groziłem GMowi uszczerbkiem na zdrowiu.
    To nie ja wyzywam kobiety od zdzir i kur*w ciągnących członkom gildii (to cytat).
    I dalej mógłbym tak wymieniać.
    Słuchaj mietek podnietek, ja nie zmieniłem miejsca zamieszkania także porównanie IP to tylko prosta czynność na twoje słowa. Łatwo jest porównać. U ciebie tez. Jeżeli już piszesz w taki oficjalny sposób to weź się rozpędź i o ściane jebnij. Albo bądź tym rudym z blok ekipy bo elegancko pasujesz kiedy sam masz za uszami.

    Cytat Napisał Rinson Zobacz post
    Nie zamierzam tutaj też być posądzany o jakąś własną interpretację (do której mnie tutaj niektórzy zmuszają, a w innym temacie zarzucają mi to jako coś złego [pozdro @Schwaab]) dlatego dowiem się jak wygląda sytuacja i wtedy ewentualnie coś będziemy działać (o ile będzie taka konieczność).
    Pozdrawiam.
    Liczę na to, że najpierw przedstawisz im moją w sumie już publiczną prośbę o amnestię, którą czytałeś, ale się nie odniosłeś bo po prostu nie można być wróżbita Maciejem jak Szwab..., (bo 150 kg wagi uniosło się honorami), a dopiero później przedstawisz co i jak. To będzie miało wtedy dopiero sens, kiedy będzie to w takiej kolejności. Dziękuję i czekam na dalsze komunikaty. PS. Nie masz wrażenia że miecio chce na siebie przyjąć 4fun? xD Ja mam xD . Licze z Toba na rozmowe na pw.
    @Schwaab
    Dla mnie w tym title możesz napisac i milion mi to koło wiadomo czego lata. Masz za krótkiego jak to w filmie 1670 - na netflix lub jak do Bleyna napisal Gwn.
    Ostatnio edytowane przez Baranek1 : 28-03-2024 o 02:55

  2. #22
    Banned
    Zarejestrowany
    Mar 2024
    Posty
    2
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Rinson Zobacz post
    Szczerze? Dziwię się, jak jeden drugiego potrafi obrażać i żaden nie potrafi odpuścić w myśl zasady, że głupszemu się ustępuje...
    Co do autora, sam nie jest krystaliczny i wszyscy dobrze wiemy, że z noob charów również prowokuje i jego zachowanie można byłoby ukarać. Swoją drogą nie rozumiem toku myślenia, że "skoro ktoś mnie obraża to ja też muszę go obrazić"... A mógłbym z logów wyciągnąć kilka wpisów.

    Co do reszty, nie chce mi się odnosić do poszczególnych zdań i wypowiedzi (wcześniej ponad 1h czytałem i na bieżąco robiłem post z odpowiedziami odnosząc się do danych osób/wypowiedzi, ale... sesja się skończyła i przy podglądzie wywaliło cały post). Napiszę w skrócie i ogólnie: nie bylo mnie w momencie opisywanych tutaj zdarzeń. Patrząc na słabą aktywność osób w Ekipie i utrudnony kontakt nie jestem sprawy wyjaśnić "na już". Nie zamierzam tutaj też być posądzany o jakąś własną interpretację (do której mnie tutaj niektórzy zmuszają, a w innym temacie zarzucają mi to jako coś złego [pozdro @Schwaab]) dlatego dowiem się jak wygląda sytuacja i wtedy ewentualnie coś będziemy działać (o ile będzie taka konieczność).
    Pozdrawiam.
    Brakuje Ci dowodów w postaci filmików, które osobiście wrzuciłem w pierwszym napisanym przeze mnie poscie w tym temacie? Moge dorzucić kolejne, np z dzisiaj, inni też wrzucają filmiki nie bez powodu, jest tego sporo więc do czasu wyjaśnienia sprawy proponuje go zbanować NA CZAS WYJASNIENIA SPRAWY, tak samo jak zbanowałeś Demona

    Cytat Napisał Baranek1 Zobacz post
    Myślę że wątek można zamknąć do czasu wyjaśnienia.
    Nie ty jesteś tutaj od myślenia czy wątek można zamknąć czy też nie, po to jest ten dział żeby każdy wypowiedział się na twój temat, a jak widać coraz więcej osób się zaczyna wypowiadać i nie jest ci to na rękę, dlatego chcesz zamykać temat, poczekaj, poczekaj koniec jest bliski.

    Cytat Napisał Baranek1 Zobacz post
    Kosa wariacie, uspokój się. @Rinson mam nadzieję że zbanujesz mu konto bo znowu miesza .
    Bój się bój, bardzo dobrze. Rinson nie może banować kont na forum, poprosi kogoś ale spokojnie, zrobię kolejne i kolejne i tak do momentu aż wrzucę filmiki z twoimi dokonaniami i pozbędziemy sie ciebie :*
    Ostatnio edytowane przez Mexc : 27-03-2024 o 22:22

  3. #23
    Średnio zaawansowany
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Miasto
    Umysł Kosta
    Posty
    55
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Dziękuję @Rinson za wstępną wypowiedź w temacie.

    Cytat Napisał Rinson Zobacz post
    Szczerze? Dziwię się, jak jeden drugiego potrafi obrażać i żaden nie potrafi odpuścić w myśl zasady, że głupszemu się ustępuje...
    Odpuściłem już dawno, może czasem mnie coś ruszy, ale nie mam zamiaru działać w ten sam sposób co kost.

    Cytat Napisał Rinson Zobacz post
    Co do autora, sam nie jest krystaliczny i wszyscy dobrze wiemy, że z noob charów również prowokuje i jego zachowanie można byłoby ukarać. Swoją drogą nie rozumiem toku myślenia, że "skoro ktoś mnie obraża to ja też muszę go obrazić"... A mógłbym z logów wyciągnąć kilka wpisów.
    Wspomniałem na początku tematu, że jestem odbierany jako osoba kontrowersyjna. Nie mam czystego konta, ale moja ban lista również nie jest obfita. Ostatnie bany były bardzo dawno temu i było ich bardzo mało, nie chcę skłamać, ale łącznie 3-4 przez kilka lat? I to ze dwa za manipulacje kosta. Ok, biorę to na klatę, nie ma co się wybielać, ale trzeba rozgraniczyć głupkowate zachowanie (pisanie z Dudo i akcje FreeDudo23 oraz FreeDudo24) i wyzwiska, gdy ktoś Ciebie wyzywa, a co innego działania, takie jak prowadzi kost.

    To nie ja zakładałem konta z imieniem i nazwiskiem GMa.
    To nie ja podawałem dane osobowe GMa na game chat.
    To nie ja groziłem GMowi uszczerbkiem na zdrowiu.
    To nie ja wyzywam kobiety od zdzir i kur*w ciągnących członkom gildii (to cytat).
    I dalej mógłbym tak wymieniać.

    Mogę być odbierany w sposób w jaki jestem odbierany, bo taka jest też narracja niektórych graczy. Piszę czasem jakiś wulgaryzmy i nie jestem dłużny na PW, gdy ktoś mnie obraża (wspominałem o tym, bo stosuję się do zasady, którą przekazywał już dawno temu Point, według której wyzwiska na PW nie są karane. Tu podkreślę, skoro mnie ktoś wyzywa dlaczego mam nie być dłużny?).
    Nie o mnie jest ten temat, ale od mojej osoby rozpocząłeś komentarz, więc powyższe należało napisać.


    Cytat Napisał Rinson Zobacz post
    Nie zamierzam tutaj też być posądzany o jakąś własną interpretację (do której mnie tutaj niektórzy zmuszają
    Nie liczymy na Twoją interpretację, ale jako jedyny, aktywny członek ekipy APO, który działa w tym momencie, zostałeś poproszony o odniesienie się czy zakaz dla kosta był wprowadzony czy nie. Zauważ, proszę, że to nie jest temat, który opisuje jedną konkretną sytuację, bo w takim przypadku ktoś dodałby wpis w dziale Zgłoszenia. Jeżeli jako społeczność otrzymaliśmy informacje o zakazie gry dla dwóch graczy, po bardzo głośnych aferach, których nikt inny nie miał i Kosa dostaje zakaz gry, a Kost po tym, nagle, szczęśliwie się ujawnia, to czujemy niesmak. A ten niesmak jest tym większy, że już dawno pisaliśmy, że kost wrócił na serwer na postaci Susanna, Smiegiel Zabojca, Kapitan Flak i innych. Sam twierdził, że to nie jest on, że nie zna Kosta. Sam się ukrywał, bo wiedział, że ma zakaz. To potwierdza również zrzut ekranu z jego postem, który przygotowywał i przesłał do Was, do ekipy.

    Ten temat to nie jest tylko moja wypowiedź, to jest wypowiedź wielu osób. Zobaczcie ile graczy, z różnych gildii i o różnych zdaniach, nawet tacy, którzy się mocno nie lubią jest na TAK. To nie jest sonda, aby wykonać lincz i kogoś wyrzucić z serwera, bo my takiej mocy nie mamy i nie chcemy jej mieć.


    Kończąc, mam prośbę, do wszystkich, żeby to co się dzieje na game chat nie miało miejsca. To idzie za daleko, wyzwiska w ten sposób na rodzinę, wstawianie danych personalnych. Dacje spokój...


    Cytat Napisał Baranek1 Zobacz post

    Słuchaj mietek podnietek, ja nie zmieniłem miejsca zamieszkania także porównanie IP to tylko prosta czynność na twoje słowa. Łatwo jest porównać. U ciebie tez.
    Różnica między nami, którą widać po twoim wpisie powyżej jest taka, że ty się nie zmienisz.
    Co do IP - wątpię, chwaliłeś się, że masz wykupionego VPN tak samo jak Kosa. @Mexc może wiesz coś na ten temat, bo kost pisał mi osobiście, że obaj jesteście przygotowani na każdą sytuację. Czy może się mylę i kost ma racje i grzecznie gra na jednym IP.



    Cytat Napisał Baranek1 Zobacz post
    PS. Nie masz wrażenia że miecio chce na siebie przyjąć 4fun? xD Ja mam xD .

    Ostatnio edytowane przez Master many : 28-03-2024 o 07:34

  4. #24
    Gaduła Schwaab's Avatar
    Zarejestrowany
    Apr 2021
    Posty
    131
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie



    Tak kost zrozumial odpowiedz @Rinsona. Nic mu nie grozi, Rinson pozamiatal innych i ogolnie jest OK.

    -------------------------------

    Cytat Napisał Baranek1 Zobacz post
    @Schwaab
    Dla mnie w tym title możesz napisac i milion mi to koło wiadomo czego lata. Masz za krótkiego jak to w filmie 1670 - na netflix lub jak do Bleyna napisal Gwn.
    PL? BR? DE? ENG?

    -------------------------------



    #KostPomocnikOdklejka

    -------------------------------

    Kost prowokacje i smiechy z tematu, ktory prawdopodbnie skonczy sie jego banem (wczesniejszy zakaz Ekipy APO)


    Stalkowanie i prowokowanie w dalszym ciagu. Ciekawe czyj adres udostepni jak zostanie przywrocony/respektowany zakaz kOSTA.


    --------------------------------



    kost i jego "obsesja na temat Schwaaba" - Natalka od Schwaaba xDDDD <???????????????????>



    Odklejka kosta juz nie "Natalka od Schwaaba"



    --------------------------------



    Pozdrawiam wszystkich ROWERZYSTOW z autostrad Polskich i nie tylko xDD

    --------------------------------


    @Point @Nedin @Rinson @Inquso prosze o jak najszybsze przywrocenie DZIALANIA zakazu dla tego osobnika. On wszedzie widzi spisek i moje postacie. Jego aspoleczne patologiczne zachowanie odbija sie jeszcze na wszystkich nowych graczach w szczegolnosci kobiety.

    ----------------------------------

    Cytat Napisał Baranek1 Zobacz post
    Wrócę do domu to edytuje swój post a ten usunę.
    Cytat Napisał Baranek1 Zobacz post
    Wiecie co? Nie edytuje tamtego postu. Póki @Rinson @Point @Inquso nie odpowiedzą co dalej.
    Po 1.
    Jestes bardzo nieslowny + klamca.

    Cytat Napisał Baranek1 Zobacz post
    MOJA MAMA JEST NAJBARDZIEJ KOCHANA!!! I jest ze mnie dumna
    Po 2.
    Jej akurat wspolczuje, ze ma takiego "patologicznego" syna.

    Cytat Napisał Baranek1 Zobacz post
    Dajcie chociaż screena jak ja wam po rodzinie ciśne... no ***** no nie ma...
    Po 3.
    Daj jeden screen, gdzie obrazam twoja rodzine... JEDEN.... Bo ja akurat posiadam wpis, gdzie obrazasz Mnie (do patologii mam daleko) i obrazasz Moja rodzine w tym przypadku ZONE, ktora widzisz wszedzie zreszta jak Moja osobe. Dowod ponizej:

    Cytat Napisał Baranek1 Zobacz post
    Albo mnie zrozumiecie albo nie i nie dam temu patologicznemu Szwabowi satysfakcji.
    Dzisiaj nawet się okazało że swoją kobiete wykorzystuje na drugim laptopie, żeby podchody robiła przeciwko mnie.
    Za taki wpis powinnienes dostac automatycznie bana i zostac skierowany na terapie...

    Cytat Napisał Baranek1 Zobacz post
    jak wam nie odpowiada to dajcie mi swoje adresy. Rozjade was gorzej jak moja Mamusia ciasto na karpatke.
    Po 4.
    Zapraszam Bydgoszcz (Kuj. - Pomorskie) Osiedle Blonie. Jest to petla autobusowa na ktorej bedziesz mial wytarczajace pole do popisu zeby mnie rozjechac jak "karpatke". Bedziesz na miejscu PW Discord i jestem w przeciagu max. 5 minut. Przebywam w Polsce na urlopie, wiec jest to twoja jedyna szansa bo rowerem nie dojedziesz autostrada do Niemiec. Adres pod sama brame wybij sobie z glowy bo takie osoby ZAFIKSOWANE na punkcie swojego idola bywaja meczace tzn. listy, zamowienia itp, itd.

    Po 5.
    Cytat Napisał Baranek1 Zobacz post
    To że mam zakaz gry to trzeba mi cisnąć matke?
    Tu sie zgodze - MIALES ZAKAZ GRY I POWINNIENES GO MIEC! A czy ktos ci obraza matke to tylko twoja wina... Zobacz ile osob przesladujesz bo ubzdurales sobie w swoim "patoswiecie", ze wszedzie sie na ciebie czaje...

    -------------------------------

    @Apendor WROC.

    --------------------------------

    WTF? @Ketanol Dencabre



    Nie chce bronic Apendora bo w tym temacie ZASADA JEST PROSTA ale ten screen to nie jest "smaczek" na "lizanie dupy". Dobrze wszyscy wiedza, ze mielismy z tego profity w obie strony Najbardziej sie o tym przekonal np. @Don Peron (OTS Queen II) i inne osoby banowane na tzw. polecenie. Szczerze to obustronne "lizanie dupy" tam wystepowalo

    Amen.



    Ostatnio edytowane przez Schwaab : 01-04-2024 o 22:54
    "Jak problem ma koleżka, też go mam, mam tak od dziecka..."


    Karma Wraca !!!

  5. #25
    Zaawansowany Legenda Sasha's Avatar
    Zarejestrowany
    Sep 2023
    Posty
    97
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Podsumowanie tematu Kosta:

    • Przyznanie się do zakazu gry na serwerze
    • Notoryczne wyzwiska i prowokacje z jego strony
    • Ciągłe zaczepki kierowanie praktycznie do wszystich
    • Szantażowanie graczy udostępnieniem danych osobowych
    • Zastraszanie graczy
    • Wyzywanie rodzin
    • Udawanie, że ma znajomości w Administracji
    • Celowe wprowadzanie w błąd


    Na te wszystkie zarzuty są dowody, nie tylko w postaci screenów, a i filmów. Dodatkowo logi danego delikwenta wszystko mogą udowodnić.


    #SprawaJestOczywistaIProstaTrzebaUsunąćKosta
    Ostatnio edytowane przez Legenda Sasha : 30-03-2024 o 12:21
    Rook 1-2450
    Sasha Life!
    Main 3620-5205.. 5333-6026
    Sasha Life!



  6. #26
    Nowicjusz
    Zarejestrowany
    Mar 2024
    Posty
    2
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Rinson Zobacz post
    Szczerze? Dziwię się, jak jeden drugiego potrafi obrażać i żaden nie potrafi odpuścić w myśl zasady, że głupszemu się ustępuje...
    Co do autora, sam nie jest krystaliczny i wszyscy dobrze wiemy, że z noob charów również prowokuje i jego zachowanie można byłoby ukarać. Swoją drogą nie rozumiem toku myślenia, że "skoro ktoś mnie obraża to ja też muszę go obrazić"... A mógłbym z logów wyciągnąć kilka wpisów.

    Co do reszty, nie chce mi się odnosić do poszczególnych zdań i wypowiedzi (wcześniej ponad 1h czytałem i na bieżąco robiłem post z odpowiedziami odnosząc się do danych osób/wypowiedzi, ale... sesja się skończyła i przy podglądzie wywaliło cały post). Napiszę w skrócie i ogólnie: nie bylo mnie w momencie opisywanych tutaj zdarzeń. Patrząc na słabą aktywność osób w Ekipie i utrudnony kontakt nie jestem sprawy wyjaśnić "na już". Nie zamierzam tutaj też być posądzany o jakąś własną interpretację (do której mnie tutaj niektórzy zmuszają, a w innym temacie zarzucają mi to jako coś złego [pozdro @Schwaab]) dlatego dowiem się jak wygląda sytuacja i wtedy ewentualnie coś będziemy działać (o ile będzie taka konieczność).
    Pozdrawiam.


    Podziwiam a zarazem współczuje straconego czasu na ten temat... dołączam ss na którym 1 a w zasadzie 2 graczy wyraziło swoją opinię na temat reszty administracji która miałaby się ewentualnie zająć się tą "sprawą". Wcześniej uprzedzałem, że pilnuje całego dialogu, którego nie było wiele, ale padły słowa, które padły.

    Pod koniec również mi się dostało, ale mam to gdzieś nie zniżam się do takiego poziomu
    Ostatnio edytowane przez dabroskng : 28-03-2024 o 23:36

  7. #27
    Nowicjusz
    Zarejestrowany
    Dec 2023
    Posty
    14
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał dabroskng Zobacz post


    Podziwiam a zarazem współczuje straconego czasu na ten temat... dołączam ss na którym 1 a w zasadzie 2 graczy wyraziło swoją opinię na temat reszty administracji która miałaby się ewentualnie zająć się tą "sprawą". Wcześniej uprzedzałem, że pilnuje całego dialogu, którego nie było wiele, ale padły słowa, które padły.

    Pod koniec również mi się dostało, ale mam to gdzieś nie zniżam się do takiego poziomu
    Ooo prosze jaki swietoszek sie znalazl bylo dodac to co pisales w temple na default nie pozdrawiam
    #zasada jest prosta.
    @edit
    Nie bez powodu kost byl banowany, gnebiony i ma zakaz gry tylko rinson wrocil i nic na ten temat nie wie.
    Ostatnio edytowane przez Hakkuwa : 29-03-2024 o 11:44

  8. #28
    Banned
    Zarejestrowany
    Nov 2023
    Posty
    54
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Hakkuwa Zobacz post
    Ooo prosze jaki swietoszek sie znalazl bylo dodac to co pisales w temple na default nie pozdrawiam
    #zasada jest prosta.
    @edit
    Nie bez powodu kost byl banowany, gnebiony i ma zakaz gry tylko rinson wrocil i nic na ten temat nie wie.
    A Ty co pisałeś? Mam to na filmie który jest w zgłoszeniach. Nie grasz to nie mieszaj a póki co to jesteś gorzej jak piesek na zawołanie. Wrócę do domu to edytuje swój post a ten usunę.


    Wiecie co? Nie edytuje tamtego postu. Póki @Rinson @Point @Inquso nie odpowiedzą co dalej. Obrażają mi matkę, a na Waszych ramionach (Game Masterzy) spoczywa odpowiedzialność, aby jakiś porządek tutaj był.
    Do czasu decyzji jesteście bierni? Będziecie się przyglądać jak ktoś komuś matkę ciśnie? Albo mnie zrozumiecie albo nie i nie dam temu patologicznemu Szwabowi satysfakcji.
    Dzisiaj nawet się okazało że swoją kobiete wykorzystuje na drugim laptopie, żeby podchody robiła przeciwko mnie. @Rinson @Point @Inquso Ja sobie na to nie pozwalam. No gdzie jest jakaś kultura? Co z Wami? Obudźcie sie. @Demon. To że mam zakaz gry to trzeba mi cisnąć matke? To że staram się o to aby grać i wszystko miało pozytywne miejsce to mam być gnębiony? Co z wami *****? Pamiętajcie, nie pozwole sobie ***** na to. Nie co do rodziny.
    RODZINA PRZEDE WSZYSTKIM, a moja Mama to kochana Staruszka i należy jej się szacunek żaden hakka mietek czy dudo i inny pies nie bedzie jej wyzywał, kumacie *****? jak wam nie odpowiada to dajcie mi swoje adresy. Rozjade was gorzej jak moja Mamusia ciasto na karpatke.
    Dajcie chociaż screena jak ja wam po rodzinie ciśne... no ***** no nie ma...
    @Demon Wybacz za czerwony kolor ale mam nadzieje że to każdy zrozumie. Podpisujesz się pod tym? To napisz coś w moim poście.
    Jeżeli gówniarze macie problem to do mnie a nie do mojej rodziny hakka/diabolos. Nauczcie się tego:

    MOJA MAMA JEST NAJBARDZIEJ KOCHANA!!! I jest ze mnie dumna

    Tibijskie siury:
    https://www.youtube.com/watch?v=N-aK6JnyFmk


    @Demon zamknij ten temat. Do czasu wyjaśnienia. Dość toksyczności.
    Ostatnio edytowane przez Baranek1 : 30-03-2024 o 03:43

  9. #29
    Nowicjusz
    Zarejestrowany
    Dec 2023
    Posty
    14
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Baranek1 Zobacz post
    @Demon zamknij ten temat. Do czasu wyjaśnienia. Dość toksyczności.
    ahahah co za typ kto tutaj jest najbardziej toksyczny nikt nic nie wspomina o twoich rodzicach przyglupie skoncz pierdolic glupoty.. bierzesz administracje na litosc i gdzie te bany dla graczy co niby filmiki wyslales? porazka.... nie pozdrawiam

  10. #30
    Ten najgorszy :c Apendor's Avatar
    Zarejestrowany
    Oct 2017
    Posty
    631
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Master many Zobacz post
    @Apendor o informację w temacie, jak było z zakazem dla kosta. Czy był czy nie? Jeżeli nie, to proszę o usunięcie / zamknięcie tematu i wtedy wszyscy zapomną o sprawie. Chcemy to wyjaśnić raz na zawsze, tak jak w przypadku kosy.
    W wewnętrznym dziale na forum figuruje temat z listą osób objętych zakazem gry na serwerze, tym bardziej dziwi mnie fakt zakazu nałożonego przez Pointa na zakaz nałożony wcześniej przeze mnie
    Poza tą drobną niespójnością, średnio rozgarnięty szympans jest w stanie wydedukować (nawet po liście banów poniżej, gdzie leakowane jest moje imię, nazwisko, miejsce pracy, imię i miejsce zamieszkania innego członka ekipy i potencjalnie - bo nie mam pewności i średnio mnie to interesuje, dane członków rodziny innych graczy), że zakaz był nałożony i nikt go w międzyczasie nie zdjął. Niepotrzebne do tego są logi i wyciąganie czegokolwiek z kosmosu, bo wszystko jest na wyciągnięcie dłoni.





    Zadziwiające jest to, że nikt z administracji już z tym specjalnie nie walczy i gość jest w stanie utrzymać tu postać dłużej, niż 6 sekund od momentu założenia. Niemniej dziwny jest fakt, że ten przepity frustrat, mimo tak wielkiej nienawiści, jaką do mnie rzekomo pałał z tym drugim kasztanem z Oławy, dalej się u mnie nie pojawił - ani jeden, ani drugi.

    Wesołych Świąt
    Sky is the limit.

  11. #31
    Nowicjusz Don Peron's Avatar
    Zarejestrowany
    Nov 2023
    Posty
    13
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Apendor Zobacz post
    , średnio rozgarnięty szympans jest w stanie wydedukować
    Cytat Napisał Apendor Zobacz post
    Niemniej dziwny jest fakt, że ten przepity frustrat, mimo tak wielkiej nienawiści, jaką do mnie rzekomo pałał z tym drugim kasztanem z Oławy, dalej się u mnie nie pojawił - ani jeden, ani drugi.
    tyle czasu a u naszego Piotrka bez zmian

    Cytat Napisał Apendor Zobacz post
    Zadziwiające jest to, że nikt z administracji już z tym specjalnie nie walczy
    ty już swoje pokazałeś
    kończ waść wstydu oszczędź

    Cytat Napisał Apendor Zobacz post
    Wesołych Świąt
    no no wesołych świont ci życzę
    zamiast wylewać swoje żale i frustracje na forum mogłeś się wybrać do spowiedzi

  12. #32
    Banned
    Zarejestrowany
    Nov 2023
    Posty
    54
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    ty co ten ependron tutaj robi? xD sam ciskal na bocie, oklamywal graczy, faworyzowal jak teraz znowu ma to miejsce i jeszcze cos tu bedzie szczekac? dc usunal, swietny piotrze jestes xD cale szczescie ze z twoim zdaniem juz nikt sie nie liczy tak samo jak z grubasa pamietaj ze ty chciales spotkac sie na dworcu, nawet groziles mi wujkiem policjantem xD do dzisiaj sie zastanawiam czy masz gdzie mieszkac xXD aaaa i ten ss co pokazałeś to część nie jest moja Może wstawisz też rozmowy z FB jak chciałem odzyskac nick a ty mi cisnąłeś spaślaku? juz nie pamietasz od czego to sie zaczęło? tfu ci w ryj kapica.
    Ostatnio edytowane przez Baranek1 : 01-04-2024 o 21:57

  13. #33
    King Ketanol Dencabre's Avatar
    Zarejestrowany
    Nov 2017
    Miasto
    Królestwo
    Posty
    144
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Apendor Zobacz post
    W wewnętrznym dziale na forum figuruje temat z listą osób objętych zakazem gry na serwerze, tym bardziej dziwi mnie fakt zakazu nałożonego przez Pointa na zakaz nałożony wcześniej przeze mnie
    Poza tą drobną niespójnością, średnio rozgarnięty szympans jest w stanie wydedukować (nawet po liście banów poniżej, gdzie leakowane jest moje imię, nazwisko, miejsce pracy, imię i miejsce zamieszkania innego członka ekipy i potencjalnie - bo nie mam pewności i średnio mnie to interesuje, dane członków rodziny innych graczy), że zakaz był nałożony i nikt go w międzyczasie nie zdjął. Niepotrzebne do tego są logi i wyciąganie czegokolwiek z kosmosu, bo wszystko jest na wyciągnięcie dłoni.





    Zadziwiające jest to, że nikt z administracji już z tym specjalnie nie walczy i gość jest w stanie utrzymać tu postać dłużej, niż 6 sekund od momentu założenia. Niemniej dziwny jest fakt, że ten przepity frustrat, mimo tak wielkiej nienawiści, jaką do mnie rzekomo pałał z tym drugim kasztanem z Oławy, dalej się u mnie nie pojawił - ani jeden, ani drugi.

    Wesołych Świąt
    ale to ty mi groziles przyglupie i chwaliles sie na forum publicznym discorda, ze widziales mnie jak jade na rowerze (opisales dokladnie w co bylem ubrany i jaki plecak mialem na sobie) gdzie ci nie chcialem bloczyc juz zmeczony grubasie dwarfow, dalem ci kopa w leb i mnie zbanowales XD pamietaj, ze pies do pana nie na odwrot zakompleksiony gruby piotrze, nie szczekaj bo znowu kaganiec zaloze i utkasz na kilka miesiecy, zegnam :v

    btw, nigdy nie napisalem ze do ciebie przyjade, jak wspomnialem wyzej pies do pana nie na odwrot, chwalenie sie moim adresem i pokazywanie zdjec mojego "okna" sam udowodniles, ze chcesz przyjsc do mnie na kawe, szkoda ze nigdy nie miales odwagi poza internetem zatrzymac sie i pogadac, spierdalaj juz stad bo naprawde ten tluszcz to ci juz na mozg wlecial i odkleiles sie na poziomie diabolosa, a jak masz cos wiecej to pisz pw - wykleta ruro, elo

    - taki tam smaczek, lizodupie
    Ostatnio edytowane przez Ketanol Dencabre : 01-04-2024 o 21:55

  14. #34
    !No lifer! 1st R. Boonek's Avatar
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Miasto
    Glasgow
    Posty
    1 508
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Okey Zobacz post
    Nie to, zeby mi to robilo roznice czy w ogole interesowalo, ale jakie ma znaczenie co mowi o tobie jakis randomowy, pixelowy ludzik w gierce internetowej? xd Za obrazanie publicznych czatach jest mute czy tam nawet ban, za robienie nickow ktore w jakis sposob cie obrazaja tez jest ban, a jezeli chodzi o prywatne wiadomosci to mozesz nacisnac prawym przyciskiem myszka i mu dac ignore - wiesz o tym nie? Wysoko prawdopodobne jest tez, ze jezeli bys nagral "niewyobrazalne" slownictwo delikwenta to nawet i za prywatne wiadomosci by go zbanowali. Nie gram tu i kolokwialnie rzecz biorac mam to w chuju, ale taka publiczna prosba o zakazie grania dla kogos nie powinna miec w ogole miejsca i ten temat powinien byc od buta skasowany, dlaczego? Za chwile gracze beda decydowac kto moze tu grac a kto nie, tworzac coraz bardziej hermetyczne srodowisko gdzie trzeba sie hamowac zeby nie podpasc zbyt wielu graczom - za przeproszeniem, nie pojebalo was do konca? XD I tak juz ciagle placzecie, ze nikt tu nie gra, a jeszcze urzadzacie sobie publiczny lincz. Co prawda tacy ludzie nie powinni miec dostepu do internetu, ale to nie oznacza, ze ktos ma nie miec prawa do grania tam gdzie wy, jak macie tak krucha psyche to idzcie pograc w simsy.


    @edit
    Przestan porownywac to do realnego zycia gosciu, jezeli dla ciebie jedno i drugie jest porownywalne to zalecam przerwe od internetu, jeszcze mozna to wyleczyc. A co do tego, ze wspomniany zakaz mialby juz miec miejsce - z tego co widzialem to gra normalnie pod swoim nickiem, wiec to chyba juz nieaktualne. Pomijajac fakt, ze 90% twojego posta to prywatna opinia i skarzenie sie, ze ktos cie w tibii wyzywa i jak bardzo cie to dotyka.
    Nic sie nie zmienilo, nadal uwazam, ze to nie miejsce na takie tematy, jest od tego odpowiedni dzial.


    W końcu ktoś to napisał, +1


    Dorośli ludzie nie potrafiący poradzić sobie z tym, że ktoś w internecie ich obraził, śmiech na sali.


    @t przestańcie dawać atencję, a po drugie od tego jest pvp


    Tak btw zakaz gry to powinni mieć gmowie na „służbie” a nie gracze których powinni pilnować



    Cytat Napisał Apendor Zobacz post
    wysryw
    Zabawny jesteś xd
    Ostatnio edytowane przez 1st R. Boonek : 02-04-2024 o 15:25

  15. #35
    Senior Game Master Rinson's Avatar
    Zarejestrowany
    Sep 2012
    Posty
    3 021
    Mentioned
    48 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Otrzymałem zwrotną informację:
    [02/04/2024 21:17:40] Rinson -> Baal Parvez was banished because of Destruktywne zachowanie.

    [02/04/2024 21:17:33] Rinson -> Depozyt Flaka was banished because of Destruktywne zachowanie.

    [02/04/2024 21:17:27] Rinson -> Doktor Spin was banished because of Destruktywne zachowanie.

    [02/04/2024 21:17:19] Rinson -> Fisk was banished because of Destruktywne zachowanie.

    [02/04/2024 21:17:12] Rinson -> Kapitan Flak was banished because of Destruktywne zachowanie.

    [02/04/2024 21:17:04] Rinson -> Kurier Apo was banished because of Destruktywne zachowanie.

    [02/04/2024 21:16:50] Rinson -> Smigiel Zabojca was banished because of Destruktywne zachowanie.

    [02/04/2024 21:16:44] Rinson -> Spin Master was banished because of Destruktywne zachowanie.

    [02/04/2024 21:16:36] Rinson -> Xanaxseque was banished because of Destruktywne zachowanie.

    [02/04/2024 21:16:21] Rinson -> Susanna was banished because of Destruktywne zachowanie.

    [02/04/2024 21:16:12] Rinson -> Stepiona kosa was banished because of Destruktywne zachowanie.

    [02/04/2024 21:15:51] Rinson -> Czerstwa gnida was banished because of Destruktywne zachowanie.

    [02/04/2024 21:15:38] Rinson -> Agrest Ernest was banished because of Destruktywne zachowanie.

    [02/04/2024 21:15:26] Rinson -> Manda was banished because of Destruktywne zachowanie.

Podobne wątki

  1. Rozwi?zanie sk?adu Projektor.
    By Axelo . in forum Muzyka
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni Post / Autor: 13-10-2011, 18:26
  2. [7.6] Ostateczne rozwi?zanie.
    By Bad Boy in forum Powitania/Pożegnania
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni Post / Autor: 11-06-2010, 15:39
  3. SHQ rozwi?zanie
    By jacek3332 in forum Propozycje
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni Post / Autor: 27-03-2009, 20:43

Zasady Postowania

  • Nie możesz zamieszczać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać postów
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •