User Tag List

Pokaż wyniki 1 do 10 z 10

Wątek: Rasizm.

  1. #1
    VIP Crayon's Avatar
    Zarejestrowany
    May 2007
    Miasto
    Piekary Śląskie
    Posty
    2 444
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Post Rasizm.

    Cytat Napisał Wikipedia Zobacz post
    Rasizm, dyskryminacja rasowa (z fr. le racisme od la race – ród, rasa, grupa spokrewnionych) – paranaukowa ideologia oraz wypływające z niej zachowania przyjmujące założenie wyższości niektórych ras ludzi nad innymi. Przetrwanie tych "wyższych" ras staje się wartością nadrzędną i z racji swej wyższości dążą do dominowania nad rasami "niższymi". Większość ideologów rasizmu opiera się na różnicach w wyglądzie ludzi.

    Cytat Napisał Wikipedia Zobacz post
    Combat 18 lub C18 – brytyjska organizacja terrorystyczna utworzona przez neonazistowską organizację Krew i Honor (ang. Blood & Honour) w 1992 r. w wyniku porozumienia między Brytyjską Partią Narodową, a pseudokibicami takimi jak Chelsea Headhunters.
    Liczba "18" jest powszechnie używana przez grupy neonazistowskie jako symbol inicjałów Adolfa Hitlera: A oraz H są odpowiednio pierwszą i ósmą literą alfabetu łacińskiego.
    Co o nim sądzicie. Czy wg. was osoba z innym kolorem skóry jest gorsza ?
    Jakie macie zdanie na temat Apartheidu ?
    PS:Jest wiele grup rasistowskich takich jak Ku Klux Klan, czy organizacja Neonazistowska Blood&Honour(Combat18)

    Bardzo dobrym przykładem jest Morgaroth's Topic
    [http://www.forum.toproste.pl/showthread.php?t=7710]
    Ostatnio edytowane przez Crayon : 27-10-2007 o 12:11

  2. #2
    Łowca postów
    Zarejestrowany
    Jun 2007
    Posty
    223
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Crayon... dyskryminacja nie konczy sie tylko na dyskryminacju rasowej ale i tempieniu np. Matalowców, punków. Na przeciwko mojego bloku jest Hotel... Ostatnio była wycieczka jakaś ide sobie do sql a za mna ta grupa... odwracam sie i widze typa wlasnie w kurtce z hasłami typu: Bood & Honor, czy White Power. Widok tego typa szczerze mnie przerazil (bo mam długie włosy i slucham metalu (a to widac)), myślałem ze mnie zapier****i wzrokiem :|
    Niewiem czy by im było do śmiechu jakby ich tak tłukli naj na przykład Azjatów, Afro-amerykaninow czy innych obcokrajowców...
    Rasizm to moim zdaniem jeden z powodów wojen domowych.
    Nazizm, Rasizm... SUX!!! Peace...




    Temat by ^Crayon & Me
    Ostatnio edytowane przez Margoth : 22-10-2007 o 18:10

  3. #3
    Banned
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Miasto
    Zory
    Posty
    162
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    A idź , ja jestem w 2 % rasistą( potępiam internetowych transwestytów i zboczóhów) A tak to nie wyzywam gejów, metalowców, czarnych, upośledzonych itd. Przecież każdy jest istotą żywą i zasługuje na takie samo ,godne traktowanie.

  4. #4
    Średnio zaawansowany
    Zarejestrowany
    Jun 2007
    Posty
    57
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Osoba o innym kolorze skóry nie różni się niczym ode mnie (oględnie mówiąc oczywiście)- myśli, żyje tak jak i ja. Nie toleruję za to tylko i wyłącznie homoseksualistów (o pedofilach itp nie mówię, bo to przestępcy, którym winni jesteśmy szczerą nienawiść ). Czemu? Nie chcę tutaj nikogo obrażać, ale zostaliśmy stworzeni tak, jak zostaliśmy i wg mnie nie powinno się w tej kwestii nic zmieniać.
    POSTAW SIĘ!

  5. #5
    Łowca postów Iakovlev's Avatar
    Zarejestrowany
    May 2007
    Posty
    265
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Rasizm to jedna z doktryn nazizmu, po prostu polega na nietolerancji. Nie rozumiem takich ludzi, którzy wyzywają kogoś z powodu innego koloru skóry. Akceptuję wszystko, ale np. geje nie muszą obnosić się ze swoimi "upodobaniami" na ulicach w czasie parad, sami ściągają na siebie krytykę.

    @autor:
    Lepiej usuń link do strony tych faszystów, za propagowanie treści nazistowskich grozi odpowiedzialność karna.
    Podpis się zmył.

  6. #6
    Gargus here
    Guest

    Domyślnie

    Nie jestem RASISTĄ i nigdy nie byłem ( i nie będe). Dla mnie to jest chore czym oni sie różnią od nas tylko kolorem skóry niczym więcej. Co nas obchodzi czyjś kolor skóry mnie to osobiscie nie rusza mam wielu przyjaciół czarnoskórych i są naprawde wporze. STAND UP SPEAK UP !!!!!

  7. #7
    Gaduła Mohammed's Avatar
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Miasto
    ♫ ♪ ♪ ♪ ♪ ♫ ♫ ♪ ♫
    Posty
    140
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Nie byłem nigdy rasistą i nie będę, chociaż w Niedziele mój braciszek bije się z murzynem w MMA z Ahmmedem Annanem i muszę powiedzieć, że jednak pewnie będą lecieć z mojej strony bluzgi na murzyna xP.

  8. #8
    Zaawansowany
    Zarejestrowany
    Jun 2007
    Miasto
    w dópje!
    Posty
    72
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Jeleń miał(nie wiem czy ma) w podpisie:

    JEŚLI JESTEŚ RASISTĄ,TO WYSKOCZ PRZEZ OKNO!!!a jeśli nie ,dodaj to do swojego podpisu...
    To debile, które przedawkowały wiagry...
    >CO SIE LÓMPISH???<
    Pomóż policji, spałuj się sam xD

    Wejdź
    http://wojasogr.myminicity.com/ind a pomożesz mi.
    NA 4um teraz wchodzę rzadko, chyba że mam sprawę...

  9. #9
    Banned
    Zarejestrowany
    Jul 2007
    Miasto
    Płock
    Posty
    223
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Nerki Knight Zobacz post
    zboczóhów
    USHUhaushausHSUAHUhuh! Jesteś debilem czy tylko udajesz?

    @topic
    Ja też nie jestem rasistą chociaż raz w sklepie stałem w kolejce,
    stał obok mnie murzyn (przede mną) i tak dziwnie od niego zajeżdżało :<
    Tak ogółem nie będę rasistą bo równie dobrze mogą się ze mnie wyśmiewać jak ja z nich ;s

  10. #10
    Banned
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Posty
    108
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Krótko, zwięźle i na temat...
    Nie jestem rasistą ale tępie gejów

Zasady Postowania

  • Nie możesz zamieszczać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać postów
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •