User Tag List

Pokaż wyniki 1 do 2 z 2

Wątek: Battlefield 2 ;)

  1. #1
    Łowca postów Sillmarilien's Avatar
    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Miasto
    Nie pamiętam
    Posty
    253
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie Battlefield 2 ;)

    To tak jak w temacie, gra ktoś w battlefield 2 przez neta? Jakby co to podawać swoje nicki, mój nick to Dragomir12 , Wodo_PL i Lancelot coś tam Zalezy na jakim koncie gram. Dla tych co nie grają jeszcze to opowiem kilka słówek o tej gierce :
    No więc jest to strzelanka hmmm... czasów współczesnych. Nie chodzi w niej o to żeby zabijac jak najwięcej gości ( oczywiście musisz to robić aby przejąc jakiś punkt ale o tym potem ) tylko o to żeby przejmować różne punkty a to gdzie się znajduje dany punkt pokazuje nam flaga naszego/ przeciwnego zespołu na mapce. Do dyspozycji jest wiele broni z tym że każda( klasa? ) postaci ma inną. Istnieją takie (klasy?) postaci :
    Komandos ( chyba nie muszę objaśniać kto to z tym że może podkładać C4)
    Snajper( tego tym bardziej pf... Z tym że może podkładać rózne miny itp)
    Szturmowiec ( sama nazwa wskazuje kto to )
    Żołnierz wsparcia ( roznosi amunicję, graczom której jej brak)
    [IMG]Mechanik ( naprawia pojazdy)
    Granadier ( Moja prawie ulubiona klasa Ma takom jakomś bazuke i może tym napierdzielać w czołgi itp , czego innym klasom brak )
    Medyk ( leczy ziomków )
    AA i zpomniałem o tym że mechanik może podkładać miny na pojazdy a snajper na ludzi , czyli ze jak w nią wejdziesz, pach i nie żyjesz
    Można jeździć i latać różnymi pojazdami od zwykłego jeepa po czołg, lub samolot. Te pojazdy posrodku to rózne pojazdy pancerne, przeciwlotnicze, helikoptery i różne takie inne pierdoły
    Można też zasiadać na ziemi do działek które wystrzeliwują rakiety na i można tym napierdzielać nim w helikoptery, czołgi, samoloty, jeepy, pojazdy przeciwlotnicze, motorówki ( zapomniałem ja wymienić ) samoloty. No i oczywiście każdy pojazd ma inny rodzaj amunicji. Np. samolot ma różne bomby czego nie ma helikopter, ale helikopter ma za to taką , maszynówę () z której możemy strzelać, a oba te pojazdy mają jakieś tam rakiety itp. Można zostać tez komendantem i wydawac swojej drużynie rozkazy np. gdzie mają atakować, ale też komendant może im wysyłać wsparcie w postaci amunicji itp. . Komendant może też ostrzeliwywać wroga artylerią. ( dobrze napisałem ? ) Niektórzy mówią że głupie bo za bardzo skomplikowane a ja mówie że to jest fajne i nie skomplikowane tylko rozbudowane
    Tutaj macie kilka skrinów

    Na obrazku widać helikopter, pojazd przeciwlotniczy i w oddali jakiś tam czołg.

    Tutaj widok z oczu granadiera ^^.

    tutaj gość siedzi w czołgu przy działku i napierdziela w jakiś tam pojazd pancerny.

    I tutaj mix screenów.

    Myślę że kogoś zachęciłem do gry i nie będzie postów typu:
    o jeeezu jakie to skomplikowane, nie gram w to....

    Ac sie spisałem

  2. #2
    Średnio zaawansowany
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Miasto
    Z Nieba
    Posty
    24
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Też gram w BF2 ;P chwilowo nie gram bo muli mi Bf2 bo musze sobie ramy dokupic xD mój nick to PWS 999

Podobne wątki

  1. [PC] Battlefield 3 - Problem.
    By Lettis in forum Gry komputerowe i konsole
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni Post / Autor: 28-12-2011, 10:20
  2. [PC] Battlefield 3
    By Pospek^^ in forum Gry komputerowe i konsole
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni Post / Autor: 15-12-2011, 12:51
  3. [PC] Battlefield 3
    By SoniQ in forum Gry komputerowe i konsole
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni Post / Autor: 25-11-2011, 15:25
  4. [PC] Battlefield 3 - kto z nas kupi ?
    By Kamor zabił Papkina in forum Gry komputerowe i konsole
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni Post / Autor: 30-10-2011, 17:23
  5. [PC] Battlefield: Play4Free
    By Poziomek radzi: in forum Gry komputerowe i konsole
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni Post / Autor: 26-03-2011, 11:08

Zasady Postowania

  • Nie możesz zamieszczać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać postów
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •