User Tag List

Pokaż wyniki 1 do 19 z 19

Wątek: Ci??ka prawda...

  1. #1
    Łowca postów Emilka's Avatar
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Miasto
    Warszawa/Gdańsk
    Posty
    261
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie Ciężka prawda...

    Mam takie jedno pytanie może się wydać głupie, ale zastanawiałam się nad tym dziś przez dłuższą chwile... Jak myślicie czy "prawdziwy noob" zdaje sobie wogóle sprawe z tego, że nim jest?

    Mianem prawdziwego nooba określiłabym osobe, która przeszkadza innym w grze, spamuje, obraża czy też działa na jakąkolwiek niekorzyść dla otsa...

    Jak wy uważacie?

    Z pozdrowieniami Tigerka

  2. #2
    Banned
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Miasto
    Poznań
    Posty
    181
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    No według mnie każdy z tych noobów jest tego świadom że są noobami, tylko im to wcale nie przeszkadza, a wręcz przeciwnie, są zadowoleni że mogą poprzeszkadzać porządnym graczom takim jak ja (Joke- nie wiem co o mnie sądzicie :P ).
    Dla nich największą rozrywką jest pewnie to jak kogoś naprawdę zdenerwują albo jeszcze lepiej, jak go sprowokują do wyzwisk i jeszcze mu bana załatwią xD

  3. #3
    Nabijacz postów catek's Avatar
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    609
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    spamuje, to jeszcze jakoś da się przeżyc ;p ale gorzej gdy wchodzi komuś na resp, wyzywa, albo gdy nie ma akurat gm'a lub ma się wykorzystanego fraga, wtedy najgorzej.. Moim zdaniem jest zadowolony wtedy, gdy ktoś kogo wkurza go nie ignoruje, tylko wyzywa itp. a on tak naprawdę ma gdzieś, to co na niego się mówi..

    @edit

    trzy posty napisałem, sorry, ale mi się coś zawiesiło, jak można niech moderator usunie.. dzięki.
    Ostatnio edytowane przez catek : 17-05-2007 o 01:20

  4. #4
    Gaduła
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Miasto
    -->You Wanna Know<--
    Posty
    189
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Noob - Osoba która mysli ze sie zna, choc tak naprawde sie gówno zna
    Definicja
    Z tego wynika potem bluzganie, brak kultury, kłotnie, przeszkadzanie ( by udowodnic swoja gówno wartą ,,prawde ) ..
    Cytat Napisał WcaleNieCineQ Zobacz post
    No tak, nie wiecie jak się podnieca wartości?
    Bierze się zeszyt do matematyki, rozbiera się przy nim, i zawarte w zeszycie wartości gwałtownie rosną. To jest podniecanie wartości.
    Kod HTML:
    XXX:
    Pomóż napisać rozprawke [...]
    ZZZ:
    Ja bym ci pomugł ale byś musiał mi zapłacić w gże 1cc.
    Jeśli tak to napisz mi pw, bb.
    ROTFL xD

  5. #5
    Banned
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    322
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Nooby nie są i nie będą świadome tego że są nimi ,np. koleś wlazł mi na respa i twierdził że on tam siedział już od 15 minut (ja tam siedziałem z godzinę )
    I jak ja powiedziałem na niego :Won stąd noobie (on mnie wtedy naprawdę wkurzył)To on :"Ssm jestes noob przeszkadxasz mi w expienui wiec sma jestes noobem"
    A jak go zabiłem to było "you hunted noobq!!!!!!!!!!!!!!"

    Oni nigdy nie będą tego świadomi ,i zawsze będą powtarzać :"sma jetses noobem frajrq"
    Zawsze są święcie przekonani że ich "jak zawsze niezawodna opinia" jest genialna.
    A tak naprawdę jedynym sposobem na pozbycie się tych lamusów jest dednięcie ich (skuteczność potwierdzona w 97 % ,w tych 3 % masz hunta od ich wysoko ustawionych kolegów <a to potwierdza że naprawdę są noobami bo sami swoich spraw nie potrafią załatwić i idą z płaczkiem do kolegów>)

  6. #6
    VIP Crayon's Avatar
    Zarejestrowany
    May 2007
    Miasto
    Piekary Śląskie
    Posty
    2 444
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Właśnie. Oni nie są świadomi tego.
    Czasami nooby mają h-lv kolegów co zawsze ich obronią.
    Wejdzie taki jeden z drugim i zacznie wyzywać bo siedzi się na respie godzine a oni wchodzą i od nich to jest. Odpowiada sie im, ze ja byłem pierwszy. Wtedy wołają swoich h-lv kolegów(Mozliwe, ze też są noobami) i siłą Cię wytargają z respa . Nooby były są i będą wśród nas. Noob nigdy nie przyzna Ci racji. Noob jest zawsze "najmądrzejszy" , "najlepszy" i super zajedwabisty.
    BTW: Dzięki bogu jest pojęcie Newbie

  7. #7
    Łowca postów ~~Kidzior~~'s Avatar
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Miasto
    Zmz
    Posty
    190
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Tak jak napisał ormin noob to osba która nie wie nic o grze, ale zaparcie twierdzi, że się zna.

    A tak ogólnie to odpowiedź jest prosta.
    Czy jak zaczynałeś grać w tibie uważałeś siebie za nooba?

    To tyle

    Pozdrawiam!
    Kidzior.

  8. #8
    Banned
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    322
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    @up
    Źle wyczytałeś kontekst w wypowiedzi Ormina.
    I jeszcze coś: po co się wypowiadasz w temacie o noobach ,jak nawet ledwo się orientujesz kto to noob -.-.
    Czy jak zaczynałeś grać w tibie uważałeś siebie za nooba?
    Chciałem podkreślić że osoba zaczynająca i nic nie wiedząca o grze to newbie(Z tym że newbie nie prosi o free items ,nie bije czyichś potworków ,ogólnie nie przeszkadza i nie jest zaślepiona własnym stwierdzeniem o swojej genialnej i nieomylnej osobie).

    A noob to jest mieszanka newbie z kompletnym kretynem któremu sprawia przyjemność przeszkadzanie ,kradzieże (respa ,lootu...).

  9. #9
    VIP Crayon's Avatar
    Zarejestrowany
    May 2007
    Miasto
    Piekary Śląskie
    Posty
    2 444
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Nie każdy nowy w świecie Tibii jest noobem. Staje sie nim dopiero po kilku(nastu) spotkaniach z innymi graczami. Epicentrum tego jest, gdy takiego dorastającego nooba nazwie się noobem. I wtedy w mózgu tego człowieka(chyba człowieka ) uaktywnia się taka diodka, dzięki której osoba ta
    jest zaślepiona własnym stwierdzeniem o swojej genialnej i nieomylnej osobie

    @Up
    noob to jest mieszanka newbie z kompletnym kretynem któremu sprawia przyjemność przeszkadzanie ,kradzieże (respa ,lootu...).
    Robi się z tego o zgrozo wybuchowa mieszanka.

  10. #10
    Nowicjusz
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Miasto
    Jaworzno
    Posty
    17
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Typowa rozmowa z noobem:
    Exp w jaskini, wchodzi koles:
    A: leave plz
    B: pro by ...
    A: but im expin'?
    B: pro by ..., leave or hunted.

    raz nawet koles stwierdzil, ze pro mu kazal expic zeby isc na questa, a jak ktos bedzie mu przeszkadzal to ubije - ja w tym momencie bylam tym 'przeszkadzajacym' ; )

    wiec sie powtorze - noob to koles ktory mysli ze jest dzejzi i umie grac w tibie a tu chui, a jego jedynym sposobem rozmawiania z ludzmi podczas konfliktu to 'pro by..' : )

  11. #11
    Zaawansowany
    Zarejestrowany
    May 2007
    Miasto
    Tarnów
    Posty
    94
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Noob - słowo pochodzące od angielskiego słowa "nob" (łeb), oznaczające osobę natrętną i bezmyślną. Często jest mylone ze słowem newbie, oznaczającym po prostu osobę początkującą i niedoświadczoną. W grach komputerowych noob to gracz natrętny, słaby, doprowadzający drużynę celowo do przegranej lub w jakikolwiek inny sposób przeszkadzający normalnym graczom.

    Newbie - slangowy termin oznaczający osobę początkującą i niedoświadczoną. Jest używane w żargonie informatycznym, najczęściej w grach komputerowych. Oznacza tam gracza dopiero zaczynającego rozgrywkę i zdającego sobie sprawę z tego, że jeszcze nie do końca opanował reguły gry. Gracz taki stara się stopniowo rozwijać swoje umiejętności.
    Nie chce za chmure gnic za wieziennym murem,
    Kto jest za legalizacja
    Niech podniesie rece w góre!

  12. #12
    Banned
    Zarejestrowany
    May 2007
    Miasto
    ---->Poznań<---- Pozycja: Jebaka Iks De
    Posty
    264
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Szczeze?
    NIE
    nooby są tragiczne Tu obraże ale musze

    Nooba można przyrówna do Typowej pospolitej "Dupy"
    "Mów Do Dupy Dupa cie osra"

  13. #13
    Zaawansowany
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Miasto
    Łódź
    Posty
    88
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Ja miałem tylko raz doczynienia z Noobkiem.Ale on wcale nie wiedział że nim jest.
    Mało tego stwierdził że wszyscy na Apo to noobki a on jeden nie jest.
    Żal mi takich osób

  14. #14
    Nowicjusz
    Zarejestrowany
    Jul 2007
    Posty
    14
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Wg mnie Noobki niewiedza ze nimi sa Niesety niewiedza..
    Daj cos plx pozycz na aol bo niemam .. Jezuu jak mnie to Wkurza...Z takimi Textami Na Xamash
    PoZdRo :
    Osa The Knight
    Anis druid
    Lord Foley
    Loordzix
    Whisper
    I wszystkich ktorych nie wymienilem xD

  15. #15
    Średnio zaawansowany borowik_szatan's Avatar
    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Posty
    27
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    jedni sa noobami inni sa kims innym...nikt nie jest doskonaly, ktos przeszkadza nam w czyms co robimy Ty przeszkadzasz komus...

  16. #16
    Banned
    Zarejestrowany
    Sep 2008
    Miasto
    $#%%#@*%
    Posty
    252
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Mnie się wydaje, że polityka nooba wygląda tak:
    Noobek wstaje rano, idzie do szkoły w szkole myśli co będzie robił w Tibii jak wróci ze szkoły.
    Nadchodzi ta utęskniona chwila - Noobek wrócił do domu, włącza komputer, siada do Tibii :P
    - Nareszcie jestem w domku!
    Myśli, co by tu zrobić, żeby zyskać trochę kasy. Na początek idzie do jakiegoś high lvla i pisze mu teksty typu: 'Ale mash durzy lvl', 'ooo fajna hatka ', 'dlugo wbijales ten lvl(koniecznie bez znaku zapytania na końcu zdania)'. Na końcu pada najważniejsze i najistotniejsze pytanie w karierze nooba: 'a dasz cos(również koniecznie bez znaku zapytania na koncu)'.
    Postaci z dużym levelem robi się szkoda noobka i nareszcie dostaje swoje upragnione 2cc 'na aol'.
    Noob dostając jakże ważne dla niego 2cc, myśli co zrobić, żeby jego majątek się powiększył. WPADA NA GENIALNY POMYSŁ!
    Po kilku minutach depo ogarnia haos! "KTO MI ZALUFA DOSTANJE MOJE CAUE EKU I DWA CECE!" i tak w kółko. Nagle noob znajduje nowbie.
    Newbie z radością powierza swój ekwipunek noobowi, a ten go kradnie i daje loga. Nóbek czeka, aż sprawa z kradzieżą itemków ucichnie i ponownie loguje się do gry. Jeśli ktoś się spyta, dlaczego noobek ukradl eq newbie, noobek ma jedno, ale za to bardzo mądre wytłumaczenie.
    "mukl nie klasc sfojego eku!' - I WSZYSTKO JASNE .

    Nasz główny bohater mając już eq i 2cc 'na aol' idzie w nieznane!
    Wbija 25 lvl i wpada na kolejny genialny pomysł! -Będę pożyczał loot!(w słowniku nooba nie ma słowa 'kradzież'. On pożycza loot innych graczy z nadzieją, że kiedyś go zwróci, ale tylko wtedy gdy będzie miał dużo kasy i duży lefel).
    Wybiera się na hero/bk i z determinacją kradnie loot innym graczom.

    Jeżeli nób ma już dość 'zdobywania' pieniędzy i itemków, dla rozluźnienia atmosfery wpisuje następujący tekst, po czym wysyła go na default:
    "SPAMSPAMSPAMSPAMSPAMSPAMSPAMSPAMSPAMSPAMSPAMSPAMS PAMSPAMSPAMSPAMSPAMSPAMSPAMSPAMSPAMSPAMSPAMSPAMSPA MSPAMSPAMSPAMSPAMSPAMSPAMSPAM"

    Gdy spamerowi(czyt. noobowi) zwróci się uwagę zaczyna obrażać mamę i tatę. Wg. Niego to najlepsze rozwiązanie, bo przecież zawsze skutkuje i jest na TOPIE!

    Po męczącym dniu nobek robi podsumowanie dnia i idzie spać, nie myjąc, ani nie rozbierając się. W jego głownie nadal krążą myśli: 'czy dobrze wykorzystałem dzisiejszy dzień?', 'czy spytałem każdego haj levela o niepotrzebne rzeczy?, 'czy pożyczyłem loot z wszystkich BK/Hero?'.
    - Ojjj chyba nie! Hahahahahahaha ale jest kolejny dzień! Jutro postaram się nadrobić straty!


    Moim zdaniem to wygląda mniej, więcej tak jak opisałem .

    #Down
    Ja tak robiłem? - Aha
    Nigdy w życiu nie prosiłem nikogo o itemki, ani nie spamowałem przed depo.
    Ostatnio edytowane przez Ktoś : 13-02-2009 o 22:00

  17. #17
    Średnio zaawansowany Syczek's Avatar
    Zarejestrowany
    Aug 2008
    Posty
    40
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    No widac, ze tak robiles, nie odswiezaj tematow z 2007 roku... mamy wkoncu 2009.

  18. #18
    Banned
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    162
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Jest duzo okreslen do wyrazu "noob"
    Jest taki jeden na RLTibi "Bixo garon" , jego twierdzenia :

    -boce - jestem noob
    -mam 64 level , boce na guardach - jestem noob
    -nie chodze na dragi - jestem noob
    -twierdzi ze nie wezme solo DLa (chodz czasami se hunty robilem) - jestem noob
    -on mi sie na respa wbija - jestem noob
    -mam 64 lvl (chodz on sam ma 55) - jestem noob.


    No i wiele wiele innych...

  19. #19
    Banned
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Miasto
    Czarnków City
    Posty
    298
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Moim zdaniem te osoby pełnią bardzo ważną funkcję, ponieważ utrudniają grę... i wiedza że porzeszkadzają innym tibijczykom!

Podobne wątki

  1. Ca?a prawda o 7 wie?y WTC?
    By Benn in forum O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni Post / Autor: 15-02-2011, 20:30
  2. Czy to prawda?
    By Bambucha Rook in forum Pomoc
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni Post / Autor: 03-10-2010, 09:04
  3. Czy to prawda?
    By Bambucha Rook in forum Rookgard
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni Post / Autor: 05-07-2010, 12:18
  4. Czy To Prawda?
    By Musk3teer in forum O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 27
    Ostatni Post / Autor: 05-01-2009, 19:33
  5. !wa?ne! Apo Bot - Ca?a Prawda
    By Warlord in forum Inne
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni Post / Autor: 22-07-2008, 08:02

Zasady Postowania

  • Nie możesz zamieszczać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać postów
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •