User Tag List

Zobacz wyniki ankiety: Jak Ci sie podobał wywiad

Głosujących
74. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Był świetny dobrze go napisaleś.

    28 37.84%
  • Był taki sobie ale to przez Marotha;pp

    12 16.22%
  • Był dupny ale to dlatego bo ja sie nie znam^^

    7 9.46%
  • Nazywam sie Margoth jestem kox i to ja głosowałem ale fajny jest!!

    27 36.49%
Pokaż wyniki 1 do 6 z 6

Wątek: Wywiad Margoth by Jo?ek ca?a prawda o Margothcie i jego pi.......

  1. #1
    Bywalec jołek's Avatar
    Zarejestrowany
    Jul 2007
    Miasto
    Koszalin
    Posty
    359
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie Wywiad Margoth by Jołek cała prawda o Margothcie i jego pi.......

    Wywiad przeprowadza Jołek
    Odpowiada Margoth

    Jołek:
    Cześć Margoth czy mógłbym przeprowadzić z tobą wywiad bedzie on dotyczył Tibi jak i życia prywatnego.

    Margoth: Jasne.

    Jołek: Więc jak zwykle zacznę od podstawowego pytania. Jak się nazywasz ile masz lat skąd pochodzisz.

    Margoth
    : Nazywam się Michał (fuuj xd), mam 15 lat i jestem ze Starego Pola (xD) k. Malborka

    Jołek: Fajna nazwa miejscowości.Jeżeli sie nie mylę masz już po feriach co robiłeś w tym czasie i ogólnie co robisz w wolnym czasie??

    Margoth: W wolnym czasie powiadasz? xD Za bardzo nie mam takiego ^^ Większość czasu na próbach jestem (zespołów bo gram w 2ch). Z jednym jesteśmy w trakcie nagrywania dema :>

    Jołek: OO jaką muzykę gracie??

    Margoth
    : Od Punka po Doom Metal. Z tym innym poezję ; o Kumpel mnie tam wprowadził ^^

    Jołek: Czyli należysz tak jakby jeżeli mogę tak powiedzieć do subkultury metalowców??

    Margoth: Hmmm... metalowców? Raczej tak. Ja mój styl określę jako punko-grunge-metal.

    Jołek:
    Aha dla wielu może to być niezrozumiałe w pewnym stopniu aczkolwiek sie domyślą xD Czyli kapele zajmują ci bardzo dużo czasu a co ze szkoła??

    Margoth: Na szkołę mam czas ^^ próby mam zazwyczaj w piątki od 14 do 22 i weekendy.

    Jołek:
    A czy oprócz tego interesujesz sie jeszcze czym innym czy już nie masz za bardzo na to czasu?

    Margoth:
    Zbieram monety, interesuję się gitarami, muzyką, anime, koszykówka i jakieś tam inne dziwne zainteresowania ale pomińmy xd

    Jołek:
    Jakie filmy czy uczęszczasz do kina czy raczej tak wolisz obejrzeć coś w Tv albo na kompie?

    Margoth: To różnie. Jak mam czas to kino a jak nie to w domu ^^ Uwielbiam Horrory, Komedie, Dokumenty i anime xD

    Jołek: Od jak dawna grasz w Tibie??

    Margoth:
    hmmm... zaczynałem na 7.5 czy 7.6 już nie pamiętam.

    Jołek
    : Czyli podobnie jak ja to minął szmat czasu jaki server na Globalu??To był jeden jedyny czy zmiany były częste??

    Margoth: Nooby ^^ największy to był 40+ ale kochany hack (postać była na Isarze).

    Jołek: To nie jest tak źle 40 lvl malutki wyczyn

    Margoth: No niby tak^^

    Jołek: A na Apo jak ci idzie jakie osiągniecie lvl mlvl profesja??

    Margoth: Na apo najpierw grałem postacią o nicku Margoth (wbiłam 280 i oddałem). Obecnie Vistie Mion.

    Jołek: A może coś więcej o obecnym charze??

    Margoth:
    Ok. Jest 560 knight. Skille (żallowe xd) 118/119 ; o i 12 mlvl.

    Jołek: Nie są złe ani żallllowe;p Skad dowiedziałeś sie o Apo i jak rozpocząłeś tu przygodę?

    Margoth: Padłem kiedyś na globalu i straciłem 70k. Zdenerwowałem się i wpisałem w Google ots i wpadłem na APO : >>

    Jołek: Czyli łud szczęścia, przypadek. Co pomyślałeś o tym servie na początku i kiedy tak na oko to było czyli ten początek.

    Margoth: Po pierwszym logu pomyślałem: " Oooo podobna mapa do globca" ale po dalszej penetracji myślałem "Global sux" xD

    Jołek: Twoim zdaniem co stanie sie z APO?? Jak wiesz bardzo dużo skandali i zmian zachodzi od pewnego czasu.

    Margoth: Hmmm... powiem tak.. Śmiech na sali. Lagi, kicki ; o Bezkarność h-lvli, Motriis nich nie robi. I jeszcze ten ostatni wybryk z wywaleniem Tygrysa. Żal, ból i czarna rozpacz...

    Jołek: Czy na Apo posiadasz takie grono przyjaciół kolegów z którymi możesz pogadać swobodnie??Czy uważasz ze virtualne znajomości to lipa i mystifikacja.

    Margoth: Mam takich. Zawsze mogę z nimi pogadać. Virtualne znajomości to lipa i mystifikacja? Nie! Czasami łatwiej sie "wypłakać" nie patrząc w oczy. Ale chciał bym się z nimi zobaczyć na rl : >

    Jołek: Czy jakaś tajemnica kto należy do tego grona mógłbyś nam przytoczyć parę nicków osób które lubisz możesz także napisać tych których wolisz unikać albo są ci wrogami.

    Margoth: Przyjaciele: Bart, Kostel Zibi, Gladzio, Ave Nithersson i Rozpacz, Etthir, Old Mikiel, Miix, Fiolek druid. I sporo wiary na forum.
    Wrogowie? Nie mam CHYBA takich xd

    Jołek: A czy grasz jeszcze w coś oprócz Tibie?

    Margoth:
    w Quake 3 Arena, w gitarę i na nerwach

    Jołek: Czy któryś z GM`ow Tutorow był twoim ulubionym albo czy lubiłeś tych stróży prawa Otsa??

    Margoth:
    Mega spoko był Graydon (pozdrawiam czopa xd) i Exod. Zawsze jak się napisało do nich wyli szybko z pomocą.

    Jołek:
    A co sadzisz o Hlvlach tego serva tj. Neko Knight, Skocio, Kicaii o nich najwięcej sie mówi.

    Margoth:
    Neko- xD n/c. Old owner (Syczek- pozdrawiam choć nie przepadał za mną) był mastah ^^ Skocio- Nie znamy sie. Ale chyba spoko jak i Kicaii.

    Jołek: Neko-n/c jego ownerzy i plotki z tym związane jak podchodzisz do tej sprawy?

    Margoth:
    Wierzę xD bo pvp ma zajebiste xd Padł na jednym Bally ale jest Mastah ;p

    Jołek: To był bardzo wyczerpujący wywiad czy może chciałbyś coś jeszcze dodać oprócz pozdrowień??

    Margoth:
    Chciał bym pozdrowić wszystkich, którzy czują się pozdrowieni ^^

    AAAA!! I jeszcze... Poznajcie człowieka i później go oceniajcie

    Jołek: Bardzo mądre przesłanie chyba nawet wiem czego dotyczy. Dzięki za wywiad i pozdrawiam

    Margoth: Też thx



    KoXy mój alternatywny noob char nick do wiadomosci redakcji;ppp
    Ostatnio edytowane przez jołek : 12-02-2008 o 21:06


    BANKAI!

  2. #2
    Łowca postów
    Zarejestrowany
    Jun 2007
    Posty
    223
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Nazywam sie Margoth jestem kox i to ja głosowałem ale fajny jest!!!


    I all jasne xd


    @Edit. OSTATNIA ODP DLA MNIE!! xD Kto się podał za mnie? xd

  3. #3
    Banned
    Zarejestrowany
    Jan 2008
    Miasto
    %$#%$^##@
    Posty
    168
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Margoth !!

    Ty miszczu najfienkży . Jestesi panem i bogiem APO i foróm .

    A tak serio to nice wywiadzik ocena 5 dla jołka , 5 dla Margotha = 10/10

    Odpowiedz w sondzie:

    Nazywam sie Margoth jestem kox i to ja głosowałem ale fajny jest!!
    Ostatnio edytowane przez Psujekbanned : 12-02-2008 o 20:52

  4. #4
    Banned
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Miasto
    Raciążek
    Posty
    51
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Wywiad boski Bardzo bardzo mi sie podoba (bo z Margothem)... <lol2>
    Oczywiście zaznaczyłem w sondzie "Nazywam sie Margoth jestem kox i to ja głosowałem ale fajny jest!!"
    101010/10
    Pozdro dla Margotha i oczywiście autora wywiadu...

  5. #5
    Nowicjusz
    Zarejestrowany
    May 2008
    Posty
    10
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    wywiad jak każdy inny :/ - zaje****y
    bardzo milusio się czyta

  6. #6
    Maciek Z Klanu 666 Zuóóó
    Guest

    Domyślnie

    UP
    archeolog?

    wywiad wajny.Ale krutki
    jedyne co mnie rozbawiło
    Margoth: Zbieram Minety, interesuję się gitarami, muzyką, anime, koszykówka i jakieś tam inne dziwne zainteresowania ale pomińmy xd
    xd
    Wywiadzik spox, tylko mało pytań

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 1
    Ostatni Post / Autor: 30-04-2010, 17:54
  2. Wujek margoth !
    By James Bond in forum O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 30
    Ostatni Post / Autor: 03-05-2009, 09:32
  3. Odpowiedzi: 4
    Ostatni Post / Autor: 26-12-2008, 16:55
  4. Margoth-wywiad.
    By Maly down in forum Wywiady
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni Post / Autor: 21-09-2008, 11:56
  5. Odpowiedzi: 11
    Ostatni Post / Autor: 16-09-2008, 18:04

Zasady Postowania

  • Nie możesz zamieszczać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać postów
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •