User Tag List

Pokaż wyniki 1 do 6 z 6

Wątek: Pac?!?

  1. #1
    Izer Darc
    Guest

    Domyślnie Pac?!?

    WieC tak kiedy skonczyl mi sie stary pacc przestalem grac na Apo wraz z kolega.W ten Piatek czyli 21 wyslalem paca kiedy wrucilem do domu weszlem na stronke armi oraz na forum dowiedzialem sie ze jest jakas inna mozliwosc wyslania paca.Zalogowalem sie i koledzy mowia ze starym sposobem pac niedojdzie,lecz inni mowia ze dojdzie wiec juz sam neiwiem i dlatego pisze ten post...Prosze o Wypowiedzenie sie Jednego pracownika Apo to juz mnie niebedzie trzymalo w niepewnosci a i chcialbym dodac ze nic potem nierobilem bo mowili mi koledzy ze trzeba sie zalogowac i wyslac jakies potwierdzenie (sam niewiem) Kiedy dostane odpowiedz Post Moze zostac Zamkniety....Z GorY Thx <><><><><><><><><><><>
    Ostatnio edytowane przez Izer Darc : 22-03-2008 o 14:16

  2. #2
    Średnio zaawansowany
    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Posty
    26
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Hmm.. Ja pacca dostalem 7-8 dni temu i jakos nie bylo nowego systemu platniczego, wyslalem przelewem.. jakby sie cos zmienilo to by byly pisane tematy.. ale dojdzie ci... zostalbys poinformowany ze inna forma platnosci jest.. a nawet jezeli by doszlo tym starym sposobem to mortiis musi aktywowac, bo kase dostal

  3. #3
    Izer Darc
    Guest

    Domyślnie

    Dzieki troche mi ulzylo....wyslalem bankiem wiec w poniedzialek wejde na kompa to odpisze czy mam czy nie... Thx Z GORY...(moge zeskanowac kwitek i wyslac naszemu Szanownemu Panu Mortisowi)np.na poczte

  4. #4
    Łowca postów Bolo92's Avatar
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Miasto
    Głogów Małopolski
    Posty
    237
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Dojść spokojnie dojdzie i pacc zostanie aktywowany, tylko może trochę później.

  5. #5
    Izer Darc
    Guest

    Domyślnie

    Jezeli ma byc z opuznieniem wyslalem paca poprzez bank Pko ostatnio szlo mi 2 dni wiec bardzo mi zalezy na aktywowaniu paca w poneidzialek juz od godziny okolo 8:00 to jest mozliwe? i na jak prawdopodobne? ;d

  6. #6
    Izer Darc
    Guest

    Domyślnie

    A i jeszcze jedno Pan Mortis bedzie aktywowal pace w poniedzialek bo przeciez Swieto Jest .......?(najlepiej jakby odpowiedzial Nasz Pan Mortiis)

Zasady Postowania

  • Nie możesz zamieszczać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać postów
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •