User Tag List

Pokaż wyniki 1 do 10 z 10

Wątek: D?eyson nie ?yje.[*]

  1. #1
    Banned
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Miasto
    Zory
    Posty
    162
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie Dżeyson nie żyje.[*]

    A jednak...Słynny "menel" którego pokochał świat odszedł od nas.
    http://www.menele.tv/%5B%5D-Dzeyson-...B%5D,427f.html
    Filmik ten mówi sam za siebie. Niestety nie znalazłem nigdzie jaka była przyczyna jego śmierci .

  2. #2
    Banned
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Miasto
    بـتــتــتــتــ&#
    Posty
    62
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    eh lool w piczku matę:/ ktoto był..................................@#?$@#>$ @#>$>@#>4 @?#?????????////////////

  3. #3
    KarnakOxO
    Guest

    Domyślnie

    Cytat Napisał Nerki Knight Zobacz post
    A jednak...Słynny "menel" którego pokochał świat odszedł od nas.
    http://www.menele.tv/%5B%5D-Dzeyson-...B%5D,427f.html
    Filmik ten mówi sam za siebie. Niestety nie znalazłem nigdzie jaka była przyczyna jego śmierci .
    POJEBAŁO CIE CO TU WSKAZUJE ŻE TEN CZŁOWIEK NIE ŻYJE GŁUPIA NAZWA WSTAWIONA PRZEZ TAKEIGO DZIECIAKA JAK TY ""[*] Dzeyson nie zyje[*]""



    Ktoś se ***** jaja robi a ty takie gówna wstawiasz na forum


    @Topic Closed

  4. #4
    Banned
    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Miasto
    Warszawson
    Posty
    29
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    @BaX: To byl taki menel, ktory myslal ze uda mu sie wyjsc z nalogu, i czekal tylko az dadza mu pieniadze. Niby chcial z tego wyjsc itp, ale cos mu sie nie udalo.
    @topic: i co, mam zapalic swieczke osobie, ktora dostala pieniadze od ludzi, ktorym zrobilo sie go zal.. Przepil wszystko, powiedzial ze chce umrzec. Tak sie stalo.
    W kazdym razie byl to czlowiek, no i... masz[*]

  5. #5
    Banned
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Miasto
    Białystok
    Posty
    37
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Tak, szkoda, że nie żyje. Śledziłem jego historię, gdyby znów nie zaczął pić, nie umarłby. Nawet o tym w 'Uwadze' było.

  6. #6
    Banned
    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Posty
    101
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    @Karnak
    Jaja sobię robi? Tak!? To wejdź na główną stronę www.menele.tv i dopiero zacznij ***** komentować! Bo dzieckiem jak narazie jesteś ty!


    Jeżeli nie zrozumiałeś z textu. Zdjęcie z głównej strony o tym człowieku.

    Tak, zmarł. Nie wiadomo z jakich przyczyn, pewnie z pijaństwa. Poddał się, to go zrujnowało.

  7. #7
    Banned
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Miasto
    Zory
    Posty
    162
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    @Karnak
    To wypierdalaj z tego 4um jak ci coś nie pasi, to że "zapaliłem wirtualną świeczkę" ne znaczy że ***** mam 11 lat. Ciekawe ile ty masz, 12?13?Jak go nie znasz to ***** nie komentuj...
    @Carlos
    Nie, nie chciałem żeby ktoś zapalał wirtualnego znicza.

  8. #8
    Banned
    Zarejestrowany
    Feb 2008
    Miasto
    Rzeszów
    Posty
    90
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie :(

    Naprawdę Szkoda Człowieka.. ;/ Inni Forumowicze Będą go Wyzywać : sie zachlal to ma . Ale ja sądze Inaczej

    Każdemu mogło się przytrafić takie coś.. Stoczył Się i Pomogli mu Ludzie .. ale On
    tak mysle ze Niechciał Nikogo łaski.. Zapił sie na śmierć..

    Naprawdę Szkoda Śledziłem Jego historię od Początku ;(

  9. #9
    Banned
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Posty
    108
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    @up
    Rozumiem że jest Twoim fanem bo przechlał wszystko ? Idź w jego ślady.


    Yy kto to był ? Zwykły żul spod sklepu który żebra o kase, żeby wszystko później przechlać? Takich to tylko TĘPIĆ !! Ale zmarł pewnie bo się zachlał na śmierć ?

    Szukałem w googlach kim on był ale nic nie pisze ciekawego, pisze jedynie że był alkoholikiem, menelem i żulem. Oto co znalazłem:
    Dżeyson był menelem (żulem, chlorem, czy jak tam jeszcze się to zwie). Norbi, początkowo dla żartu, kręcił filmiki o nim, ale z czasem zmienił styl. Postanowił pomóc Dżeysonowi, wykorzystując do tego celu potencjał internetu. W efekcie słowa otuchy i motywacji napływały różnych językach świata, powstał rapowy kawałek specjalnie dla Dżeysona, który także miał dać mu siły do walki z alkoholizmem. Akcja powiodła się, Dżeyson po dwumiesięcznym pobycie na odwyku wrócił do normalnego życia Wzruszające jest to, że w tak bezinteresowny sposób ludzie potrafią coś zrobić dla drugiego: nie znając go dać mu siłę do walki o własne życie. Refleksja: ile razy śmiejemy się, drwimy i gardzimy ludźmi nieszczęśliwymi? Mówię właśnie o tych menelach spod monopolowego, na których spoglądamy w wyższością człowieka zdrowego, zadbanego, normalnego, cywilizowanego. Ilu wśród nich jest takich Dżeysonów, którym brak sił, by samotnie walczyć o swoją wolność, a reszta "normalnych" ich już spisała na straty?

    Trochę mi się go żal zrobiło ale nadal nie wiem kim był : o
    Ostatnio edytowane przez Szkarlatny leon 2.0 : 06-04-2008 o 19:40

  10. #10
    Banned
    Zarejestrowany
    Feb 2008
    Miasto
    Wilczogóra
    Posty
    179
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    /up\
    Kolejny archeolog ...
    \topic/
    Szkoda go .. Poddał się nałogowi

Zasady Postowania

  • Nie możesz zamieszczać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać postów
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •