User Tag List

Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 21 do 40 z 65

Wątek: Komentarze/Uwagi/Opinie na temat zasad rekrutacji na moderatorów forum APO

  1. #21
    Średnio zaawansowany WillOw's Avatar
    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Posty
    29
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Powinno być coś typu, dlaczego Ty chcesz być moderatorem i coś napisać na ten temat, co wniesiesz na forum itp

  2. #22
    Średnio zaawansowany
    Zarejestrowany
    Oct 2007
    Posty
    31
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Pomysl na nowych mod dobry bo powienien na forum byc wiekszy porzadek niz jest dotychczas!!!
    ja zglosilem swoja kandydature.
    poczekamy zaobaczymy

    ps. nie moge przystapic do konkursu bo mam jedynie 29 postow a mialem 300 lol2.pl AUHauha

  3. #23
    Banned
    Zarejestrowany
    May 2008
    Posty
    33
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    @UP
    Ja miałem 400+ (kiedyś )
    @topic
    Hmm... Co by tu powiedzieć? Na przykład to, że rekrutacja ta powinna odbywać się inaczej... Ktoś gdzieś tak napisał. Nie powinno być otwartej rekrutacji, powinna zaistenić w tej sytuacji jedynie rekrutacja spośród osób wcześniej upatrzonych... Bo teraz np. jakiś newbe sobie napisze podanie (wszystko poprawnie, na pytania również) i co? Modka dostanie ktoś kto na forum jest od tygodnia?

    @EDIT
    Sory najwyraźniej niezbyt czytelnie to przedstawiłem... Chodziło mi o to, że jak ktoś miał wcześniej tutaj urzytkownika, którym miał nawet 600+ postów, to czy będzie traktowany jako ten co jest na forum od tygodnia, czy jako ten który miał 600 postów +

    Cytat Napisał xD Lukki xD Zobacz post
    Rekrut ciekawy, ale jak znam ludzie większośc
    Idealnie to Ty też nie piszesz...
    Ostatnio edytowane przez ,,l,, Bobo ,,l,, : 08-05-2008 o 20:03

  4. #24
    Banned
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Posty
    11
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Co to są poczty bo nie rozumie???? Tygrys co to są poczty??? poczta wiem, ale nie wiem co to poczty chyba, że chodziło ci o poczta w liczbie mnogiej xDDDDD,a co do rekrutacji to jest super xDDDD

    [Tygrys] I co masz radochę, że zrobiłem literówkę? Chyba chodziło mi o 'posty'. Jestem tylko człowiekiem, a człowiek błędy popełnia...

  5. #25
    Nowicjusz
    Zarejestrowany
    Feb 2008
    Miasto
    Przed komputrem
    Posty
    14
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Tygrys Zobacz post
    Czy Ty myślisz, że ja będę patrzył TYLKO na liczbę pocztów? Mnie akurat nie obchodzi ile kto ma postów! Mnie obchodzi, w jaki sposób taka osoba się wypowiada! A ten minimum jest tylko po to, bo chyba po 5,10 postach nie poznasz jaki ktoś jest na prawdę... Dlatego 30 jest dobrą liczbą, choć i tak czytam prawie wszystkie posty - nawet jeśli ma ich 100+...
    A jak ktoś ma o parę postów mniej? Np 5,6? Będzie usunięty na starcie? Wybacz ze te pytania, ale jestem ciekaw. xp

    [Tygrys] Nie, nie będzie skreślany za to na pewno. A co do Nixon'a, jeśli można wolałbym nic nie mówić czy ma szansę czy też nie. Takie dane są poufne...

    I taka mała prośba, a mianowicie:
    Nawet jeśli Nixon nie zgłosi się na moda, to i tak powinien nim zostać. Bo to przykład dobrego użytkownika, pomaga, a przynajmniej stara się pomóc. Dalej nie będę wymieniać bo każdy wie jaki jest, po prostu Nixon nadaję się do takiej roboty.

  6. #26
    Dżem na 100% Splaxor's Avatar
    Zarejestrowany
    Oct 2007
    Miasto
    50° 25' N i 18° 91' E
    Posty
    1 814
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    W sumie zasady rekrutacji są jasne i ściśle określone. Sporo postów zostało usuniętych co powoduje, że wiele osób będzie znów nabijać, aby mieć ta wymagane 30.
    Moim zdaniem należy wprowadzić pytanie: Dlaczego chcesz zostać moderatorem?

    Myślę, że pod koniec powinna być taka mała sonda, która wyłoni kilka osób.

    Test o APO też byłby dobrym rozwiązaniem.
    Ostatnio edytowane przez Splaxor : 08-05-2008 o 19:36

  7. #27
    Zaawansowany kamillos75's Avatar
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Posty
    68
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    A po co ma być dokładna data urodzenia? Sam rok nie wystarczy?

  8. #28
    Mastah! Laluś's Avatar
    Zarejestrowany
    Jul 2007
    Miasto
    Gliwice
    Posty
    1 093
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał ,,l,, Bobo ,,l,, Zobacz post
    @topic
    Hmm... Co by tu powiedzieć? Na przykład to, że rekrutacja ta powinna odbywać się inaczej... Ktoś gdzieś tak napisał. Nie powinno być otwartej rekrutacji, powinna zaistenić w tej sytuacji jedynie rekrutacja spośród osób wcześniej upatrzonych... Bo teraz np. jakiś newbe sobie napisze podanie (wszystko poprawnie, na pytania również) i co? Modka dostanie ktoś kto na forum jest od tygodnia?
    Tygrys wyraźnie napisał w wymaganiach, że potrzebny jest 3 miesięczny staż na forum.

    Cytat Napisał Nixon Zobacz post
    @Wrona
    Proponowałbym też dać jakieś ogłoszenie w grze, ponieważ nie wszyscy dobrzy użytkownicy wchodzą na stronę/czytają forum codziennie, tym bardziej, że teraz jest skrócona wersja..
    Tu chodzi bardziej o użytkowników forum, a nie graczy z APO. Jeśli ktoś nie zagląda na forum to znaczy (według mnie), że go ono nie interesuje.

    @down
    I uważasz, że tacy nadają się na moderatora? xd
    Ostatnio edytowane przez Laluś : 08-05-2008 o 20:33

  9. #29
    Banned
    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Miasto
    Świebodzin
    Posty
    771
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    @up
    Są tacy co nie umieją czytac xD
    @topic
    Jestem ciekaw jak wygląda skrzynka rekrutacyjna
    Rekrut ciekawy, ale jak znam ludzie większośc pewno już po nazwie wiadomości odpadnie muahahah!
    Ciekawi mnie też jak nowych modków przywitają użytkownicy

    [Tygrys] Co do nazw tematów, to trafiłeś w 10! Niektórzy nawet nie potrafią napisać tematu maila jak należy (tak jak podane jest na wzorze), czyli nie potrafią czytać ze zrozumieniem, a to wada. Wada, na którą porządny moderator nie może sobie pozwolić.
    Dotychczas dostałem co najmniej 100 zgłoszeń. A to zaledwie pierwszy dzień rekrutacji...

  10. #30
    Uzależniony Brain's Avatar
    Zarejestrowany
    Nov 2007
    Miasto
    Przemyśl
    Posty
    674
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Ja mam pytanie do Tygrysa. Ile wyłonicie Moderatorów? I kto to jest Adios (czy jakoś tak, ale wiem, że tutor, ale za co? Xd)?

  11. #31
    Banned
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Miasto
    Bródno / Zamość :<
    Posty
    284
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Za mało pytań wstępnych ;/ Nie mogłem się rozpisać ;<,
    ale i tak mój mail miał jakieś 4000 znaków ^^,

    Znając życie to nie mam na co liczyć, ale spróbować każdy może :<

  12. #32
    Banned
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Miasto
    Zory
    Posty
    162
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    @up
    Szczęście sprzyja lodożercom.
    @topic
    Nie rozumiem tylko po co nazwisko?Bałem się podać, ale co tam.

    [Tygrys] Dlaczego miałeś się bać? Dane zawarte w mailu są poufne i nikt poza mną i Mortiisem ich nie zobaczy. A jak kupujesz pacc'a, chyba też musisz podać nazwisko, prawda? Z resztą podanie nazwiska także o czymś świadczy

  13. #33
    Banned
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Miasto
    Wrocław
    Posty
    186
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Sniper Hersevil Zobacz post
    Nie rozumiem jak można oceniać ludzi po postach, ktoś może mieć 10 postów, lecz może być mądrzejszy od takiego nabijacza ze stoma postami. Jak ktoś piszę ładnie, po prawnie, na temat, a nie ma 50 postów to nie ma prawa się zgłaszać? Powinno się oceniać po mądrości postów, a nie ich liczbie.
    Ty akurat nie piszesz poprawnie ;S
    @Topic
    Troszke zmniejszyć czcionke, reszta w najlepszym porządku.

  14. #34
    Bywalec Wujek Margoth's Avatar
    Zarejestrowany
    Apr 2008
    Posty
    359
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    A jeśli ktoś nie będzie w domu (akurat mnie nie będzie z pododu wyjazdu i nie będę miał dostepu do internetu ;/) te jak ma się z tym uporać?? Podeślesz szybciej te pytania czy jak??

  15. #35
    Banned
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Miasto
    Lubartów :]
    Posty
    556
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    A ja się chciałem zapytać, czy pytania będą wysyłane odrazu po przeczytaniu mejla? (no chyba nie, bo by jeden drugiemu przekazał...)
    Jeśli nie, to w jaki terminie masz je zamiar wysłać?


    #willow
    Racja ;S
    Ostatnio edytowane przez Tre Cool : 08-05-2008 o 19:58

  16. #36
    Banned
    Zarejestrowany
    May 2007
    Miasto
    tajemnica narodowa
    Posty
    202
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    te 2 warny to też mała przesada bo też może sie zdarzyć komuś że np. jego 10 letni brat cioteczny wszedł na kompa my akurat mieliśmy włączone forum i napisał nam głupoty a my w tym czasie np. byliśmy w sklepie albo w kiblu i już ktoś ma po załatwiane na forum albo dostał 2 warny za 1 post zdziwko co

  17. #37
    Banned
    Zarejestrowany
    Jul 2007
    Miasto
    Wodzisław Śląski
    Posty
    73
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Wrona Zobacz post
    Nowy moderator na pewno musi być ogarnięty, inteligenty i dojrzały.. Najlepiej powyżej 16 lat, a reszta to już jak pisali wyżej.


    Hmm nawiązując do twoich słów moi koledzy mają po 14 lat a są niezwykle inteligentni.Natomiast niektórzy mają po 20 lat i zachowują się jak niedojrzali "dorośli"



    A co do tematu to wg. mnie Rekrutacja powinna być zamknięta tylko admini modki mieli by głosować(niezwykle ich mało jest)

    i jeśli by dana osoba by np.wygrała całą tą "Kampanię wyborczą" to by dostała jakąś inna rangę niż moderator np.Moderator Testowy na Okres powiedzmy jednego tygodnia jeśli się spisze to zostaną przydzielone pełne prawa a jeśli nie to to nie wykluczenie.

  18. #38
    Średnio zaawansowany WillOw's Avatar
    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Posty
    29
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Brain Zobacz post
    Ja mam pytanie do Tygrysa. Ile wyłonicie Moderatorów? I kto to jest Adios (czy jakoś tak, ale wiem, że tutor, ale za co? Xd)?
    "Ilość miejsc na moderatorów nie jest jeszcze znana. Wacha się jednak w granicach 5-8 osób."

    Czytaj uważnie

    Cytat Napisał Tre Cool
    I jak? Mejlem czy na gg?
    "Jeśli spełniasz wymagania i zgłosiłeś POPRAWNIE swą kandydaturę, na Twój e-mail"

    Czytaj uważnie

    Co to Tych 15-nasto latków. Są bardziej ogarnięci niż nie jedna osoba po 18-stce Trzeba potrafić się zachować... I to tyle.

  19. #39
    Banned
    Zarejestrowany
    Apr 2008
    Posty
    14
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Post

    Ja nie zgłaszam się na moderatora
    Ale uważam że ktoś kto zostanie moderatorem powinien znać się trochę na rzeczy (dlaczego) bo jak ktoś zostanie moderatorem a nie będzie miał zielonego pojęcia co i jak zrobić To takiego moderatora o ścianę rozbić. I znowu będzie nowy nabór.

    Kto sie ze mną zgadza ???

    Pozdro
    Ostatnio edytowane przez Rikus : 08-05-2008 o 20:31

  20. #40
    Banned
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    12
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Szkoda iż od trzydziestu postów,może jak ktoś dostał bana na swoim wczesnym koncie a miał dużą ilość postów a teraz ma np. 24 posty,to ... Szkoda... Cóż,życzę powodzenia.

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 30
    Ostatni Post / Autor: 03-08-2010, 12:33
  2. Wasze opinie na temat GMów.
    By Maly in forum Opinie & Krytyka
    Odpowiedzi: 17
    Ostatni Post / Autor: 26-01-2010, 14:52
  3. Odpowiedzi: 56
    Ostatni Post / Autor: 28-08-2008, 11:18

Zasady Postowania

  • Nie możesz zamieszczać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać postów
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •