User Tag List

Strona 1 z 16 12311 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 do 20 z 311

Wątek: Jak trafiłeś na APO?

  1. #1
    Średnio zaawansowany Vonozaurus's Avatar
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    54
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie Jak trafiłeś na APO?

    Chciałbym Was zapytać jak się tutaj znaleźliście. Jest to pytanie, które pewnie wiele osób nurtuje, jak i mnie również . Prosiłbym grono moderatorów, aby też się tutaj wypowiedzieli .

    Każdy bezsensowny post będzie zgłaszany do moderatorów, którzy są aktualnie na forum.

    @
    Znalazłem się tutaj przypadkowo... Szukałem czegoś nowego, widziałem Armie na ots.pl. Zadziwiła mnie ilość użytkowników online. Mapa była dość dobra, z czasem się rozrastała... Moja postać jest dość stara, ale nigdy mnie expienie nie kręciło. Na początku poznałem Essaya... Jest to w sumie jedyna osoba, z którą można spokojnie porozmawiać Co prawda jest młody, ale w głowie ma więcej niż reszta dzieci na tym forum i otsie ^^... To by było na tyle . Tak, tak, pozdro Essay ;P.

  2. #2
    Bywalec Busst's Avatar
    Zarejestrowany
    Oct 2007
    Miasto
    Wrocław
    Posty
    347
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Trafiłem tutaj poprzez kolegę, 2 miesiące po rozpoczęciu działalności serwera.
    Na początku gra była przyjemnością, jednak z biegiem czasu stawała się coraz bardziej uciążliwa.
    Dlaczego uciążliwa? Dlatego, że przybywało coraz więcej tych złych graczy, czyli tzw. noobów.
    Jednak pozostał sentyment do "starej" Armii.
    Pozostanę tutaj tak długo, jak będzie to możliwe.
    Jedno małe marzenie już się spełniło, czyli zostałem Moderatorem forum APO.
    Teraz pozostało tylko to, czego chciałby spróbować każdy gracz APO, pozycja Tutora bądź GM'a.
    Cóż... Nadzieja matką głupich.
    Ostatnio edytowane przez Busst : 21-05-2008 o 02:14

  3. #3
    Banned
    Zarejestrowany
    May 2008
    Miasto
    Szczecin
    Posty
    55
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Data :
    25.09.05r

    Chyba szukałem Ots'a na którym mógł bym zmarnować większość swoich wolnych chwil bo nic lepszego nie było do roboty niż siedzieć przed komputerem i grać w coś przypominającego Mario z tym, że w lewą stronę też da radę iść..
    Spytałem się kolegi czy nie zna żadnej strony z Ots'ami, podał mi 2 linki :



    Pierwsze co zrobiłem to wszedłem na 1 podaną przez niego stronę była nią ots.pl i tam zauważyłem istnienie 'Podkarpacki Ots v7.6' nie zastanawiając się długo postanowiłem spróbować swoich sił i zacząć grać...

  4. #4
    Łowca postów Tetti's Avatar
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Miasto
    Płock
    Posty
    291
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Data: 21.02.2006r (noobem byłem xD)
    Braciak pochwalił mi sie że ma fajnego OTS'a poszedłem do niego popatrzyłem jak gra spodobało mi sie stworzyłem chara i duużo potem grałem nie chwale sie jaki miałem lvl bo to teraz nieistotne.
    Na old forum zarejestrowałem sie 15.04.2006 (Gurbiel) po czym dostałem bana (jak noob to noob na maxa) miałem chwile przerwy, zrobiłem new konto 28.06.2006 które jest do teraz ale zapomniałem hasła i sie wbić nie moge (nick: Baka)
    polska nie brooklyn by blyszczec jak jupiter
    niejednego tu stlukli chocby za lepsza bryke
    ziomek zycie...

  5. #5
    Gaduła PacxKnight's Avatar
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Miasto
    Babice... kolo Oświęcimia
    Posty
    184
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Kij wi, kiedy. Wiem, że wtedy DarkTower (Ś.P) server padał powoli, jedyny, który mógł konkurowac z APO w tamtych czasach, zatem musiał zmienic serv i padło na ten. :P
    Nie żałuje, bo poznałem tu fajnych ludzi.
    Fan Manchesteru United 4ever
    Jestem aktywnym członkiem ruchu obrony języka ojczystego
    I'm PenSpinner

  6. #6
    VIP Crayon's Avatar
    Zarejestrowany
    May 2007
    Miasto
    Piekary Śląskie
    Posty
    2 444
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Wpisałem 'OTS' w Google.pl, wszedłem na otserverlist czy jakoś tak i wybrałem ten najbardziej popularny ^.-

  7. #7
    Nowicjusz TyMiaN's Avatar
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Miasto
    Kraków
    Posty
    17
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    A ja w Sobotę 17 Maja dołączyłem w sumie, to kolega mi go polecił bo on sam, tu też gra. W niecałe 2 dni wbiłem 61 lvl wiem, że to nie wyczyn no ale jak na początkującego.
    Brakujące ogniwo między zwierzęciem i człowiekiem to właśnie my.
    Cierpienie wymaga więcej odwagi niż śmierć.
    Cmentarze są pełne ludzi niezastąpionych.
    Gdy podchodzi się do drzwi, otwierają się automatycznie; gdy podchodzi się do człowieka, zamyka się automatycznie.

  8. #8
    Banned
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Miasto
    Wrocław
    Posty
    186
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Nie pamiętam dobrze kiedy, ale już dosyć dawno, trafiłem tutaj poprzez kuzyna :P
    Wieki póżniej zaczęłem grać na rl gdzie poznałem Essaya ( Pozdro piczko )

  9. #9
    Banned
    Zarejestrowany
    Apr 2008
    Miasto
    Dzielnica Sexu
    Posty
    22
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Widzialem ten serwer jak był nowiuśki, ale myslalem pewnie nastepne gowno co postoi pare dni i padnie dlatego nawet nie zakladalem konta. Po jakims półtora roku wchodze na ots.pl a tam dalej APO. Mowie sobie a co mi tam założę konto i zobacze. Wbilem ten 15 lvl, zobaczylem ludzi na Mainie~ postalem pod depo i mowie sobie niestety nie bede tu gral z uwagi na ludzi ktorzy na nim graja Po jakichś 2 msc wbilem znowu na APO i gram do dzis. Obecnie gram tutaj kolo 1.5 msc

    A wiec o APO dowiedzialem sie z ots.pl.

  10. #10
    Banned
    Zarejestrowany
    Jan 2008
    Posty
    77
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Kiedyś(21,03,06) grałem moim sóper kól harem na rl 13 knight xD. i mój kolega napisał: Ej...chcesz zagrać na fajnym OTS? Ja jako noob ppowiedziałem, że nie znam się na programowaniu itp. Wtedy wytłumaczył mi jak to działa, IP Chnagery itp. Weszłem na stronkę APO (wtedy stara strona jeszcze była) założyłem konto (my 1st char ziom beliara aktualnie 80~ ms ;p skutki rs po wprowadzeniu PvP XD). Konto mam do teraz, ale nie gram raczej w tibię, wchodzę raz na tydzień żeby nie skasowali konta.

    Na forum początek miałem 14,06,06. Było to stare forum, czarna skórka jeszcze była xD
    Potem na nowym forum Wrangler a teraz Jadem tóts

  11. #11
    Banned
    Zarejestrowany
    Jul 2007
    Posty
    99
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Ja tutaj zawitałem dwa lata temu coś przed wakacjami jak jeszcze sie podniecali ze Neko (1owner) wbil 600 xD

    a tak bardziej szczegółowo to znudzila nam sie w klasie gra na Rl z kolegami postanowilismy wbic na OTS jakis na poczatku na spisie serwerów szukalismy serwera (OTS) <lol2> noobownia totalna no i pierwsza postać Donn Yakuza (chyba jakos tak) wbilem sobie 150EK pozniej Avell HEstia (400ms) no i Guildmage (615ED) którego przepuściłem nie wiem jak nawet xDD ogólnie stare apo rox bo teraz sie n ie oplaca grac gdzie na serwerze jest ponad 30 osób ponad 1klvl xD

  12. #12
    Banned
    Zarejestrowany
    Apr 2008
    Posty
    14
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Cool

    Ja na początku grałem na rl ale kumpel z klasy przekabacił mnie na ten server i od tego się zaczeło

  13. #13
    Mikiel Żałosny Ogryzek
    Guest

    Domyślnie

    Był Maj 2006 : ddd Przyjechał do mnie kuzyn i przyniósł IP servera , swojego kolegi , który jak się okazało nie działał :d No to wbijamy na tibia.org.pl-> Open Tibia Server i widzimy na I miejscu APO. No to mówie wbijmy może będzie fajny xD Pamietam jak się jarałem jak an 60 lvl zabiłem hero d: ] Kox

  14. #14
    Średnio zaawansowany
    Zarejestrowany
    Jan 2008
    Posty
    35
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    To był chyba pażdziernik grudzień 2006 po 2 miesiąchach grania na rl (zaczołem w pażdzierniku 2006) w szatni przed wf-em usłyszałem jak koledzy rozmawiają o tym że dzisiaj idą na jakieś demon lordy .To ja odrazu w zdzwienie co to ten demon lordy. Moje ździwienie jeszcze bardziej wzrosło gdy usłyszałem o jakichś pokoiach z trainerami w których się skilluje. To wyskakuje do kolegów z tekstem ,,Gdzie wy gracie co to za serwer ??"
    Powiedzieli mi tylko nazwe Armia Podkarpacki OTS. Niestety nikt nie chciał mi powiedzieć jak się tam zalogować gdyż była to wielka tajemnica w mieście.
    Po około tygodniu czekania jeden z kumpli (Pzdr Rase Aberi) zdradził mi jak połączyć się z tym serwerem. Miałem się nie ujawniać że tam gram myśle dobra co mi tam. Pamiętam że 15 lvl biłem chyba 4 dni (teraz dla większości to masakrycznie długo). Pierwszy char Piotrek of armia wbiłem 86 lvl i chciałem zrobić sobie rookslayera, lecz był jeden hmm wałek okazało się że nie wiem jak zrobić nową postać na tym samym koncie więc zrobiłem nowe (wbiłem 61 lvl rook). Zakupiłem swój pierwszy pacc i cieszyłem się grą.

  15. #15
    Banned
    Zarejestrowany
    May 2008
    Miasto
    Częstochowa
    Posty
    475
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Ja się tu znalazłem przez kolege na początku wakacji ubiegłego roku. Wbiłem 20 lvli i mi się znudziło. Wróciłem kilka tygodni potem jak mój ulubiony ots padł. Potem grałem już normalnie.

  16. #16
    Gaduła Pallseka's Avatar
    Zarejestrowany
    Jan 2008
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    123
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Hmmm trafiłem na APO około 2 lata temu przez pitka knighta(Elendrill).
    Miałem tu dwie postacie Arinosos(1-419) i Pallseka(1-946...).
    Gram na apo 7.6
    BIG JOHNY ^^
    Jesteśmy zawsze tam...

  17. #17
    Banned
    Zarejestrowany
    Jun 2007
    Posty
    309
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Ja trafiłem tu ponad rok temu. Koledzy namawiali mnie żebym zagrał w tibie na RL, wbiłem 16 lvl paladynem który miał serpent sworda i zacząłem padać jak pies od ludzi i mi się znudziło monotonne odrabianie lvla. Dałem sobie spokój na jakiś miesiąć aż kumpel znalazł APO i mi truł żebym zagrał. Stworzyłem sobie Sea Ranger'a i gram.
    Ostatnio edytowane przez Sea Ranger : 26-10-2009 o 13:06

  18. #18
    Banned
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Miasto
    Lubartów :]
    Posty
    556
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Kumpel padl na rl i powiedział 'pier**** ide na Otsa, choc tak cool jest'...
    No i jestem...

  19. #19
    Gaduła Wrona's Avatar
    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Miasto
    Oleśnica
    Posty
    182
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Kiedyś rozmowa z kolegą:
    -dawaj gramy w tibie
    - ok, ale na jakimś ots
    -google.pl ==> ots

    I tak zacząłem tu grę Pamiętam, 1 raz padłem na respie koło City, na gorze była hydra, i to na niej padłem, dalej jakieś mooby i zejście na dół do behemota i questu na 1cc.. Miło wspominam te czasy. Pamiętam mialem 100lvl i wykonałem solo dhq a mój kolega miał wtedy 20, po czym przestałem grać przez jakiś czas, następnie zacząłem, wbiłem 140 i znowu przerwa. Po kilku miesiącach wbiłem 250lvl, mój kolega który mial wtedy 20, miał już 500+ ^^ po czym sprzedałem postać za drobniaki i już nie gram
    1.Ilya Soloviev & Paul Miller - Lover Summer (Orjan Nilsen Remix)
    2.Orjan Nilsen - La Guitarra
    3.The Thrillseekers - City Of Angels (Arnej Remix)
    4.Danjo & Styles - Duende 2008 (Danjo's Kanova Guitar Remix)

  20. #20
    Zaawansowany Cimek's Avatar
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Miasto
    Wrocław
    Posty
    99
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Połowa z was tutaj twierdzi ,że niby gracie od 2006 roku -.-' To niby jest prawda ?? Kto wie .. Ja zacząłem grać kiedy mi się znudziła RL tibia to grałem z kolegami na APO i było fajnie bo na serwerze grało 200 osób a nie 700 I nie było tyle noobów -.-' Była jakaś przyjemnośc z gry ;/
    ¨°&#186;¤„¸¸„&#248;¤&#186;°¨¸„&#248;¤&#186;°¨
    ¨°&#186;¤&#248;„¸Cimek ¸„&#248;¤&#186;°¨
    ¸„&#248;¤&#186;°¨ FOREVER ``°&#186;¤&#248;„¸
    ¸„&#248;¤&#186;°¨¸„&#248;¤&#186;°¨¨°&#186;¤&#2 48;„ from Poland
    \m/

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 4
    Ostatni Post / Autor: 12-07-2012, 11:16
  2. Bo trafi? w z?? dziur?. :(
    By `Arcuś in forum Humor
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni Post / Autor: 17-09-2010, 21:59
  3. Lista itemów, które powinny trafi? do Soni.
    By Veto in forum Propozycje
    Odpowiedzi: 48
    Ostatni Post / Autor: 10-03-2010, 13:02
  4. Oblewanie wakacji ;p i jak trafi? do gazet i internetu ;p
    By Zrazik in forum O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 31
    Ostatni Post / Autor: 23-06-2009, 12:24

Zasady Postowania

  • Nie możesz zamieszczać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać postów
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •