User Tag List

Strona 2 z 16 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 21 do 40 z 311

Wątek: Jak trafiłeś na APO?

  1. #21
    Banned
    Zarejestrowany
    Jul 2007
    Posty
    87
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Przygode z APO zacząłem jakiś rok temu. Kolega namówił mnie do gry na tym serwerze. Początkowo nie widziałem żadnych rewelacji, jednak w miarę z wzrostem poziomu gra stawała się bardziej "atrakcyjna". Aktualnie nie gram, i w najbliższym czasie nie zamierzam zacząć.

  2. #22
    Top User 2009 .Bart.'s Avatar
    Zarejestrowany
    Jan 2008
    Miasto
    Z Nienacka o_O | Pozycja: Tfuj wuc!1
    Posty
    766
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Wrona Zobacz post
    I tak zacząłem tu grę Pamiętam, 1 raz padłem na respie koło City, na gorze była hydra, i to na niej padłem, dalej jakieś mooby i zejście na dół do behemota i questu na 1cc..
    Ten quest był na 2cc ; p

    @topic
    Jak to przystało często siedziałem u kumpla i graliśmy na rl, albo odwrotnie. Wtedy przychodzi nasz kumpel, jego sąsiad i zaczyna gadać o OTS ja wiedziałem co to jest, ale kumpel nie, bo wtedy wszyscy jechali na rl ;d To on siada na kompa, sciąga IP changera i wchodzi na swojego chara, miał wtedy coś koło 40 levela, cruz helmet, crown armor, crown legs, bohy, 10cc w depo i prota który miał 85+ level. To my podjarani na maxa, kolega zaczyna robić chara, ja lece do kawiarenki, bo akurat nie miałem neta i się zaczeło : p na rooku odkrywałem mapę i wpadłem na berserki, straciłem wtedy jakieś śmieci bp i 2k, myślałem, że to bardzo dużo :d. W pierwszy dzień wbiłem 19 level. Na OTS'ie jestem od 2005 roku. Kiedyś tutaj grało z 30 moich rl kumpli, a teraz? -.- xddd pamięta ktoś Viskovleen, Krastek, Pisior, lolz, Mati Ots, Artek II albo KuBaZ ? : o

    Na starym forum zarejestrowałem się:
    Kod:
    Dołączył: 02 Maj 2006

  3. #23
    Banned
    Zarejestrowany
    Apr 2008
    Miasto
    @#$%^&*
    Posty
    250
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Zaczełem gre 1,5 roku kolega mi go polecił więc spróbowałem : )

  4. #24
    Banned
    Zarejestrowany
    Jul 2007
    Miasto
    Glasgow
    Posty
    130
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Ja dowiedzialem się od kolegi (byłego).Znudzila mi sie realna tibia . Gram od 02.05.07 . Miałem krótką przerwe pół roku.

  5. #25
    Banned
    Zarejestrowany
    Apr 2008
    Miasto
    Ryki
    Posty
    103
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Ja trafiłem przez kolegów mozna tak powiedziec mówili żebym grał na apo a nie na rl tibi wiec zaczolem , najpierw miałem 150+ rp ale hacket , puzniej nie grałem a teraz powruciłem inną postacia ;p

  6. #26
    Nowicjusz Tynix's Avatar
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Miasto
    Żyrardów
    Posty
    19
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Moja przygoda z tibią zaczęła sie tak:
    Leżałem w szpitalu,z i przyjechał tu chłopak lat chyba ( dokładnie nie pamiętam) 15 i ściągnął jakąś grę, po czym ją zainstalował, ta gra ogromnie mnie zaciekawiła, więc sie go pytam co to za gra, na co on mi odpowiada: Tibia. Jak już wróciłem do domu zacząłem w nią grać( wtedy grałem na RL Tibii, i byłem totalnym newbie ) Wbiłem 15 lvl Sorca i 13 Paladyna.Już zaczynałem rozumieć zasady tej gry, i wiedziałem już jak i gdzie najszybciej expić.Lecz pewnego dnia mój brat wrócił ze szkoły i mi mówi że jego kumple grają w tą samą grę co ja, ale na innym serwerze.To sie go pytam gdzie grają a on: Armia Podkarpacki OTS. No to tak z ciekawości odpaliłem i siedziałem coś około 14 miesięcy na tym serwerze.Jednak skończyłem z tym serwerem.Z jednej głównej przyczyny:Serwer z czasem sie rozrastał a jego liczba graczy powiększała się, szkoda tylko że zwiększała sie liczba noobów i innych "dzieci tibii" co za parę cc zrobią wszystko. Choć już jestem tylko na forum, to nigdy nie zapomnę gry na tym serwerze. To tyle ;P
    "I kiedy już to napięcie i ta radość całkiem z ciebie opadną - wtedy, dopiero wtedy uprzytomnisz sobie jaka jest proporcja : jeden do czterystu tysięcy.
    1:400000
    Ale każde życie stanowi dla każdego całe sto procent, więc może ma to jakiś sens."

  7. #27
    Średnio zaawansowany
    Zarejestrowany
    Jun 2008
    Miasto
    Gdynia
    Posty
    48
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    @up
    Ciekawa przygoda ;P Ja mam trochę krutszą:
    @topic
    Pierwszy raz na APO grałem rok temu czyli wtedy kiedy był największy lvl czyli Hedson 100lvl (około) i dopiero kiedy wyszły nowe domki te na terenie dla pacc kolo rzeźnika to tamtych nie było akurat po wbiciu 60lvl był utpade ^^ mogę sie mylić ale dokładnie nie pamiętam. Potem zapomniałem passów emaila itp. Więc przestałem grać ale że mi sie trochę nudzi to zacząłem grać znowu :P
    The End

  8. #28
    Nowicjusz
    Zarejestrowany
    May 2008
    Posty
    14
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    A ja jakieś 3 lata temu szukalem otsow na www.ots.pl i zobaczylem ze na tym gra najwiecej osob no to sie zalogowalem na niego wbilem 4 lvl w jakies 5 minut i sie podniecilem to zaczalem grac

  9. #29
    Łowca postów Heroes Rooker's Avatar
    Zarejestrowany
    May 2008
    Miasto
    GruDziaDz
    Posty
    202
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Jeśli chodzi o mnie gram tu od lutego 2007 roku...
    Ta postać Heroes Rooker mam z stycznia 2008 roku
    Hmm wbiłem 55 lvl.Teraz mam dużo kumpli jak i przyjaciół , ogólnie
    Gamrook , Love Leady , Nolia (jak miała 170) , Marik Power (96 lvl) , Yooz (78)
    Hehe wtedy zaliczyłem jekieś kilka trapów...
    Ostatnio edytowane przez Heroes Rooker : 21-07-2008 o 13:48

  10. #30
    Banned
    Zarejestrowany
    May 2008
    Posty
    39
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Moze to głupio brzmi, ale przyleciałem z Marsa ;/.
    A tak na serio, to przez kolege który ma nick "Wariacik"

  11. #31
    Banned
    Zarejestrowany
    Jun 2008
    Posty
    59
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Ja się znalazłem na apo całkowicie przypadkowo... weszłem w google... wpisałem ots i znalazłem apo ... automatycznie po przeczytaniu lognełem i zaczęła się moja przygoda

  12. #32
    Banned
    Zarejestrowany
    May 2008
    Miasto
    Evul/city/Ankaros
    Posty
    25
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    To tak kupel grał na tym otsie mial 25 lvl drugi kumpel mial 87 lvl wiec chciałem se z nimi pograć a ten drugi kumpel juz mu sie znudzilo i mi selnął postac (wtedy jeszcze nie mozna bylo zmieniac hasła ) i tak zacząłem w to grać ;P

  13. #33
    Łowca postów Jan's Avatar
    Zarejestrowany
    May 2007
    Miasto
    Kostucha z Koszmaru
    Posty
    243
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    A mnie również namówił kolega. Miałem wtedy 16 lat i przyszedłem do niego. On miał wtedy 12 lvl na rooku i wtedy bardzo łatwo było Valkirie zabić na low lvlu. Pokazał mi jakie tu są ceny, a ja wtedy byłem noobem i myślałem, że to oddzielny serv rl tibi z niższymi cenami i zacząłem grać. Było mi ciężko, ale byłem cierpliwy, wbiłem 80lvl na Hero i zacząłem tłuc Hydry/Behe Janem. Na 100 zaatakowałem demona i ubiłem go. Pamiętam jak na 150lvlu chodziłem po DLach, a Neko podpieprzał mi je (first owner, utrzymujemy kontakty do dziś, bo zakumplowaliśmy się) to były czasy.. best potwór Queen tylko na najazdach, a teraz Dracule, Flubby, MSy.. Szkoda:/


    Chcesz wyrwać z mojej kosy?oO

  14. #34
    Średnio zaawansowany
    Zarejestrowany
    Jun 2008
    Posty
    41
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał PacxKnight Zobacz post
    Kij wi, kiedy. Wiem, że wtedy DarkTower (Ś.P) server padał powoli, jedyny, który mógł konkurowac z APO w tamtych czasach, zatem musiał zmienic serv i padło na ten. :P
    Nie żałuje, bo poznałem tu fajnych ludzi.
    Grałeś na DT? Podawaj pod jakim nickiem! Również tam grałem i również bo jego upadku przeniosłem się na APO. Był to gdzieś maj, 2006 roku. ;>

    12:42 Ice Blondi: [15]: ej po ile sprite wand chodzi?
    12:42 Huj: [1]: pol twojej starej

  15. #35
    Gaduła Pontius's Avatar
    Zarejestrowany
    May 2007
    Miasto
    Międzywodzie
    Posty
    173
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Postanowilem z kolega poszukac otsow, zadnego rpg co malo osob nie bylo. Zobaczylismy otsa na 1 miejscu "Armia Podkarpacki Ots" Gralo chyba z 300-400 osob to bylo rok temu Neko mial wtedy 800+ - lvl i wtedy bylo go trudno zobaczyc xD Pamietam jaralem sie jak Zajac sorc pod depo stal ;p jeden z najwiekszych lvli wtedy Ogolnie jestem w chuj zadowolony ze gralem tu tyle czasu i poznalem zajebistych ludzi ;] Narazie mam przerwe bo z neo nie racza przyjechac i zalozyc o,O

    Elo ludzi co poznalem:
    -kizzia mizzia <3
    -arcon shooter <3
    -gomez
    -ave nithersson
    -citko (pomagales mi jak miales 250 lvl ;p)
    -old pawlik sorc
    -dassy
    -deez <3
    -raster knight
    -master anestis
    -blinder knight
    -boret
    -thauron
    -malahada astin <3
    Bylo bardzo wiele elo osob ale nie gralem juz tyle czasu to pozapominalem polowe ;((

    LOVE APO <3333333 NAJLEPSZY OTS NA JAKIM ***** GRALEM !!
    Ostatnio edytowane przez Pontius : 20-06-2008 o 14:31 Powód: poniewarz gdyrz aczkolfjek

  16. #36
    Banned
    Zarejestrowany
    Jun 2008
    Posty
    76
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    wrzesien 2006 roku...jade do kuzyna ......najpierw gramy na rl mielismy 11 lvl slabe eq....zara przyszedl jego kumpel pokazal nam ots....mial 30+lvl na apo....gdy zobaczylem bohy w eq odrazu zachcialo sie grac,,,wydawalo sie ze bedziemy potega bo to przeciez 30 lvl....do 130 +lvla expilem na orc fortess....gdy dowiedzialem sie o quescie na 3 cc gdy wchodzi sie na main ocipialem....pozniej dolaczylem do KRS....pod dp potega byly LISy...rilisek kliczek etc

  17. #37
    Zaawansowany Hokage I's Avatar
    Zarejestrowany
    Jun 2007
    Miasto
    Bytom
    Posty
    116
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Jak większość użytkowników 4um przygodę z tą grą zacząłem na RL Tibii (w tym roku minie około 5 lat). Na początku mówiłem, że to żałosna gra, co to za grafika itd. ale po jakimś czasie mnie wciągnęła... . Grałem na około 20 serwerach (poczynając od Antici, kończąc na Thorii.) Na kilku postaciach miałem hacka, na 1 zapomniałem passów... . W końcu znudził mnie rl... . Zacząłem szukać OTSów. Na początku grałem na OTSach po 30-100 osób (Kormoran itd.) Raz grałem na Xamashu, ale szybko mi się znudził. W końcu mój kolega namówił mnie na APO (był wtedy 1 w statystykach na ots.pl) (Pzdr Dassiu :P). Zacząłem grać z moim kolegą (Elite Piootrek, Johny Jag Jonson a później Adas Knight Wielki.) Bardzo spodobał mi się ten OTS. Pozdrawiam Wszystkich grających i nie grających, lecz siedzących na 4um .

  18. #38
    Banned
    Zarejestrowany
    May 2008
    Posty
    195
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Major 997 Zobacz post
    ...
    A czy przypadkiem KRS powstało jakoś tak potem po rozpadzie LIS'ów? Bo wtedy z tego co pamiętam było DC (drako chójek w nim) i LIS. : d

  19. #39
    Banned
    Zarejestrowany
    Jun 2008
    Posty
    24
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Smile Hmm...

    Wiec tak:
    1. Zobaczylem na ots.pl najpopularniejszego otsa
    2.Duzo osob z mojego misata gralo w tibie na real i na armi
    3.Kolega mnie na mowil i kuzyn.

  20. #40
    Banned
    Zarejestrowany
    Jun 2008
    Posty
    111
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Nie pamiętam dokładnie ale to było chyba 2006r.
    Szukałem ots'a i znalazłem tego, wbiłem 60 lvl i mi sie znudziło.
    Rok później mój kolega zaczął grać na APO.
    I od wtedy grałem tylko na APO.
    Pozdrawiam.

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 4
    Ostatni Post / Autor: 12-07-2012, 11:16
  2. Bo trafi? w z?? dziur?. :(
    By `Arcuś in forum Humor
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni Post / Autor: 17-09-2010, 21:59
  3. Lista itemów, które powinny trafi? do Soni.
    By Veto in forum Propozycje
    Odpowiedzi: 48
    Ostatni Post / Autor: 10-03-2010, 13:02
  4. Oblewanie wakacji ;p i jak trafi? do gazet i internetu ;p
    By Zrazik in forum O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 31
    Ostatni Post / Autor: 23-06-2009, 12:24

Zasady Postowania

  • Nie możesz zamieszczać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać postów
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •