User Tag List

Pokaż wyniki 1 do 16 z 16

Wątek: Podolski :P

  1. #1
    Banned
    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Posty
    61
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie Podolski :P

    Podolski chciał grać w Polsce od wielu lat. Wiele osób o tym wie. Kiedy strzelał bramki na meczu Polska-Niemcy (2008) był smutny. Obczajcie dziwny zbieg okoliczność
    Zamieńcie pierwsza sylabe z druga w nazwisku Podolski

    Dziwne nie ?

  2. #2
    Banned
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Miasto
    Lubartów :]
    Posty
    556
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Zbieg okoliczności.

    No ale fakt faktem, że PZPN go nie chciał... Za to Klose'go chcieli, ale on nie chciał.

    "Chcieliśmy dobrze, a wyszło jak zawsze"

  3. #3
    Bywalec Mariox's Avatar
    Zarejestrowany
    May 2008
    Miasto
    Andrychów City;)
    Posty
    335
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    W jednym z tematów wypowiedziałem się co nie co na temat podolskiego i Klose. Dobrze, że powstał ten temat bo będę miał okazję go sprostować. O tym co zobaczyłem na meczu Polska - Niemcy to naprawdę zwracam honor Łukaszowi. Uważałem, że poleciał na kasę jednak prawda jest taka, że to nasz ukaochany PZPN nie interesował się tym zawodnikiem. Podolski, żeby zaistnieć jako piłkarz musiał wybrać grę dla Niemiec. Teraz, kiedy Podolski strzela bramki na finałach Euro to wszyscy na niego najeżdżają dlaczego nie gra dla Polski. Ja osobiście uważam go za polaka, ponieważ jak sam powiedział ma polskie serce. A o to w tym wszystkim chodzi.


    Nick: Nie gram już
    Profesja: Master Rooker ;]<8.4>
    Poziom: 100 Done może wrócę Loading... [133]

  4. #4
    Mastah! Laluś's Avatar
    Zarejestrowany
    Jul 2007
    Miasto
    Gliwice
    Posty
    1 093
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Z tego co wiem to Podolski chciał grać dla Polski, gdy Janas był trenerem. Grał wtedy słabiej, nie był w tak dostkonałej formie. Janas i PZPN się nie zgodzili. Gdy 'Łukasz' zaczął grać lepiej to (chyba) dostał ofertę gry dla Polski. Niestety w Niemczech zaoferowali mu lepsze warunki i został tam.

    Btw. Klose n/c... Gdy polscy dziennikarze udzielali z nim wywiadu odrazu zaznaczył, że rozmawia tylko po niemiecku.


    LUDZIE DODAWAJCIE COŚ OD SIEBIE, A NIE TYLKO POWTARZACIE W INNEJ FORMIE TO CO KTOŚ JUŻ NAPISAŁ
    Ostatnio edytowane przez Laluś : 12-06-2008 o 19:57

  5. #5
    Expert Zezikan's Avatar
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Miasto
    Bielsk Podlaski
    Posty
    453
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Podolski już od 3-4 lat gra dobrze ostatnio ma super formę i szkoda ze PZPN go nie wzięli do kraju ;/ ale jak to bywa PZPN to jedna wielka pomyłka ... widać to na polskiej lidze
    Nie gram :P

  6. #6
    Banned
    Zarejestrowany
    Jul 2007
    Posty
    87
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Na jednym z portali czytalem ze Podolski chciał grac w polskiej reprezentacji, ale PZPN nic nie zrobil w tym kierunku zeby Poldi gral w Polsce. To jest tylko i wylacznie wina dzialaczy PZPN.

  7. #7
    Banned
    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Posty
    61
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Omg napisalem temat o jego nazwisku i tym Dopolski to sie dyskusja zrobiła o PZPN ^^

  8. #8
    Gaduła
    Zarejestrowany
    Nov 2007
    Miasto
    Toruń
    Posty
    150
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    To jest proste, Podolski nigdy nie zagra w Polskiej reprezantacji. A dlaczego ? bo sie na to nie zgodzi ponieważ w innej lub w reprezentacji Niemiec dostanie więcej pieniędzy. Tu chodzi o kase, o nic więcej.
    Jestem aktywnym członkiem ruchu ochrony języka ojczystego!

    O prawdziwej wartości rodziców dowiecie się dopiero po ich utracie...

  9. #9
    Łowca postów
    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Posty
    235
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    @Up
    "To jest proste, Podolski nigdy nie zagra w Polskiej reprezantacji. A dlaczego ? bo sie na to nie zgodzi ponieważ w innej lub w reprezentacji Niemiec dostanie więcej pieniędzy. Tu chodzi o kase, o nic więcej."

    Ekhmm jak się nie znasz to nie gadaj głupot, że chodzi o pieniądze. Podolski nie zagra w reprezentacji Polski gdyż jest taki przepis jeżeli jakiś zawodnik zagra chociaż jeden mecz w reprezentacji jednego kraju to nie może grać dla innego.
    Ps: PZPN skopał sprawę no, ale cóż nic nie poradzimy

  10. #10
    Banned
    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Miasto
    Kraków Pozycja:Pogromca Suk IQ:666
    Posty
    61
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Ehh niech teraz PZPN załuje
    Gdzies czytalem lub slyszalem przed meczem Podolski udzielał wywiadu...
    I powiedzial ja tam wdupce 1 lub 2 brameczki Borucowi i sie stało

  11. #11
    Banned
    Zarejestrowany
    Jan 2008
    Miasto
    %$#%$^##@
    Posty
    168
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Ja nie mam do Podolskiego w ogóle żalu.
    Jest tak samo Polakiem, jak i Niemcem. Jak Podolski chciał u nas grać to debile z PZPN powiedzieli że jego umiejętności są za niskie na poziom jaki reprezentuje Polska.
    Widzieliście minę Podolskiego po strzeleniu goli? Miał kamienną twarz, jakby strzelał te gole z przymusu. Chciał być lojalny wobec Niemców i strzelał te gole.
    Łukasz Podolski mówił wielokrotnie że czuje się Polakiem i ma polskie serce.

    Miałem taki opis na gg(od Cielaka):
    'Kubica wygrał niemieckim bolidem,
    Niemcy wygrali polskim piłkarzem.'
    Ostatnio edytowane przez Psujekbanned : 16-06-2008 o 21:54

  12. #12
    Banned
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Miasto
    Zory
    Posty
    162
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Ta, ale skoro czuje się taki Polski że na meczu Polska-Niemcy założył naszą koszulkę to czemu nie chce dojść spowrotem do naszej reprezentacji?Pieniądze zrobią z ludźmi wszystko.

  13. #13
    Banned
    Zarejestrowany
    May 2007
    Miasto
    Chelm
    Posty
    300
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    @Up
    Jeżeli już zagrałeś 1 mecz w jednej reprezentacji, to nie możesz jej zmienić do końca życia, zresztą już ktoś to napisał.

    Moim zdaniem jeżeli czuje się Polakiem to mógł powiedzieć trenerowi, że nie chce przeciwko nam grać. Nie brońcie go, bo strzelił nam dwie bramki i m.in. dzięki niemu nie przejdziemy do ćwierćfinałów. Przy strzelaniu tych bramek zachował się jak rasowy napastnik i się nad nami nie zlitował. Moim zdaniem jest zdrajcą i tak jak ktoś pisał poleciał na kasę. ;]
    W ogóle nie rozumiem jak można "wybierać"
    Przecież jest Polakiem, czy nie było mu głupio dołączyć do Szwabów?! ;/

    @Down
    TEN DRUGI AKAPIT TO N/C CZŁOWIEKU!!! ŻAL!
    Ostatnio edytowane przez Taki se pazdzioszek : 17-06-2008 o 14:29

  14. #14
    Banned
    Zarejestrowany
    Nov 2007
    Miasto
    K-ce
    Posty
    181
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Post ;)

    Podolskiego nie chciala polska bo powiedziala ze jest slaby i im nie potrzebny ale jak sie pokazal z dobrej strony to zara chcieli go...<n/c>
    On powiedzial ze jak strzeli gola polakom to odda wszystkie urodzinowe prezenty a tego 2 gola to nie chcial strzelic dlatego kopnal tak mocno...

  15. #15
    Łowca postów Jan's Avatar
    Zarejestrowany
    May 2007
    Miasto
    Kostucha z Koszmaru
    Posty
    243
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Ja tam do Podolskiego nic nie mam, ale Klose'go nie znoszę naprawdę. Ponoć w jednym z wywiadów oświadczył iż wstydzi się swoich korzeni, i ma żal do rodziców, że podczas jego narodzin mieszkali w Polsce. Ponoć nazywał się on polskim nazwiskiem, lecz zmienił je, zaraz po ukończeniu 18-stki (to tylko przypuszczenia, nie ma na to dowodów)... Chcieli go, ale on nas nie chciał.. chamstwo i beztrzeszczenie narodu, powinni mu odebrać nasze obywatelstwo i go wydziedziczyć z naszego kraju..


    Chcesz wyrwać z mojej kosy?oO

  16. #16
    Banned
    Zarejestrowany
    Jun 2008
    Posty
    59
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Podolski jak sam kiedyś mówił chciał grać w polskiej reprezentacji, a raczej marzył o grze dla polskiej reprezentacji. Rozmawiał w tej sprawie z Kałużnym i innymi, ale wszyscy go mieli w dupie. Nieznane nazwisko to po prostu chłopaka skreślili na starcie. Zainteresowała się nim niemiecka młodzieżówka i jak widać wiedzie mu się super jako 1 z najlepszych napastników.
    Jego zachowanie jest całkowicie ok... nie mam do niego żalu że nam strzelił 2 gole! Graliśmy jak ostatnie cioty, a najlepszym zawodnikiem był Boruc. On strzelał gole dlatego że to jego praca itp. nie odczuwał radości ze strzelonej bramki polakom, wręcz przeciwnie. Po meczu poszedł do szatni Polaków i ich prosił o koszulki bo obiecał rodzinie z Grodziska( czy jakoś tak) oryginalne meczówki. Najlepsze jest to że jak przyjeżdża do Polski to gra z normalnymi chłopakami w noge z rodziną czego np. taki Owen by nie zrobił.

    Możecie mnie potępić, ale ja go podziwiam za to że tak żyje i jego zachowanie!

Zasady Postowania

  • Nie możesz zamieszczać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać postów
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •