User Tag List

Pokaż wyniki 1 do 2 z 2

Wątek: Czekam na pacca juz 13dni

  1. #1
    Bywalec ~Bocianex~'s Avatar
    Zarejestrowany
    Jun 2007
    Posty
    374
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie Czekam na pacca juz 13dni

    O co chodzi??wyslalem 2 czerwca kase na pacc przez poczte,i co tak dlugo niedochodzilo ? kolegom do 8 dni max!! myslalem ze jakis strajk na poczcie a tu strajku nie ma i jakos mi jeszcze nie doszedl pacc!! prosze o jakas wypowiedz mortiisa bo nie po to place 10zl zeby mi teraz pacc nie doszedl

  2. #2
    Zaawansowany
    Zarejestrowany
    Jun 2008
    Miasto
    | Anglia |
    Posty
    99
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał ~Bocianex~ Zobacz post
    O co chodzi??wyslalem 2 czerwca kase na pacc przez poczte,i co tak dlugo niedochodzilo ? kolegom do 8 dni max!! myslalem ze jakis strajk na poczcie a tu strajku nie ma i jakos mi jeszcze nie doszedl pacc!! prosze o jakas wypowiedz mortiisa bo nie po to place 10zl zeby mi teraz pacc nie doszedl
    Otóż tak był Strajk "POCZTA STRAJKOWAŁA" od 31 Maja do 4 Czerwca. Otóż możliwe że sa jakieś problemy na poczcie , lub wpisałeś złe dane. Najlepiej upewnij sie czy podałes poprawne dane , jak tak to opisz cała sytułącje dla Mortiisa na @Poczte . | ==> bosch@o2.pl


    Hmm.. powracając do Teamtu PACC nie doszedł? napisanego przez Exod dostosuj sie do jego słow:


    Doszedłem do wniosku, że warto to napisać także tutaj,

    Pierwszy krok to upewnić się, że czas szacowany czas na aktywowanie PACC minął.

    Bank: 0-3 dni roboczych
    Poczta: 3-7 dni roboczych

    Dopiero teraz można dopytywać się o status PACCa.



    FAQ:

    Mam potwierdzenie, że przelew doszedł, ale PACCa jeszcze nie ma, co jest?
    Nie sprawdzamy konta co pięć minut, lecz przynajmniej raz dziennie. Potrzebujemy na to czasu.

    Minął szacowany czas, a PACCa nie ma, o co chodzi?
    Bywa tak, że bank/poczta ma problemy i opóźnia dostarczenie pieniędzy. Spokojnie, jeśli dane zostały podane zgodnie z prawdą, to PACC na pewno dojdzie.

    Co to dzień roboczy?
    Innymi słowy dni od poniedziałku do piątku. Wtedy, kiedy większość ludzi na świecie pracuje.

    PACC w ogóle nie doszedł!
    Bywa tak, że z winy osoby wysyłającej lub 'baby w okienku' podawany jest zły tytuł przelewu, dlatego też czasem nie wiemy komu dać PACCa. W takim przypadku należy skontaktować się z Mortiisem podając mu wszystkie dane przelewu, a najlepiej zeskanowany dowód wpłaty. By zapobiec takim przykrym wydarzeniom, zalecamy trzykrotne upewnienie się, że kasjerka poprawnie wpisuje tytuł przelewu.

    Jak skontaktować się z Mortiisem?E-mail kontaktowy jest podany na stronie z zamówieniem PACC. Służy on tylko do kontaktu w sprawach PACC!
    Piszę poprawnie po angielsku.
    Cytat Napisał Ko0oDeeXiiiK Zobacz post
    Tutor
    Kto ma wypierdalać
    KodeX czy Dobre Chłopaki?
    Cytat Napisał Nandemplix Zala Zobacz post
    Kodex

Podobne wątki

  1. PACC nie doszed? czekam ju? 1 tydzie? !
    By Sir Doktor in forum Premium Account
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni Post / Autor: 02-10-2008, 15:11
  2. Czekam na PACC
    By Argemen in forum Premium Account
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni Post / Autor: 26-08-2008, 17:38

Zasady Postowania

  • Nie możesz zamieszczać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać postów
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •