User Tag List

Pokaż wyniki 1 do 19 z 19

Wątek: Miix Masters

  1. #1
    Banned
    Zarejestrowany
    Jun 2008
    Posty
    17
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie Miix Masters

    Robię ten temat by upokorzyć wszystkich z tej gildii .
    Wszyscy z którymi biłem się na arenie uciekali jak psy chociaż mieli podobny/większy level odemnie przykładem jest Braciszek, Elite Knighteczka .
    Bijąc się z Braciszkiem rozjebałem go 3x red, 1x black i od razu "Bot, bot" wkurwiło mnie to, więc zrobiłem screen który przedstawia jak bije się z Braciszkiem BEZ BOTA! Ss zrobiony w tej chwili, kiedy Knighteczka zażądała screena

    Oto screen :

    Ja przynajmniej bijąc się z nim nie zauważyłem żadnego bota :]

    Ps:
    Knighteczka, gardzę tobą nie dość, że jesteś Downem który nie umie się bić tylko wyzywać to jeszcze jesteś transwestytą.

    Ban= I'm Happy : )


    No i ten Word Pan "Passy" to po to, żebym nie pisał minute passów tylko skopiował i goó goó bo ostatnio coś dużo debugów/kicków mam : |


    Nie, nie mam dowodów, że rozjebałem go do reda, lecz wszyscy, którzy byli na screenie mogą potwierdzić chyba, że są wiernymi psami tej właśnie gildi : )



    Apropo: Memko is the best=Memko to potega xD


    @Blinder Najt
    Mowie do Ciebie? Mówie o Knighteczce i Braciszq
    Ostatnio edytowane przez Duffenzho : 16-06-2008 o 16:56

  2. #2
    Banned
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Miasto
    Zory
    Posty
    162
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    No to wyślij jej/jemu/im na PW. Bo tym screenem nic ciekawego na forum nie wnosisz.

  3. #3
    Banned
    Zarejestrowany
    May 2007
    Posty
    50
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    A bo Braciszek to noob ostatnio ode mnie i rembusia sie zlozyl w 2 sek... a sam na botach napieer.... a co do elete knighteczki to sie nei wypowiadam bo mi zal klawaitury

  4. #4
    Zaawansowany Blinder Najt's Avatar
    Zarejestrowany
    Nov 2007
    Miasto
    Siedlce
    Posty
    72
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Taa chyba nam zazdroscisz a jak nie to jestes nóbem i tyle :PP nie pasuje ci cos to spylaj...
    Już nie gram

  5. #5
    Gaduła Strycnine's Avatar
    Zarejestrowany
    May 2007
    Miasto
    Rzeszów
    Posty
    153
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Braciszek... Botter, kłamca, złodziej.... Dziecko... Noob...

    Nie pozdrawiam ;]
    ...::: Dragonhearted on the ROX, First and End Kox:::...
    Wybieraj wielkie rzeczy, przebierając w rzeczach małych.....

  6. #6
    Średnio zaawansowany
    Zarejestrowany
    Feb 2008
    Posty
    29
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Powiem Wam wszystkim tak: Czy Wy uwierzycie noobowi? Koles przy screenie mógłby wyłączyć bota :| WIERZYCIE TEMU NOOBOWI Z NIE LEKZEWARZ NAS ? NLN - Same nooby. Więcej niż dno i nooby nie da się więcej powiedzieć Xd. Także radze się na niego popatrzeć dobrze. Koles wyjezdza z takim tekstem "***** cały czas uciekasz psie"- By Duffezenho. Jedzie po rodzicach. Co mam robić gdy koleś ma większy o 100 lvli :|? no poje*ał* Was? No jasne, że uciekać nie? Cały czas pcha więc się nie da rady uhnąć... KOLES DOSTANIESZ BANA =* Przy ss cwany nie? ale jak nie miałeś ss to BOCIK ROX? Cwany jesteś ^_^ Niech idzie z Tobą na solo mój brat ... 915 ek. Wtedy zobaczymy czy bedziesz stał czy uciekał kozo jedna... Padniesz nie raz. Aha i eq nie pokazałeś bo allegro rox. ;** POzzdro ;]

    @Maffer
    Taki byłeś kolega ;] Pytałeś się zawsze czy idziemy pkować na ev ;P a teraz co ? "A na Knighteczke to mi zal klawiatury" weź się zastanów co Ty piszesz ok? Aha i mój kolega sprzedaje konto 1200 lvl - KUP TERAZ ! Nie masz na co czekać ! Kupuj.
    Ostatnio edytowane przez ~~Elite Knighteczka~~ : 16-06-2008 o 21:24
    Nie gram postacią o nick`u Elite Knighteczka
    Postać została sprzedana na 577 lvl`u !

    "Spieszmy się kochać ludzi... Tak szybko odchodzą"

  7. #7
    Banned
    Zarejestrowany
    Oct 2007
    Miasto
    Jasło
    Posty
    62
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    @UP Dymaj sie kurwo pojebana i odpierdol sie od NLN bo nie znasz nas to sie szmato nie wypowiadaj!.
    P.S KUP SE MUSK NA ALLEGRO CIPO a nie na Maffera nadajesz.

    @Topic
    Co do gildi nie wypowiadam sie bo nie znam ale o braciszku to mowi bo i tak polowa apo wie jaki to jest bot i jak przegrywa z kims pvp etc to ma wonty do kogos o boty zal wez koles popatrz na siebie a pozniej skacz do innych.

  8. #8
    Banned
    Zarejestrowany
    Jun 2008
    Posty
    17
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    @2xup
    "KOLES DOSTANIESZ BANA =* " OHOHOHOHOHOHO To mnie tak rozjebało, że aż muszę coś napisać .
    Dojdzie pacc? Pójdziemy na pvp chyba ze zdygasz :P Zobaczymy kto tu ma bota a kto nie
    Ile razu u Ciebie widziałem uh na skos? suwałem ile sił w ręce i jakos nic to nie dało bo zawsze albo full hp albo dopiero się uhał na full.


    Ja allegro? sam własnoręcznie zarobiłem na klapki i nie wiem, czemu miały by być z allegro.
    Jak mialem wyłączyć bota jak do tego trzeba wyłączyć tibie? Czy wyszłem z areny? NIE? To spierdalaj odemnie i od mojego "bota"(czyt. Szybkiej ręki, Tibia Clasic control)Chesz? pokążę Ci mojego "Bota i eq z "allegro"


    Zaznacz, zobacz, kozacz!
    Sam nie mogłem uwieżyć kiedy mi powiedziałeś, że kupuje na allegro : )
    Zobacz, że twój kolega Braciszek, którego zawołałeś na arene i kozaczyłeś, że jest kox rox nie mógł zdziałać więcej odemnie, wręcz przeciwnie! Tylko sie bronił! Uciekałem? Nie uciekałem i było widać efekty !


    PS:
    Dojdzie pacc? Mogę iść na pvp z wami, kozakami Braciszka rozjebie jak psa to samo z Knighteczką.
    Tym razem nagram filmik i prosze nie strasz mnie twoim bratem bo podobno gdy Cię kiedyś spotkałem miałaś 700sorca: )

    No i znów edit bo sobie coś przypomniałem
    Kiedy Cię na kingach spotkałem miałaś(aś) full eq(czyt. bh, klapy, p arm), czy to ja kupuje na allegro? ; o


    nie wiem jak do Ciebie pisać bo możesz siebie uważać za dziewczynę i mógłbym Cię urazić

    "Aha i mój kolega sprzedaje konto 1200 lvl - KUP TERAZ ! Nie masz na co czekać ! Kupuj." No, mój też sprzedaje 1000zl i masz;] nawet zniżka for best klienta allegro!







    UWAGA BO TROCHE MI SIE POMOTAŁA KOLEJNOŚĆ
    Ostatnio edytowane przez Duffenzho : 16-06-2008 o 22:00 Powód: Miix Masters- Only beztalencia :)

  9. #9
    Banned
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Miasto
    California
    Posty
    183
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    @Elite Knighteczka

    Co do Ciebie to szkoła słów, kiedyś byłeś niby spoko, ale ty paru ownerów masz czy co bo co chwile ktoś jakby inny gra, do tego obrażasz NLN, lecz prosisz o inva, lecz ci już nikt nie da bo Cie gildia wyjebała

    @Topic

    Tutaj na APO zawsze piszą bot bot! jak ktoś ma lepsze pvp, Braciszek ma dużo wiekszy lvl i słabe pvp dlatego pisze do Ciebie bot, pamietam jak z Mafferem podlecieliśmy jak biegał ze skullem w city, padł jak mucha. To tylko gra, ale tu sie wszyscy wyzywają, bo kogoś zabić nie mogą;/

  10. #10
    Banned
    Zarejestrowany
    May 2007
    Posty
    50
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał ~~Elite Knighteczka~~ Zobacz post
    TEMU NOOBOWI Z NIE LEKZEWARZ NAS ? NLN
    @Maffer
    Taki byłeś kolega ;] Pytałeś się zawsze czy idziemy pkować na ev ;P a teraz co ? "A na Knighteczke to mi zal klawiatury" weź się zastanów co Ty piszesz ok? Aha i mój kolega sprzedaje konto 1200 lvl - KUP TERAZ ! Nie masz na co czekać ! Kupuj.
    Ja Ku**a twoja mać do ciebie pisałem, chodz pkowac na evul czy ty kur..wo do mnie? Ja mam z kim pkowac a nie z taka cipa jak Ty. a po drugie idz pizdo do szkoły bo nawet nie umiesz poprawnie napisac lekceważ..... szmata

  11. #11
    Banned
    Zarejestrowany
    May 2008
    Posty
    43
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    sie ma pvp o knighteczce nic nawet nie mów tras noob umie tylko powiedzieć pvp lecz gdy ide na pvp zapomina drogę ;< juz 10 raz chce iść ze man (500ed)kozaczy pies na pk tylko gora dol zal

  12. #12
    Banned
    Zarejestrowany
    Jan 2008
    Miasto
    Near Zamość
    Posty
    172
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Elite Knight... zamknij morde szmato...jeśli jesteś taka cwana to nie zasłaniaj sie innymi osobami (tym 915 EK) tylko sama idź na pvp -.- i ch** ze mniejszy lvl masz od niego o te 100 chyba...jakbyś dobre pvp miała to da sie zwycieżyć tylko ty za słaba jesteś więc sie wogóle nie odzywaj >.<

  13. #13
    Banned
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Miasto
    Konin
    Posty
    960
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    ŻĄŁ.RŁ Jak ktoś ma dobre pvp to potrafi wygrać z lvl 2 razy większym lub nawet z 10 osobami na takim samym lvl (polecam filmiki z Aradną w dziale "Real Tibia", ta to ma pvp, którego może zazdrościć 99,9% APO).

    Nie znam żadnego z tutaj wymienionych, chociaż mój kumpel miał Duffenza

    PS. Gratki dobrego pvp. Nakręć filmik dla mnie z pvp jak możesz kiedyś też miałem dobre pvp, ciekawe jak jest teraz xD ide sprawdzić na armiawar

  14. #14
    Nowicjusz
    Zarejestrowany
    Apr 2008
    Miasto
    Jedlicze/Krosno
    Posty
    17
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Spierdalaj Jasielska kurwo
    Jednym Słowem WYPIERDALAJ..ZkS KkS
    Rabel2.0


    Ps.Sorry za Używanie wulgaryzmu

  15. #15
    Bywalec Mortarius's Avatar
    Zarejestrowany
    Jun 2007
    Miasto
    Żory
    Posty
    356
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Nerki Knight Zobacz post
    No to wyślij jej/jemu/im na PW. Bo tym screenem nic ciekawego na forum nie wnosisz.
    Dokładnie -.-
    @topic
    Weź się nie błaźnij bo tego screena mogłeś równie dobrze zrobić po tym jak tego bota wyłączyłeś ; o Potem się chwile utrzymać i włączyć na nowo -.- Nie byłem przy tym więc bota nie komentuje.Nic nie udowodnisz tym screenem,a zbłaźnić to ty siebie samego możesz robiąc takie "spamerskie" tematy.Dla mnie nabijanie postów Wyraźnie pisze w ogłoszeniu o dziale screeny że tutaj wklejamy ssy z awansów itp. -.- Żadnych takich jak twoje.

  16. #16
    Łowca postów Tetti's Avatar
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Miasto
    Płock
    Posty
    291
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    #up
    Wiesz, najlepiej powtórzyć to co napisał kolega, albo napisać coś głupiego. Jak to może być nabijanie postów- jak byś przeczytał przyklejony temat Nixona to wiedziałbyś, że jak ktoś wklei screena z gry do swojego tematu to to nie jest żadne wykroczenie bo tutaj nie liczą sie posty.. Gz inteligencji uważałem Cię kiedyś za mądrego : ).
    polska nie brooklyn by blyszczec jak jupiter
    niejednego tu stlukli chocby za lepsza bryke
    ziomek zycie...

  17. #17
    Banned
    Zarejestrowany
    Apr 2008
    Posty
    141
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    I co ? Gildia jest wspaniała a członkowie z rozumem... Wejdzcie w liste zbanowanych i zobaczcie ile osób używa botów... A samego pana który stworzył ten temat moge nazwać botem... A dlaczego? Bo powinien sam cieszyć sie iż ma swietne pvp a nie dzielić się z innymi... Cóż Braciszek ma słabe pvp,ale inteligencie na poziomie + ... Tak więc moje kochane boty ... Buzia w kubeł i zamknac temat.

  18. #18
    Średnio zaawansowany
    Zarejestrowany
    Feb 2008
    Posty
    29
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    To co napisał kolega up. Zobacz sobie ile z "waszej" gildi osób dostaje bana za boty ;*
    Aha i mam takie pytanie :P Gdy biłeś się ze mną i z Braciszkiem to waliłeś mnie z mls wtedy jak biłeś się z Braciszkiem też go biłeś z mls ;] A dziwne to jest, że Knight używa sprite wanda do walk... Ciekawe. Ci którzy tam byli mogą poświadczyć, że on bił z mls a nie ze sprite wanda Także kotku wyjdz i nie blaznij twarzy. Pozdro bociq ;*

    P.S KUP SE MUSK NA ALLEGRO CIPO a nie na Maffera nadajesz. -By Rebel.
    ................. /\
    Ostatnio edytowane przez ~~Elite Knighteczka~~ : 19-06-2008 o 13:30
    Nie gram postacią o nick`u Elite Knighteczka
    Postać została sprzedana na 577 lvl`u !

    "Spieszmy się kochać ludzi... Tak szybko odchodzą"

  19. #19
    Mastah! Laluś's Avatar
    Zarejestrowany
    Jul 2007
    Miasto
    Gliwice
    Posty
    1 093
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Temat budzi kontrowersje. Nie wiem po co on. Zamykam.

Podobne wątki

  1. Dialnet masters
    By Midi in forum O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni Post / Autor: 26-03-2009, 23:56
  2. Miix i jego koksiarski brat
    By Plagenzenho_Fans in forum Prezentacje Graczy
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni Post / Autor: 25-02-2009, 15:44
  3. Bloody Masters
    By Shakun in forum Prezentacje Gildii
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni Post / Autor: 12-02-2009, 20:51
  4. Miix...........
    By Slashek xD in forum Powitania/Pożegnania
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni Post / Autor: 15-11-2008, 10:39
  5. Miix Masters Rekrutacja!! 350lvl!! Mamy GH
    By Blinder Najt in forum Prezentacje Gildii
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni Post / Autor: 16-06-2008, 14:06

Zasady Postowania

  • Nie możesz zamieszczać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać postów
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •