User Tag List

Zobacz wyniki ankiety: Która profesja powinna zostać ulepszona ???

Głosujących
95. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Druid sorcerer

    19 20.00%
  • Sorcerer Druid

    24 25.26%
  • Palladyn

    19 20.00%
  • Knight

    33 34.74%
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki 21 do 32 z 32

Wątek: Jaka profesja zas?uguje na polepszenie??

  1. #21
    Banned
    Zarejestrowany
    May 2007
    Miasto
    Skoczow
    Posty
    106
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Knight powinien byc ulepszony.Jest słaby w pvp i expi sie troche zle.

  2. #22
    Banned
    Zarejestrowany
    Jul 2007
    Posty
    153
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    gram 500 druidem i expie na 3 x ms ... bo co lepszego bally jak 2 ledwo co biore 6k hp ... nc many mam 14k to zanim zaladuje na pvp to rozpacz ... musze sie siochac i manasowac ... manasy dla sorca i druida !

  3. #23
    Dżem na 100% Splaxor's Avatar
    Zarejestrowany
    Oct 2007
    Miasto
    50° 25' N i 18° 91' E
    Posty
    1 814
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Jak dla mnie ta ankieta nie ma żadnego sensu.

    Wiadomo, że osoba, która gra Knightem to zagłosuje na Knight'a i mało kto podejdzie do sprawy racjonalnie patrząc na całokształt. Każdy za przeproszeniem będzie patrzeć swojej du..

    Ja gram Knightem i osobiście uważam, że profesje magiczne mają cięzko, ale z drugiej strony mają bardzo silne czary.

    Wiele z Was uważa, że postać magiczna powinna otrzymywać 15 HP co poziom, ale to jest o wiele za dużo. Jak dla mnie profesje na podobnym poziomie są równe sobie, nie licząc Paladyna bo on to inna historia.

    Kiedyś jak grałem Dementis'em to dostawało się 10 HP na poziom i pewnego dnia wylogowałem się na Kingach. Nocą był przeprowadzony mały update, który dawał Sorcowi i Druidowi 15 HP. Momentalnie z 3.000 HP miałem 4.500 HP i wtedy swobodnie mogłem sobie bić dwa Kingi.

    Myślę, że profesje magiczne powinny dostać 14 HP, ale kosztem many bo jeżeli dostaną "darmowe" 2 punkty to tak samo trzeba "obdarować" takimi dwoma punktami Palka (1 HP, 1 MP) i Knighta (0 HP, 2 MP). Tylko wtedy powstaną znów tematy, że Palek jest jeszcze lepszy.

    Co do czarów to nie potrzeba dodawać nowych, jeszcze silniejszych.

    Co do manasów to jak dla mnie głupota. Chcecie na siłe wprowadzić lepsze, ale powiem Wam jedno. Nie róbcie z APO Tibii 8.11, dziękuję.

  4. #24
    Gaduła Juman's Avatar
    Zarejestrowany
    May 2007
    Posty
    149
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Splaxor Zobacz post
    Jak dla mnie ta ankieta nie ma żadnego sensu.

    Wiadomo, że osoba, która gra Knightem to zagłosuje na Knight'a i mało kto podejdzie do sprawy racjonalnie patrząc na całokształt. Każdy za przeproszeniem będzie patrzeć swojej du..

    Ja gram Knightem i osobiście uważam, że profesje magiczne mają cięzko, ale z drugiej strony mają bardzo silne czary.

    Wiele z Was uważa, że postać magiczna powinna otrzymywać 15 HP co poziom, ale to jest o wiele za dużo. Jak dla mnie profesje na podobnym poziomie są równe sobie, nie licząc Paladyna bo on to inna historia.

    Kiedyś jak grałem Dementis'em to dostawało się 10 HP na poziom i pewnego dnia wylogowałem się na Kingach. Nocą był przeprowadzony mały update, który dawał Sorcowi i Druidowi 15 HP. Momentalnie z 3.000 HP miałem 4.500 HP i wtedy swobodnie mogłem sobie bić dwa Kingi.

    Myślę, że profesje magiczne powinny dostać 14 HP, ale kosztem many bo jeżeli dostaną "darmowe" 2 punkty to tak samo trzeba "obdarować" takimi dwoma punktami Palka (1 HP, 1 MP) i Knighta (0 HP, 2 MP). Tylko wtedy powstaną znów tematy, że Palek jest jeszcze lepszy.
    Moj komentarz... Gram Knigtem, ale sadze ze na polepszenie zasluguje TYLKO SORCERER. Druid bedac defensywna postacia, ma zaduzo czarow ofensywnych, w dodatku ich sila jest przeogromna.
    Knight, ktory w rl tibii byl tylko blokorem na APO stal sie postacia wrecz magiczna. Zeby zwykly kina mial e-maxa na rl tibii? To raczej nie mozliwe... Sila e-maxa jest zbyt wielka, jak na postac "uposledzona magincznie". Palladyn to postac dosyc z balansowana... Jednak, powinien zadawac mniejsze obrazenia fizyczne, od knighta i magiczne od sorcerera/druida. Kto to widzial aby palladyn i knight, byli uzbrojeni w tak silne czary... I jeszcze te rozdanie hp i many... Zamiast ulepszac postacie... Mozna by bylo je tylko pogorszyc... Chodzi mi o to zeby sorcerera zostawic w spokoju, a sile czarow pozostalych profesji derastycznie zmniejszyc...

    FRONT WYZWOLENIA APO!

  5. #25
    Banned
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Miasto
    Polska
    Posty
    145
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Mówiłem to już wiele razy powiem jeszcze raz:

    KNIGHT - zwiększyć siłę uha
    PALL - zmniejszyć e vite, i za e max erex 1k many
    MS/ED - wszystko jest okey, ew. zmniejszyć koszt najlepszych czarów na mniej

    Szybko krótko i sprawnie... ponoć w lipcu ma być wakacyjny update, więc zobaczymy

  6. #26
    Banned
    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Posty
    174
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Mówiłem to już wiele razy powiem jeszcze raz:

    KNIGHT - zwiększyć siłę uha
    PALL - zmniejszyć e vite, i za e max erex 1k many
    MS/ED - wszystko jest okey, ew. zmniejszyć koszt najlepszych czarów na mniej

    Szybko krótko i sprawnie... ponoć w lipcu ma być wakacyjny update, więc zobaczymy
    950 pall uha sie vita tyle co 900 ek przy czym ek ma wiecej hp ... e vita spoko dorbze jest lecz erex podniesc do 850-900 mp 1k many to za duzo 3 manasy zeby 1 erexa jebnac? ;o

  7. #27
    Banned
    Zarejestrowany
    Jul 2007
    Posty
    75
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Maks Zobacz post
    Mówiłem to już wiele razy powiem jeszcze raz:

    KNIGHT - zwiększyć siłę uha
    PALL - zmniejszyć e vite, i za e max erex 1k many
    MS/ED - wszystko jest okey, ew. zmniejszyć koszt najlepszych czarów na mniej

    Szybko krótko i sprawnie... ponoć w lipcu ma być wakacyjny update, więc zobaczymy
    Knight -- zwiekszyc sile UH /zadzam sie oraz troche sile e max
    Pall -- zmniejszyc exura vita i reszta pasuje
    MS/ED -- tu mi pasuje ALL Bo ladnie wali ed i ms z czarow
    To moje propozycje

  8. #28
    Uzależniony silver ghostek's Avatar
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Miasto
    Lublin
    Posty
    787
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Wsciekly Wilk Demon Zla Zobacz post
    Knight -- zwiekszyc sile UH /zadzam sie oraz troche sile e max
    Pall -- zmniejszyc exura vita i reszta pasuje
    MS/ED -- tu mi pasuje ALL Bo ladnie wali ed i ms z czarow
    To moje propozycje
    MS/ED ładnie wali bo to profesje magiczne... Ale abu nie ma szans solo z nekiem... lezy przy spamie.
    Gdyby zwiekszyc sile e maxa u knighta to np. 650 ek mialby 550 ms na 2 hity...
    Moim zdaniem na ulepszenie zasluguje sork i druid poniewaz sa to najgorsze profy...
    Pall powinien miec oslabiona vite a max erex niech zostanie taki jak jest.
    [02-11, 13:09] Sturnusek ' DZIENDOBRY PANIE MORTIISIE, DOSTAUEM BANA PLS PLZ PLOX PLAXIOR ZDEJMIJ MI GO BO BENDZIERZ MNIE MIAL NA SUMIENIU, OKI ALE JURZ TO ZRUB '

  9. #29
    Średnio zaawansowany
    Zarejestrowany
    Jun 2008
    Posty
    28
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    teraz jest dobrze wiadomo ze sork/druid ma malo hp ale nadrabia to w hitach z czarow dac sorkowi/druidowi 2-5 hp wiecej co lvl to tak jak dac knightowi vite co wciaga 5 many i uha za pól hp.Powinni zwiekszyc palkowi tylko ilosc many potrzebnej na exori max erex na 800

  10. #30
    Gaduła Juman's Avatar
    Zarejestrowany
    May 2007
    Posty
    149
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Co z tego ze sorcerer nadrabia w hitach... Po to on jest zeby mocno walic... Ale zeby pasc na 2 hity od postaci o okolo 300 leveli mniejszej? No bez przesady... Powtorze sie jeszcze raz:

    Druid - Powinien byc pogorszony. Powod - Postac ta jest defensywna, wiec dlaczego ma tyle ofensywnych czarow jak sorcerer? O.o I dlaczego jest taki silny... Przez taki balans nie ma sensu grac sorcererem -_-

    Pall - Powinien byc pogorszony. Powod - Na rl tibi jest postacia ni magiczna, ni fizyczna. Zadaje obrazenia posrednie. A na APO zadaje jedne z najwiekszych obrazen fizycznych i magicznych.

    Knight - Powinien byc pogorszony. Powod - Bedac postacia magicznie uposledzona napie*** z E-MAXA z sila porownywalna do sorcerera O.o Kina na okolo 500 levelu nie ma problemu z ubiciem 700 maga -_- 2 maxy i po sprawie. W dodatku kazdy potwor jest przez niego najszybciej solowany.

    Sorcerer - Powinien zostac jaki jest, w ostatecznosci polepszony. Powod - Jest gorszy od druida, gdyz posiada mniej czarow ofensywnych i tyle samo przydatnych czarow ofensywnych. Kazdy kina lub pall ma go na 2 hity. Co do expienia... Na malym levelu nie jest wstanie nigdzie samodzielnie expic. W porownaniu do palla i knighta, nie poexpi na bally bo pada na kilka strzalow.

    Zeby nie bylo... Sam gram knightem i jestem w stanie stwierdzic ze jest postacia za silna...
    Zanim cokolwiek odpiszecie... Naprawde przemyslcie co macie zamiar przekazac. W tym temacie nie chodzi o to ze ktos gra "Knightem" lub "Drutem" i chce jego polepszenia. Chodzi o wyrownanie szans.
    Ostatnio edytowane przez Juman : 26-06-2008 o 18:56

    FRONT WYZWOLENIA APO!

  11. #31
    Zaawansowany sebo14_92's Avatar
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    67
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Ja gram teraz ed i mala ilosc hp mozna odczuc ,np w pvp... kazda profesja ma cie na 2 hity -.- no i najlepszy czar 1400mp to chyba tez przy duzo gdy taki rp moze walic spam przez minute i nadal ma mane na e vite... nie mowiac juz nic o hitach z wanda... zdazy sie ze uderzysz 900 a nastepny pojdzie "dymek" -.-
    Old Faro Daren [0-376]
    Old Paint [0-554]

    Rock of Golden [713-911]

  12. #32
    Nowicjusz
    Zarejestrowany
    Jun 2008
    Miasto
    UD Big City ;q
    Posty
    11
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Dodane powinny zostac nowe czary dla knighta.
    ~10:39 Kubix master sho [23]: HELP I m Still NA DESERT QUEST and DESCENT W HOLE WERE SCORPION AND NIEDA SIE ROPNAC HELP

    :: Life is brutal and full of zasadzkas and sometimes kopas w dupas ::

Podobne wątki

  1. Jaka profesja ?
    By Encke in forum RL Tibia
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni Post / Autor: 23-12-2009, 19:08
  2. Jaka profesja?
    By robert980 in forum Pomoc
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni Post / Autor: 09-08-2009, 17:27
  3. Jaka profesja najlepsza?
    By Old Ozix Knight in forum Opinie & Krytyka
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni Post / Autor: 31-01-2009, 13:46

Zasady Postowania

  • Nie możesz zamieszczać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać postów
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •