User Tag List

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 do 20 z 35

Wątek: Nabór na GM?

  1. #1
    Uzależniony Brain's Avatar
    Zarejestrowany
    Nov 2007
    Miasto
    Przemyśl
    Posty
    674
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie Nabór na GM?

    Moim zdaniem powinien być nabór na GM/Tutorów. Czemu? Ponieważ praktycznie są teraz 4 osoby w składzie APO. Jedyni co zostali to Sieka, Adios, Tygrys i Mortiis (nie, że Grom swą pracę wykonuje źle, lecz rzadko loga) Czyli mój pomysł to, żeby było więcej GM/Tutor. Np. wybrać kogoś losowo w grze (no może tego który niegdy nie miał bana, pomaga GM'om itp.) i poddać go testom.
    Jest to tylko propozycja.

    @Down

    Właśnie chodzi mi o to, żeby Mortiis i Tygrys wybrali kogoś nowego na GM, a nie jakieś majle itp. Może nie losowo, ale chociaż wybrać kogoś na GM'a (ofc zaufanego) żeby były jakieś władze na tym OTS .

    @Quiet
    To po co to powtarzasz? Dopisałem, żeby Mortiis i Tygrys wybrali kogoś zaufanego, człowieka którego dobrze znają żeby było więcej tych GM'ów czy tam Helperów.
    Ostatnio edytowane przez Brain : 27-06-2008 o 09:12

  2. #2
    VIP Mc Maciek's Avatar
    Zarejestrowany
    May 2007
    Miasto
    Przemyśl/Kraków
    Posty
    1 905
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Nabór na GM to nie to samo, co na Moderatorów. Tutaj trzeba kogoś na prawdę odpowiedzialnego i zrównoważonego, bo skutki złego wyboru GM/Tutora mogą być katastrofalne w porównaniu do złego wyboru Moderatora.

    Z tego co widać, nowi GM/Tutorzy jak na razie są powoli rekrutowani (jest już 2).

    Myślę, że taki nabór nie wypali... Mortiis i Tygrys na pewno wolą sami kogoś wybrać.
    "Miał świadomość, że zginie, jeżeli wnet nie wejdzie na jego pułap i nie narzuci mu równej walki."
    Arkady Fiedler

  3. #3
    Banned
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Miasto
    Konin
    Posty
    960
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Dokładnie jak Maciek napisał. Tutor musi być bardzo odpowiedzialny. Nie może nim kierować sprawa osobista. Lepiej, żeby to Tygrys i Mortiis wybrali tutorów/GM.

  4. #4
    Banned
    Zarejestrowany
    Jun 2008
    Miasto
    Zgadnij. ;P xD xP :D Osoby polecone: 666 Ostrzeżeń: 6/5
    Posty
    42
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Jak bysmy mieli wybierac na nowego gma/tutora to bym glosowal na Mc Macka

  5. #5
    Banned
    Zarejestrowany
    Jun 2008
    Posty
    22
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Tutor/Gm musi być wybrany z "głową". Nie może być to przypadkowa osoba.
    To musi być ktoś, kto zna się na rzeczy, a przedewszystkim jest uczciwy i sumienny.
    Mam nadzieje, że w najbliższym czasie, ktoś taki się znajdzie.

  6. #6
    Banned
    Zarejestrowany
    Jan 2008
    Posty
    77
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    @up
    Popieram.

    @topic
    Powinni wybrać kogoś kto:
    *Często będzie w grze
    *Będzie sumienny, i uczciwy
    *Będzie używał musku
    *Długo gra na APO
    *Stop allegro kids



    @down
    Pisałem już o tym temat.
    Na APO tutor może też banować ;/ przynajmniej tak mi się wydaje.
    Ostatnio edytowane przez Jadem toots : 27-06-2008 o 09:53

  7. #7
    Średnio zaawansowany
    Zarejestrowany
    Jun 2008
    Miasto
    Warszawa
    Posty
    20
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Tutor może być wybrany nawet i idiota ponieważ Tutor nic nie może zrobić tylko raportować (na rl tibi jest 20 pytań na które trzeba odp dobrze)można by było na armi tak samo zrobić.(dokładnie nie wiem jakie funkcje ma tutor na podkarpackim ots)
    Ale na Gm to inna sprawa(kiedyś sam miałem ots i wiem jak było trudno wybrać dobrego gm)po prostu niech ktoś z was Tygrys albo Mortiis zrobi noobchara i się z kimś na armi zakoleguje i będziecie wiedzieć czy on jest gotowy do tej roli Gm czy się nie nadaje!
    To jest moje zdanie a jakie jest wasze?
    Ja tak zrobiłem i naprawdę powiodło mi się.

    Tutor na Armii ma więcej komend. Najważniejszą z nich jest to, że może dawać bany//Laluś
    Dzieki.
    No to jak tak , trzeba znaleźć dobrych ludzi i cierpliwych do tej roboty.
    Mam nadzieje(życzę wam tego :P) ze znajdziecie dobrych ludzi do tej pracy

    /// edit
    A wiecie kogo bym chciał na tutka Abu on jest 20 h online na dobę więc by sprzedał postać i grał tutorem .(nie no JOKE) Dla mnie Nixon , Mc Maciek i Busst i z chęcią bym Ja został tutorem na 1 dzień żeby mnie przetestować .
    Może i jest 20h online na dobę (Dobry jest xD) ale zęby być tutorem trzeba potrawić:
    -Komendy
    -Mieć zawsze argumenty jeśli dałeś bana
    -Mieć dobra psychikę
    -Wiedzieć kiedy player-gracz botuje
    Oczywiście nie mowie ze tego nie po trawi.
    Jest moderatorem forum i jeszcze ma być tutorem?bez przesady człowiek się zamęczy.

    Chciał[a]byś być tutorem?<haha>kto by nie chciał? ta dali by Ci testa na jeden dzień za 3h kazdy ma bana ;s
    Jeśli chcesz mieć Tutora Mortiis,Tygrys muszą mieć do Ciebie zaufanie.
    Ostatnio edytowane przez Splaxor : 27-06-2008 o 10:47

  8. #8
    Nowicjusz
    Zarejestrowany
    Jun 2008
    Miasto
    Łomża
    Posty
    12
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Zgadzam sie z wami. Na APO jest duze zapotrzebowanie na tutorow z powodu noobkow ktorzy robia rozne niezbyt mile rzeczy. Ostatnim przykladem moga byc bolty itp przy domkach i depo.

  9. #9
    Banned
    Zarejestrowany
    Feb 2008
    Miasto
    Zielona Góra
    Posty
    162
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Post

    Dla mnie pomysł jest do bani . Nad ots czatuje Mortiis więc nic złego mam nadzieje się nie stanie . Gdybyśmy nie botowali nie spamowali nie klneli ogólnie nie łamali regulaminu to nie potrzebny był by Gm/Tutor na serwerze . Jest to wyłącznie nasza wina . Myślę że Mortiis się nie leni , można powiedzieć że Mortiis jest matka tego ots a Tygrys ojcem (bez skojarzeń) Mortiis budował tego ots od zera a przyjdzie bociarz na ots botuje klnie na forum przezywa all użytkowników ma pretensje o to że go zbanowali robi duży syf .... Jak widzicie to jest totalny bezsens . W niedziele powinien być dzień spokoju i dzień bez bota .

    /// edit
    A wiecie kogo bym chciał na tutka Abu on jest 20 h online na dobę więc by sprzedał postać i grał tutorem .(nie no JOKE) Dla mnie Nixon , Mc Maciek i Busst i z chęcią bym Ja został tutorem na 1 dzień żeby mnie przetestować .
    Ostatnio edytowane przez Grulix : 27-06-2008 o 10:00

  10. #10
    Banned
    Zarejestrowany
    Jun 2008
    Miasto
    Oświęcim
    Posty
    238
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Moim zdaniem , chciąłbym żeby owy nabór się odbył.

    Mortiis, napewno przygląda się graczom, ale bardzo rzadko ktoś ma szansę na GM/tutora.

    [Splaxor] Jeżeli już zamierzasz wypowiedzieć się to nie powtarzaj czegoś co już napisali. Upomnienie słowne.
    Ostatnio edytowane przez Splaxor : 27-06-2008 o 10:49

  11. #11
    Dżem na 100% Splaxor's Avatar
    Zarejestrowany
    Oct 2007
    Miasto
    50° 25' N i 18° 91' E
    Posty
    1 814
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Wtedy kiedy był nabór na Moderatorów to już Tygrys myślał nad nowymi GM'ami/Tutor'ami. Osobiście znam nick osoby, która wejdzie do ekipy i powiem szczerze, że jest ona bardzo odpowiednia na to stanowisko.

    Prawda jest taka, że nie ważne jak dużo będzie GM'ów/Tutorów to i tak ich będzie mało Myślę, że pierwszym zadaniem całej ekipy powinno być pozbycie się botterów z serwera. Jest to najtrudniejsze zadanie, ale podobno góry są po to by je zdobywać, prawda?
    Ostatnio edytowane przez Splaxor : 27-06-2008 o 14:38

  12. #12
    Banned
    Zarejestrowany
    May 2007
    Posty
    201
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Bardzo dorbez napisane ze trzeba Góry zdobywac !!

    Popieram Boterów jest teraz poprostu masa .... Najwiecej wdg mnie jest Knightów .... Trzeba zaczac z tym walczyc


    Pozdrawiam

  13. #13
    Gaduła Juman's Avatar
    Zarejestrowany
    May 2007
    Posty
    149
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Juman
    APO za moich czasow wygladal inaczej... Bociarze byli banowani, ludzie nie przeklinali, kazdy twardo trzymal sie zasad. Po moim powrocie tego nie widac. GM'owie i tutorowie nie daja sobie rady. Jak temu zaradzic? Proponowalbym przywrocic do zycia projekt "APO Connect". Przydalaby sie w nim opcja, ktora w jakis sposob znajdowala procesy ingerujace w tibie i je poprostu blokowala, badz dawala jakis sygnal obsludze OTS'a. Proponowalbym tez wybor nowych "tutkow". Najlepiej zeby nikt zbytnio o nich nie wiedzial... A i w dodatku zeby nie byli to sami znajomi, h-levele itp. Bo czesto sie zdarza, ze to oni lamia zasady, uwazajac sie za lepszych z powodu braku zycia prywatnego. Najlepiej byloby wybrac mniej znane osoby... Niestety, ciezej byloby przezwyciezyc scara i taskera. Ale sadze ze w oparciu o "winapi", dalo by sie z nimi zwyciezyc.
    To tak ode mnie. Cytaty z innego tematu... Co do tych mniej znanych osob... Mialem na mysli to ze nikt o nich nie bedzie wiedziec... A nie ze maja 1 level na apo bo dopiero zaczeli gre...

    Cytat Napisał Juman Zobacz post
    Wystarczy tylko dostem do banowania. Nic poza tym... Do zadnych domkow wlazenia, nic... Tylko GM Window, czy jak to sie nazywa (odpowiadanie na raporty oraz wczesniej wspomniane banowanie).

    Kilka innych propozycji:
    - Zabranie "PACCA za Free"
    - Limit tworzenia kont (ograniczenie tworzenia noob-charow)
    - Ograniczenie postaci na koncie [maxymalnie do 5] (podobnie jak wyzej)
    - Zabranie mozliwosci usuniecia zbanowanej postaci (podobnie jak wyzej)
    - Zlapanie na bocie [1 raz - ban 30 dni bez mozliwosci odwolania] [2 raz - delete postaci/konta]
    Mamy na forum ze 15 moderatorow i 2 adminow... Za to prawie nikogo nie ma w grze kiedy jest potrzebny -_-

    Nabijam tego posta z 2 powodow:
    - odswiezenie
    - przygniecenie ludzka glupota



    Znalezione na:

    Kod:
    http://allegro.pl/item387620747_wspaniale_itemy_na_wspanialy_ots_apo.html
    Moze teraz cos z serwera:

    Kod:
    18:14 Wladca Niczego: [21]: http://allegro.pl/item389641303_podkarpacki_ots_bot_najlepsza_cena_.html      -----BOT------   <uh nahotkeyu,manasy na hotkeuy> MOZESZ AFKOWAC NA SKILLOWNI ILE CHCESZ !
    [18:24 Azerth: [252]: Prosze ludzi wbijcie na ten ots acc i pi takie samo czyli 81.190.237.51 jak wbijecie piszecie do postaci nikita i piszcie ze zpo jestescie[/CODE]
    Kod:
    21:24 MaYor Drud: [38]: Zapraszam na zajebiaszczy ots pod 7.6 ip. 84.201.211.133 acc maker 84.201.211.133  exp 200. zero lagów nowe potworkiquesty czary itemy takie jak na APO ! ZAPRASZAM :D szukamy fajnego gm'a!
    Litosci... Z tym spotykamy sie kilka razy dziennie. Ktos sie musi za to zabrac, bo to sie robi chore. Reklamy ots'ow i sprzedawanie botow na allegro to codziennosc Czy tak musi byc?
    Za double posta mozecie mi nawet warna wlepic... Ale to i tak nie odda ludzkiej glupoty szerzacej sie na APO.
    Ostatnio edytowane przez Juman : 27-06-2008 o 12:14

    FRONT WYZWOLENIA APO!

  14. #14
    Bywalec Quik's Avatar
    Zarejestrowany
    May 2007
    Miasto
    Poznań
    Posty
    374
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Uważam,że tytuł GM'a,czy tutora powinnien dostać jeden lub więcej z naszych moderatorów ponieważ jak dotąd swoją pracę prowadza bardzo dobrze .Jestem za tak..Jak już określił to nasz moderator Splaxor największym zadaniem,ale też problemem GM'ów oraz Tutorów będzie zwalczanie boterów,którzy nękają naszą społeczność APO.Jeśli miałbym głosować na nowego GM'a czy Tutora wybrałbym Layer'a oraz Splaxora i też Mc.Maćka.

  15. #15
    Banned
    Zarejestrowany
    Jun 2008
    Posty
    57
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Leady Nighter Zobacz post
    Jak bysmy mieli wybierac na nowego gma/tutora to bym glosowal na Mc Macka
    LISOTÓP !!!!!!!!!!

    topic : hahaha Xd a niech zrobią taki nabór.. apo i tak ma dni policzone xD

  16. #16
    Banned
    Zarejestrowany
    May 2008
    Posty
    195
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Po tym niewypale z Drakiem raczej z naboru nikt nie będzie. Xd
    Bo chyba, że jakieś emo odda się mortiisowi. Xd

  17. #17
    Średnio zaawansowany
    Zarejestrowany
    Jun 2008
    Miasto
    Jagiellonia Travel
    Posty
    28
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    1. Wiek: 19 lat
    2. GG: 9384808
    3. Nick: Rookslayer Smerfus
    5. Coś o sobie! Mam na imie Paweł , pochodze z Białegostoku.Jestem osoba aktywna jak zarazem uczciwa wobec czego nie ma ze mna zadnych problemów.Jestem godny swego zachowania , oraz naśladowania go w sposób pozytywny .
    6. Do czego Ci Tutor/Moderator/GM?: Otóż jak wspomniałem wyzej jestem uczciwa osoba , godna przeżyc nie tylko w POlsce jak i za granica. . Wczesniejsze wymienione funkcje sa jedynie wyboprem dla Mortiisa \ Tygrysa otoz oni wybiora z posrod nas tego jedynego i pozwola mu cieszyc sie szacunkiem ktore otrzymaja od GM!. Otoz wobec mnie zasada jest prosta.: Pilnowanie pozadku , STOP SPammerom. oraz trzymajac sie zasad "REGULAMINU" forum doprowadzenia Ots;a do stanu Jak najbardziej optymistycznego jak i summienego . Moja osoba jest osoba wielką przygód , przeżyłem duzo nie tylko w Realnym swiecie lecz rowniez w grach : Counter Strike 1.2-1.3-1.4-1.5-1.6-Source-Coindition Zero oraz Tibia od poczatku az do Konca. Co do Tibii miałem jedyne marzenie i to marzenie moze sie spelnic być GM na PODKARPACKIM ots. byłem Gm'em na różnych OtS'ach poczawszy od TIBIA 7.6 MASTER SKONCZYWSZY na PolskieZOo 8.11.
    Moja pasja do Ots wywiodla sie z Realnego swiata , zawsze chciałem dojzec te swiatlo dzienne jak sie czuja GM,TUTORZY,MODERATORZY. Dzieki własnym kolegom \ nowo zaprzyjaznionymi ludzmi spełniło sie to . Jednak chcem swoja pasje kontynułować na tym własnie OTS na ots na ktorym przezyłem : Placz , smiech , kolezenstwo , przyjacielstwo , zaangazowanie , dorosłosc.
    6. Ile grasz na serwie? Na serwerze dziennie gram od 2-12 godzin :/ niestety paraca tez jest w tych godzinach .
    8. Czy masz (miałes) GM na innym serwie? Owszem wspomniałem wyzej co i jak .
    Kocham to całe Zgromadzenie Jestem Hooliganem i sie nie Zmienie.

    http://s6.bitefight.onet.pl/c.php?uid=144075

  18. #18
    Łowca postów Heroes Rooker's Avatar
    Zarejestrowany
    May 2008
    Miasto
    GruDziaDz
    Posty
    202
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Witam , czy wogule jest możliwośc bycia Tutorem/GM , prosze o podjęcie
    mojej decyzjii.Bardzo bym chciał pomóc temu serwerowi postawić na nogi.
    Widać coraz więcej boterów , wypowiedzi graczy o zaproszeniach na inne OTS
    inne sytuacjie.
    Jestem Grzegorz.Mam lat 17 i jestem z Grudziądza
    W Tibię gram ponad 4,5 lata , OTS ponad 2 lata.. Z GM miałem do czynienia
    dużo razy na wielu OTS , które były przejściowe ale i też pożądne
    Jestem osobą lubiacą pomagać newbie w grze , wykonywać questy z innymi
    pomocnikami oraz tym samym być uczciwy na forum jak i w grze.
    Jestem dobrym mapperem , planowałem swój projekt ale nie wypalił..
    Gram jeszcze w inne gry też typu rpg oraz fpp , które można zaliczyć do wojenek oraz sieciowe typu America's Army oraz Counter Strike i oczywiście
    mmorgp.
    W mojej sytuacjii , najlepiej aby każdy GM odpowiadał na raporty.
    Sam się spotykam że wiele osób łamiący regulamin czyli wchodzi na respawn oraz tym samym kradnie loota , wyzywa od różnych , przeklina i itp...


    Dziękuje

    @down

    Co ty mówisz ja na tym ots nie gram 2 tygodnie lecz ponad rok oraz ja nie jestem noobem.Chyba że wiesz co to jest noob ??
    Bo mam inne zdanie w tej sprawie

    Następnym razem użyj opcji 'Edit' (taki mały przycisk, a jak cieszy). Połączyłe twoje posty//Laluś
    Ostatnio edytowane przez Heroes Rooker : 02-07-2008 o 15:05

  19. #19
    Banned
    Zarejestrowany
    May 2008
    Posty
    43
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    zara jebne ze smiechu ; / same nooby chcą gm co grają 2 tyg. no niee... xd to musi być ktoś kto zna mape regulamin botterow zna sie na botach itp.

  20. #20
    Średnio zaawansowany
    Zarejestrowany
    Jun 2008
    Posty
    41
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Tak! Rookslayer Smerf inaczej ' Dobre Chuopaki ' na GM'a! A tak na poważnie zgadzam się z założycielem tematu w 100 %.. Ale ja dałbym szanse któremuś z modków.. Tak jak kiedyś śp. Graydon.

    12:42 Ice Blondi: [15]: ej po ile sprite wand chodzi?
    12:42 Huj: [1]: pol twojej starej

Podobne wątki

  1. LikeMyStyle Nabór 500 +
    By Malff in forum Prezentacje Gildii
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni Post / Autor: 13-03-2010, 20:00
  2. Nabór na moderatorów.
    By Kapitan Alkohol. in forum Propozycje
    Odpowiedzi: 27
    Ostatni Post / Autor: 11-07-2009, 04:08

Zasady Postowania

  • Nie możesz zamieszczać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać postów
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •