User Tag List

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 do 20 z 21

Wątek: ~~~ SilkRoad - zbieramy ekipe ! ~~~

  1. #1
    Banned
    Zarejestrowany
    Feb 2008
    Posty
    296
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Witam Was!

    Jako że nadszedł czas wakacji, maniaczenia w różnego rodzaju gry aby być najlepszym wpadłem na pomysł aby chociaż na chwilę oderwać się od tych Waszych pixelków i przenieść się w świat 3D. Mowa tutaj o grze SilkRoad, która różni się od Tibii prawie wszystkim. Oczywiście jak w każdym mmorpg są questy, potworki itp itd .





    Download: Po zarejestrowaniu się sami zobaczycie


    Wymagania Sprzętowe:


    Screeny:


    Po więcej zapraszam na stronę główną (patrz początek tematu)


    Krótki opis gry zaciągnięty z jakiejś tam strony:

    SilkRoad Online jest grą MMORPG (Massive Multiplayer Online RPG) osadzoną w klimatach fantasy. Opisujące starożytne Chiny, Islam i europejskie cywilizacje powiązane z Jedwabnym Szlakiem - niegdyś głównym kulturalnym i ekonomicznym szlakiem handlowym łączącym starożytną Azję i Europę, który zapamiętany został jako przeszłość wspaniałej chwały.

    Silkroad ma na celu ukazanie nieustannie aktywnego świata, który znacznie różni się od tego, jaki przedstawiają istniejące dotychczas gry online. Jedwabny Szlak jest głównym kulturalnym i ekonomicznych szlakiem handlowym, przez który przemieszczają się głównie kupcy i złodzieje, napadający i okradający podróżnych. Można również spotkać na nim łowców, którzy specjalizują się w wyłapywaniu licznych złodziei. Wrogość i tajne konflikty pomiędzy różnymi grupami, którymi kierują przede wszystkim własne korzyści sprawiają, że Jedwabny Szlak na nowo ożywa.



    Silkroad Online jest grą, w której nie obowiązują ściśle ustalone reguły (zawody). Każdy gracz ma możliwość rozwijania i kierowania postacią według własnego uznania. Swoboda działania sprawia, że w dowolnej chwili można zmienić przynależność do jednej z trzech grup: handlarzy, złodziei czy łowców.

    System serwerów połączonych ze sobą równolegle umożliwia zaakomodowanie dużej grupy użytkowników w tym samym czasie, zapewniając lepszą grę i skracając czas ładowania lokacji. Zaletą tej gry jest również możliwość bliskiej identyfikacji gracza z postacią , głównie dzięki naturalnym cechom postaci i dynamicznej animacji w grze.

    Droga na Jedwabny Szlak jest otwarta! Wyłącznie od Ciebie zależy, czy zarobisz pieniądze handlując, staniesz się wilkiem, który wybrał banicję i zadręcza niewinnych, czy stróżem, który będzie pilnował pokoju na Jedwabnym Szlaku.

    Wiem, wiem długo i niepotrzebne ale to tak w ramach reklamy tej gry.


    Główne cechy gry:


    Silkroad Online - fantazje zachodniej Europy, wschodnich Chin i nowego Islamu bazują na obfitych kulturach i legendach Chin, Islamu i Europy.

    Scenariusz gry napisany został w oparciu o mitologię oraz rozmaite legendy, łącznie z Xiyouiji, Baśniami 1001 nocy oraz Mitologią Grecką. Podział scenariusza na liczne epizody i jego różnorodność sprawiają, że gracz ma możliwość przeżywania wielu ciekawych zdarzeń, między innymi takich jak: latanie magicznym dywanem, podziwianie śródziemnomorskiego zachodzącego słońca czy walkę z duchami podczas przeprawy przez rzekę Huang He. Bogactwo i różnorodność scenariusza oraz niepowtarzalność questów dostarczają graczowi niebywałej przyjemności z uczestniczenia w grze.

    Poza ogólną społecznością gildii, gdzie spotykają się znajomi Silkroad daje możliwość tworzenia różnych grup osób, biorących udział w grze. Mowa jest między innymi o organizacjach mieszczących się w miastach, oazach, handlarzach szukających klientów, gildii włamywaczy czy gildii łowców, która ma za zadanie ochraniać kupców. Konfrontacja z tak zróżnicowanymi społecznościami graczy ukazuje, jak ekscytujące doznania towarzyszą grze.

    Kolejną cechą Silkroad jest unikalny system umiejętności takich jak: chińska zdolność do latania, chodzenia po wodzie i zostawianie poobrazu, możliwość wykorzystywania mocy greckich bogów (Zeusa i Apolla) przez Europejczyków, kontrolowanie w dowolny sposób dżinów w lampach nowe i unikalne umiejętności, które do tej pory nie zostały nigdzie wykorzystane.

    Dzięki szybkiej grze, najróżniejszym atakom poprzez pchnięcie, siekanie, zamachy, niebywałej szybkości rozwijanej dzięki nadprzyrodzonym zdolnościom oraz niezwykle silnym atakom Silkroad odsuwa od gracza oglądanie po raz kolejny nudnej walki swojej postaci. Zapewnia natomiast niesamowite przeżycia towarzyszące grze, których głównym źródłem są ekscytujące bitwy i zdarzenia, w których uczestniczy dana postać.

    Dynamiczna animacja gry daje jej uczestnikowi możliwość zaobserwowania między innymi falującej trawy, wprawianej w ruch przez delikatne podmuchy wiatru, ruchu ubioru falującego zgodnie z kierunkiem wiatru w połączeniu z akcją gracza, mnogość działań postaci takich jak: potrząsanie dłońmi podczas chodzenia czy realistycznego poruszania się odzwierciedlającego naturalne ruchy człowieka.


    Lista osób zainteresowanych wspólną grą:


    -ByOuT
    -Humu-un
    -Kodex
    -Zaraki Kenpachi
    -Tre Cool
    -Carlos
    -Quiet v 2.0
    -Veto

    Jeżeli ktoś jest zainteresowany proszę napisać PW lub w tym temacie.

    Oczywiścia wspólna gra będzie oparta na expie, questach, pomaganiu sobie w trudnych sytuacjach <lól>, wspólne hunty xD
    Ostatnio edytowane przez ByOuT : 30-06-2008 o 09:31

  2. #2
    Banned
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Miasto
    Lokalna Organizacja Turystyczna "Kraina Nieodkrytych Tajemnic" Nałogowy Palacz
    Posty
    209
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Kawal dobrej roboty ...

    Osoby chetne pw me, By lub tutaj w topicku ... Po zebraniu pewnej grupki graczy specjalnie dlanas zostanie udostepniany kanal Ventrilo do latwiejszego porozumiewania sie

    Pozdrawiam !

    Down@
    Luki to przypominam ze to nie jest Temat do kometowania danej Gry !!... Twoje posty w tym topicku sa nie na miejscu
    Ostatnio edytowane przez Humu-un : 29-06-2008 o 16:13

  3. #3
    Banned
    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Miasto
    Świebodzin
    Posty
    771
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    A F DÓPIE FAS MAM!!!
    Wybraliście mmo którego najbardziej nienawidzę, na który jak patrzę to mnie oczy wypala =/ Ajj...
    No szkoda szkoda, wygląda na to że z wami nie pogram Xd

  4. #4
    Banned
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Miasto
    Konin
    Posty
    135
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    A ja, a ja ;D
    Już się biorę za ściąganie..
    A może niech każdy poda swoje gg byoutowi a on niech zrobi konferencje? 5678421 moje ;] Lub niech każdy ma ventrilo or coś xD

    I chuj.. Tyle osób a tylko 3 grają..
    Ostatnio edytowane przez Zaraki Kenpachi : 02-07-2008 o 13:03

  5. #5
    Banned
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Miasto
    Lubartów :]
    Posty
    556
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Ja chcę grać :< Już ściągam ;< Dopisz mnie

  6. #6
    Banned
    Zarejestrowany
    May 2008
    Miasto
    100lica
    Posty
    20
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    BYOUT! Carlos here Xd!
    Dopisz mnie, bd grał jak wróce do domu . Cya.

  7. #7
    Zaawansowany
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Miasto
    Bełchatów
    Posty
    64
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    powodzenia i cierpliwości życze kiedy bedziecie probowali zalogowac sie na jakis serwer.
    Good Luck.

    #topic

    Grałem w Silka, ale przez to, że nie idzie sie praktycznie zalogować - lipa. Gra ogólnie jest fajna i naprawde - polecam. Szkoda tylko, że trzeba mieć dużooooooo szczęścia, aby się zalogować. A nawet jak sie zalogujesz to i tak dostaniesz Disconnect'a ;d.

    Ale nie powiem, opis gry bdb.
    Postarałeś sie ; d.

    A, pytanie.
    Na jakim servie bedziecie grali ?
    Tak, jestem pierwszym ownerem chara 'Pietro' - obecnie nie mam z nim nic wspólnego.

  8. #8
    Banned
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Miasto
    Konin
    Posty
    960
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Mam tą grę na dysku, ale nie bardzo jeszcze ją rozgryzłem Mimo wszystko chętnie się do Was przyłączę.

    EDIT 111 post lól

  9. #9
    Banned
    Zarejestrowany
    Feb 2008
    Posty
    296
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Witam.

    Pietro kiedy ostatnio w to grałeś?xD

    Wbić na serwa się da teraz bez problemów, laggi? Prawie rzadne. Nie ma disconnectów.
    Więc nie pierdol głupot

  10. #10
    Banned
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Miasto
    Lokalna Organizacja Turystyczna "Kraina Nieodkrytych Tajemnic" Nałogowy Palacz
    Posty
    209
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Radze aby wszyscy chetni zaczeli zassysac Silika !...

  11. #11
    Banned
    Zarejestrowany
    Jun 2008
    Posty
    14
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Siema ja też mogę ciupnąć w ta gierkę na mnie możecie liczyc:PP

  12. #12
    Zaawansowany
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Miasto
    Bełchatów
    Posty
    64
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    http://www.rev6.com/stats/servercapacity.asp

    O.o, wtf, servery są praktycznie puste ;oooooooooooooooooooooooooooo.

    Zwracam honor ByOut, wiele sie zmieniło widocznie ^^'.
    Wbijam na Odin'a poexpić moim pro evul 16 lvlem Wizzard+Bard ^^.
    Tak, jestem pierwszym ownerem chara 'Pietro' - obecnie nie mam z nim nic wspólnego.

  13. #13
    Banned
    Zarejestrowany
    May 2008
    Posty
    106
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    ja mam problem z ta gra od pewnego czasu otoz gdy chce zainstalowac to pisze please wait.... ale po 30 minutach odechciewa mi sie czekac na zmiane okna.

    Why?

    @down

    Z oficjalnej storny sciagalem downloaderem (plik ktory sciaga gre)
    Ostatnio edytowane przez CC Squad : 01-07-2008 o 10:19

  14. #14
    Uzależniony #Lordzik#'s Avatar
    Zarejestrowany
    Jun 2007
    Miasto
    Kutno.
    Posty
    764
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    up@ Nieraz tak jest, że czekasz nawet godzine, a i masz tego silka zgranego na płytce czy z neta ściągniętego ??.

    No nareszcie sie odrywacie od tej Tibi ja już dawno na silka przeszedłem. Miałem dużo postaci teraz gram bladerem. I zapraszam na serwer Olympus. Dużo polskich gildi :P, pomocni ludzie, boty Xd (tak jak wszędzie) no to wbijajcie :P. Możecie sie tutaj mnie spytać jaka postac zrobic, powiem wam ktora w czym jest dobra a w czym jest slabsza.
    No to tyle Xd. pozdro ;>

    edit@ Kolego serwerow jest około 30 wiec co ty gadasz ze kilka.Teraz jest bardzo łatwo wbic nawet w godzinach szczytu.
    A tak btw to nie wiem czy L2 jest lepsze od silka, ale to tylko ja tak uważam.
    A jak grasz 2 tyg. i nie mozesz wbic 25 lvl'u to jestem prO ivul mastah wymiatacz.
    A zawody sa od 20 lvl'u. ;>
    Ostatnio edytowane przez #Lordzik# : 01-07-2008 o 09:12

  15. #15
    Banned
    Zarejestrowany
    Jul 2007
    Posty
    153
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Moze wam sie podoba ta gra ale ... ja gralem w nia 2 tyg .. trzeba miec chyba 25 lvl zeby zostac zlodziejem,handlarzem itd gra jak inne proponuje wam zagrac w Lineage II o wiele lepsza >..< chociaz o wiele wiecej wazy ;S.
    A i jeszcze jedno jest kilka serwerow chyba ,ze jakies dodali bo ja jak chcialem wejsc na moj serw czekalem z 5 min bo nie bylo miejsca i prawie zawsze ,,\/ z moim netem wylatywalem :P ale gra \,,/

  16. #16
    Banned
    Zarejestrowany
    Feb 2008
    Posty
    296
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Ave



    W SilkRoad gramy na serwerze Neptuno (?), jest to nowy serwer, mało ludzi.

    Więc jeżeli ktoś tam chcę grać z nami zagadajcie na GG:
    11191826 ale przedstawcie się pierw xD

    Pozdrawiam

  17. #17
    Banned
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    238
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Ja moge sie dolaczyc. Ale zalezy od serva. Bo aktualnie gram na Sparcie. Moge dac tam 80 nukera za cos na apo

  18. #18
    VIP Veto's Avatar
    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Miasto
    Katowice
    Posty
    1 022
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    CHolera, wczoraj cały dzień ściągałem to downloaderem, dobra, spoko jestem happy bo już się ściągnęło. Załączam, 5 min pisze please wait... no to czekam. Gdy nagle pojawia się to okno, daje install, wybieram miejsce i...



    PROSZĘ O POMOC!

  19. #19
    Ko0oDeeXiiiK
    Guest

    Domyślnie

    Ciul nie gram, mam lepszą grę MMO od Grzecha Metala (pozdro dla ciebieXD)
    http://rylfactory.com/ Zobaczcie sobie bo fajna na prawdę, coś jak by na silniku metina.

  20. #20
    Banned
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Miasto
    Konin
    Posty
    135
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Ehh..
    I chuj.. Tyle osób a tylko 3 grają..
    Nie wypaliło...

Podobne wątki

  1. Zbieramy ekip? - Refugia!
    By *Poziomek* in forum RL Tibia
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni Post / Autor: 26-06-2008, 20:21
  2. Silkroad
    By marianek in forum O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni Post / Autor: 24-12-2007, 16:09
  3. silkroad
    By Grabek in forum O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni Post / Autor: 16-09-2007, 13:53

Zasady Postowania

  • Nie możesz zamieszczać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać postów
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •