User Tag List

Strona 3 z 7 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 41 do 60 z 140

Wątek: Modyfikacja czaru

  1. #41
    Średnio zaawansowany
    Zarejestrowany
    Jun 2008
    Posty
    41
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Martusiaa i co z tego, ze 2 ostatnie balanse dla palla były na minusie? Nawet jakbyly na minusie to dlaczego pallek do tej pory sieka ?

    Balans dobry, ale jak zwykle cos musieliscie schrzanic.. sorc teraz bedzie ' troszku ' dojebany. ;[

    12:42 Ice Blondi: [15]: ej po ile sprite wand chodzi?
    12:42 Huj: [1]: pol twojej starej

  2. #42
    Nowicjusz
    Zarejestrowany
    Feb 2008
    Miasto
    Kraków
    Posty
    16
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Teraz palek o takim samym lvlu co sorc i druid nie ma szans sie wyleczyc wczesniej ledwo co dawał rade a co bedzie teraz ;/?

  3. #43
    Top User 2015 Sokol from West's Avatar
    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Miasto
    Żyrardów
    Posty
    541
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Wreszcie ktoś pomyślał ... Do tej pory palladyn był nie do pokonania.
    Mój brat cioteczny gdy był na PVP to go 3 x 500 lvl nie mogły ubić bo sie uhał. Tylko dlaczego ucierpieć ma na tym Sorc?? Są plusy i minusy tej zmiany.

  4. #44
    Zaawansowany
    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Miasto
    Wrocław
    Posty
    96
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    NIe podoba sie?To mozecie stad isc ..
    Zmiana dobra ,ale rp i tak jest narazie tHe Best..
    Wzmocnie exury vity dla magicznych profesji Popieram : ]
    Dzieci neo won

  5. #45
    Banned
    Zarejestrowany
    Jan 2008
    Posty
    77
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Jessica Zobacz post
    Zmiana dobra ,ale rp i tak jest narazie tHe Best..
    Popieram Jessice, pallek nadal najlepszy! Można by odjąc 1pkt many i hp/lvl, wtedy by było jeszcze lepiej.

  6. #46
    Łowca postów Harvester's Avatar
    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Posty
    249
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Powiem kilka słów na temat sorce/druta i pala. Jesli chodzi o paladyna to jest krótka piłka - do tej pory pal wyuhiwał się na styk od podobnego levelem sorca (na marginesie sorc wyuhiwał się bez problemu od pala na podobnym lev). Lepsza Vita u sorca/druta ? To jestem w stanie zrozumieć ale o 10-15% słabsza u pala ? To jakiś żart chyba, prawda Mortiis ? Prosty przykład absurdu - 600rp vs 600ms. Sorc z GUE udeży teraz mocniej pala niż leczy jego czar a mówie o jednym tylko GUE a gdzie sprite wand i 2x spell combo ? Pal nie ma szans na wyleczenie się od podobnego lev maga a każda postać jest w stanie wyleczyć sie przed atakami paladyna. Podsumowując o ile polepszenie Vita magom jest zrozumiałe to tak duże osłabienie jej palowi to poprostu nonsens. Niech czar pala wróci to wcześniejszej mocy przecież leczy tylko 1/3hp jak można jeszcze to pomniejszać !

  7. #47
    Łowca postów Harvester's Avatar
    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Posty
    249
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    [QUOTE=FraneQ;256249][B]@up
    Pomysl o knightach. Knightem nadal jest ciezko rozjebac rp o mniejszym lvlu a co dopiero o rownolevelowym pojedynku _._

    Co ty za bzdury piszesz ? Nie możesz zabić slabszego pala czyli nie umiesz grać poprostu ? Masz jakieś argumenty ? Ja ci przedstawie moje. 600rp vs 600ek. Pal wali 4,1 - 4,7 a leczy 3,5 - 4,3. Knight natomiast udeża za 4,0 - 4,6 a leczy sie za 3,7 - 5,0. Teraz wytłumacz mi czemu nie możesz rozwalic pala ( do tego mówisz, że na niższym levelu) skoro dmg i leczenia maja podobne ? Wynikało by z tego co mówisz, że ty knightem nie rowalisz pala a pal rozwali knighta ? Jakim cudem skoro 600rp ma 12,5k hp a knight aż 18,5. Wymiękam z ludzi którzy piszą, że nie moga rozwalić pala, każdego można zabić. Pomyśl teraz o walce pal vs sorc i knight vs sorc. Pada pytanie kto przetrwa dłuzej (bo, że wygra sorc to wiadomo) pal co ma 12khp i leczy mniej niż 1/3hp (sorc mocniej bije z gue niż pal sie teraz leczy) czy knight który ma 18khp i leczy sie mocniej (tu akurat knight sie wyuha na styk jak wcześniej było z palkiem). Powtarzam po raz kolejny pal do tej pory leczył tylko 1/3hp, teraz leczy sobie jeszcze mniej, akurat o tyle mniej żeby nie uciec magom, ale knight ucieknie ...

  8. #48
    Banned
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Posty
    53
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Witam.Jestem tu nowy dlaczego?Bo jak czytam to co mowicie o palku to mnie sciska i musze to skomentowac a wiec..Mowicie ze pall dalej THE BEST? OL NOL !Niepotraficie zabic bo macie slabe pvp i tyle !Teraz to sorc dominuje znowu ..Teraz taki pall nieda rade sie wyleczyc od sorca o podobnym lvlu !A knight?Teraz pallka potrafi zabic jak chce..Knight leczy sie wiecej niz palladyn teraz wiec taki palladyn nieda mu rade gdyz ten palladyn np walnie 4k knight wyleczy sie za 5k wiec?I do tego knight ma duzo wiecej hp niz ten pall !Teraz knight ucieknie sorcowi jak chce i sie wyuha !A pall?Nieda rade sie wyleczyc.A ciagle nazekacie ze knighty wiecje ! Knight jest do blokowania i niepowinien byc Son Goku i walic za 50k i hp 500k ludzie myslcie co piszecie bo mnie szlag trafia ! ! Niech lepiej zrobia tak jak wczesniej z Vita pallka a u sorcow i druidow zmiany moga zostac bo teraz pall zostaje z tylu !!!


    Z powazaniem Fern !!

  9. #49
    Banned
    Zarejestrowany
    Jun 2008
    Miasto
    Wloclawek
    Posty
    31
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    E max : Power Berserk 4500 5044 > Ek
    Uh : EvilUH 4067 5546 >EK
    Sa juz to dane po konfiguracji kalkulatora !
    teraz pall :
    Strong Energy Berserk 4638 5384
    E vita Ultimate Healing 3999 4887

    Obydwie profy full magic set ... EK 12 mlvl RP 39

    Pan 2xUP co ty ***** pierdolisz
    Napisales ze pall sie uha max 4.3k a wedlug kalkulatora 4.8
    Zalozyles postac wtedy kiedy pall zaczal roxowac...
    Kiedys pall walil strasznie malo... grali tylko ludzie ktozi chcieli zobaczyc jak to jest grac trudna profesja... teraz jest zupelnie odwrotnie graja same niedojebane dzieci ktora chca jeszcze ulepszenia swojego palla...
    @down
    to skoro ***** grasz od poczatku to na chuya marudzisz? Wkoncu masz 10x lepiej niz to bylo na poczatku gry pallem... nie rozumiem Cie.
    Ostatnio edytowane przez bermen : 09-07-2008 o 15:19

  10. #50
    Łowca postów Harvester's Avatar
    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Posty
    249
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Pan 2xUP co ty ***** pierdolisz
    Napisales ze pall sie uha max 4.3k a wedlug kalkulatora 4.8
    Zalozyles postac wtedy kiedy pall zaczal roxowac...
    Kiedys pall walil strasznie malo... grali tylko ludzie ktozi chcieli zobaczyc jak to jest grac trudna profesja... teraz jest zupelnie odwrotnie graja same niedojebane dzieci ktora chce jeszcze ulepszenia swojego palla...[/QUOTE]


    Na wstępie chce napisać, że nieładnie jest przeklinać na forum, to świadczy tylko o tobie. 600/38 pal bez magic set leczy sie za tyle ile napisałem czyli za 3,5 - 4,3k, wiem co pisze. Nie rozumiem tego "roxowania" ale postać tą założyłem jak pal miał tylko 1 czar - exevo mas vis (jak spojrzysz na moje skile i mlev może to zrozumiesz), a więc bardzo dawno temu. Natomiast ja nie chce nic ulepszać, ja dążę do jakiegoś sensownego balansu. Na chwile obecną gdy zwiekszono koszt czaru pala i zmniejszono jego leczenie szanse wygrania walki z porownywalnym levelowo magiem który strasznie mocno się leczy są znikome. Bermen bo trzeba patrzeć obiektywnie a nie subiektywnie na całą te sprawe a tobie tego brakuje ...

  11. #51
    Średnio zaawansowany
    Zarejestrowany
    Feb 2008
    Miasto
    Warszawa
    Posty
    22
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał FraneQ Zobacz post
    [B]@up
    Pomysl o knightach. Knightem nadal jest ciezko rozjebac rp o mniejszym lvlu a co dopiero o rownolevelowym pojedynku _._
    Wiesz co mówisz chyba nie. Jeżeli teraz, czyli po tych zmianach, a mianowicie po zwiekszeniu pobierania many przy uzuciu czaru "exori max erex" oraz zmniejszeniu mocy e-vity o około 10-15% w zależności od lvl, mowisz ze nie dasz rady rozjebać rp o mniejszym lvl to przepraszam brak mi słow. Świadczy to tylko o Tobie.
    Wiadomo każdy bedzie sapać gdy zrobią jakieś Update profesji, ktorą ów gracz teraz gra (Chodzi o update na - ). Pomyślcie jednak realnie sorc po zwiekszeniu mocy swojego najlepszego czaru (Ktorym i tak walil bardzo duzo) oraz zwiekszeniu sorcowi/drutowi e-vity jest nie do pokonania. Niektorzy mowią ze knight i tak jest slaby CH** prawda. Knight ma o kilka k wiecej hp od pallka. Palek teraz mniej wali co sprawia mu jeszcze wiekszą trudnosc w zabiciu Knighta, a dotego Mortisowi sie zachciało jeszcze zmniejszyc sile leczenia czaru e-vity pallkowi. To paradoks.!! Pomyslcie sorc vs knight, knight ucieknie, a sorc i tak nie przegra bo ma e-vite wieksza. Pall vs sorc Pall przegra mam zmniejszona sile e-vity, a sorc zwiekszoną e-vite a w dodatku swoj najlepszy czar. Wiec Ci co powiedza, ze knighci sa pokrzywdzeniu to niech przestana grac albo niech zmienia profesje jak im nie pasuje.

    Zastanowcie sie potem piszcie, wiekszosc z was pisze ze powinno zostac tak jak jest bo sa innymi profami i lawiej teraz palka udupic. Jak macie tak pisac To K**** nie piszcie bo az rzal i ból.

  12. #52
    Średnio zaawansowany
    Zarejestrowany
    Feb 2008
    Miasto
    Warszawa
    Posty
    22
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał FraneQ Zobacz post
    Przed update nie moglem zabic 700 rp bijacego mnie :s Po update nie probowalem. Pallkowie nie dosc ze maja/mieli zajebiscie nierowno zbalansowana profesje to na dodatek botowali. W efekcie byli niedorozjebywalni ;s Dzis potestuje co i jak ;s
    Teraz jest inaczej i jest żlesam spróbuj. A sprawa botów jest do rozwiązania, wiadomo nikogo z botem nie rozwalisz, jednak jest Sposob NIECH K**** MORTIS REAGUJE NA RAPORTY I NIECH SPRAWDZA LUDZI TYCZY TEZ SIE TO GROMA , KTORY NAWET NIE SPRAWDZAJAC CZY MAM BOTA WYSYLA MI OSTRZEZENIE, A BOTA NIE MIALEM.

    Jednak tez wiekszosc graczy oskarza pallkow ( w wiekszosci) o posiadanie bota a jest to nie sluszne.!!!

  13. #53
    Łowca postów Harvester's Avatar
    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Posty
    249
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał FraneQ Zobacz post
    Przed update nie moglem zabic 700 rp bijacego mnie :s Po update nie probowalem. Pallkowie nie dosc ze maja/mieli zajebiscie nierowno zbalansowana profesje to na dodatek botowali. W efekcie byli niedorozjebywalni ;s Dzis potestuje co i jak ;s
    I znowu zabiore głos bo śmiać mi sie chce. FraneQ czy ty wiesz wogóle co to są argumenty ? Jak można pisać coś w stylu: jestem noobem i nie moge zabić paladyna. A gdzie argumenty ? Piszesz, że nie mogleś zabić pala który cie zaatakował a czy on ciebie zabił ? Ja on mógłby ciebie zabić skoro masz 1/3hp wiecej od pala ? Nie zabił ciebie ani ty jego ale zabic da sie każdego jak sie tylko potrafi ... Dziś walczyłem moim 6xx palem z 6xx i 7xx sorcami/drutami na arenie (pozdro chopaki:P) żeby to wszystko jeszcze raz przemyśleć, utwierdziłem się jednak w przekonaniu, że osłabienie Vity u pala to błąd. Prosta sprawa: ja sorca jade do reda, on 1 vita i już on wali mnie. On mnie zjeżdza do reda a ja musze 3 vity i najczęściej nie udaje sie uciec Teraz jest tak, że sorc ma malo hp ale sie mocno leczy więc jak nie zejdzie na spam zaklęć to nie zejdzie wcale. Knight ma duzo hp i uha się na poziomie "średnim". I mój ulubiony paradoks - Pal który ma średnia ilośc hp, do tej pory leczył sie też średnio ( za 1/3hp) a teraz leczy sie najsłabiej, ja mam 40mlev i lecze się słabiej od knighta z 12mlev Co to botów u paladynów (tylko u paladynów u knightów już nie?) to już totalnie brak mi słów wieć powiem tylko ... no comment

  14. #54
    Nowicjusz
    Zarejestrowany
    May 2008
    Miasto
    ToruŃ
    Posty
    3
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Franeq przestań sie tu wypowadać bo mnie krew zalewa. Wcześniej mówiłeś że 10-15% za mało i że dalej sie nie da zabić palka, a teraz piszesz ze jeszcze nie próbowałeś tego robić po updatecie, więc się pytam po co kłamiesz ??

    Co was powaliło z tym odejmowaniem palkowi hp na lvl ? Pallek i tak ma malo w porównaniu z knightem.

    Wszyscy mówią że 700 rp skacze do Ek i że sie zawsze "wyUHa". Może i to prawda, ale nie możliwością jest ubić knighta z taką proporcją lvl, więc ja sie pytam po co te lzy ?

    Knight ma najwięcej HP , Sorc/druid walą najwięcej, a pallek 1) wali najmniej, 2) ma mało HP 3) to co ma robić ? to sie UHa a co ?!?!

    Jak jeszcze pogorszą palka to zobaczycie ile ich będzie na APo.....

    takią mam opinie na ten temat....
    Ostatnio edytowane przez Fiodorek : 09-07-2008 o 19:52

  15. #55
    Zaawansowany sebo14_92's Avatar
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    67
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Jak jeszcze pogorszą palka to zobaczycie ile ich będzie na APo.....
    A co kogo to obchodzi? -.- A teraz ile ich jest??? Polowa serwera to rp -.- zobaczyli ze rp kox to wszyscy od nowa chary -.- żal

    @topic
    Ja tam nie wiem ile teraz jest oslabiona vita pallka ale 500ed fartem ubilem 420rp -.-
    Old Faro Daren [0-376]
    Old Paint [0-554]

    Rock of Golden [713-911]

  16. #56
    Artos^^
    Guest

    Domyślnie

    W ogole polepszenie sorcowi e vity, to dobry pomysl...
    aaaale, Nie jest ***** mozliwe zabic 450rp 450ms, a ona nas zajebie !

    Kto powinien byc best w pvp ?
    sorc
    paladyn
    druid
    ek


    a dlaczego tak ?... Bo ***** tak jest na Rl i jest dobrze, [wiem ze to APO a nie Rl, ale jak mialo by byc inaczej...] ?

    I ogolnie palk powinien walic z c arrow mniej niz knight z mls, bo to ***** mac profesja walczaca na dystans i to jest palka [+] a nie powinno byc ze wali tyle co ek, lub minimalnie mniej..

    I ***** Knight jest do bloczenia nie do Pvp!!!

    Osobiscie gram sorcem i na 460lvl 5,6k to zal.. ale nie chce zmiany bo tak powinno zostac,

    jakby to wziasc wszytko do kupy to tak:
    -oslabic palkowi c arrow.
    -oslabic mu e vite [ i niech mi sie ktos tu ***** znajdzie co powie ze sie nie wyuha...]

    Paladyn powinien byc pół knight/pół sorcer a wali z c arrow przyblizone hity jak knight z mls to jaki z niego pół knight....
    I jezeli by walil troszeczke mniej to by byl paladyn
    ..


    @FraneQ

    Chodzi mi o to ze Knight nie moglby byc najlepsza profesja na serverze, bo tak nie powinno byc, a nie ze e-maxa zabrac...
    Teraz jest z knightem dobrze...

    Wiec przeczytaj 10x i potem pisz..


    Cya!
    Ostatnio edytowane przez Artos^^ : 09-07-2008 o 21:33

  17. #57
    Banned
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Posty
    53
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    To co piszecie o Pallku jest załosne ..Np taki 700 rp miał by ubic 1k Knighta?Załosne 700 pall niedal by rade 700knight jakby umiał grac..A ktoś dobrze mowił KNIGHT JEST DO BLOCZENIA !! Wkur...... mnie już ludzie ,nieumieliscie ubic pallka i teraz każdy happy bo pogroszyli go ?Ciekawe jakby wam pogorszyli knighta/sorca/druida i tak samo jak my pallkowie byscie pisali to samo co my !! To my mamy byc pogorszeni a wy kur...lepsi ?Dajcie spokoj czopy. .


    Pozdro Fern !

  18. #58
    Średnio zaawansowany Sabino's Avatar
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Miasto
    Toruń
    Posty
    45
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Nie piszcie tu o c arrow, poniważ jest 2-reczna, nie ma def, i nikt z tym nie expi. Zmniejszenie e-vity pallkowi-ok, ale nie aż tyle. Mortiis stara się jakoś wyrównać balans, więc nie miejcie mu za złe tej decyzji.

  19. #59
    Nowicjusz
    Zarejestrowany
    Jun 2008
    Miasto
    Poznań
    Posty
    18
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Wiiem dostane warna lub bana...


    A więc tak...NO JA PIERDOLE :]
    Czy was pojebało ? odjac palkowi po 1hp i po 1 many na lvl ?
    Zmiejszyc hity c arowa?
    Zmiejszyc leczenie e vity o jeszcze wiecej niz jest teraz?
    PUKNIJCIE SIE W TE JEBANE BANIE KTÓRE ***** WOGÓLE NIEMYŚLA
    WOGOLE TO DAJCIE SOCĄ JEBANY CZAR KTÓRY PIZGA W CHUJ DUŻO I NIECH KAZDEGO MA NA HITA 1000KNIGHT NIEMOZE ZABIC 600PALA? DLACZEGO
    BO JEST PIZDĄ!!!!
    Marota Wroka : Nie jestem dzieckiem
    Marota Wroka : Mam 11 lat i jeb*ć policje !

  20. #60
    Banned
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Posty
    53
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Up popieram ! Ludzie nieumieli ubic palka o mniejszym lvlu i plakali a teraz obnizyli tak duzo to oni chca sie mscic i teraz ***** mac niech nam zmniejsza wszystko najlepiej co lvl dostawac 1hp i 1 many z c arow bic po 1hp i vitowac sie 1hp a sorce nowy czar "exevo gran mas vis mata basa kata lecisz na hita pizdo !" I 100 sorc na hita neko ;] Cioty z was all co tak mysla..Pewnie bede mial warn/albo upomnienie ale juz sie wkurw....

    Niepozdrawiam FERN !

Podobne wątki

  1. Modyfikacja klienta 7.6
    By Janki in forum Pomoc
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni Post / Autor: 01-08-2011, 11:15
  2. Ulepszenie Czaru exvia !
    By Holz aka Paladyn in forum Propozycje
    Odpowiedzi: 23
    Ostatni Post / Autor: 23-11-2010, 13:19
  3. Ma?a modyfikacja.
    By Mortalix in forum Propozycje
    Odpowiedzi: 17
    Ostatni Post / Autor: 01-12-2009, 13:49
  4. Nowy npc oraz modyfikacja SL
    By Mortiis in forum Nowości
    Odpowiedzi: 169
    Ostatni Post / Autor: 19-05-2007, 18:09

Zasady Postowania

  • Nie możesz zamieszczać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać postów
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •