User Tag List

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki 21 do 30 z 30

Wątek: Co? ala Stamina

  1. #21
    Banned
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    442
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Smile

    :> Pomysł sam w sobie fajny, ale niedopracowany, ponieważ jak się re-lognę to będę miał czas na nowo liczony, więc co mi po tym ^^

  2. #22
    Nowicjusz
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Posty
    17
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał adrianeq :) Zobacz post
    :> Pomysł sam w sobie fajny, ale niedopracowany, ponieważ jak się re-lognę to będę miał czas na nowo liczony, więc co mi po tym ^^
    nie kumasz chyba nic z tego co napisalem, co nie?

  3. #23
    Banned
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Miasto
    California
    Posty
    183
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Rybka Zobacz post
    Nie jestem na NIE! Wiesz co to by było ? Ktoś expi cały dzień i w nocy chce sobie pograć z kolegami a tu super najazd a on ma 0 staminy i Na marne by nikt nie grał w nocy i by było mniej najazdów które tylko są wtedy. Coś ci nie pasuje że dużo ludzi ma 1000+ ? To jest niesprawiedliwe że ktoś nagle ma 1600 i go nikt nie przegoni bo jest jakaś osrana stamina pewnie ty jesteś nowym graczem i chcesz przegonić Abu. Jestem na NIE!
    Nie nabijaj już tych postów, w każdym nowym temacie musisz coś napisać, zbędnego i bez sensu.

    @Topic

    Propozycja oczywiście zajebista, zmniejszyło by to ilość sharerów na APO, a jest ich pełno wystarczy sprawdzić listę zbanowanych, oraz dużo lepiej by się expiło, bo respów by było więcej do expienia, bo teraz typ wejdzie rano, pozniej jego brat expi na jednym respie, pozniej kumpel i tak jest i resp cały zajęty, tak np. robi Tyriusz

    [09/07/2008 00:39] Tygrys -> Tyriusz was banished because of Dzielenie konta.

  4. #24
    Średnio zaawansowany
    Zarejestrowany
    Jul 2007
    Posty
    34
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Ja powiem tak ... Jak ktoś chce niech expi .. jego życie, jego sprawa.. a Ty, któremu się to nie podoba to też exp a się w to nie mieszaj


    @Wolfale
    Coś mi się wydaje że chyba dostaniesz upomnienie za nabijanie postów..
    Ja napisałem 2 w 1 temacie bo się do mnie koleś stawiał i niezawodny modek wkroczył do akcji..
    I proszę napisz mi na PW czy dostałeś ;]

  5. #25
    Banned
    Zarejestrowany
    Jun 2008
    Posty
    43
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Rybka Zobacz post
    Nie jestem na NIE! Wiesz co to by było ? Ktoś expi cały dzień i w nocy chce sobie pograć z kolegami a tu super najazd a on ma 0 staminy i Na marne by nikt nie grał w nocy i by było mniej najazdów które tylko są wtedy. Coś ci nie pasuje że dużo ludzi ma 1000+ ? To jest niesprawiedliwe że ktoś nagle ma 1600 i go nikt nie przegoni bo jest jakaś osrana stamina pewnie ty jesteś nowym graczem i chcesz przegonić Abu. Jestem na NIE!
    Ale Ty masz downa o BOŻE. Wiesz co to najazd? Najazd jest od tego aby się pobawić, poćwiczyć, zebrać ekipą, zlootować coś, popadać, kupić dużo sl, spalić manę, dać radochę Gm`om, poubijać noobków za pomocą potworka, a po zabiciu czegoś mocnego zwalić konia!

    @topic

    Propozycja niczego sobie.
    Ale....
    Niestety chyba to nie wyjdzie, ponieważ Stamina jest wprowadzona dopiero w późniejszej wersji Klienta. Wątpie, że można tak 7.6 przerobić.
    Ale nasz "Ave Mortiis" potrafi wszystko

    Pozdrawiam ;*

  6. #26
    Nowicjusz
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Posty
    17
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Turek Zobacz post
    Niestety chyba to nie wyjdzie, ponieważ Stamina jest wprowadzona dopiero w późniejszej wersji Klienta. Wątpie, że można tak 7.6 przerobić.
    Ale nasz "Ave Mortiis" potrafi wszystko

    Pozdrawiam ;*
    Dało by się, tu nie było by problemu... Mortiis na studiach ma cos takiego jak lekcje myślenia logicznego więc problemu nie powininien miec, a co do paska to on nam akurat tu nie potrzebny..(Stamina bar)

    #Modek

    Jeżeli juz wleciałes to nie tykaj nic, czekamy na Mortiisa niech on wszystkie wypowiedzi przeczyta..

  7. #27
    Banned
    Zarejestrowany
    Jun 2008
    Miasto
    Carlin 0.o
    Posty
    150
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    jestem na TAK ! to zmienjszyło by ilość "Pro Hirołów" i by milej się grało bo jak widziałem że koleś od 12 do 20 siedział na tym samym respie to mnie głowa zaczeła boleć. jeszcze raz popieram bo to pewnie zmnejszy i ilość "ludzi bijących krzesłem rodzine " i takich uzależnionych poważnie idiotów

  8. #28
    Banned
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Miasto
    Zory
    Posty
    162
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Rybka Zobacz post
    Nie jestem na NIE! Wiesz co to by było ? Ktoś expi cały dzień i w nocy chce sobie pograć z kolegami a tu super najazd a on ma 0 staminy i Na marne by nikt nie grał w nocy i by było mniej najazdów które tylko są wtedy. Coś ci nie pasuje że dużo ludzi ma 1000+ ? To jest niesprawiedliwe że ktoś nagle ma 1600 i go nikt nie przegoni bo jest jakaś osrana stamina pewnie ty jesteś nowym graczem i chcesz przegonić Abu. Jestem na NIE!
    Jedno słowo:


    @topic
    Hmm... jak dla mnie pomysł dobry, a nawet bardzo tylko problemy z wykonaniem >.<(czyt. nie wiadomo czy możliwe do wykonania).

  9. #29
    Nowicjusz
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Posty
    17
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Nerki Knight Zobacz post

    @topic
    Hmm... jak dla mnie pomysł dobry, a nawet bardzo tylko problemy z wykonaniem >.<(czyt. nie wiadomo czy możliwe do wykonania).
    ***** mowie ci ze jest mozliwe do wykonania!

  10. #30
    Gaduła
    Zarejestrowany
    Nov 2007
    Miasto
    Toruń
    Posty
    150
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Propozycje dotyczące srvera 7.6 składamy tutaj.

    Zamykam.
    Jestem aktywnym członkiem ruchu ochrony języka ojczystego!

    O prawdziwej wartości rodziców dowiecie się dopiero po ich utracie...

Podobne wątki

  1. Stamina!
    By Encke in forum RL Tibia
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni Post / Autor: 20-11-2009, 21:07
  2. Stamina.
    By berafitokoxikduzy in forum Opinie & Krytyka
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni Post / Autor: 12-06-2009, 17:18
  3. Stamina.
    By ^Akynaoo in forum Propozycje
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni Post / Autor: 25-05-2009, 18:37

Zasady Postowania

  • Nie możesz zamieszczać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać postów
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •