User Tag List

Pokaż wyniki 1 do 16 z 16

Wątek: Wywiad z Layerem by Oxi ~!

  1. #1
    Banned
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Miasto
    Wrocław
    Posty
    186
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie Wywiad z Layerem by Oxi ~!

    Oxidosis
    Layer

    Takie kolory, żeby nie rzucały się w oczy xd


    Cześć, czy mógłbym z Tobą przeprowadzić wywiad?

    Jasne.

    Na początek powiedz nam coś o sobie - Skąd jesteś, ile masz lat, czym się aktualnie zajmujesz?

    Jestem z Kamiennej Góry, mam 13 lat, w styczniu 14 a zajmuje się komputerami i sportem. Nie zapytałeś jak mam na imię więc Dominik

    Jak Ci idzię w szkole? Masz jakieś problemy, przez tą szatańską grę tibia?

    Ze szkołą idzie mi wyśmienicie, nie mam żadnych problemów i same pozytywne oceny, no niekiedy zdarzy się ta bania W Tibię gram tylko jak mi się bardzo ale to bardzo nudzi więc uzależniony nie jestem nawet w najmniejszym stopniu.

    Interesujesz się może jakimś sportem? Może coś trenujesz?

    Sport stawiam zawsze na drugim miejscu, interesuje się bieganiem i to jest jak już napisałem moje ulubione zajęcie poza komputerami. Biegam dla kondycji, i przyznam że też po to aby pozbyć się tak zwanego brzucha, ale nie wstydzę się tego bo wierze w siebie i wiem że to osiągnę.

    W takim razie przejdżmy do gry tibia. Kiedy pierwszy raz w nią zagrałeś i kto Ci ją pokazał?

    To było bardzo dawno temu, około 3 lata temu zadzwonił do mnie pewien chłopak na Skype i zapytał czy gram w Tibię, od tej pory zainteresowałem się w tą grę. Na początku grałem tak jak każdy zazwyczaj nałogowo lecz później zaczęła mnie ta gra po prostu nudzić.

    Kiedy pierwszy raz zalogowałeś się na apo i skąd dowiedziałeś się o tym Ots'ie? Jaki lvl miała Twoja najwyższa postać?

    Na Podkarpacki zalogowałem się parę miesięcy po tym jak poznałem Tibię. OTS'a pokazał mi mój kuzyn Nerki Knight, od tej pory zacząłem grać. Było to jeszcze przed tym jak nie było PVP czyli dosyć dawno, gdy wprowadzili system PVP zrobiłem sobie przerwę i wróciłem po paru miesiącach. Zakończyłem grę na 60 poziomie, później dostałem od znajomego postać o nicku Mordi. Miała wtedy 150 lvl, wbiłem nią 170 i przestałem grać. W końcu doszedłem do tego że mnie zhackowali i usunąłem postać, lecz niedawno zrobiłem nową także o nicku Mordi. Mówiąc o RookGardzie osiągnąłem 124 lvl.

    Ładny lvl, jak na rook Przejdżmy do forum, jak Ci się pracuję w roli moderatora i czy gracze/forumowicze zatruwają Ci życie, pisząc do Ciebie na PW?

    Bardzo dobrze czuje się w tej roli, cieszy mnie świadomość że mogę coś zrobić dla tego cudownego serwera i pomóc w jego rozwijaniu. Mimo to że miałem parę chwil słabości kiedy niektórzy użytkownicy wyzywali mnie za to że niby dałem im niesłusznego warna to i tak bardzo lubię tą pracę i mam nadzieję że jeszcze długo zostanę na poziomie Moderatora.

    Dlaczego postanowiłeś zostać moderatorem? Jak myślisz, dlaczego to akurat Ciebie Tygrys postanowił Ciebie sprawdzić i dać Ci funkcję moderatora, bo przecież zgłoszeń miał tysiące?

    Ja osobiście chciałem zostać Moderatorem ponieważ wiem że mam dużo czasu do poświęcenia na tym Forum i wiem że mogę pomóc w jego rozwijaniu, a dlaczego akurat mnie Tygrys wybrał nie mam pojęcia, bardzo mnie cieszy że mi zaufał i powierzył tak trudne zadanie.
    Co sądzisz o ludziach przebywających na forum? Jak ich oceniasz i co ogólnie sądzisz o forum?

    Forum jest bardzo dobre, nie mam do niego żadnych zastrzeżeń tak samo jak do osób na nim przebywających i przykro mi jest jak ktoś bezpodstawnie mnie wyzywa. Sądzę że jeżeli taki ktoś kto np. zrobił double posta lub zwyzywał Mortiisa, Tygrysa czy nawet innego użytkownika bezpodstawnie wyjdzie na ludzi i dużo osiągnie w przyszłości bo przecież każdy na początku był że tak powiem newbie.

    Skąd się wziął Twój nick Layer? Dlaczego akurat taki, a nie inny?

    Sam nie wiem, wcześniej miałem nick Mordi i postanowiłem opuścić Forum lecz po jakimś czasie wróciłem pod nowym nickiem Layer. Wymyśliłem go na poczekaniu jak zakładałem konto.

    Jakiego użytkownika forum najbardziej cenisz i dlaczego?

    Jest parę osób które naprawdę podziwiam i cenię. Są nimi: Crayon (Mój Mistrz!) Dede, Nerki Knight (Kuzyn), Chojrak, Tettmeier, Margoth, Mejger, Kodex, ByOut i Shikamaru. Dzięki nim uwierzyłem w siebie, oni zawsze mnie dopingowali i nie porzucili w ciężkich dla mnie chwilach.

    Nie wiem za co podziwiasz jedną z tych osób, ale nicku jego nie będe ujawniać : )

    Nie musisz

    Przejdżmy do następnego pytania. Grasz w jakieś inne gry, oprócz tibii?

    GTA San Andreas, Fifa 07, Emergency 3 no i oczywiście CS.

    Masz na forum jakiś kumpli, na których możesz zawsze liczyć? Jeżeli tak, to wymień ich nicki : )

    Napisałem ci już

    Aha, czyli rozumiem że nie podziwiasz ludzi za posty i za mądrość, tylko po prostu kumpli

    Nie tylko za posty i za mądrość, za to że jak już napisałem wspierali mnie gdy byłem na granicy rozpaczy i w innych trudnych chwilach.

    Ile czasu spędzasz na komputerze dziennie? Czy jeżeli nie jesteś uzależniony od tibii, to znaczy że nie jesteś uzależniony od komputera?

    Można tak powiedzieć Rodzice narzekają że siedzę za długo, ja też wiem że przesadzam, lecz w moim mieście nie ma co więcej robić.

    Napisz, co sądzisz o Mortiisie ( szczerze )

    Jest to osoba która ma na prawdę wyrobione nerwy, te wszystkie obelgi w jego stronę i wyzwiska że niby nic nie robi, ale przecież on też ma swoje życie. Ludzie zapominają że to on stworzył ten serwer i bez niego nie grali by tutaj. Zeru szacunku w jego stronę.

    Niestety, ale zgodzę się z tym.

    Słusznie.

    Co sądzisz o postąpieniu Groma w ostatnich dniach? O tych
    "niby" nie słusznych banach?


    Nie wypowiem się w tej sprawie bo nie mam żadnych dowodów aby go oskarżać. Nie wiem czy to prawda czy też wymysł użytkowników.

    Teraz seria krótkich pytań.

    Jesteś gotów?

    Jasne.

    Najlepsze miasto ( APO )?

    Expgard.

    Największe marzenie?

    Wyrobić się z wagą.

    Ulubiony kolor?

    Czerwony.

    Ulubiona rzecz?

    iPod.

    Najładniejsze imię?

    Karolina

    To już koniec naszego wywiadu, teraz masz czas się wykazać i pozdrowić kilka osób

    Serdecznie pozdrawiam Ciebie, Crayona, Dedego, Nerkiego, Pandora, Nixona, Chojraka, Tettmeiera, Margotha, Shikamaru, Exoda, MrJabbe, Ormina, Mejgera, Coguara, Tygrysa, Mortiisa, Wicepsa, Angel Deatha, Johnego Knoxvila (czy jak to się tam pisze =p ), Kodexa, ByOuta, Catka, Experta, Figo Kondrada, Simne, Khumarka, Duriona, Love, Lukiego, Speed Firemana oraz całą ekipę Moderatorów.

    Dziękuje za udzielenie wywiadu, cya.

    Również dziękuję, narta!
    Ostatnio edytowane przez Oxidosiss : 19-07-2008 o 12:50

  2. #2
    Bywalec .:Speed Fireman:.'s Avatar
    Zarejestrowany
    Jun 2008
    Miasto
    Gdańsk
    Posty
    359
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    JAAA JAAA LAYER MISZCZ LAYER MISZCZ POZDROWIŁEŚ MNIE!!!!!
    To dla mnie zaszczyt xd

  3. #3
    Banned
    Zarejestrowany
    Jul 2007
    Miasto
    Iława
    Posty
    51
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    I ***** co? Jestem w jego wieku i pieski czyt. ko0dex i sikiel na mnie wjadą a na LAyera nie bo to admin. : ( .
    Layer jest najlepszym modkiem i warto to szanowac : )

  4. #4
    Banned
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Miasto
    Stargard Szczeciński
    Posty
    62
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Bardzo fajny wywiad z bardzo fajną osobą ;') wywiad na poziomie, przemyślane odpowiedzi.. Dzięki, że mnie nie pozdrowiłeś .

  5. #5
    Banned
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Miasto
    Zory
    Posty
    162
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    HAHAHAHH chyba jedyna osoba która mnie pozdrowiła :<
    Wywiad zajebisty i chooy.

    @Elvan
    Ślimaka, nie raka. xd
    Ostatnio edytowane przez Nerki Knight : 19-07-2008 o 10:32

  6. #6
    Dżem na 100% Splaxor's Avatar
    Zarejestrowany
    Oct 2007
    Miasto
    50° 25' N i 18° 91' E
    Posty
    1 814
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Ciekawy wywiad z jednym z Moderatorów. Bardzo przejrzysty, ponieważ bardzo dobre kolory zostały zastosowane. To jest rada dla przyszłych reporterów, aby używać właśnie takich kolorów. Pozdrawiam również.

  7. #7
    Banned
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Miasto
    Gdzieś w Hoy daleko... "Zajarany Rapem, Jak Wczorajszym Jointem..."
    Posty
    166
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Wywiad Super!
    Jak sam pytałeś czy zrobie wywiad, ale grałem w CS no i coś tam co Ty wiesz, więc się nie dziw, czemu Ci nie zrobiłem : P
    Ale za to Oxidossis Ci zrobił, i świetnie wypadł.
    To teraz jak obiecałeś, na APO Graj !
    ^Ps
    dzięki za pozdro ; >
    Dobrze napisałeś
    ^Down
    Sekundy : >
    Ostatnio edytowane przez ~Johny Knoxville~ : 19-07-2008 o 00:57

  8. #8
    Banned
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Miasto
    Szczecin
    Posty
    371
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Bardzo fajny wywiad, miło mi się go czytało, a podpis Nerkiego mnie rozwala xD
    Niszczy mnie od środka ... Czy to oznacza, że mam raka?

  9. #9
    Banned
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Posty
    17
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Dobry wywiad, dobrze przeprowadzony, ciekawe pytanie, no i odpowiedzi, dowiedziałem się trochę o osobie, która zawsze mnie ciekawiła, zdziwił mnie wiek, bo widziałem twoją fotke i nie wyglądasz jakbyś szedł fo 1 gim, tylko jak do 3 (Do Layerqa xD)

  10. #10
    Średnio zaawansowany Vonozaurus's Avatar
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    54
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Wywiad kiepski. Zero nowych, zgrabnych pytań. Kolory są kiepsko dobrane, ale jak kto woli ; -). Grać od 10 roku życia w tibie... Nie chciałbym zobaczyć Twojego zdjęcia ; -). Kompletny "NO-LIFE" ; -). Pa.

    Cytat Napisał Splaxor Zobacz post
    Ciekawy wywiad z jednym z Moderatorów. Bardzo przejrzysty, ponieważ bardzo dobre kolory zostały zastosowane. To jest rada dla przyszłych reporterów, aby używać właśnie takich kolorów. Pozdrawiam również.
    Na prawdę to wywiad z jednym z moderatorów? Kolory są źle dobrane, nie lubię takich. Każdy ma prawo wyboru własnych kolorów, a to, że Ty nam takie radzisz jest mało istotne. Ja Cię nie pozdrawiam, pa.

    Cytat Napisał Elvan Zobacz post
    Bardzo fajny wywiad, miło mi się go czytało, a podpis Nerkiego mnie rozwala xD
    Niszczy mnie od środka ... Czy to oznacza, że mam raka?
    Tak, jesteś bardzo fajny, masz raka. Skończ pisać takie posty, bo ani trochę fajny nie jesteś, wręcz dziecinny. Głównie napisałeś posta, bo chciałeś 'znowu' zaistnieć. Nie pozdrawiam Cię.
    P.s: Dorośnij.


    @Ko0oDeeXiiiK

    Od idiotów możesz sobie wyzywać kolegów w piaskownicy, bo tylko tam ich posiadasz.

    @Mike

    Szkoda mi klawiatury na potępienie Ciebie. Jesteś tak samo zajebisty jak pies, który robi Ci kloca na klatę.
    Ssij.
    Tak Cię na obiad wołają, czy jak? O ile stać Cię na niego ; -). Bo nie chce pisać czym muszą u Ciebie na takowy zarabiać ^^.
    Ostatnio edytowane przez Vonozaurus : 19-07-2008 o 13:46

  11. #11
    Ko0oDeeXiiiK
    Guest

    Domyślnie

    #Daviss
    Ty masz 11 lat wiec twarz...


    Oj, zapomniałeś ze Mejger lubi byc na końcu ;p
    A co do wywiadu to bardzo fajny...
    i Thx za pozdrowienia. =* i ja w ciebie wierze, jak już nie będziesz miał sił to pościmy za tobą nagiego Graydona, zobaczysz jak szybko będziesz uciekał XD

    #Up
    Milcz bo Elvan już zaistniał, jest moderatorem, a ty co, może zazdrościsz ? I tu cie muszę zmartwić, Elvan jest fajny. Za to ty wcale...
    btw. a ty jesteś wielki dorosły ? pewnie też z 15 lat masz i udajesz choooy wie kogo.
    Powiem tyle... Jesteś idiotą, zupełnie jak Rabbit tylko że on się z tym urodził...
    Ostatnio edytowane przez Ko0oDeeXiiiK : 19-07-2008 o 06:33

  12. #12
    Banned
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Posty
    20
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Nice wywiad. Layer rox Pozdrawiam.

    #Vonozaurus
    Ale idiotą jesteś HAHAHAH, myślisz, że jak powiesz parę słów jaki to on jest nolifer a ty chodzisz o 23 na dwór na papierosa mając 15 lat i Cię psy zwiną to fajny jesteś? :O grats.
    Kolory są źle dobrane, nie lubię takich.
    A ja takie lubię i sram na Ciebie.
    że Ty nam takie radzisz jest mało istotne.
    A wiesz co to jest człowieku rada?
    Ja Cię nie pozdrawiam, pa.
    Jeśli to było do Splaxora, to jak byś zdążył spostrzec on Cię też nie pozdrawia :<
    Skończ pisać takie posty, bo ani trochę fajny nie jesteś, wręcz dziecinny.
    A ja sądzę jak Kodex, że Elvan jest fajny. Nawet bardzo (:OO)
    Głównie napisałeś posta, bo chciałeś 'znowu' zaistnieć
    Zaistnieć? Elvan nie istniał przez pewien czas? Chyba Ci się coś pomyliło. Elvan zawsze istniał, istnieje i będzie istniał. Chuj Ci do tego.
    Nie pozdrawiam Cię.
    I co, jak go nie pozdrawiasz to jesteś evul czok kok?XD Nie udało Ci się.
    Ssij. Potępiam.
    Ostatnio edytowane przez Mike : 19-07-2008 o 11:59

  13. #13
    Banned
    Zarejestrowany
    Jun 2008
    Miasto
    Oświęcim
    Posty
    238
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Wywiad super, ładne, przjżyste kolory, poprostu fajnie się go czytało !

    Rób więcej wywiadów, 10/10

  14. #14
    Banned
    Zarejestrowany
    Jan 2008
    Posty
    5
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Bardzo ladny wywiad. Odpowiedni reporter rozmawia z odpowiednia osoba.

    @Kodex
    Coraz wiecej ludzi sie na tobie poznaje.

  15. #15
    Banned
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Posty
    118
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Dla mnie super wywiad Co do kolorów to naprawdę zostały odpowiednio dobrane. Z takich rozmów można dużo się dowiedzieć o innych użytkownikach forum

    Również dziękuję, narta!
    Narta xP

  16. #16
    Banned
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Miasto
    Gubin xd
    Posty
    185
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    super wywiad i nawet zostałem pozdrowiony xD Layer pamiętaj że ja Ciebie też wspierałem w trudnych chwilach

    10/10 bardzo ładne słownictwo i kolory> Pozdrawiam

Podobne wątki

  1. Wywiad z kul?
    By Ogo. in forum Humor
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni Post / Autor: 11-01-2011, 19:57
  2. Wywiad...
    By CotoTipja? in forum Pomoc
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni Post / Autor: 23-11-2008, 02:00
  3. Wywiad
    By Rybka in forum Pytania
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni Post / Autor: 20-06-2008, 21:11
  4. [Wywiad]Jan
    By Fanfra Sorcererka in forum Wywiady
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni Post / Autor: 08-06-2007, 15:49

Zasady Postowania

  • Nie możesz zamieszczać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać postów
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •