User Tag List

Zobacz wyniki ankiety: Czy podobał Ci się wywiad??

Głosujących
77. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak

    60 77.92%
  • Nie

    17 22.08%
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 do 20 z 35

Wątek: Ca?a prawda o Graydon`ie!!!

  1. #1
    Bywalec Wujek Margoth's Avatar
    Zarejestrowany
    Apr 2008
    Posty
    359
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Arrow Cała prawda o Graydon`ie!!!

    Ja: Witam Cię Graydon. Czy mogę przeprowadzić z Tobą wywiad??

    Graydon: Nie.

    Graydon: Żartuje, możesz xDD

    Ja: HAHA xD Ale ty zabawny XP

    Graydon: dzięki <wstydniś>

    Ja: Ok... zacznijmy. Standardowe pytanie: Ile masz lat, jak masz na imię (Jeśli
    je posiadasz :<) i skąd klikash? ;d

    Graydon: Klikam z zacisznego miasteczka, jakim są Police. W zachodnio-pomorskim, tuż obok Szczecina. Mam 16 lat, hihihihi, a szczycę się imieniem Dawid.

    Ja: Kolejne pytanko... Czym się zajmujesz, co robisz w wolnych chwilach? :>

    Graydon: Wielu by zapewne powiedziało, że ssam ludziom pałki, lecz to nie prawda. Jestem nowym uczniem Technikum Informatycznego w Szczecinie, zajmuje się webmasteringiem, grafika(trochę) i piłką nożną ;d

    Ja: Hehe : D Więc otrzymałeś fuxem promocje do kolejnej klasy... xD W piłkę nożną grasz zawodowo (nie super extra liga ale w klubie...) czy bardziej amatorsko?

    Graydon: Ostatnio zacząłem zawodowo. O ile można to tak nazwać. Wcześniej tylko amatorskie ligi, a teraz Świt Skolwin - juniorzy (V liga, bo nie grałem wcześniej, hihi).

    Ja: Może powiesz nam jaką muzykę preferujesz?? Może ciężkie metalowe riffy, a może piękny, anielski głos pana Roztockiego? :>

    Graydon: Roztocki raczej nie, ale lubię prawie każdy rodzaj muzyki. Od Nightwisha, po Hemp Gru, Czesia Niemena, Dżem po różne utwory disco-polo i muzykę klasyczną. Zróżnicowanie? Wiem!

    Ja: I bardzo dobrze ; D Więc zapewne jesteś człowiekiem, który toleruje inne subkultury jak i odcienie skóry, wyznania etc. Zgadza się?

    Graydon: Oczywiście, jednak sam np. jestem ateistą :P no cóż, każdy jest inny i wierzy w co innego. Jedyną moją wiarą jest wiara w siebie

    Ja: Przejdźmy do kolejnej części naszego wywiadu... części dotyczącej szarlatańskiej gry o nazwie Tibia...
    Ja: Może powiesz nam jak się zaczęła Twoja przygoda z Tibią i APO?

    Graydon: No dawaj xD ale wiesz, że to trochę żałosna gra?

    Graydon: Niestety, kiedyś szperając w necie natrafiłem na tą grę. No cóż, każdy popełnia błędy historię z APO prawie każdy zna :>


    Ja: Nie wszyscy... ja nie... xD Napisz coś o tym ; )
    Graydon: No co... grałem, grałem, później moderator i tutor. Później żałosne zachowanie Mortiisa - wypiełdolił mnie za free, nic nie powiedział, the end. Wystarczająco?

    Ja: Tak... Co sądzisz o dzisiejszym stanie naszego servera?

    Graydon: Banda ch*ja i nic więcej xD nie no ogólnie tak sobie, atmosfera sux... no i burdel na forum. Tego kiedyś nie było.

    Ja: Taak... pamiętam czasy "starych" moderatorów... aż mi się łezka w oku kręci : )...

    Graydon: Tak? A mi nie :P

    Ja: A co sądzisz o nowych moderatorach?

    Graydon: Lol xD N/C :P porządnym moderatorem był Exod i Graydon... no cóż, Mortiisowi nie zależało, ale teraz moderuję wiele ciekawych i dużych for...

    Ja: Teraz pytanie, na które czeka 99% forumowiczów... Co się stało, że powracasz na forum?!

    Graydon: Haaa;d wiedziałem, że takie w końcu padnie! To nie jest żaden wielki powrót, po prostu czasami dla rozweselenia będę zaglądał na forum

    Ja: Jeszcze jedno... czy masz zamiar grać na APO? ; >

    Graydon: Nie.

    Ja: A teraz SSP!! (Seria szybkich pytań xD)

    Graydon: ok

    Ja: APO czy Global?

    Graydon: nic

    Ja: Pizza czy kebab?

    Graydon: kebab

    Ja: Mortiis czy Tygrys?

    Graydon: Tygrys!!!!!

    Ja: PC`t czy Laptop?

    Graydon: pc

    Graydon: mogę teraz ja zadać Ci 3 ssp? :P

    Ja: Piłka nożna czy Ping-Pong (W kieszeniach xD)

    Graydon: piłka nożna

    Graydon: dobra, teraz ja:

    Graydon: jestes gejem?


    Ja: Nie.

    Graydon: kochasz mnie?

    Ja: Tak.

    Graydon: oddasz mi się wieczorem?

    Ja: No jasne!! xD

    Graydon: Dzięki za wywiad, musze spadać cya :*

    Ja: Ok... bb =*

    Ja: Może chcesz kogoś pozdrowić?

    Graydon: Tak... Wszystkich, z którymi się przyjaźniłem i lubiłem no i oczywiscie Ciebie =*

    Ja: Wywiad z naszym KOCHANYM Graydonem przeprowadził Wujcio Marcio xP Wywiad ukaże się w Gościu Niedzielnym






    __________________________________________________ ______________

    Jest to mój pierwszy wywiad xP Proszę o wyrozumiałość

  2. #2
    Banned
    Zarejestrowany
    Jul 2007
    Posty
    75
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Co tu powiedziec kazdy umie zrobic wywiad a ze z Graydon'em jestem na NIE

  3. #3
    Banned
    Zarejestrowany
    Jun 2008
    Miasto
    Bydgoszcz!
    Posty
    61
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Fajny wywiad, mi sie podoba.. dobre pytania najbardziej podobalo mi sie SSP ;d ^^.. ;D

  4. #4
    Banned
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Posty
    20
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Graydon pałka się przez ten czas jak go nie było wyrobił xd. A jaki kozak się zrobił "ssają pałkę" "oddasz mi się dzisiaj" normalnie evul kok czok :> pozdrawiam fajny wywiadzik no i Margoth fajny XD

  5. #5
    Zaawansowany
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Posty
    67
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    No i dobrze Graydon dawaj ostro z nimi ;> Pozdro ode mnie i od Ani xD

  6. #6
    Banned
    Zarejestrowany
    May 2008
    Miasto
    Kutno.
    Posty
    84
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Myślałem, że tu hooyem powieje, ale jakoś tylko Graydonem. ;< Nie, no spoko! Troche mało pytań! Ja chara sprzedałem pustego Zarexoholika za 550 zł + 400 zł za k cc! buEHuHEuHUEhuHE! Na APO skończyłem to co zacząłem... I tak tam grałem tylko dla PK... HUJ OTS nic więcej. Same shary/boty i psy + wyjątki... Dobrze, że straciłeś modka, bo szkoda cie tu trzymać było. ^^

  7. #7
    Uzależniony Mortalix's Avatar
    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Miasto
    Poznań
    Posty
    777
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    @Wściekły Wilk Demon Zła (debilizmu)
    Lethorn Ty kretynie... ; / Wyjdź please...

    @Topic
    Mi się podoba wywiad, wydaje mi się, że jak na pierwszy raz to zaje**sty xd
    Srup jeżcze jakiź s kimź fainowatym xd

    Ps. Lethorn idź się utop i nie komentuj więcej.. plax ;<

  8. #8
    Banned
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Miasto
    Stargard Szczeciński
    Posty
    62
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    No w końcu wywiad przejrzysty, przemyślany z odpowiednią osobą przeprowadzony ;'),
    gratuluję Dawidku dostania się do technikum ;'D, jesteś kox jak by nie patrzeć ^'^,
    mamy dużo wspólnego ja również grałem w nogę dość długi czas najpierw w Arkoni Szczecin, Stal Stocznia i kończąc na Pogoni Szczecin Nowej '92 rocznik aktualnie Błękitni Stargard, ja również jestem ateistą.

  9. #9
    Dżem na 100% Splaxor's Avatar
    Zarejestrowany
    Oct 2007
    Miasto
    50° 25' N i 18° 91' E
    Posty
    1 814
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Mi się wywiad podobał w połowie. Plusem dla mnie jest reporter, pozdro Wujaszq dla Ciebie :* Minusem natomiast jest osoba udzielająca wywiadu.

    Jak dla mnie ogólnie wywiad nieciekawy i nie podobał mi się. Kolory troszkę źle dobrane.

    Ocena: 3/10 (te 3 punkty tylko za to, że przeprowadzał wywiad ujek)

    P.S Graydon, próbowałeś być śmieszny, ale coś Ci to nie wyszło Zajmuj się tą grafiką bo to Ci może wychodzi lepiej od humoru. Płaczesz, że wyrzucili Ciebie z ekipy... Trudno, takie jest życie. Raz na wozie, a raz po nim. Ciesz się, że miałeś swoje pięć minut i w porównaniu do Grom'a pożegnałeś się w normalny spoób (chyba, że o czymś nie wiem)

  10. #10
    Średnio zaawansowany
    Zarejestrowany
    Nov 2007
    Miasto
    Miasteczko
    Posty
    37
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Po raz pierwszy spotykam się z "SSP" i szczerze mówiąc podoba mi się Fajnie wyszło bo obaj mogli zadayc 3 szybkie pytania. Ogółem ocenie go na 6/10 za SSP
    Gall Jopek: 0-672
    Jedi Powel: 0-296
    Kamilos: 628-742
    Obecnie: Czarny Lucyfer: 818-

  11. #11
    Banned
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Posty
    53
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Splaxor Zobacz post
    Mi się wywiad podobał w połowie. Plusem dla mnie jest reporter, pozdro Wujaszq dla Ciebie :* Minusem natomiast jest osoba udzielająca wywiadu.

    Jak dla mnie ogólnie wywiad nieciekawy i nie podobał mi się. Kolory troszkę źle dobrane.

    Ocena: 3/10 (te 3 punkty tylko za to, że przeprowadzał wywiad ujek)

    P.S Graydon, próbowałeś być śmieszny, ale coś Ci to nie wyszło Zajmuj się tą grafiką bo to Ci może wychodzi lepiej od humoru. Płaczesz, że wyrzucili Ciebie z ekipy... Trudno, takie jest życie. Raz na wozie, a raz po nim. Ciesz się, że miałeś swoje pięć minut i w porównaniu do Grom'a pożegnałeś się w normalny spoób (chyba, że o czymś nie wiem)
    lol xd założymy się, że mi wyszło bycie śmiesznym? Nie płacze, że mnie wyrzucili, bo zrozumiałem, że to było wykorzystywanie. Teraz Ty jesteś wykorzystywany(dla Ciebie pewnie norma, wieczorami lubisz się oddać)...

    Wiesz co? Ssij :> a minusem to jesteś dla rodziców.

  12. #12
    Banned
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Miasto
    Łaziska Górne
    Posty
    39
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    O burwa ale sie uśmiałem w SSP. Wywiad ogólnie zajefajny. Pamiętam tą zadyme na forum jak morcio wyklepał graydona z fuknkcji moda.

    Hehe

    Pozdro!

  13. #13
    Średnio zaawansowany
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Miasto
    Toruń
    Posty
    23
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Splaxor Zobacz post
    Mi się wywiad podobał w połowie. Plusem dla mnie jest reporter, pozdro Wujaszq dla Ciebie :* Minusem natomiast jest osoba udzielająca wywiadu.

    Jak dla mnie ogólnie wywiad nieciekawy i nie podobał mi się. Kolory troszkę źle dobrane.

    Ocena: 3/10 (te 3 punkty tylko za to, że przeprowadzał wywiad ujek)

    P.S Graydon, próbowałeś być śmieszny, ale coś Ci to nie wyszło Zajmuj się tą grafiką bo to Ci może wychodzi lepiej od humoru. Płaczesz, że wyrzucili Ciebie z ekipy... Trudno, takie jest życie. Raz na wozie, a raz po nim. Ciesz się, że miałeś swoje pięć minut i w porównaniu do Grom'a pożegnałeś się w normalny spoób (chyba, że o czymś nie wiem)
    Według mnie Graydon był o 100 razy lepszym modkiem tego forum niż ty Splaxor dostałeś tego moda według mnie za nic(bez obrazy Mortiis) i zacieszasz??? Myślę że to ty powinieneś się cieszyć się swoimi minutami.

    @topic
    Wywiad oceniam 9/10 bo mogłeś trochę lepsze kolorki dać. Pozdro.

    @down
    Masz 100% racji kolego
    Ostatnio edytowane przez NeNe : 22-07-2008 o 23:18

    Moja postac
    Ja się boje iż pewnego dnia będę jechał na stopa do domu i jakiś gejuch się zatrzyma, a na koniec będzie mnie bzykał w dupsko ;(... a tak poważnie że będę jechał na stopa i zatrzyma się, aby mnie powieść. Na koniec wsadzi mi swojego glana w odbyt i skopie po jajach

  14. #14
    Banned
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Miasto
    Łaziska Górne
    Posty
    39
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Splaxor Zobacz post
    Mi się wywiad podobał w połowie. Plusem dla mnie jest reporter, pozdro Wujaszq dla Ciebie :* Minusem natomiast jest osoba udzielająca wywiadu.

    Jak dla mnie ogólnie wywiad nieciekawy i nie podobał mi się. Kolory troszkę źle dobrane.

    Ocena: 3/10 (te 3 punkty tylko za to, że przeprowadzał wywiad ujek)

    P.S Graydon, próbowałeś być śmieszny, ale coś Ci to nie wyszło Zajmuj się tą grafiką bo to Ci może wychodzi lepiej od humoru. Płaczesz, że wyrzucili Ciebie z ekipy... Trudno, takie jest życie. Raz na wozie, a raz po nim. Ciesz się, że miałeś swoje pięć minut i w porównaniu do Grom'a pożegnałeś się w normalny spoób (chyba, że o czymś nie wiem)


    Co to ma znaczyć?? Nie czepiaj sie Graydona! On jest o 100% lepszy od Ciebie! I sie nie podlizuj wujkowi. Ty też chciałeś być śmieszny mówiąc ujek ale niestety tobie też nie wyszło...

  15. #15
    Bywalec jołek's Avatar
    Zarejestrowany
    Jul 2007
    Miasto
    Koszalin
    Posty
    359
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Yyyyy wywiad nawet nawet bo z Graydonem to go znam z dawnej ekipy odpowiadał na raporty i przyszedł kiedyś nawet się mi objawił na kingach xD ale to było dawno a przeprowadzającego wywiad nie znam nie kojarzę jakoś więc nie mogę nic o nim powiedzieć xD COOL.


    Pozdrawiam
    Jołek


    BANKAI!

  16. #16
    Banned
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Miasto
    Gdzieś w Hoy daleko... "Zajarany Rapem, Jak Wczorajszym Jointem..."
    Posty
    166
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Splaxor Zobacz post
    Mi się wywiad podobał w połowie. Plusem dla mnie jest reporter, pozdro Wujaszq dla Ciebie :* Minusem natomiast jest osoba udzielająca wywiadu.

    Jak dla mnie ogólnie wywiad nieciekawy i nie podobał mi się. Kolory troszkę źle dobrane.

    Ocena: 3/10 (te 3 punkty tylko za to, że przeprowadzał wywiad ujek)

    P.S Graydon, próbowałeś być śmieszny, ale coś Ci to nie wyszło Zajmuj się tą grafiką bo to Ci może wychodzi lepiej od humoru. Płaczesz, że wyrzucili Ciebie z ekipy... Trudno, takie jest życie. Raz na wozie, a raz po nim. Ciesz się, że miałeś swoje pięć minut i w porównaniu do Grom'a pożegnałeś się w normalny spoób (chyba, że o czymś nie wiem)

    Lubie Ciebie Splaxor (BaczeQ) lecz także lubie Graydona(:*)
    i Cicho siedź bo Gray jest spoko i jest śmieszny, chciałbyś być pewnie taki jak on....
    Gray, szkoda że przychodzisz tylko na forum : <
    W grze może też Cie zobaczymy ? OgiBogi dance ; P ?

  17. #17
    Banned
    Zarejestrowany
    Jun 2008
    Posty
    25
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Cool

    Cytat Napisał Oddajkonto Zobacz post
    lol xd założymy się, że mi wyszło bycie śmiesznym? Nie płacze, że mnie wyrzucili, bo zrozumiałem, że to było wykorzystywanie. Teraz Ty jesteś wykorzystywany(dla Ciebie pewnie norma, wieczorami lubisz się oddać)...

    Wiesz co? Ssij :> a minusem to jesteś dla rodziców.
    Oj Graydon dzieciaku ależ ty inteligentny... Zawsze miałem cię za śmiecia, nie stroniłem od negatywnych komentarzy na twój temat, twoje wypowiedzi tylko umacniają mnie w przekonaniu że jesteś zerem i z pewnością się nie mylę. A tak a propos wywiadu, twierdzisz że tibia jest żałosna, a tyle czasu nad nią spędziłeś ,nooo ale przecież trzeba wyjść z twarzą, nie napiszesz przecież że masz żal i najchętniej utopiłbyś smutki w matczynych ramionach ;D;D Wykopano cię z ekipy APO to cya, na jaka cholere wracasz tu truć dupsko, nara nie będę płakać po tobie ;] Pozdro leszczu ;]

  18. #18
    Bywalec Busst's Avatar
    Zarejestrowany
    Oct 2007
    Miasto
    Wrocław
    Posty
    347
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    "Burdel na forum" ciekawi mnie tylko czy chodzi Ci o forum czy osoby, które tutaj sprzątają, bo jeżeli masz namyśli tą pierwszą rzecz, to czuj się wyśmiany.
    Poza tym za bardzo wczułeś się w swoją posadę Tutora, więc nie dziwie się, że Mortiis Cię wywalił. Witaj.

    Naprawdę nie mam Ci czego zazdrościć. Też jestem tutaj od początku istnienia serwera.
    A pomoc drugiemu człowiekowi tkwi w naturze ludzkiej.
    Ostatnio edytowane przez Busst : 23-07-2008 o 11:43

  19. #19
    Banned
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Posty
    53
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Dran Frek 2 Zobacz post
    Oj Graydon dzieciaku ależ ty inteligentny... Zawsze miałem cię za śmiecia, nie stroniłem od negatywnych komentarzy na twój temat, twoje wypowiedzi tylko umacniają mnie w przekonaniu że jesteś zerem i z pewnością się nie mylę. A tak a propos wywiadu, twierdzisz że tibia jest żałosna, a tyle czasu nad nią spędziłeś ,nooo ale przecież trzeba wyjść z twarzą, nie napiszesz przecież że masz żal i najchętniej utopiłbyś smutki w matczynych ramionach ;D;D Wykopano cię z ekipy APO to cya, na jaka cholere wracasz tu truć dupsko, nara nie będę płakać po tobie ;] Pozdro leszczu ;]
    Myślisz, że dla Ciebie tu wróciłem? Wróciłem dla masy ludzi, która mnie szanuje i w jakimś stopniu lubi. Popatrz na wyniki ankiety, a później wyzywaj mnie od śmieci.

    Możesz mnie wyzywać, ale wiedz, że Twoje zdanie mnie nie za bardzo interesuje

    I napisałem, że każdy popełnia błędy - moim błędem było granie w Tibię czytaj uważnie.

    @Busst
    Chodzi mi o niektórych moderatorów i zasady ogólne, które tu panują O jakie wczucie w posadę tutora Ci chodzi? O to, że wyjaśniałem sprawy, odpowiadałem na 20 raportów podczas, gdy Nefre lepiła się do ludzi w ich domkach(mimo, iż nie była tam proszonym gościem)? A może o te milion pięćset słusznych banów, które dałem?

    W całej "karierze" tutora może dałem 2 niesłuszne bany. Raz Cineq'owi - pamiętam. Później został odbanowany, za błąd przeprosiłem...

    A tak btw. to chyba mi zazdrościsz, że byłem tu tyle czasu i ludzie docenili moje chęci i to, co zrobiłem dla APO?

  20. #20
    Banned
    Zarejestrowany
    Jun 2008
    Posty
    25
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Cool

    Wyniki z ankiety mnie za przeproszeniem gówno obchodzą, po 1 pytanie jest "czy podobał ci się wywiad" , nie jest napisane "czy lubisz/szanujesz Graydona" , więc nie wmawiaj sobie rzeczy nierealnych ;] Hehehe śmieszy mnie też jak nieudolnie próbujesz z siebie robić kozaka..."Grałem w tibię, wywalili mnie, a teraz uważam że tibia jest gównem i moją największą pomyłką ho ho ho" Żałosne ;=D
    Zachowaj twarz plx Pozdro by Dran

Podobne wątki

  1. [Gracz] Graydon by Asmund :D
    By Asmund in forum Wywiady
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni Post / Autor: 31-07-2009, 13:21
  2. [7.6] Graydon - Graydonov
    By Graydonov in forum Powitania/Pożegnania
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni Post / Autor: 21-07-2009, 15:01
  3. Graydon it's For You
    By Sasha in forum O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni Post / Autor: 31-10-2007, 07:12
  4. [Wywiad] Graydon by Saliva
    By Saliva in forum Wywiady
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni Post / Autor: 16-09-2007, 19:31
  5. [Wywiad] z Cineq - by Graydon!
    By Graydon in forum Wywiady
    Odpowiedzi: 25
    Ostatni Post / Autor: 12-05-2007, 14:43

Zasady Postowania

  • Nie możesz zamieszczać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać postów
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •