User Tag List

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki 21 do 34 z 34

Wątek: Ostatki kultury na rooku zmar?y ?mierci? naturaln? ?

  1. #21
    Zaawansowany Nolia's Avatar
    Zarejestrowany
    May 2008
    Miasto
    LuBLiN
    Posty
    103
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    na rooku tak jest bo..po 1. nawet i wieksze lvle moga sobie w kazdej chwili zalozyc 1 lvl podejsc do ciebie i pojechac po tobie i po twojej rodzinie jak cos im sie nie spodoba ja juz nie raz przez cos takiego przechodzilam.. zalosne jest tylko to ze sie ukrywaja pod tymi noob charami.. a po 2. na rooku zbluzga cie a ty jedyne co mozesz zrobic to dac mu ignora.. na main moze chociaz by dalo sie zabic.. a tak czuja sie bezpiecznie.. ja sie takimi ludzmi nie przejmuje.. jedyne co to mi zal ich kultury i starszych ;/ moja mala rada.. jak macie pacc starajcie sie unikac miasto facc.. ja tam chodze tylko jak ktos chce cos kupic a w miescie pacc jest troche spokojniej bo nie kazdy moze sie tam dostac..

    slowo do Heroesa.. "z kim przystajesz takim sie stajesz" wiec uwazaj na Gamrooka bo jego poziom inteligencji jest zenujacy i juz nie chodzi o to trapowanie dla jabluszka czy wyzywanie mnie i moich kolegow ale zeby sie smiac z czyjegos imienia to ZAL i BOL..

  2. #22
    Mistrz konkursów Marcelllo's Avatar
    Zarejestrowany
    May 2007
    Miasto
    Lublin ;P
    Posty
    2 069
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Ja też jestem jeszcze w miarę normalny lecz chyba się to powoli zmienia

    Jeśli GM by się za to wziął to mam kilka pomysłów:

    1. Postawienie 1 z GM w dp na rooku:
    - Za każde pliss items - delete acc (całego acc - często ludzie tak zarabiają) + ban na IP- jeśli to nie pomoże (GM zapisują banowane IP i sprawdzają na jakie konta się dana osoba loguje i usuwają je)
    - Za każde zaniżanie cen (pisanie na trade , lub a spuściłbyś coś?) - ban (kilka dni)

    2. Zrobienie bramek lvl'owych na początkowe questy - serpent sword np od 10. Gdyż 1 lvl ciągle się pytają pomożesz w serpencie? Jak powiem , że nie mam czasu bo idę dobić lvl to odrazu wyzywają.

    3. Gdzieś widziałem pomysł że gdy przeklniesz przy latarni to Cię zabija Bardzo dobry pomysł - ale przydałoby się wstawić to na respy i zamiast przekleństw - wyzwiska.

    4. Banowanie na ip (za pierwszego namelock'a) , za drugiego - nie dostaje się namelock'a tylko delete chara.


    @Nolia
    Podsunęłaś pomysł - wprowadzenie PvP na rooka - mogę się założyć, że wtedy by wszyscy zużywali fragi na tych noobów. (ja już bym latał z rs'em- i chyba bym się go nie pozbył )
    Ostatnio edytowane przez Marcelllo : 27-07-2008 o 18:51

  3. #23
    Mastah! Marik's Avatar
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Miasto
    Ruda Śląska
    Posty
    1 131
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał marcelllo Zobacz post


    wprowadzenie PvP na rooka - mogę się założyć, że wtedy by wszyscy zużywali fragi na tych noobów. (ja już bym latał z rs'em- i chyba bym się go nie pozbył )
    masz z tym rs'em racje kazdy 50+ lvl by mial tam rs'a

    ale za to bym zapewne przestal grac na rooku z powodu PvP pomysl nie jest dobry ;p

    00:19 Skillus: Tylko zarex potrafi scisnac dwuzlotówke, aby orzeŁek sie zesraŁ

  4. #24
    Gaduła J@zz's Avatar
    Zarejestrowany
    Apr 2008
    Posty
    148
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie Omg

    OMG Debilny pomysl byl wogule zeby dodac trainy na rooku ! niektuzy sie mecza i na amazonkach skiluja a ty kilka min i skill !
    a co do pk DEbilny pomysl !

  5. #25
    Mastah! Marik's Avatar
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Miasto
    Ruda Śląska
    Posty
    1 131
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał J@zz Zobacz post
    OMG Debilny pomysl byl wogule zeby dodac trainy na rooku ! niektuzy sie mecza i na amazonkach skiluja a ty kilka min i skill !
    a co do pk DEbilny pomysl !
    widac ze nigdy na trainerach nie byles

    ja mam 23 axe i 1% leci okolo gdzies 25-30 min nie wiem dokladnie wiec trzeba dlugo skillowac zeby osiagnac niezly skill

    [Guest] Używaj opcji edytuj..
    Ostatnio edytowane przez Guest : 27-07-2008 o 21:34

    00:19 Skillus: Tylko zarex potrafi scisnac dwuzlotówke, aby orzeŁek sie zesraŁ

  6. #26
    Łowca postów Heroes Rooker's Avatar
    Zarejestrowany
    May 2008
    Miasto
    GruDziaDz
    Posty
    202
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Hmm , z tym co mam powiedzieć jestem w szoku...
    Jestem za tym aby pojawiły się bramki lvl , oraz tym samym trainery powinny być zlikwidowane raz na zawsze...
    Z tego co ja widze nawet 30 lvl są na trainerach...
    Można z tym coś zrobić Nolia masz racjię...

    NO-SPAM

  7. #27
    Nowicjusz
    Zarejestrowany
    Oct 2007
    Posty
    9
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    A ja z ciekawości skusiłem się na tego pacca, zobaczymy czy po tamtej stronie jest jakoś lepiej.
    Co do tematu, nie reagując na takie zaczepki, obelgi kształtujecie swój charakter, cierpliwość, bądźcie sobą a Rook będzie lepszy.
    Trzeba się trzymać razem i tępić tych którzy psują atmosferę na rooku.


    Edit.

    skoro będę już mieć tego pacca pomyślałem, że może warto by podjąć pewną inicjatywę, a dokładniej odezwał się dziś do mnie Zamber i doszliśmy do wniosku, że chyba najwyższy czas stworzyć na tym Rooku Gildię z zasadami, której członkowie przestrzegaliby zasad kulturalnej rozgrywki, w miarę możliwości pomagali tym którzy rooka chcą przejść i dawali popalić rookstayerom psującym klimat na wyspie. Co o tym myślicie ?


    Pozdrawiam.
    Ostatnio edytowane przez Eskel : 27-07-2008 o 22:49

  8. #28
    Łowca postów Heroes Rooker's Avatar
    Zarejestrowany
    May 2008
    Miasto
    GruDziaDz
    Posty
    202
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Ci tak powiem , jest wiele gildii z dobrymi manierami oraz jest kultura...
    Według mie na rooku coraz to łatwiej się gra no cuż się dziwić..
    Więcej graczy jest takich co poprostu proszą o itemy...
    Nie można to zmienić , wiele pomyslów jest na pvp na rooku
    Nie zgadzam się z tym gdyż to jest niemoralne zabić 1 lvl czy 10 a ten high lvl jest happy..
    Tak samo Tygrys złe zrobiłeś z tymi trainerami , lepiej wam powiem że się skiluje na amazonkach i valkiriach a teraz to tłok oraz duże zamieszanie
    Jestem też za tym aby poprostu zlikwidować , co to jest 30 lvl skille sobie zrobi , jak nie może na ghulach oraz szkieletach
    Pozdrawiam !!!

  9. #29
    Banned
    Zarejestrowany
    Feb 2008
    Miasto
    RookGard !! ! !
    Posty
    40
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    A co do "noobów" to postarajcie się ich zrozumieć oto,ze np proszą o itemy.
    Ja na początku apo lepszy nie byłem i sam prosilem o jakiś szajs na początek.
    I wy napewno to samo,chyba ze dostaliscie cos od kumpli.Ja jak coś mam to daję,choć w regulaminie nie wolno,ale uwazam ze to glupie.
    Tyle.


    Pozdro.

  10. #30
    Średnio zaawansowany
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Posty
    38
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Smile

    Ja mam 30lvl i nie trapuje pomagam w quetsach bo se po expie przy okazji jak mowie ze niemoge czy niemam czasu to zroznicowanie.
    Raz bylo tak ze gosc mnie poprosil zebym mu pomogl w s sword quest i poszedlem ale po 20 minutach bo z kolegami gadalismy w 5 i gosc nic niemowil dolonczyl sie do rozmowy a inni to juz np. a w p. set quest potem a w d. helmet ? a w dwarf shield a devil helmet a dark shield
    @Topic
    Rook zhodzi na psy ale nie kturzy sa mili i fajni jak Heroes Rooker biezcie z niego przyklad
    Ostatnio edytowane przez Michalek120 : 17-08-2008 o 12:55

  11. #31
    Łowca postów Heroes Rooker's Avatar
    Zarejestrowany
    May 2008
    Miasto
    GruDziaDz
    Posty
    202
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Masz racjię jest wiele takich graczy co liczą na pomoc...
    Wele z nich znając to wyzywa czy potocznie obraża..
    Takie są sytuacjie w dp facc...
    Dzięki za pozdrowienia , mam nadzieję że są osoby co chętnie pomoga w questa.Np na p seta , tam jest dużo trapów oraz z tym slimem gólwnie ropiony

    PS : To nie jest no-spam..
    GKM DuMa i HoNoR
    *Axe power-135 knight
    *Areksandra -133 rookslayer
    *Heroes Rooker(hacked)-main -105

  12. #32
    Mastah! Marik's Avatar
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Miasto
    Ruda Śląska
    Posty
    1 131
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    [QUOTE=Michalek120;268818]
    Cytat Napisał Michalek120 Zobacz post
    Rook zhodzi na psy ale nie kturzy sa mili i fajni jak Heroes Rooker biezcie z niego przyklad
    ja ci powiem tyle on nie jest taki doskonaly nie raz trapowal gosci jeszcze mi sie tym chwalil a ty sciagasz nicki o lepszych (co chcesz sie podlizac) ?

    a co do tematu nie mam juz co powiedziec ale rook nie schodzi na psy poprostu przybywaja nowi i widza 100+ lvle to oczywiste ze prosza o itemki

    Pozdrawiam

    00:19 Skillus: Tylko zarex potrafi scisnac dwuzlotówke, aby orzeŁek sie zesraŁ

  13. #33
    Średnio zaawansowany
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Posty
    38
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Marik Zobacz post

    ja ci powiem tyle on nie jest taki doskonaly nie raz trapowal gosci jeszcze mi sie tym chwalil a ty sciagasz nicki o lepszych (co chcesz sie podlizac) ?

    a co do tematu nie mam juz co powiedziec ale rook nie schodzi na psy poprostu przybywaja nowi i widza 100+ lvle to oczywiste ze prosza o itemki

    Pozdrawiam
    Ja sie niepodlizuje ! poprostu heroes to moj kolega

  14. #34
    Nowicjusz
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Posty
    14
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    No to po co tu się udzielasz ?.
    Na rooku pomagam jak na main nie chce mi się grać bo np : Respy zajęte itp.
    Mam 42 lvl i co nie wiem czy jestem rookslayerem bo moim zdaniem jest to osoba która chce tam grać, a ja gram tam tylko z nudów ;].
    Do tematu to prawda żebrających o itmey jest pełno ale jak zobaczą cię jak pożyczasz koledze eq jak c helmet tp bo chce szybko na main wejść to jest :
    Daj mi też coś!.
    itp
    do rookslayerów kto jest porządnym :
    - Leon Rookslayer : tutaj sam widziałem jak były roolnięte potworki a on po prostu pomógł.
    - Kelwin on Rook : Sam zapytał czy jak nabije 50 lvl będzie mi potrzebna pomoc w B robe quest.

    - Do reszty nie wiem ;] bo nie spotkałem ich w takich sytuacjach.

    @Off topic ile jest skull staff'ów na rooku ? z opowiadani wynika że jeden należący chyba do Włądcy Rooka ale widziałem 2 x 1 lvl które sprzedawały Skull staffa i Crown armor.

    Pozdrawiam Sepacz ;]

Podobne wątki

  1. 3 kr?g ?mierci.
    By Takanori~ in forum Pomoc
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni Post / Autor: 14-01-2012, 09:54
  2. Urodziny kultury Hip - Hopowej!
    By Zark in forum Muzyka
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni Post / Autor: 12-11-2011, 20:30
  3. Zmar? Czesio:/
    By BaX in forum O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 27
    Ostatni Post / Autor: 12-02-2008, 14:53

Zasady Postowania

  • Nie możesz zamieszczać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać postów
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •