User Tag List

Pokaż wyniki 1 do 15 z 15

Wątek: I-Doser

  1. #1
    Zaawansowany marianek's Avatar
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    85
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie I-Doser

    Witam
    Na wstępie chciałbym poinformować, iż ów program nie jest odpowiedni dla osób chorych na padaczkę, choroby sercowe i tym podobne.

    Dziś wypróbowałem nowy program o nazwie I-Doser. Ów program służy do tzw. "synchronizacji półkulowej", dzięki której można uzyskać niesłychane efekty, począwszy od słynnej "fazy" poprzez szybszą naukę aż do orgazmu (xd?).
    Do tego służą tzw. Dosy, czyli pliki, które zawierają dane dźwiękowe, I-Doser służy do odczytywania ich.

    1. Kilka zasad Dosowania się :
    a. Koniecznie potrzeba posiadać słuchawki stereofoniczne.
    b. Nie wolno używać dosa po dosie - maximum 2 dosy dziennie z 3 godzinnymi przerwami.
    c. Nie słuchać z głośników bo gówno ci to da xd.

    2. Po przeczytaniu tego wszystkiego, nasuwa Ci się pewnie pytanie jak się zdosować.
    Przede wszystkim musimy się rozluźnić, znaleźć sobie porządne miejsce.
    Po drugie musimy być przygotowani na dziwne dźwięki z słuchawek, różne szumy - to są uroki tego oto sposobu
    Jeżeli już wszystko przygotowane zakładamy słuchawki i zapuszczamy dosa (ważne także jest żeby założyć słuchawki poprawnie czyli Lewo-Lewo, Prawo-Prawo xd)

    Klikamy na Open Dose i wybieramy Dose. Oczywiście program oferuje różne ścieżki dźwiękowe. Pierwszą, którą wypróbowałem była Marijuana . Zauważamy tutaj mocne tytuły takie jak Marijuana, Ecstasy itp. Oczywiście wynalazek ten nie oddziałuje na nas w negatywny sposób i nie ma żadnych skutków ubocznych. Opisy możecie znaleźć na http://i-doser.pl.



    Jeżeli myślisz i przekonujesz się od razu, że to nie działa to wypróbuj to :} Będziesz zaskoczony.

    Następnym dosem, który wypróbowałem był "Lucid Dream" (ang. świadomy sen)
    Pomaga to w zapamiętaniu snów i kontrolowania ich. To jest coś w stylu, że uświadamiasz sobie, że jesteś w swoim śnie i robisz co Ci się żywnie podoba ;d. Aby dose zadziałał musisz go odpalić tuż przed snem. Przesłuchujesz cały i po tym kładziesz się spać. Później... To już twoja twórczość . Robisz co chcesz, kreujesz swój świat, możesz latać, wyzwalać z siebie energie ki, zamienić się w super saiya-jina... Sexu już nie wymienie xd.

    3. Bleeeee to nie działa...
    Jeżeli to nie działa to... coś zrobiłeś nie tak. Ja na sobie wypróbowałem już wiele dosów i nie żałuję ;d
    Jeżeli nie udało Ci się nic zrobić to znaczy, że :
    a. Założyłeś źle słuchawki
    b. nie byłeś dostatecznie skupiony na dźwięku, masz nie myśleć tylko się skupić ;d
    c. Słuchałeś z głośników.
    d. Nie przesłuchałeś całego.

    Podsumowanie

    Kieruję ten poradnik do osób powyżej 12 lat, ponieważ uważam, że dojrzałość umysłowa (widać na forum) zaczyna się dopiero w 13 roku życia. Taki łepek Ci zapuści i podnieta wielka, bo ma fazę. Polecam słuchać z umiarkiem.

    Link : http://rapidshare.com/files/73114436....5_74doses.rar
    Tutaj znajdują się 192 dosy.

    Pozdrawiam
    Majin Okocim[/center]
    Skopiowane z forum Dragon Ball Legend
    http://dblots.pl/viewtopic.php?t=171...572bc79be01b76
    Ostatnio edytowane przez marianek : 05-08-2008 o 20:28
    I tried so hard and got so far but in the end it doesn't even matter I had to fall to lose it all
    but in the end it doesn't even matter!!

  2. #2
    Gaduła Kamashi's Avatar
    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Posty
    142
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Ehem... mowa o tym "sławnym" I-Doserze? ;] mam na kompie wszystkie dosy, posluchalem troche, lecz nie zadzialalo ; ) no coz, mowi sie trudno
    Tibia - Proste wejście do czyjegoś domku - http://pl.youtube.com/watch?v=EEartokJz4I

  3. #3
    Zaawansowany Hokage I's Avatar
    Zarejestrowany
    Jun 2007
    Miasto
    Bytom
    Posty
    116
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Super Sayanin, kontrolowanie snu, ekstaza...brzmi cho*ernie kusząco. Zaraz zasysam... .
    Ostatnio edytowane przez Hokage I : 06-08-2008 o 09:30

  4. #4
    Banned
    Zarejestrowany
    Aug 2008
    Posty
    54
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Mógłby ktoś dać rehosta na speedyshare.com ? Bo z rapidu coś mi nie działa.

  5. #5
    Banned
    Zarejestrowany
    Jan 2008
    Miasto
    Jedlicze
    Posty
    146
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    |Mogłby mi ktoś używający tego opisać? I dokładniej co to robi xD Bo chcę aby ktoś "normalny " to napisał a nie jakiś opis


    @down
    Podpisuję się pod twoim pytaniem o słuchawki xD Ja mam takie z biedronki za 15 zł i ciekawy jestem czy na nich zadziała to xD


    I dajcie rehosta dosów na speedyshare x<
    Ostatnio edytowane przez *Poziomek* : 05-08-2008 o 21:47

  6. #6
    Banned
    Zarejestrowany
    Jun 2008
    Posty
    65
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Dziwne jakieś. -.- No ale trzeba spróbować...

    A te słuchawki to zwykle jakieś, czy jakieś super z kosmosu albo innego gówna? (^^,)

  7. #7
    Zaawansowany marianek's Avatar
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    85
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    wystarczą chyba zwykłe słuchawki stereofoniczne zakrywające całe uszy
    I tried so hard and got so far but in the end it doesn't even matter I had to fall to lose it all
    but in the end it doesn't even matter!!

  8. #8
    Gaduła Kamashi's Avatar
    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Posty
    142
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    RayKion, Słuchawki mogą być zwykłe, tylko żeby działały

    *Poziomek*,
    I-Doser jest programem służącym do synchronizacji półkulowej.
    Pozwala symulować nastrój, poprawiać samopoczucie oraz symulować odczucia narkotyczne.
    Od podobnego programu - BrainWave Generator różni się tym, że I-Doser posiada możliwość symulowania odczuć narkotycznych.
    Został opracowany przez "I-Doser Labs" (Laboratorium I-Doser) i jest powszechnie uważany za zaawansowaną i bezpieczną metodę synchronizacji półkul mózgowych.
    Był testowany na dużej grupie osób, które potwierdziły jego działanie.
    Każdy nowy "dose" / "drag" (tak nazywane sią pliki obsługiwane przez program) zanim zostanie oficjalnie opublikowany i dopuszczony do powszechnego użytku musi przejść pozytywnie test na sporej grupie ludzi o dużej rozpiętości wiekowej.
    zaczerpniete z i-doser.pl

    |Mogłby mi ktoś używający tego opisać?
    Więc. Jezeli bedziesz postepowal zgodnie z instrukcja, to sa duze szanse ze zadziala. Ja osobiscie nie moglem sie skupic, potem zapomnialem o I-doserze, i do tej pory go nie uzywam : ) (ale bede musial sprobowac). Duzo ludzi pisalo ze dziala, mysle ze mowili prawde, chociazby ze wzgledu na ten filmik : http://pl.youtube.com/watch?v=qVJDe5q5eh8 <- koks xD
    Tibia - Proste wejście do czyjegoś domku - http://pl.youtube.com/watch?v=EEartokJz4I

  9. #9
    Banned
    Zarejestrowany
    Feb 2008
    Posty
    296
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Ave.


    I-doser? Czasem zadziała, czasem nie.. stare to już.

    Marianek powinien być WARN za reklamowanie innego OTS'a. No to na tyle.

  10. #10
    Zaawansowany Hokage I's Avatar
    Zarejestrowany
    Jun 2007
    Miasto
    Bytom
    Posty
    116
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Spróbowałem Contenta. Strasznie głupi dźwięk. Bałem się, że coś mi się stanie, ale jakoś słuchałem dalej i przyzwyczaiłem się. Nie słuchałem z pełnym rozluźnieniem i skoncentrowaniem się na dźwięku, więc efekt nie był 100%, ale był. Czułem się lepiej i weselej :P. A słyszeliście o OOBE ? (Out of Body - poza ciałem.) Znalazłem takie forum gdzie opisywali jak to zrobić. Jest to bardzo trudne, niektórym udaje się tylko raz na kilka tygodni, miesięcy, ale efekt jest nie zapomniany. Możesz wyjść ze swojego ciała, i zwiedzać cały dom, wyjść z Niego gdzie chcesz. Istnieje możliwość spotkania innej osoby używająca OOBE, bądź istotę z zaświatów, lub poprostu zwykłego homo-sapiens. Niektórzy mówią, iż jest to część potęgi mózgu, inni, że to moc spirytystyczna. Dzisiaj spróbuję posłuchać Lucid dream (planowany sen). Ciekawe czy będę Panem snu :P.

  11. #11
    Banned
    Zarejestrowany
    Feb 2008
    Posty
    296
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    @UP

    Zanim osiągniesz takie OOBE jak opisywałeś minie kupę czasu. Prędzej się zesrasz niż Ci się uda. Ludzie są szczęśliwi jeżeli są w stanie zobaczyć głowę od góry a co dopiero wyjść z całego ciała. Kilka miesięcy/lat nauki + medytacja itp itd. Za dużo roboty..;d

  12. #12
    Banned
    Zarejestrowany
    Jan 2008
    Miasto
    Jedlicze
    Posty
    146
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    A ma ktoś takie dosy w formacie mp3? bo słyszałem, że słuchane z odtwarzacza też działają

  13. #13
    Banned
    Zarejestrowany
    Aug 2008
    Miasto
    Glany City
    Posty
    68
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Ja się trochę boje :P Nie będę tego ściągał ale OOBE bardzo mnie zainteresowało :P

    Jest też metoda "4+1"

    Metoda 4+1
    Jedna z najskuteczniejszych technik. Jej zasada to: położyć się spać, nastawić budzik aby obudzić się po czterech godzinach, przez godzinę zajmować się czymś aby nie zasnąć, a następnie znów położyć się spać. W takim stanie bardzo łatwo doznaje się OOBE. Istnieją inne warianty tej metody, różniące się długością poszczególnych faz, np. 6 godzin snu - 2 godziny czuwania lub 5 godzin snu - godzina czuwania. Metoda ma tę wadę, że OOBE można osiągnąć tylko o odpowiedniej porze (nad ranem, po przebudzeniu) i nie nadaje się do częstego stosowania, gdyż powoduje niewyspanie.
    :P
    Więcej można znaleźć na
    http://www.oobe.pl/
    Ostatnio edytowane przez Alucardd : 06-08-2008 o 13:20

  14. #14

  15. #15
    Nabijacz postów EsSaY's Avatar
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Miasto
    City of Compton Pozycja: Często na pieska Pobity rekord: Najdłuższy afk Reputation points: 76
    Posty
    565
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Hokage I Zobacz post
    Spróbowałem Contenta. Strasznie głupi dźwięk. Bałem się, że coś mi się stanie, ale jakoś słuchałem dalej i przyzwyczaiłem się. Nie słuchałem z pełnym rozluźnieniem i skoncentrowaniem się na dźwięku, więc efekt nie był 100%, ale był. Czułem się lepiej i weselej :P. A słyszeliście o OOBE ? (Out of Body - poza ciałem.) Znalazłem takie forum gdzie opisywali jak to zrobić. Jest to bardzo trudne, niektórym udaje się tylko raz na kilka tygodni, miesięcy, ale efekt jest nie zapomniany. Możesz wyjść ze swojego ciała, i zwiedzać cały dom, wyjść z Niego gdzie chcesz. Istnieje możliwość spotkania innej osoby używająca OOBE, bądź istotę z zaświatów, lub poprostu zwykłego homo-sapiens. Niektórzy mówią, iż jest to część potęgi mózgu, inni, że to moc spirytystyczna. Dzisiaj spróbuję posłuchać Lucid dream (planowany sen). Ciekawe czy będę Panem snu :P.
    Blablabla. Sranie w banie, po przesłuchaniu LD możliwe, że będziesz miał LD JEŚLI wcześniej to trenowałeś. Zacznij od robienia pamiętnika snów.
    Osobiście - miałem LD, zadowolony - tak.

    #Topic
    Polecam HashQH ;d, działa, tylko skupić się trzeba, zapominasz o wszystkim, o niczym nie myślisz i powinno dawać radę xd


    Nie oddaje reputów.

Podobne wątki

  1. I-Doser
    By `Artas in forum Piaskownica
    Odpowiedzi: 23
    Ostatni Post / Autor: 01-02-2011, 16:43
  2. I-doser
    By Ormin in forum O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni Post / Autor: 23-01-2010, 22:04

Zasady Postowania

  • Nie możesz zamieszczać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać postów
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •