User Tag List

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 do 20 z 49

Wątek: Layer - nadu?ycie, przest?pstwo karane w prawie polskim.

  1. #1
    Banned
    Zarejestrowany
    Feb 2008
    Posty
    296
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie Layer - nadużycie, przestępstwo karane w prawie polskim.

    Tekst nie został napisany przeze mnie . Został jedynie wklejony poprzez moje konto xD

    Witam.
    Na początku chciałbym napisać, że tematu nie piszę jako osoba, która jest za czy przeciwko Layerowi. Pisząc go jestem obojętnie nastawiony do sytuacji, która dzieje się na forum.

    Jak wszyscy dobrze wiemy, w regulaminie znajduje się punkt:
    „Administratorzy i Moderatorzy mają prawo usuwać posty łamiące regulamin, edytować posty, zmieniać itp. bez wiedzy i zgody autora.”
    Lecz.. znajduje się tam bardzo ważne stwierdzenie – posty ŁAMIĄCE REGULAMIN.. Posty Bajecznego, a właściwie wiadomości napisane w profilu pewnej osoby, nie łamały regulaminu, gdyż jak wszyscy dobrze wiemy: „Na forum panuje wolność słowa, każdy ma prawo wyrazić swoją opinię.” Tym bardziej, że był to profil Fee conte. Jako dowód zamieszczam screena:


    Zaraz ktoś pewnie wyjedzie z punktem „Zakazane jest rozgłaszanie treści rasistowskich, faszystowskich czy innych przeciwko ludziom innej rasy/religii.” No ale.. otyłość można zaliczyć do któregoś z wyżej wymienionych? Wątpię.

    Tym bardziej, że owy Moderator tamten post zedytował na taki:
    „Pff, gej i mój pedalski humor, chłopcy piszcie do mnie jestem chętny”

    Tak więc, Layer podszył się pod Fee conte, co jest karane w prawie polskim, obraził go (pisząc w pierwszej osobie jak o homoseksualiście. Dominiku w tym momencie odeśle Cię do ciekawego artykułu: http://vbeta.pl/2008/07/26/za-podszy...22-tys-funtow/), IMHO podchodzi to też pod zniesławienie.
    Zniesławienie - występek polegający na pomówieniu innej osoby, grupy osób, instytucji, osoby prawnej lub jednostki organizacyjnej nie mającej osobowości prawnej o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności.
    .

    Moderator w swojej obronie napisał coś takiego:
    „Edytowałem tylko te, które mnie w jakiś sposób kompromitowały :] A czy ja chcę się dowartościować? Niee, skąd, po prostu odwracam to co ty zrobiłeś mi przeciwko tobie.”

    Oczywiście, jest to kompletnie nietrafiony argument, gdyż, iż, zali zawżdy 'Zedytował coś, co go kompromitowało', a więc nie koniecznie było niezgodne z regulaminem („Administratorzy i Moderatorzy mają prawo usuwać posty łamiące regulamin, edytować posty, zmieniać itp. bez wiedzy i zgody autora.”).. Tak więc pierwsza rzecz, nadużycie pozycji. (Tutaj jeszcze jedna sprawa o której zapomniałem wcześniej:
    Fee conte 10:50:59
    odbanowywuje graydona, którego Guest dla mnie banuje
    Fee conte 10:51:01
    ale nie za free
    Ja 10:51:50
    za co banuje?
    Fee conte 10:52:07
    bo on wyzywa od gejów etc.
    Fee conte 10:52:11
    i za obrażanie
    Fee conte 10:52:16
    A layer odbanowywuje
    Nie rozumiem jak można kogoś odbanować po nałożeniu słusznego bana. /sv_muskON 1 please.

    Drugi powód: Obraza innych użytkowników – jeśli ktoś powie, że zwyzywanie kogoś od gejów nie jest obrażaniem, wyśmieję. A stwierdzenie, że Layer jest gruby, jest tylko brutalnym stwierdzeniem prawdy i wyrażeniem opini, bo motylem to on nie jest. O tym to każdy mógł się przekonać oglądając jego fotki na forum.

    Tak więc, proszę o w pierwszej kolejności: Zdegradowanie Layera do pozycji zwykłego użytkownika i wyciągnięcie konsekwencji w postaci warnów, za głoszone przez niego treści, a po drugie: o przekazania mi logów IP w celu rozpoczęcia postępowania o podszywanie się, obrazę oraz zniesławienie, lub o PUBLICZNE przeproszenie nas. Może wydaje to się śmieszne lecz skontaktowaliśmy się z osobami pracującymi w sądzie na dosyć wysokim stanowisku a także z adwokatami. W dodatku poprosiliśmy także o konsultację z kierownikiem Sądu Rejonowego, który po przedstawieniu całej sytuacji stwierdził winę Layera .

    Jestem nastawiony na to, żę zaraz cała Armia Layera wyjedzie z tym, że Cineq, Fee Conte rozpoczął całą tą wojnę lecz to gówno prawda. Każdy mógł zauważyć, że oby dwoje nie używali przekleństw ani obelg, które mogły urazić Layera w przeciwieństwie do lizodupów moda, którzy śmiało pisali "kurwy, chuje" na nich oraz mnie. Oni jedynie potwierdzali fakty, które (tutaj nikt nie może zaprzeczyć) są smutne.
    Na koniec napiszę jeszcze raz. Jeżeli Wy nie widzicie różnicy między osobą pulchną a człowiekiem, który pisze, że ktoś jest "gejem, pedałem, głupkiem" to szczere wyrazy współczucia płyną w Waszą stronę.

    Your's
    ByOuT
    Ostatnio edytowane przez ByOuT : 06-08-2008 o 11:29

  2. #2
    Średnio zaawansowany
    Zarejestrowany
    Oct 2007
    Posty
    33
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Aloha.

    Nie będę zaczynał od wstawienia któregoś z moich wspaniałych fakeów z layerem, ponieważ elvan w dalszym ciągu preferuje komunę.

    Tu jeszcze taki dowód:


    Gruba przesada, layer.
    Smak strachu - wbijam w nozdrza oburącz,
    Na skrzydłach nienawiści, moje ostrza - to pióro.

  3. #3
    Banned
    Zarejestrowany
    May 2008
    Posty
    195
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Oj Layerku, gruba przesada.
    Dobrze, że powstał taki temat z opisem poczynań tego niesfornego bulbasa. ^^

  4. #4
    Banned
    Zarejestrowany
    Jul 2007
    Miasto
    Płock
    Posty
    223
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Bez przesady. Chcecie go udupić aż tak na maxa? Rozumiem poprzyciskać go, żeby mu psychika padła powyzywać go trochę ale bez przesady. Nie wiem sam co mam o tym myśleć..

  5. #5
    Banned
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Miasto
    Grodzisk Maz
    Posty
    32
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Leyer...ten tłuszcz juz ci zalał muzg? ??
    weź ty się ..... Nie poradzisz sobie ze cie wyzywaja...
    ale nie do tego stopnia...zeby edytować posty, wiem ze ciagna cie chlopaki, ale zachowaj to dal siebie.

    ps; na TvP 1 leci o 11;00 telewizja dla grubasów.



    Gruba przesada

    bajeczny po raz 100 sie z tobą zgadzam w 100%!



    #chir
    czekam az daszs dowody ze to oni
    fast,,,,,,,,,,,,,,,,,,
    Ostatnio edytowane przez DeDaX : 06-08-2008 o 11:22

  6. #6
    Łowca postów
    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Posty
    235
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    I co będziecie się ciągać po sądach, że jeden obraził drugiego? Więc życzę wam powodzenia, może za jakiś rok ta sprawa się zakończy czyimś zwycięstwem <lol>

  7. #7
    Banned
    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Miasto
    Poznań
    Posty
    261
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Dobra nie płacz :/ Jak Fee Conte lub któryś z jego kumpli był na koncie Pandory to też edytowali wypowiedzi innych użytkowników forum, zmieniając je na wypowiedzi obrażającyh Layer'a.

    @DeDaX
    Jak ci mam dać dowody skoro tamte tematy zostały usunięte? Ci co widzieli tamte tematy to mogą to potwierdzić.

    @Viki
    Nie wiem ile postów edytowaliście, ale na 100% nie 1 bo mówisz, że edytowaliście posta Koza Mee Mee, a ja widziałem jeszcze edytowanego posta Crayona i jeszcze jakiejś jednej osoby.
    Ostatnio edytowane przez Chir : 06-08-2008 o 12:04

  8. #8
    Średnio zaawansowany
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Posty
    36
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    GZ Nixon. Lubisz udubiać starych kumpli 'z zawodu' ? Nie możesz sobie dupilizie konta założyć ?

    Zamknijcie to.

    @ down
    ta ?

    Byout 11:22:17
    Nixon to udupil


    widzisz.. nie masz zaufanych kumpli
    Ostatnio edytowane przez Odbanujcie mi Cielaka !! : 06-08-2008 o 11:44
    MM.. ale ciacho.. <3

    :<. Tajger kazał skrócić. :<. Nie będę miał w ogóle. <foch> potne się ! xd

  9. #9
    Średnio zaawansowany Viki :o's Avatar
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Posty
    23
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Tu znów Nixon.

    @Cielak
    To nie ja pisałem, niestety.

    @Topic
    Nie jestem przeciw nikomu. Byłbym może nawet za Layerem, gdyby nie zrobił tego, co zrobił. Nie ja skończyłem znajomość. Co do przeprosin.. zależy mi, abyś w szczególności przeprosił Monię (Viki), za wszystkie złe słowa pod Jej adresem, tyle ode mnie, co do reszty, dogadaj się z innymi.
    Ostatnio edytowane przez Viki :o : 06-08-2008 o 11:43


    Odeszłam;*
    [Nixon] Ja też;***

  10. #10
    Banned
    Zarejestrowany
    May 2008
    Posty
    195
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Dodajmy, że w podklejonym przez TYDZIEŃ temacie.

  11. #11
    Łowca postów Viki's Avatar
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    236
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    @Chir
    I tu sie mylisz... nie edytowalismy postow... Zedytowalismy 1 post uzytkownika Koza mee mee czy ch** wie jak :/ Ktory obrazal Groma...

    @Cielak
    Jesli ktos tu jest lizodupem to tylko i wylacznie Ty...
    Idz pisz dalej e-mail do Mortiisa moze wkoncu dostaniesz tego tutora.. ;]
    Szanowalam Cie do czasu ;]

    @topic
    To co zrobil Layer jest zalosne... Nie mowie ze to co my robilismy na pandorze bylo super pr0 i zgodne z regulaminem... Ale to co On zrobil... Przeszedl samego siebie:/
    Nie znam sie na prawie i nie wiem co macie zamiar z tym dalej zrobic :|

  12. #12
    Banned
    Zarejestrowany
    Aug 2008
    Miasto
    Białystok
    Posty
    34
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    A teraz kilka śmiesznych faktów:

    Na forum panuje wolność słowa, każdy ma prawo wyrazić swoją opinię. - Oczywiście. Każdy może wyrazić swoją opinie, ale musi zrobić to w sposób kulturalny i nie obrażający innych użytkowników forum, czy kogokolwiek innego. Musi wyrazić swoją opinie NA TEMAT. Jeśli jednak wypowiadając się, wypowie się w sposób nic nie wnoszący nowego do tematu, np. powtórzy tylko coś, co już ktoś wcześniej napisał, można wtedy taką osobę upomnieć w sposób z edytowania jego postu, lub też jeśli to konieczne, wlepić "żółtą kartkę". Raczej proszę nie dawać warna (czerwona kartka), chyba że wypowiada się dość często w ten sposób i upomnienia nic nie pomagają, można wtedy dać warna. Użytkownik wypowiadający się niestosownie, np. obrażający innych użytkowników, chmasko, wulgarnie itp. powinien zostać upomniany (żółta kartka), a w razie konieczności powinien dostać warna (pkt karny).
    Panuje taka wolność słowa, że jej nie ma.

    Zakazane jest rozgłaszanie treści rasistowskich, faszystowskich czy innych przeciwko ludziom innej rasy/religii. - Osoby, które łamią ten podpunkt należy upomnieć słownie, wlepić żółtą kartkę lub też jeśli to konieczne (gdyż ostrzeżenia/upomnienia nic nie pomagają) wręczyć warna.
    Layer złamał ten punkt i to dość mocno. Podszywał się pod fee który mógł za to wylecieć z forum. Jednak wiemy, że to On rozgłaszał takie treści.

    # Administratorzy i Moderatorzy mają prawo usuwać posty łamiące regulamin, edytować posty, zmieniać itp. bez wiedzy i zgody autora.
    # Administratorzy i Moderatorzy mają prawo do "zbanowania" osób, które nagminnie łamią regulamin.
    # Administratorzy i Moderatorzy mają zawsze rację nawet wtedy kiedy wydaję się, że tak nie jest =P
    # Administracja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi użytkowników.
    Nie ma wzmianki o edycji komentarzy. Kolejny złamany punkt.
    Ostatnio edytowane przez Lu$hOoOoOfy Grom : 06-08-2008 o 12:01

  13. #13
    Banned
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Miasto
    Grodzisk Maz
    Posty
    32
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Chir Zobacz post
    Dobra nie płacz :/ Jak Fee Conte lub któryś z jego kumpli był na koncie Pandory to też edytowali wypowiedzi innych użytkowników forum, zmieniając je na wypowiedzi obrażającyh Layer'a.

    @DeDaX
    Jak ci mam dać dowody skoro tamte tematy zostały usunięte? Ci co widzieli tamte tematy to mogą to potwierdzić.
    dobrze widzialem te tematy...Bajeczny, grom , cineq , Fee conte
    sie nie przyznali z kąta pandory tylko ze swojch :P , ale tak se mozna mowic =] i moge powiedziec ze bylem na mortiis'a nic im nie udowodnisz.

  14. #14
    Bywalec .:Speed Fireman:.'s Avatar
    Zarejestrowany
    Jun 2008
    Miasto
    Gdańsk
    Posty
    359
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Ja pierd...le wy gadacie, że Layer zniesławic Bajecznego Srajecznego a ten baton czekoladowy z nadzeniem orzechowym sam go bluzgał ośmieszał zdjęciami...

  15. #15
    Banned
    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Miasto
    Poznań
    Posty
    261
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał DeDaX Zobacz post
    dobrze widzialem te tematy...Bajeczny, grom , cineq , Fee conte
    sie nie przyznali z kąta pandory tylko ze swojch :P , ale tak se mozna mowic =] i moge powiedziec ze bylem na mortiis'a nic im nie udowodnisz.

    Szczerze? Chuj mnie to obchodzi czy się przyznają czy nie. Nie mam zamiaru niczego im udowadniać tylko napisałem, że mają pretensje do Layera o to, że posty edytuje a sami tak robili. A tak na przyszłość, pisze się konta a nie kąta.
    Ostatnio edytowane przez Chir : 06-08-2008 o 12:17

  16. #16
    Banned
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Posty
    53
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    -.-
    Graydona się nie banuje, bo Graydon na to nie zasługuje. Kilka razy powiedziałem 'gej' w Twoim kierunku, ale skoro to jest prawda...

    Guest wymyślił tak błahe powody do banowania, że mała bania. Za napisanie "Welcome back xD DJ CLK ;D tralallal^^^@@$#@535 znak?" Dostałem warna... skąd wiecie, że "tralallal^^^@@$#@535 znak?" to nie jakiś szyfr, którym posługuje się witając nowe osoby? Udowodnisz mi to? NIE! Napisałem tyle znaków ile potrzeba, by ominąć ograniczenie...

    Btw. nawet nie wiem, czy to Layer mnie odbanowywał... Dostałem bana od Pandory - tzn. od pedałów, którzy weszli na jego konto i zostałem odbanowany...

    Btw. hackowanie czyichś kont też nie jest zgodne z prawem :P

  17. #17
    Zaawansowany ....'s Avatar
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Posty
    61
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Dzieciom APO nieźle się nudzi :P. ByOuT po twoich zdjęciach widać, że masz już pare lat... I bawisz się w takie coś?? Wolność słowa to nie możliwość mówienia o kimś wszystkiego co się chce. Żal was przedszkolaki.

  18. #18
    Banned
    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Posty
    101
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Może i prawda, posunąłem się za daleko ale każdy ma swoje granice nerwów.. Macie rację i z tego miejsca oficjalnie przepraszam was.

    Co do Graydona to nie odbanowałem go dlatego, że mnie o to prosił, odbanowywałem wtedy multum osób, które pisały mi na GG i odbanowałem przy okazji Graydona, nie zobaczyłem że to warny od Guesta. Mam nadzieję że Mortiis słusznie rozpatrzy całą sprawę, ponieważ mam świadomość że posunąłem się za daleko.

    Pozdrawiam.

    &Niżej
    Słuchaj, dajcie spokój. Przeprosiłem ich i nie chcę tego dalej ciągnąć.

  19. #19
    Zaawansowany Brain :)'s Avatar
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Miasto
    Przemyśl
    Posty
    65
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Dobra, powiem wasze wykroczenia ;O. Zmienienie chasła na końcie 'Pandora' to jest już hacking. Pewna forma złamania chasła bez pozwolenia właściciela konta. Również jak edytowaliście posty kontem 'Pandora' to też jest podszywanie się.

    Możecie wyjść. Pierdoli mi to czy komuś wypierdoli psychika, ale wy pierwsi pisaliście te chore opowiadania .

  20. #20
    Średnio zaawansowany Viki :o's Avatar
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Posty
    23
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał .... Zobacz post
    Dzieciom APO nieźle się nudzi :P. ByOuT po twoich zdjęciach widać, że masz już pare lat... I bawisz się w takie coś?? Wolność słowa to nie możliwość mówienia o kimś wszystkiego co się chce. Żal was przedszkolaki.
    Po raz kolejny Nixon.
    Nie chcę nikogo bronić, jestem obiektywny.. W co się bawi ByOut? KAŻDY ma prawo oczekiwania sprawiedliwości. Wolność słowa? Można powiedzieć prawdę i oni powiedzieli prawdę. Jak już mówił ByOut, konsultował się z prawnikiem.


    Odeszłam;*
    [Nixon] Ja też;***

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 4
    Ostatni Post / Autor: 06-04-2012, 20:31
  2. Trapowanie - dozwolone, ale karane
    By 1st R. Boonek in forum Opinie & Krytyka
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni Post / Autor: 27-07-2011, 17:27
  3. Lalu? - nadu?ycie.
    By Nix in forum Strona / Forum / Konto
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni Post / Autor: 08-10-2008, 21:06
  4. Layer 0.o
    By Patrol32111 in forum Strona / Forum / Konto
    Odpowiedzi: 29
    Ostatni Post / Autor: 09-08-2008, 19:19
  5. Pomoc.. w j. polskim xD
    By Azian in forum O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni Post / Autor: 08-11-2007, 21:31

Zasady Postowania

  • Nie możesz zamieszczać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać postów
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •