User Tag List

Pokaż wyniki 1 do 9 z 9

Wątek: 50+ k cc w du**?

  1. #1
    Banned
    Zarejestrowany
    Jul 2007
    Posty
    99
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie 50+ k cc w du**?

    Siema chciałem napisać a raczej poruszyć temat dzisiejszego crasha albo co to było.. Dałem Assasin Knight'owi gbp z itemkami o wartości (Saphire set, Klapki, MLS, Blessed shield itp jakieś śmieci w kazdym razie..)

    co mam zrobić z tej racji iż nie mam eq, zostało mi tylko 18k cc za ktore moge kupic TYLKO klapki a nie mam zamiaru tego ODRABIAĆ . . .


    Lord Pih jak miał hacka to stracił 130kcc~ to Szanowny Pan Mortiis zwrócił mu 50k cc......

    Więc Mortiis weź coś zrób z tym jak masz zamiar wylaczac apo bez save'a..

    Zal..

  2. #2
    Średnio zaawansowany
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Miasto
    WLKP
    Posty
    41
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Super mi usuneło dzis 801 ek ;] wiec może nie mów nic o stratach...
    Nie wiem czy go odzyskam poprostu nie ma go i tyle..
    Co było nie wróci :>
    Old Gall Jopek.

  3. #3
    Banned
    Zarejestrowany
    Aug 2008
    Posty
    39
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Hmmm jakieś dowody ^_- ?
    ja polozylem na ziemie pandemke klapki bh zeby zrobic ss`a i serwer padl ;o
    twoja wina cya.

  4. #4
    Banned
    Zarejestrowany
    Jun 2008
    Miasto
    Tam gdzie slonce nie dochodzi
    Posty
    73
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Co mozesz/masz zrobic?
    Odejsc z serva i plakac
    Mi crash zabral misia uszatka ;> oddasz mi go?

    ps.
    3 - GM/Tutor nie ponosi odpowiedzialności za straty graczy spowodowane ewentualnymi błędami serwera.
    Ostatnio edytowane przez Pelson : 17-08-2008 o 01:40

  5. #5
    Średnio zaawansowany
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Miasto
    WLKP
    Posty
    41
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Wiesz wywnioskowałem ze gm/tutor a nic nie ponosi odpowiedzialnosci a ma tylko przywileje bo regulamin jest tak napisany zeby Gm/Tut mógł jak najmniej robic ;]
    Co było nie wróci :>
    Old Gall Jopek.

  6. #6
    Dżem na 100% Splaxor's Avatar
    Zarejestrowany
    Oct 2007
    Miasto
    50° 25' N i 18° 91' E
    Posty
    1 814
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Denerwuje mnie, że za każdym razem, gdy ktoś straci jakąś większą ilość kasy to Wy od razu cytujecie, że Ekipa nie ponosi odpowiedzialności.

    Za przeproszeniem gówno prawda. Ekipa powinna dbać o nasze items, chary etc. i w jakichkolwiek przypadkach powinna zwracać stratę, którą ktoś poniósł, ale tylko wtedy, gdy są poważne dowody. Niestety takie ciężko zdobyć.

    Ekipa nie ponosi odpowiedzialności, ponieważ tak łatwiej i nie muszą się przejmować naszymi itemami i charami. Podczas hacka char powinien być oddany. To nie problem sprawdzić i znaleźć prawdziwego właściciela chara, ale Ekipie się nie chce i taka jest prawda.

  7. #7
    Banned
    Zarejestrowany
    May 2007
    Miasto
    tajemnica narodowa
    Posty
    202
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Pelson Zobacz post
    Co mozesz/masz zrobic?
    Odejsc z serva i plakac
    Mi crash zabral misia uszatka ;> oddasz mi go?

    ps.
    3 - GM/Tutor nie ponosi odpowiedzialności za straty graczy spowodowane ewentualnymi błędami serwera.
    przeczytaj ze zrozumieniem ten punkt dobrze to wtedy pogadamy bo God (właściciel serwa) ponosi odpowiedzialność za straty graczy spowodowane ewentualnymi błędami serwera

    @topic

    no cóż jednie co możecie zrobić to błagać o cofkę serwa albo o itamki i kase bo niestety bez dowodów nic nie zdziałasz a te dowody to jednie z dupy człowiek może wziość bo co mamy za każdym razem kiedy komuś dajemy kase czy sobie na drugą postać robić ss czy filmik ???

  8. #8
    Banned
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Miasto
    Stargard Szczeciński
    Posty
    62
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Splaxor Zobacz post
    Denerwuje mnie, że za każdym razem, gdy ktoś straci jakąś większą ilość kasy to Wy od razu cytujecie, że Ekipa nie ponosi odpowiedzialności.

    Za przeproszeniem gówno prawda. Ekipa powinna dbać o nasze items, chary etc. i w jakichkolwiek przypadkach powinna zwracać stratę, którą ktoś poniósł, ale tylko wtedy, gdy są poważne dowody. Niestety takie ciężko zdobyć.

    Ekipa nie ponosi odpowiedzialności, ponieważ tak łatwiej i nie muszą się przejmować naszymi itemami i charami. Podczas hacka char powinien być oddany. To nie problem sprawdzić i znaleźć prawdziwego właściciela chara, ale Ekipie się nie chce i taka jest prawda.

    Szacuneczek, potrafisz wyrazić swoją własną opinie a nie pod publikę jak to większość by zrobiła bo bała by się, że straci w oczach u 'szanownego' Mortiis'a...

    #Topic
    To, że odzyskasz 50% strat graniczy z cudem - szkoda, że tak jest ale zaraz Ci wmówią, że nie masz dowodów na to, że posiadałeś te itemy i poza tym szkoda im 2'ch minut by Ci to zwrócić.

    APO SSIE ;] skończ z tym shitem bo tylko zepsujesz się jeszcze bardziej.

  9. #9
    Banned
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Posty
    66
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Szczerze to cie nie lubie... ale .... zal... szkoda tyle kasy .. ;/ przez Koffanego Mortiisa ;>> wiesz.. mnie hakli wyslalem meila z dowodami ze moj char do mortiisa i hu...ekhm zrobil ..

Zasady Postowania

  • Nie możesz zamieszczać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać postów
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •