User Tag List

Pokaż wyniki 1 do 18 z 18

Wątek: Mc Maciek i jego interpretacja spamu.

  1. #1
    Banned
    Zarejestrowany
    Feb 2008
    Posty
    296
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie Mc Maciek i jego interpretacja spamu.

    Dzień dobre popołudnie.

    Oczywiście jak przystało na mnie to nie będę bluzgał w wypowiedzi.

    Jestem zdziwiony, wręcz zażenowany postawą Mc Maćka i jego rzekomej wiedzy na temat spamu, nabijania postów.
    Przed kilkoma minutami naszła mnie ochota na napisanie posta bez sensu, licząc się z tym, że dostanę żółtą kartkę.

    No więc piszę i piszę i napisałem:
    http://forum.toproste.pl/showpost.ph...3&postcount=12
    Po chwili otrzymałem:

    I teraz się zastanawiam, czy to naprawdę było warte warna? W regulaminie napisane jest wyraźnie:
    "...Nie piszemy dwóch postów na raz [double post], jeżeli chcesz coś dodać/zmienić użyj opcji edytuj. - Osoby piszące celowo jeden post pod drugim, należy odpowiednio karać w postaci żółtej kartki, lub też warna jeśli to konieczne..."
    To było naprawdę konieczne? Czułeś potrzebę ukaranie mnie warnem pokazując przy tym, że moderatorzy pracują nad forum? Sądzę, że taki post powinien być usunięty lub jak wspominałem wcześniej mogłeś mi przyznać żółtą kartkę. Otrzymałem już 3(?) upomnienia za spam z czego dwa w tematach, które aktualnie nie istnieją. Maciek zamiast bawić się w warnowanie osób piszących jeden głupi post w jeszcze głupszym temacie weź się za karanie osób, które łamią punkty regulaminy w każdym zdaniu ;s

    Ps. Jak usuniesz ten temat to stworzę kolejny, gdyż ten nie łamie żadnego punktu w regulaminie. No chyba, że chcesz pokazać jak dbasz o porządek aby wszystkim żyło się lepiej.

    A tu widzisz bonus :
    xxxx 16:58:07
    mogłeś dać
    xxxx 16:58:11
    PIERDOLE TEGO NIEDOROBIONEGO CHUJA MCMACIUSIA BY BYOUT ONEONEOENOIE!
    Pfff,
    byOut


    @DOWN

    I co mi da PW? Napisze "bleblebleble" i sądzi, że jest fajny.
    Uważam, że to co niektórzy moderatorzy robią jest złe!! =(((

    Hmm co do pierwszego linku.. co mi to da? Napisze zdanie i temat do kosza poleci.
    Co do drugiego linku.. nie będę tam pisał, gdyż ostatnia wypowiedź jest 20.08.08.. Maciek to weźmie za odświeżanie starych tematów i kolejny warn =((
    Łukaszkuu ale narciarz przez swoje gogle może tego nie zauważyć i z radością upierdoli warna pisząc przy tym, że starannie wypełnia swoje obowiązki.
    Ostatnio edytowane przez ByOuT : 25-08-2008 o 17:12

  2. #2
    VIP Crayon's Avatar
    Zarejestrowany
    May 2007
    Miasto
    Piekary Śląskie
    Posty
    2 444
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    @Up
    So fuckin' look: KLIK, KLIK
    Oh really ? ; [

    Ej ByOuT te tematy są przyklejone : OOOO

    To wtedy możesz zrobić temat, że daje niesłuszne warny ; d




    Imo mogłeś załatwić sprawę przez PW.
    Ale już napisałeś temat więc....

    @Down
    Jak nie wiesz ; o nie czytałeś ? Ma 3 upomnienia za 'spam'
    PS: Popraw drugą literkę. Ocudzenie - > ocucenie.
    Ostatnio edytowane przez Crayon : 25-08-2008 o 17:13

  3. #3
    Banned
    Zarejestrowany
    Aug 2008
    Miasto
    Miasto Gdzieś na śląsku
    Posty
    94
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Może szanowny Mc Maciek zna cie tak dobrze i widział już tyle przewinień z twojej strony że postanowił zadać ci troche większą kare na ocudzenie.
    Tak mi sie wydaje...

    Oczywiście bez obrazy nie wiem czy miałeś na koncie jakieś przewinienia. To tylko przypuszczenie!
    Ostatnio edytowane przez Cryer : 25-08-2008 o 17:01 Powód: poprawiam jedną z literek w wyrazie

  4. #4
    VIP Mc Maciek's Avatar
    Zarejestrowany
    May 2007
    Miasto
    Przemyśl/Kraków
    Posty
    1 905
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    O Boże... jako, że powstał temat pozwolę sobie nabić posta.

    Ok, żegnam.
    To było celowe nabijanie postów - a Forum nie jest od tego. To nabijanie było tak bardzo rażące, że nie miałem innego wyboru!


    Jeśli chodzi o spam... Napisałeś temat, w którym informowałeś, że sprzedasz kasę na APO za złotówki, co jest oczywiście zabronione (chodzi mi o samo tworzenie takich tematów).

    Powiedz mi, jeśli miałbyś kogoś ukarać za to, jaki powód byś wybrał mając do wyboru następujące:

    • Double post
    • Nabijanie postów
    • Nieodpowiedni język
    • Obraza innych użytkowników
    • Pisanie niedozwolonym kolorem
    • Spammowanie
    • Sygnatura łamiąca regulamin
    • Umieszczanie linków do innych serwisów itp


    Najodpowiedniejszym powodem było spammowanie, więc nie wiem o co się kłócisz. Co do takich wymian jakie proponowałeś... Pisze w czterech miejscach, że są one zabronione!!! Chcesz wiedzieć gdzie? Proszę bardzo:

    Miejsce numer 1 - Regulamin Gry:
    II - Gra
    13 - Ogłaszanie sprzedaży/wymiany/kupna kont jest zabronione.
    14 - Ogłaszanie wymiany 'itemów' pomiędzy serwerami jest zakazane.
    Pomiędzy serwerami jak i za prawdziwe pieniądze - w grze są za to bany, prawda?


    Miejsce numer 2 - Ogłoszenie Tygrysa:
    Prosimy o NIE zamieszczanie tutaj propozycji sprzedaży, kupna lub też wymiany:
    Za złotówki, pieniądze w grze (gp/cc/sc), itemy lub za coś z innej gry, ots'a bądź też rl Tibii oraz za SMS'y, tyczy sie:

    - postaci,
    - itemów,
    - pieniędzy tibijskich,
    - domków,
    - itp.

    Miejsce numer 3 - Przyklejony temat Exoda:
    Użytkownik, którego temat będzie miał na celu ogłoszenie sprzedaży/zamiany/kupna konta/itemów na serwerze ****RL Tibia, zostanie ukarany warnem, a wątek usunięty.
    Ta sama zasada dotyczy innych gier online.

    Miejsce numer 4 - Regulamin Działu Handel:
    1. Najważniejsze: na forum obowiązuje całkowity zakaz ogłaszania wymiany/handlu postaciami, przedmiotami, domkami, wirtualnymi pieniędzmi za prawdziwe pieniądze oraz inne postacie na serwerze/RL Tibii bądź też innymi prywatnymi serwerami.



    Masz jeszcze jakieś pytania?


    @down
    I co by dało usunięcie posta? W kolejnym temacie zrobiłby to samo... A skoro został ukarany, będzie się w przyszłości (mam nadzieję) pilnował.


    @edit
    ^Crayon powiedz mi, dlaczego miałbym traktować ByOuT'a inaczej niż innych, którzy nabijają posty?

    Dobra, przejadę się do sklepu i pomyślę ;>
    Ostatnio edytowane przez Mc Maciek : 25-08-2008 o 17:54
    "Miał świadomość, że zginie, jeżeli wnet nie wejdzie na jego pułap i nie narzuci mu równej walki."
    Arkady Fiedler

  5. #5
    VIP Crayon's Avatar
    Zarejestrowany
    May 2007
    Miasto
    Piekary Śląskie
    Posty
    2 444
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    @Up
    Dobra. Nudziło mu się, miał miesiączkę i narobił debilnych postów. Pokaż się z dobrej strony, daj mu ostatnie ostrzeżenie(słowne) i usuń tamten post. Ściągnij warna i po krzyku. Jak znowu tak zrobi to mu wlep czerwony 'kartonik' i z pewnością nie będzie miał pretensji.(Chyba, że do siebie)

    To nie jest traktowanie ByOuT'a równiej od innych. Czy nie uważasz, że gdyby każdy taki post zostałby usunięty świat stałby się lepszy ? Masz szansę pokazać, że umiesz myśleć i nie działasz jak bot. Daj mu tą ostatnią szansę. Jako jeden z nielicznych moderatorów pokaż klasę.

    Wytęż swój umysł Mc Maćku ! : O

    @Mc Maciek
    A nie mogłeś po prostu tego posta usunąć ? Zero krzyku. Warnów nie ma. Nie sądzę, żeby wtedy ByOuT zakładał temat.

    Maciek pokaż klasę, usuń tego posta, ściągnij warna.


    @Down
    Twe O na środku nicku jest wielkie o Buddo.

    @Edit
    Pomysł na nick ?
    遠山藤六浩十輝 pls ?
    Bo ja mam zawsze dobre pomysły na...
    Ostatnio edytowane przez Crayon : 25-08-2008 o 18:09

  6. #6
    Banned
    Zarejestrowany
    Feb 2008
    Posty
    296
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Pytania czy mam? Owszem mam.

    Wytłumacz mi co w tym było rażącego? Nie mogłeś usunąć posta tylko od razu warnować? Jakieś nowe zboczenie na punkcie koloru czerwonego? Jesteś fetyszystą? Jara Cię wlepianie czerwonych kartek? To idź w stronę piłki nożnej.. tam sędzia ma kartoników od c*uja.

    @down
    I co by dało usunięcie posta? W kolejnym temacie zrobiłby to samo... A skoro został ukarany, będzie się w przyszłości (mam nadzieję) pilnował.
    Hmmm jeżeli usunąłbyś posta i napisał do mnie wiadomość, ze Ty żeś to zrobił to nie nigdy więcej bym nie spamował! Czuję przed osobą, która w nicku ma "Mc" przeogromny szacunek. Szacunek tak wielki, że "^" Crayon'a się przy nim chowie.

    @Down

    "Kurw*e" to szukaj w najbliższym otoczeniu cymbale. Powinien być warn za obrazę to tak jakby "Byout *****". I w dodatku bez cenzury! Jeżeli chciałeś mnie zbluzgać to zapraszam na PW. Twój post nie wnosi nic do tematu. Jakbym to ja napisał to już bym miał warna

    @2down

    PMS- to nie napięcie miesiączkowe tylko ZESPÓŁ owych napięć. Pod publikę? Nie wiem jak Ty ale ja nie czuję takiej potrzeby aby dowartościowywać się tutaj, to mnie nie podnieca. Jezu... jak to konto mi zbanują to uwierz mi mam głowę pełną pomysłów na nowe nicki.Jest ich od groma.

    @Hanys

    Myślałem raczej nad 漢語係指漢人用話也可以叫中文華文華語等屬於漢藏語系隻帶聲調語言 Ale ten twój też dobry.
    Ostatnio edytowane przez ByOuT : 25-08-2008 o 18:08

  7. #7
    Gaduła Kamashi's Avatar
    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Posty
    142
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Ku*wa ByOut skończ już pisać takie durne posty, bo widzisz co potem się dzieje. Nie możesz się opanować i zostawić tematu w spokoju?
    Tibia - Proste wejście do czyjegoś domku - http://pl.youtube.com/watch?v=EEartokJz4I

  8. #8
    Banned
    Zarejestrowany
    Aug 2008
    Posty
    40
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Twój post definitywnie zasługiwał na ostrzeżenie więc takowe otrzymałeś i nie wiem jaki sens jest w tym, że zakładasz ten durny temat pod publikę na forum jakbyś nie mógł sobie wyjaśnić na spokojnie bez żadnego 'PMS - napięcia przedmiesiączkowego' z Mc Maćkiem poprzez prywatną wiadomość, pisz dalej takie durne posty to nadal będziesz otrzymywał ostrzeżenia aż polecisz z tego forum i założysz nowe konto tak samo jak zrobiłem to Ja..

  9. #9
    Banned
    Zarejestrowany
    Jul 2007
    Miasto
    Płock
    Posty
    223
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    i co kurde, może mój temat o moderatorach był niepotrzebny? maciek może pobanujesz wszystkich którzy wiedzą coś o forum?.. jeśli dalej będziecie tak postępować (wlepiać red za takie banały) to ja wam gratuluję. tyle, wyjaśniajcie reszte sobie sami :-)
    Ostatnio edytowane przez Tettmeier : 25-08-2008 o 19:08

  10. #10
    Banned
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Posty
    118
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Jeżeli nie umiesz przyznać się do błędu to twoja sprawa. Za głupotę się płaci.
    Po co ten temat? Żeby "poszczekać" na "złego moderatora"?
    Nie płacz, bo to tylko głupi warn.

    @Cryer:
    Gdzie go obraziłem?
    Ostatnio edytowane przez Vidly : 25-08-2008 o 18:29

  11. #11
    Banned
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Posty
    111
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Mc Maciek i jego... Shakowane konto? Go pewnie tez ktos haknol skoro jest taki poje.... ;/

    Domyślnie Otrzymałeś(aś) punkt karny!
    Witaj Wolfs,

    Złamałeś(aś) regulamin forum ARMIA Podkarpacki OTS.

    Powód: Nabijanie postów
    -------
    Wszelkie sprawy osobiste wyjaśniamy sobie poprzez prywatne wiadomości, nie w temacie.
    -------

    Przyznane punkty karne: 1
    Punkty karne nigdy nie są kasowane.

    Oryginalny Post:
    http://www.toproste.pl/forum/showthread.php?p=282859
    Cytat:
    @Up:
    Johny, nie daj sie ojebac :< On ten domek kupil za 12kcc -.- Wiem bo moj kumpel sprzedal mu.

    @Topic:
    Kupiles za 12kcc a teraz nie masz co z nim zrobic? :>
    Pozdrawiamy,
    ARMIA Podkarpacki OTS
    Od niego juz nie raz dostalem punkt karny i juz 3 x zbanowal mi konto. Zal mi go poprostu... ;/

  12. #12
    Banned
    Zarejestrowany
    Aug 2008
    Miasto
    Miasto Gdzieś na śląsku
    Posty
    94
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Vidly Zobacz post
    Jeżeli nie umiesz przyznać się do błędu to twoja sprawa. Za głupotę się płaci.
    Po co ten temat? Żeby "poszczekać" na "złego moderatora"?
    Nie płacz, bo to tylko głupi warn.
    a Ty moze byś okazał troche szacunku do innych?
    grzecznie nie idzie napisać?!

  13. #13
    Zaawansowany krzysiek_15's Avatar
    Zarejestrowany
    Jul 2007
    Miasto
    w domu
    Posty
    107
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał ByOuT Zobacz post
    Dzień dobre popołudnie.

    Oczywiście jak przystało na mnie to nie będę bluzgał w wypowiedzi.

    Cytat Napisał ByOuT Zobacz post
    O ja pierdole....


    Pixelo kinder party? Boże.. "Tak się bawi, tak się bawi EnElEn!!"

    Major 11:29:15
    czy tibia go nie rozjebala?;p

    Rozjebała go na całej linii. Wyjdź chłopcze na dwór... Ale wiesz mam pomysł.. ujeb sylwestra w Tibii i od razu napisz w dziale propozycje temat do mortiisa aby zrobił fajerwerki, będzie wyjebiście!

    Smutne to.

    PS. Były tak dziewczyny ubrane?

    Tak jestes wzorem do nasladowania. Pozdro BAN n ZAWSZE na niego to lamus. W jednej wypowiedzi wylgarny cham a w drugiej profesor ktorego mamy nasladowac! ZAL

    Wladca Luku ( 0-1242)
    Porucznik gajes (0-380+)

    !!!!END!!!!

  14. #14
    VIP Crayon's Avatar
    Zarejestrowany
    May 2007
    Miasto
    Piekary Śląskie
    Posty
    2 444
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał krzysiek_15 Zobacz post
    Tak jestes wzorem do nasladowania. Pozdro BAN n ZAWSZE na niego to lamus. W jednej wypowiedzi wylgarny cham a w drugiej profesor ktorego mamy nasladowac! ZAL
    ByOuT jest mądrzejszy od Ciebie. Że nie potrafisz odczuć krzty ironii i sarkazmu to nie nasza wina...

    @Down
    Knebel w pysk jak to śpiewał Tede ; q

    Btw. zaczynasz pieprzyć głupoty, że nie nawiązuje a jest na odwrót. To tak jak z opowiadaniami "o Layerze, które wcale nie były o nim"
    Ostatnio edytowane przez Crayon : 25-08-2008 o 18:53 Powód: krzty ***** nie kaszty

  15. #15
    Banned
    Zarejestrowany
    Aug 2008
    Posty
    75
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    @up
    Tobie bana na zawsze
    @Topic
    EmSiGaCieK ostatnio wlepił mi 5 warnów za double post a pisałem bardzo długie posty na temat oczywiście moje konto zostało zbanowane -.-
    Nie wiem za co i dlaczego ale Maciek faworyzuje na forum kilka osób i jest ich przysłowiowym "pieskiem" tzn. Ktoś mówi banuj tego to on to robi -.-
    Jeżeli drogi Macieju ze wsi masz problemy z interpretacją niektórych rzeczy to idź do biblioteki jak nie masz w domu słownika i zaglądaj co oznaczają poszczególne zwroty.

    @Ten Down down
    http://www.forum.toproste.pl/member.php?u=13271

    @Ten down(Pode mną)
    DObrze napisałeś ani nie nawiązuje ani nie obraża! Odbanuj
    Ostatnio edytowane przez JoVEKRoVeK : 25-08-2008 o 18:51

  16. #16
    VIP Mc Maciek's Avatar
    Zarejestrowany
    May 2007
    Miasto
    Przemyśl/Kraków
    Posty
    1 905
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    @up
    Nie faworyzuję nikogo. Podaj mi nick, który zbanowałem, to pogadamy, bo tak to sobie można...

    Ja pier~...
    GlanyMr.MortiSsOfFe
    Nick w ogóle nie nawiązuje do Mortiisa i w ogóle nie ma na celu obrażenia Go... -.-'

    @Wolfs
    Może mi jeszcze powiesz, że ten warn, którego dostałeś był niesłuszny?
    Ostatnio edytowane przez Mc Maciek : 25-08-2008 o 18:48
    "Miał świadomość, że zginie, jeżeli wnet nie wejdzie na jego pułap i nie narzuci mu równej walki."
    Arkady Fiedler

  17. #17
    Banned
    Zarejestrowany
    May 2008
    Posty
    106
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    MACIEK ZAMKNIJ PAPE CZŁOWIEKU! NO PEWNIE ZE TAK!

    Bedzie warn jak huj ale mnie to jebie

  18. #18
    VIP Mc Maciek's Avatar
    Zarejestrowany
    May 2007
    Miasto
    Przemyśl/Kraków
    Posty
    1 905
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    @UP
    Pozostawię to bez komentarza... Jesteś 10-letnim dzieckiem bez własnego zdania czy megalomanem?

    @Topic
    Temat do zamknięcia, sprawę już dawno wyjaśniłem sobie z BuOyT'em
    "Miał świadomość, że zginie, jeżeli wnet nie wejdzie na jego pułap i nie narzuci mu równej walki."
    Arkady Fiedler

Podobne wątki

  1. Mc maciek ..
    By Sir Kiryh in forum Opinie & Krytyka
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni Post / Autor: 11-08-2009, 12:58
  2. Interpretacja Regulaminu Gry
    By Xantar in forum Regulaminy serwerów i forum
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni Post / Autor: 29-03-2009, 00:41
  3. Nieprawid?owa interpretacja moderatora.
    By JoVEKRoVeK in forum Opinie & Krytyka
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni Post / Autor: 21-09-2008, 23:18

Zasady Postowania

  • Nie możesz zamieszczać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać postów
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •