User Tag List

Strona 2 z 10 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 21 do 40 z 186

Wątek: PORADNIK: Od 0 do H lvla-a [KNIGHT]

  1. #21
    Banned
    Zarejestrowany
    Jul 2007
    Miasto
    Płock
    Posty
    223
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    @Dawidsoni
    Fail. Padłem na cyce. Knightuw.
    @topic
    Fajny poradnik, chociaż knightem nie gram :-)

  2. #22
    Banned
    Zarejestrowany
    Jun 2007
    Posty
    309
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    No Show, fajny poradnik Wiem już na którym PAQ zrobić, bo jedni mi mówili że na 530 a inni że na 600 xD
    Ale mam jedno zastrzeżenie:
    550lvl - sov,blue robe,softy,mystic turban,blessed shield, dsl-e
    A na 550 nie Pandemke?

  3. #23
    VIP Bondi's Avatar
    Zarejestrowany
    Jan 2008
    Miasto
    Lublin
    Posty
    1 223
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Zajeb.... poradnik ;o Mimo, że gram druidem, to mam kozacki poradnik jak grać knightem, nie no kozacki!

  4. #24
    Banned
    Zarejestrowany
    Feb 2008
    Miasto
    Wałbrzych Miasto
    Posty
    27
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie Bardzo ładny poradnik

    Bardzo ładny poradnik oby takich wiecej:P
    Mi sie przyda bo zaczynam gre ek (203 lvl ) tylko wiesz na dracach mi sie zbytnio expic nie chce
    wole cos akcij :P

  5. #25
    Banned
    Zarejestrowany
    Aug 2008
    Miasto
    Szczecin
    Posty
    129
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Czop jestes :/... wiesz czemu?? ... tyle czasu straciles... wg mnie .. postac ktora robisz wymaga pewnego poswiecenia... b duzo czasu zajelo ci wbic taki lv a jakis kretyn kupil na allegro i noobi chara w ktorego wlozyles tyle czasu.. :/ no coz to juz twoj wybor .. ;/ powodzenia w rl zyciu

    @topic zajebisty poradnik... lepszego to ja nie widzialem :|

  6. #26
    Banned
    Zarejestrowany
    Feb 2008
    Miasto
    Giżycko
    Posty
    410
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    No żeś się postarał , ale z tego co widzę , to char się noobi. W poradniku wszystko świetnie opisałeś , bo sam wbiłeś wysoki level , więc masz duże doświadczenie
    Pozdro, oby więcej takich poradników na forum

  7. #27
    Banned
    Zarejestrowany
    Aug 2008
    Posty
    93
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Elite Knighteczka czy Babka Wojenka to i to allegro kid któreś z nich ma showteka.. poradnik super jezeli chodzi o jakos i styl.. popieram.. 11/10

  8. #28
    Banned
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Miasto
    Polska
    Posty
    145
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał ÓnDet Zobacz post
    Czop jestes :/... wiesz czemu?? ... tyle czasu straciles... wg mnie .. postac ktora robisz wymaga pewnego poswiecenia... b duzo czasu zajelo ci wbic taki lv a jakis kretyn kupil na allegro i noobi chara w ktorego wlozyles tyle czasu.. :/ no coz to juz twoj wybor .. ;/ powodzenia w rl zyciu

    @topic zajebisty poradnik... lepszego to ja nie widzialem :|
    Stary uwierz mi, grałem tu ponad 2 lata - te APo wychodzi mi już uszami...pozatym nigdy nie sądziłem, że uda mi się wbić 1500 lvl tęskno mi trochę za APO nie mówię, że nie, bo jednak trochę czasu się spędziło tu z tymi ludźmi, ale cóż nikt nie będzie całe życie tu tkwić, a ja chcę się z tego wyrwać póki nie jest za późno Uwierz mi niema nic lepszego niż satysfakcja z tego, że widziało się wszystkie z 1501 advensów

    Cytat Napisał pogromcaszczurow II Zobacz post
    No żeś się postarał , ale z tego co widzę , to char się noobi. W poradniku wszystko świetnie opisałeś , bo sam wbiłeś wysoki level , więc masz duże doświadczenie
    Pozdro, oby więcej takich poradników na forum
    Sam wbiłem, a nie jak 99% innych 1000+ lvli, wiem... wiem też, że obiecywałem, że będę pierwszy, że będę najlepszy - ale ja już nie mam sił na to gówno ;p no, a teraz i chara - ale niema tego złego co by na dobre nie wyszło kasa z kcc będzie siłownię mam zamiar kupić i będzie gites, przynajmniej tyle z tego dobrego mam pozdro

    Cytat Napisał Orzeszek Zobacz post
    Elite Knighteczka czy Babka Wojenka to i to allegro kid któreś z nich ma showteka.. poradnik super jezeli chodzi o jakos i styl.. popieram.. 11/10
    Charem obecnie gra "Babka Wojenka" kupił go za 180kcc bez EQ, wiem, że może pr0 to on nie jest bo po 2 dniach expienia wbił 5 lvli siedząc po 15h na dzień, ponadto odrazu wbił rsa, dobrze tyle, że chociaż nie padł niemam pytań poprostu, dodam tu taką małą rozmowę, jak ktoś ma wtyki z GM-em może zagada z tym ssem ;p

    "przeklinanie,przyznanie się do kradzieży = ban ?" :P

    Ostatnio edytowane przez Maks : 01-09-2008 o 23:10

  9. #29
    Zaawansowany
    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Miasto
    Wrocław
    Posty
    96
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Poradnik według mnie rewelacja
    Ładny lvl wbiłeś showtkiem.
    Masz inna postac?
    POzdro&Powicz

  10. #30
    Łowca postów Harvester's Avatar
    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Posty
    249
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Nudziło mi sie, przeczytałem i winszuje. Poradnik naprawdę solidny choć dla mnie nie ma tu nic nowego :P Dodam może coś od siebie jeszcze. Uważam, że to co napisałeś tyczy sie knighta ale również pala. Nie wiem co tak ludzie upierają się przy tych draculach, giant serpenty dają niemalże tyle samo expa a maja o 1/3hp mniej, dla mnie wybór jest prosty. Jeśli chodzi o h levele to doszły nowe respy bally na senji, dość ciekawe miejsce choć faktycznie orb/orsze chyba lepsze. Co do loota ja jednak polecam otwierać ciała lepszych monsterow, taki ots king/bally jak nie zostawi ci mls-a w ciele to w plecaku go nie będzie więc niewiele czasu tracisz. Ktoś jeszcze pisał coś o skilach, jak słusznie zauważyłeś 1 skill wcale nie zwiększa 100-200dmg. Dodaje około 20-30dmg. A co do noszenia pandy to kwestia gustu: wybierasz redukcje obrażeń o 10% lub większą ich siłę o 3%. Jednak od zawsza wiadom, że najlepszą obroną jest atak dla tego pro-player stawia na b-robe.

    Pozdro

  11. #31
    Banned
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Miasto
    Polska
    Posty
    145
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Harvester Zobacz post
    Nudziło mi sie, przeczytałem i winszuje. Poradnik naprawdę solidny choć dla mnie nie ma tu nic nowego :P Dodam może coś od siebie jeszcze. Uważam, że to co napisałeś tyczy sie knighta ale również pala. Nie wiem co tak ludzie upierają się przy tych draculach, giant serpenty dają niemalże tyle samo expa a maja o 1/3hp mniej, dla mnie wybór jest prosty. Jeśli chodzi o h levele to doszły nowe respy bally na senji, dość ciekawe miejsce choć faktycznie orb/orsze chyba lepsze. Co do loota ja jednak polecam otwierać ciała lepszych monsterow, taki ots king/bally jak nie zostawi ci mls-a w ciele to w plecaku go nie będzie więc niewiele czasu tracisz. Ktoś jeszcze pisał coś o skilach, jak słusznie zauważyłeś 1 skill wcale nie zwiększa 100-200dmg. Dodaje około 20-30dmg. A co do noszenia pandy to kwestia gustu: wybierasz redukcje obrażeń o 10% lub większą ich siłę o 3%. Jednak od zawsza wiadom, że najlepszą obroną jest atak dla tego pro-player stawia na b-robe.

    Pozdro
    Hmm może dlatego ludzie wolą dracule bo są wolne, mniej biją niewiem - na sobie wiem, że mi na 250+ na draculach lvl leciał 6-8 minut ;p na giant serpentach nie epxiłem ;p
    Co do b robe, póki nie wyszedł Sapphire set to cały czas nosiłem b robe - niby p arm dużo daje, ale chyba tylko tym co dużo PvP walczą - bo na expie nic różnicy nie ma no oprócz arma

    Cytat Napisał Jessica Zobacz post
    Poradnik według mnie rewelacja
    Ładny lvl wbiłeś showtkiem.
    Masz inna postac?
    POzdro&Powicz
    Hehe tą postać mam tylko po to by trzymać na niej kcc x]

  12. #32
    Nowicjusz
    Zarejestrowany
    Aug 2008
    Posty
    6
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Poradnik piekny ,ladny, zajebiesty takiego niebylo ,Klasyk hehe mozna tak pisac i pisac

    GRatki

    P.s musialem sie rozpisac zeby posta wyslacxD


    HEHEHE jak pisales jak mortiis sie dowie ze kupiles chara to koniec Mocne xD

    CHodzi o sccrena
    Ostatnio edytowane przez Rasmus : 05-09-2008 o 22:15

  13. #33
    Banned
    Zarejestrowany
    Jun 2008
    Posty
    79
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    No poradnik bardzo zajebisty xd
    Ale b. mało chciałeś za Showteka... 180k cc? Leonidass chyba za 350 został sprzedany xd

  14. #34
    Banned
    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Miasto
    Świebodzin
    Posty
    771
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    15-20 yyy Amazon Camp pl0x? No, ale po co ._.
    15 knightem najlepiej wybrac się na Orc Fortess z GFB, lub na dragona...

    100lvl - sov, mpa, bohy,mystic turban,great shield,demon legs
    150lvl - sov, mpa,bohy, mystic turban,blessed shield,dsl-e
    200lvl - sov, mpa,softy, mystic turban,blessed shield,dsl-e
    YYY? Albo nosic m turban i b robe, albo mpa i jakiś hełm demon lub lepszy, głupim wyjściem jest mieszanie m turbana z MPA ...
    Demon legs na 100 lvl? Elven legs już lepsze, a są niewiele droższe.
    300-500
    Kingi vulcano ( na 3 respy )
    Najlepiej w początkowej fazie expienia biegać z uherem - jednak dla doświadczonego gracza, nie stanowi to problemu - jednak jeśli ktoś się boi czy coś, polecam wbić z 330 na draculach dla pewności
    A nie lepiej już teraz iśc na monster skeletony?
    tracimy powiedzmy te 5-10 minut na sam loot
    Czy ja wiem... wystarczy miec otwarty backpack do którego wkładamy loot i wyzbieramy go szybko.
    1. Niepolecam expienia na takich potworach jak ( flubbery,mystic scaraby, undead mastahy,glacki, perfektory,wieśki itd.- są to potwory, które albo rzucają coś pod nogi, co sprawia, że expienie jest trudniejsze, albo ich respy są beznadziejne - po 1 na resp, jak dla mnie szkoda czasu...mastahy trzeba lać z uherem, loot jest kiepski, droga długa,same się zabijają)
    No nie wiem czy aż taki kiepski loot ... Na Mystic Scarabach jest naprawdę super.

    Analiza nie po kolei, ale wytykałem pierwsze lepsze rzeczy które rzucały mi się w oczy nie wszystkie takie rzeczy wymieniłem w tym poście... poradnik jak na 1,5k lvl troszkę marny, spodziewałem się czegoś więcej. 5/10
    Ostatnio edytowane przez xD Lukki xD : 06-09-2008 o 20:45

  15. #35
    Nowicjusz
    Zarejestrowany
    Jan 2008
    Miasto
    Katowice
    Posty
    8
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Brawo...~~Gratz~~Super Poradniczek jednak ze nielubie czytać poradsników ten jest inny wielki +

  16. #36
    Banned
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Miasto
    Polska
    Posty
    145
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał xD Lukki xD Zobacz post
    15-20 yyy Amazon Camp pl0x? No, ale po co ._.
    15 knightem najlepiej wybrac się na Orc Fortess z GFB, lub na dragona...


    YYY? Albo nosic m turban i b robe, albo mpa i jakiś hełm demon lub lepszy, głupim wyjściem jest mieszanie m turbana z MPA ...
    Demon legs na 100 lvl? Elven legs już lepsze, a są niewiele droższe.

    A nie lepiej już teraz iśc na monster skeletony?

    Czy ja wiem... wystarczy miec otwarty backpack do którego wkładamy loot i wyzbieramy go szybko.

    No nie wiem czy aż taki kiepski loot ... Na Mystic Scarabach jest naprawdę super.

    Analiza nie po kolei, ale wytykałem pierwsze lepsze rzeczy które rzucały mi się w oczy nie wszystkie takie rzeczy wymieniłem w tym poście... poradnik jak na 1,5k lvl troszkę marny, spodziewałem się czegoś więcej. 5/10
    Gościu niemam czasu zbytnio teraz - powiem Ci coś mianowicie czytałes ten poradnik w ogóle ? Chyba nie, napisałem zaraz na początku

    "4.Staram się opisywać miejsca w których naprawdę szybko wbija się lvl, a nie miejsca "na których lepiej się expi" ( wychodzę z założenia, że niekiedy lepiej zabić 6 demców niż 1 kinga)"
    Więc to, że zanim ty się dokulasz na te swoje orc fortress na evul to ja już na amazonach wbije 20 lvl ..... na 15 lvlu łatwo paść na dragu... pozatym chcesz to idź exp ja podałem swoje w miare łatwe expienie.....

    "A nie lepiej już teraz iśc na monster skeletony?"
    2.Jeśli chcesz być dobry musisz dawać coś w zamian, chodzi mi tu o np. kasę - mianowicie nie da się szybko expić i jeszcze przynosić po xx gbp loota - jak to się mówi "wóz albo przewóz"

    chcesz to idź od 200 nawet , to też napisałem wcześniej jakbyś przeczytał poradnik to bys wiedział, jak potrafisz lepiej to napisz swój poradnik zobaczymy czego warty będzie...

    jedziemy dalej,
    Czy ja wiem... wystarczy miec otwarty backpack do którego wkładamy loot i wyzbieramy go szybko.

    Wiesz, wystarczy, że masz wosso i masz to samo, chcąc nie chcą marnujesz na to kupe czasu, chcesz zbierać loot? zbieraj - ja napisałem, żeby nie zbierać bo do 500 lvla gówno zarabiasz, expisz na hujowych potworach, które huja dają,.. taka prawda, na reszte pytań nie chce mi się odpowiadac, lece spać cya

  17. #37
    Banned
    Zarejestrowany
    May 2008
    Posty
    64
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Showtek jesli mozesz to zrob jakis poradnik dla druida, bo jestem w 100% pewien ze Twoj nastepny poradnik tez bedzie odjechany w kosmos jak ten. Wiec moze zrobil bys jakis poradnik dla Druida. z GORY ThX

  18. #38
    Banned
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Miasto
    Polska
    Posty
    145
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Amedine Zobacz post
    Showtek jesli mozesz to zrob jakis poradnik dla druida, bo jestem w 100% pewien ze Twoj nastepny poradnik tez bedzie odjechany w kosmos jak ten. Wiec moze zrobil bys jakis poradnik dla Druida. z GORY ThX
    Jak się za coś zabierasz, to najpierw trzeba mieć o tym jakieś informację, doświadczenie, ja grałem i mam duże, a już napewno większe niż połowa ludzi z tego allegro, choćby mieli 100 charów i tak nigdy większośc mi nie dorówna,

    Niezabieram się za żadne poradniki już, napisałem ten jako bonus i innego już nie napisze, strata czasu....

  19. #39
    Banned
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Posty
    111
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Ja wbilem dzieki temu poradnikowi 360 lvl w tydzien. Kok$ Xd Thx ;p Maksiuu =**

  20. #40
    Banned
    Zarejestrowany
    Aug 2008
    Miasto
    Szczecin
    Posty
    129
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    @up jestes falszywy bardziej niz paint i jego banda ... :| ty w miesiac 20 lvlu wbic nie umiesz... ;o



    Showtek xD no ok rozumiem ze juz wbiles "swoje lvle" na tym apo ale wiesz... jak chcesz to dam ci chara to mi poexpisz HaHaHa xDD
    a co do tego ze sprzedales chara.. ja bym sprzedal tylko eq na allegro a chara bym usunol :< jesli kiedys jeszcze bedziesz gral pisz plx xD (Undead Palladin) chyba pamietasz z guild xD powodzenia

Podobne wątki

  1. PORADNIK: Od H-Lvla do zera
    By Dejtukmajsan in forum Piaskownica
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni Post / Autor: 20-07-2009, 20:04

Zasady Postowania

  • Nie możesz zamieszczać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać postów
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •