User Tag List

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 do 20 z 27

Wątek: Zabijanie FACC

  1. #1
    Łowca postów Tracek's Avatar
    Zarejestrowany
    Apr 2008
    Miasto
    Góra
    Posty
    205
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie Zabijanie FACC

    Mam pytanie do high lvli bo to oni raczej tylko tak robią.
    Do chuja pana co was rajcuje w tym że zabijecie jakiegoś kolesia którego nie znacie ale zajebaliście go bo nie ma PACC ?
    Juz nie raz miałem takie sytuacje że sobie stoję przed dp i podejdzie jakis 800lvl i mnie zabiję. Ja się jego pytam za co a ten że tak o i to ma być odpowiedź?
    Ja rozumiem że 60% społeczeństwa APO to osoby do 13 roku życia ale co wam przeszkadza ze stoi sobie człowiek bez PACC? Weźcie się ludzie opanujcie bo czasem mam wrażenie jakbyście namawiali do zakupu PACC jak jakaś jebana reklama.
    Proszę modków o nie usuwanie tematów i nie pisać że oj nie płacz że Cie zabili bo to tak pewnie będzie a to do tego że się człowiek odrobi to wiadomo ale jak się ma większy lvl to 4 lvle w dupe a dla mnie to ponad 1h grania jak expie ed na 550 lvlu.
    Pozdro.
    Komentujcie jak wam się chce.


    @Viseko

    No ale co nie uważasz że to jest durne? Gdyby na realu tak robili to by chyba nikt na FACC nie grał :P

    @Adzik

    I co jak nie mam PACC to nie mogę sobie przed dp stać albo w ogóle gdzieś się przejść tak? Dla mnie to bez sensu coś jakby jakaś groźba - Nie masz PACC nie wychodź!
    Ostatnio edytowane przez Tracek : 07-09-2008 o 10:34
    The more people smoke herb, the more Babylon fall.

  2. #2
    Średnio zaawansowany Toushirou's Avatar
    Zarejestrowany
    Aug 2008
    Posty
    46
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Nie kumam... nie napisałeś odpowiedzi tego kolesia, który ciebie zabił... Może nie chodziło mu o to, że nie pasz pacc tylko, ze coś przeskrobałeś u jego kumpli czy poprostu chciał fraga sobie zmarnować i przypadek?

  3. #3
    Średnio zaawansowany revolt demolka's Avatar
    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Posty
    23
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Tracer ma racje co was to rajcuje ze stoi sobie taki nawet ten 400+ level na facc a wy robicie podlot kilka strzalow i zostales zdegradowany z xxx do xxx kilka lvl w dupe ;/(to kieruje do h lvli) podnieca was ze jak zabijecie kolesia na facc'u i straci kilka lvli?? yeah GZ PVP -.- przeciez wiadomo ze gracze nosza aole jeli nie maja pacc wiec loota nie bedzie ;/ mialem taka sytuacje 479 ek zabili mnie bez powodu i 3 lvl w dupe ;/ ch*j z lvlami ale skille i mlvl ciezko bylo odrobic ;/ zastanowcie sie co robicie chyba ze was to podnieca to zycze powodzenia w kozaczeniu ale swiadczy to ze jestescie NABZ i tyle

    APO schodzi na psy juz nie ma takiej atmosfery jak dawniej epdemia noobow sie rozprzestrzenila -.-

  4. #4
    Łowca postów Tracek's Avatar
    Zarejestrowany
    Apr 2008
    Miasto
    Góra
    Posty
    205
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Toushirou Zobacz post
    Nie kumam... nie napisałeś odpowiedzi tego kolesia, który ciebie zabił... Może nie chodziło mu o to, że nie pasz pacc tylko, ze coś przeskrobałeś u jego kumpli czy poprostu chciał fraga sobie zmarnować i przypadek?
    Uwierz mi że na APO nie gram od pół roku i u nikogo nie miałem przeskrobane ale nawet jakbym u kogoś miał to na pewno zdążył zapomnieć o tym chyba że zapisał na kartce i powiesił na ścianie choć w to wątpię. Ale ja podałem tylko przykład chodzi mi właśnie oto że zabijają bez powodu bo zobacz jakąś postać z niezłym lvlem to zabiją bo wiedzą że spadnie mu kilka lvli.
    The more people smoke herb, the more Babylon fall.

  5. #5
    Zaawansowany Perihis's Avatar
    Zarejestrowany
    Oct 2007
    Miasto
    galaxy
    Posty
    92
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Dzięki tracek ze to dla mnie napisałeś .
    Tak drodzy gracze większość osób grających na APO w szczególności Palladynow szpanują tym ze zabija kogoś kto nawet nie wpisał hotkeyów bo wrócił na APO po kilku miesiącach przerwy nie mając pacca i mając nadzieje ze coś się może jednak zmieniło. Tak było w moim wypadku otoz nie grałem w tibie około 2 miesięcy po tym czasie postanowiłem zorientować się co się zmieniło i czy może procent osób "wciągniętych" się zmniejszył , ale niestety przeliczyłem się . Już na samym początku przed depo zabił mnie jakiś koleś , którego nawet nie znam oczywiście palladyn. Nie chodzi mi tu o to że będę płakał z powodu 3 straconych lvli tylko o to co tu się tak naprawdę dzieje . Chcesz odpocząć od tibi to nie tutaj... Opanujcie się ludzie... Chcesz się popisać PvP ? Chodź na solo , wyłącz bota i uprzedź... Apeluje o wypowiadanie sie w tym temacie


    MOTTO: niepohamowana chec bycia na szczycie z szalonymi aspiracjami na wiecej...
    Pozdro Łódź!

  6. #6
    Banned
    Zarejestrowany
    Sep 2008
    Miasto
    Pobity rekord:Najdłużej expiący gracz na APO, grałem nawet wtedy, gdy był restart.
    Posty
    156
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Nie wiecie dlaczego ?

    Po to, by stracił lvl'e...


    Proste.Sam tak robiłem.

  7. #7
    Nowicjusz
    Zarejestrowany
    Feb 2008
    Posty
    4
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie Lord Angar i Ciemny Forever ;**

    Dobra zaczne od tego..wiesz co ci powiem naprawde zajebioszczy temacik podoba mi sie !!!

    wiesz ich to podnieca jak najbardziej nie ruzumiem ich czasem i nie moge skumac czemu oni tak robia ....ale chuj im w pysk i tyle moge powiedziec


    dziekuje za pozdrowionko 1 ;** i tez pozdrawiam duzo osb i moja cala ekipa duzo by pisac ale wy wiedzie kto mi pomagal i ja komu kocham was :P :** pzdr serdeczne pzdr

    fajny temacik jeszcze raz pa do uslyszenia


    ( moze zanczen grac na apo ) ! ;***

  8. #8
    Bywalec old Don Mateo's Avatar
    Zarejestrowany
    Aug 2008
    Posty
    347
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Wiecie większość osób robi to dla frajdy bo patrzy ma 1 czy 2 wolne fragi i se myśli a ubije kogoś itp. a zresztą to tylko gra.

    P.S:jak chcesz grać z takim lvl na faccu to powodzenia będziesz padać od każdego ^.^ takie jest już APO może znajdzie się 10 % ludzi co pomagają jeszcze innym xD

    1.Mój chomik gra w golfa.
    2.Mój chomik jest the best.
    3.Jeśli mój chomik nie jest the best patrz punkt 1 i 2.
    P.S:Mam dwa chomiki xD

  9. #9
    Łowca postów Adzik's Avatar
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Miasto
    Chelm
    Posty
    190
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    To nie stój przed, tylko w depo. Nie będzie problemu. Albo kup pacc, 10 zł nie masz? o_0

  10. #10
    Banned
    Zarejestrowany
    Sep 2008
    Posty
    55
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał revolt demolka Zobacz post
    Tracer ma racje co was to rajcuje ze stoi sobie taki nawet ten 400+ level na facc a wy robicie podlot kilka strzalow i zostales zdegradowany z xxx do xxx kilka lvl w dupe ;/(to kieruje do h lvli) podnieca was ze jak zabijecie kolesia na facc'u i straci kilka lvli?? yeah GZ PVP -.- przeciez wiadomo ze gracze nosza aole jeli nie maja pacc wiec loota nie bedzie ;/ mialem taka sytuacje 479 ek zabili mnie bez powodu i 3 lvl w dupe ;/ ch*j z lvlami ale skille i mlvl ciezko bylo odrobic ;/ zastanowcie sie co robicie chyba ze was to podnieca to zycze powodzenia w kozaczeniu ale swiadczy to ze jestescie NABZ i tyle

    APO schodzi na psy juz nie ma takiej atmosfery jak dawniej epdemia noobow sie rozprzestrzenila -.-
    a no to rajcuje, ze jak ubijesz kolesia co pyskuje to straci marne 100cc, a kolesia na faccu to straci 1h z zycia xd .. Ja osobie spoko osoby bym nie ubil, ale jak kgos nie znam i nie wiem jaki jest to z chęcią ;d.

  11. #11
    VIP Techniks's Avatar
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Miasto
    Londyn
    Posty
    800
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Moj ziom uwalił 700 palla nA FACC i co?
    8kcc ,sharpire arm ,c aroow i bp z loot'em.
    Zabijając facc można się 'nieco' wzbogacić dlatego tak chętnie h lvl zabijają facc'ów.
    "I am not in danger, Skyler. I am the danger.
    A guy opens his door and gets shot and you think that of me?
    No. I am the one who knocks!" - WW

    Potrzebujesz pomocy z Androidem ? Pisz pw.

  12. #12
    Banned
    Zarejestrowany
    Sep 2008
    Posty
    67
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    no reklama mortiis płaci za zabicie 500+ lvla na faccu 200 cc ;]
    Nieno joke
    Ale wiadomo ja też jak pkuje to zabijam tylko FACC
    A niech sobie lvl odrabia ;]
    P.S. 10 zl na 45 dni to chyba nie jest dużo nie?!?!

  13. #13
    Banned
    Zarejestrowany
    Aug 2008
    Posty
    17
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Techniks Zobacz post
    Moj ziom uwalił 700 palla nA FACC i co?
    8kcc ,sharpire arm ,c aroow i bp z loot'em.
    Zabijając facc można się 'nieco' wzbogacić dlatego tak chętnie h lvl zabijają facc'ów.
    I co z tego? to że koleś jest na FACC to musi oznaczać że z niego coś poleci?akurat ten twój ziom złapał nooba który latał bez aola,albo miał rsa...więc nie jaraj się tak tym swoim 'ziomem' Tutaj chodzi że na wyższych lvlach jak sie padnie na facc to jest sie lvl w dupe i skille,więc użyj mózgu jeśli go masz.

  14. #14
    Zaawansowany
    Zarejestrowany
    Nov 2007
    Posty
    113
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Żal mi was. Chyba PvP do czegoś służy..? Może najlepiej wyłączyć PvP dla 200+ lvl FACC bo im leffelki pospadają :<<<
    Temat popierdolony jak i sam jego autor.

  15. #15
    Łowca postów Tracek's Avatar
    Zarejestrowany
    Apr 2008
    Miasto
    Góra
    Posty
    205
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Babus Zobacz post
    Żal mi was. Chyba PvP do czegoś służy..? Może najlepiej wyłączyć PvP dla 200+ lvl FACC bo im leffelki pospadają :<<<
    Temat popierdolony jak i sam jego autor.
    A co ty kur** wiesz pajacu a może było by lepiej jakby mama Ci kompa wyłączyła?
    Nie wiesz o co chodzi w temacie to sie nie wypowiadaj a nie tylko posty nabijasz.
    The more people smoke herb, the more Babylon fall.

  16. #16
    Zaawansowany Dark Pajdochleb's Avatar
    Zarejestrowany
    Jan 2008
    Miasto
    Dąbrowa Górnicza
    Posty
    74
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Ja np dzisiaj miałem taką sytuację padłem a moim głównym miastem jest sky więc mnie tam przeteleportowało i wychodzę ze świątyni ide w kierunku dp na sky i patrze stoi pk 716 sorc jego nick>>Van Meghon i ten nagle mnie zabija może myślał że nie mam sl'a ani kasy na niego i dopiero ide do dp? Na szczęście miałem w bp sl'a i nie straciłem levla ale denerwuje mnie takie coś ;/. Apo się zchuiło
    Było Jest I Będzie Zawsze Zagłębie

    \/Wchodźcie\/


  17. #17
    Banned
    Zarejestrowany
    May 2007
    Posty
    125
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    jak bedziesz mieć wiekszy lvl i ubijąc jakiegos nooba /wroga spadnei mu 6lvl i możliwość lota bo nie miał aola a sl miał bo na apccu latał a akurat brak xd zobaczysz xd @ jakis tam noob co kzaczy do techniksa zamknij ryja ja fraglem tego 710 pala i co ? nie moge?

    z fragów mma tak 8kcc c arrow, sarpi arm 2bp lota za 3kcc,klapki x d,klapki ale tych 2klap nei mam ja /


    Tutaj chodzi że na wyższych lvlach jak sie padnie na facc to jest sie lvl w dupe i skille,więc użyj mózgu jeśli go masz.
    ''

    ty go kurwo nie masz i co trudno ci odrobić? lvle pewnei masz 200lvl jak ci spadnie te 2lvl to 20min i masz odrobiony . .. .. . . ... . .. .. co innego na rl tibii jak ja padlaem na 60lvl 2 lvl w dol to mailem 12h bocenia więc wypierdalaj jak ci sie nei podboa albo kup pacc i sl i nie płacz

  18. #18
    Średnio zaawansowany
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Miasto
    Ełk
    Posty
    28
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Takie zabijanie przed depo facc może wkurzyć a co do kolegi którego zabił Van Meghon to się nie martw bo to ch*j i on mi loota z kingów kradnie jak by był biedny xD.
    Jestem aktywnym członkiem ruchu ochrony języka ojczystego.


  19. #19
    Banned
    Zarejestrowany
    Aug 2008
    Posty
    17
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Baczeq Zobacz post
    jak bedziesz mieć wiekszy lvl i ubijąc jakiegos nooba /wroga spadnei mu 6lvl i możliwość lota bo nie miał aola a sl miał bo na apccu latał a akurat brak xd zobaczysz xd @ jakis tam noob co kzaczy do techniksa zamknij ryja ja fraglem tego 710 pala i co ? nie moge?

    z fragów mma tak 8kcc c arrow, sarpi arm 2bp lota za 3kcc,klapki x d,klapki ale tych 2klap nei mam ja /


    ''

    ty go kurwo nie masz i co trudno ci odrobić? lvle pewnei masz 200lvl jak ci spadnie te 2lvl to 20min i masz odrobiony . .. .. . . ... . .. .. co innego na rl tibii jak ja padlaem na 60lvl 2 lvl w dol to mailem 12h bocenia więc wypierdalaj jak ci sie nei podboa albo kup pacc i sl i nie płacz
    Kurwo to możesz sobie do starej gadać psie,albo jak wolisz to możesz mówić suko,a do mnie się zwracaj z szacunkiem buraku bez szkoły,weź idź zapisz się do podstawówki,może nauczą cie pisać.Tak więc pisząc tego posta udowodniłeś tylko jak jesteś pusty i pojebany ;] jesteś mniej niż 0.
    Ostatnio edytowane przez Keizo : 07-09-2008 o 21:23

  20. #20
    Dżem na 100% Splaxor's Avatar
    Zarejestrowany
    Oct 2007
    Miasto
    50° 25' N i 18° 91' E
    Posty
    1 814
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    @Keizo

    Nie widzisz, że są to tzw. literówki? Pisze szybko, więc to zrozumiałe, że popełnia takie błedy.

    @topic
    Ja osobiście jak widzę jakiegoś 500+ FACC to też zabijam, a tylko po to, aby ta osoba się wkurzyła, że straciła kilka lvli
    Jednym słowem, życie!

Podobne wątki

  1. Zabijanie do misji.
    By Elemental Man in forum Questy
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni Post / Autor: 03-06-2012, 17:51
  2. religia - zabijanie
    By Crote in forum Piaskownica
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni Post / Autor: 02-11-2011, 16:29
  3. Zabijanie low lvl
    By Plendil in forum Propozycje
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni Post / Autor: 11-09-2011, 17:50

Zasady Postowania

  • Nie możesz zamieszczać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać postów
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •