User Tag List

Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 21 do 40 z 72

Wątek: Old Apo vs. Apo tera?niejsze...

  1. #21
    Nabijacz postów MasterQ's Avatar
    Zarejestrowany
    Jun 2007
    Miasto
    Wielkopolska
    Posty
    623
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Moja przygoda z APO zaczeła się około 2 lata temu i wtedy było najlepiej.
    Po city latały same "low-lvle" i był cód, miód i orzeszki.
    A teraz to jak czasem wejde to naprawde rzygać się chce.
    Więc tak jak kolega uważam, że OLD APO rox ;]
    Jestem aktywnym członkiem ruchu ochrony języka ojczystego.

    Czerwiec 2007 - Czerwiec 2010.
    3 lata na Forum z APO...

  2. #22
    Zaawansowany
    Zarejestrowany
    Apr 2008
    Miasto
    Sexu i Biznesu !
    Posty
    62
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Mniej wiecej jest prawda. Jeszcze moglbys dopisac ze Expienie bylo czysta przyjemnoscia kiedys to sie fajnie chodzilo na kingi a teraz n/c. Za ots qesta sie placilo po 50 cc a teraz n/c. Wogole stare dobre juz nie powroci nastaly czasy XXX wieku
    Jak myślisz, że będę błagał o życie, to chyba cię pojebało...

    [8.4] Zaklinacz Kotow

  3. #23
    Guru! Ero Senin's Avatar
    Zarejestrowany
    Jun 2008
    Miasto
    Grodzisk Mazowiecki
    Posty
    972
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Ja zaczalem gre na apo z rok temu? jak neko mial 1060 (chyba) i assasin tez cos takiego
    Wtedy gralo sie jeszcze w miare przyjemnie ,ale potem niegralem troche czasu bo mialem sporo nauki ,a gdy wrocilem...apo bylo juz zjebane :P
    Co chwile na trade oferty:sprzedam bot wosso za 100 cc !!! zal po prostu :P
    albo koles zaczyna jechac drugiemu po rodzinie :P teraz to normalka

  4. #24
    VIP Crayon's Avatar
    Zarejestrowany
    May 2007
    Miasto
    Piekary Śląskie
    Posty
    2 444
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Ero Senin Zobacz post
    Ja zaczalem gre na apo z rok temu? jak neko mial 1060 (chyba) i assasin tez cos takiego
    Kiedy zakładałem postać na tym OTSie i byłem nóbkiem myśląc, że Neko jest zajebistym graczem obserwowałem jak lvluje do góry. Pamiętam, że kiedy pierwszy raz zalogowałem się na serva ten pan miał 780 lv. A tę wrzawę, że jest pierwszy 1k lv pamiętam do teraz ; d

    @Edit
    Cytat Napisał Mondek Zobacz post
    to jest rzałosne
    True, true.
    Ostatnio edytowane przez Crayon : 18-09-2008 o 21:00

  5. #25
    Banned
    Zarejestrowany
    Aug 2008
    Miasto
    Zielona Góra (woj. Lubuskie)
    Posty
    312
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Post

    Ja jakoś zawsze miałem szacunek dla Mortiis'a. Nie wiesz jaka było na old apo na forum? Byłeś tam? Poznałeś kogoś? Tutaj, też jest dobrze. Ale na szczęście modki pilnują nas i was. A i tak na marginesie to Nefre, Cougar, Exod, Tygrys zostali wywaleni przez Mortiis'a, ale Tygrys powrócił bo grał sobie sam na Apo ocenił grę i powrócił.

  6. #26
    Zaawansowany
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Miasto
    Tristram
    Posty
    72
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał GrulixBaned Zobacz post
    Ja jakoś zawsze miałem szacunek dla Mortiis'a. Nie wiesz jaka było na old apo na forum? Byłeś tam? Poznałeś kogoś? Tutaj, też jest dobrze. Ale na szczęście modki pilnują nas i was. A i tak na marginesie to Nefre, Cougar, Exod, Tygrys zostali wywaleni przez Mortiis'a, ale Tygrys powrócił bo grał sobie sam na Apo ocenił grę i powrócił.
    Mortiis wywalił mnie, Nefre i Graydona, a Exod po jakimś czasie sam odszedł.
    Cytat Napisał Layer Zobacz post
    Bardzo mądry post, tak samo jak twoja inteligencja.

  7. #27
    Banned
    Zarejestrowany
    Aug 2008
    Posty
    54
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Ja jak zaczynałem grę w Listopadzie 2006, najlepszy gracz - Neko, najlepszy quest - WHQ, najlepszy item, WH <5kcc>, domki w city po 5kcc chodziły xD

  8. #28
    Zaawansowany
    Zarejestrowany
    Nov 2007
    Posty
    113
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Nie ma co porównywać..

    Ja zacząłem grać. Hm styczeń/luty 2007?..
    Tak jak kolega down ;s Softy - 2/3kcc Winged - 5kcc.
    Wtedy to była niewyobrażalna ilość kasy :S
    Pamiętam do dziś ten klimat, te pvp : >

    Pamiętam pożegnanie Scorpiona[*] Jeszcze gdzieś SSki mam ;p

    Ale przecież - "To co było nie wróci.."

  9. #29
    Banned
    Zarejestrowany
    Aug 2008
    Posty
    8
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    on ma racje najlepsze bylo stare apo a jak nie stare to przed tom zamianą w city za duzo tych domków i tak tam mało kto sie kreci po tamtej stronie wiec do kitu jest to najelpeij by usunąć te domki a włascielom ich niech sie zwróci kasa za tyle ile wylictowali

  10. #30
    Zaawansowany
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Miasto
    Tristram
    Posty
    72
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał (Kellerman) Zobacz post
    on ma racje najlepsze bylo stare apo a jak nie stare to przed tom zamianą w city za duzo tych domków i tak tam mało kto sie kreci po tamtej stronie wiec do kitu jest to najelpeij by usunąć te domki a włascielom ich niech sie zwróci kasa za tyle ile wylictowali
    Pokasować wszystko, wypierdolić i każdemu o 90% lvl cofnąć.
    Cytat Napisał Layer Zobacz post
    Bardzo mądry post, tak samo jak twoja inteligencja.

  11. #31
    Banned
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Miasto
    Polska
    Posty
    145
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał PewienTaki Zobacz post
    Pokasować wszystko, wypierdolić i każdemu o 90% lvl cofnąć.
    zmniejszyć exp do x3, a do tego usunąć wszystko od kingów wzwyż no chyba że byłby 1 wise i queeny od 700 lvla <bramka>, po co cofać jak maniaki z botami w miesiąć wbiją 1k lvl ? na tym co jest teraz najlepiej all od początku
    siedzę tu od 2 lat ponad i swoje widziałem, ale powiem tak z dnia na dzień jest coraz gorzej i to idze zauważyć......

  12. #32
    Łowca postów Heroes Rooker's Avatar
    Zarejestrowany
    May 2008
    Miasto
    GruDziaDz
    Posty
    202
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Hmm no Maks nie do końca tak usunać mały respik z OTS Kingami może zostać max te co są na Can..
    I tak dać exp 3 razy wtedy szybko się nie biło lvl...
    Pamiętam te czasy na rooku wbijało się 100 w jakieś dobre 3-4 miechy..
    Pozdrawiam..
    GKM DuMa i HoNoR
    *Axe power-135 knight
    *Areksandra -133 rookslayer
    *Heroes Rooker(hacked)-main -105

  13. #33
    Banned
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Miasto
    Żerdź
    Posty
    172
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Teraz to zostaje nam tylko czekac , arz APO upadnie ;<
    Kiedyś były czas <3 Ale od 12 miesiecy sytuacja z dnia na dzien sie pogarsza ;(

  14. #34
    Banned
    Zarejestrowany
    Aug 2008
    Miasto
    Grudziądz
    Posty
    64
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie Omg

    ja tu widze gora 5 osob ktore graja tu mniej wiecej od poczatku czyli jak ja, miesiac, troche wiecej moze , reszta to same pazie, ktore zaczely grac kiedy w mode weszly jakies booty. mortiis gada z ludzmi na ots, tylko wy nawet o tym nie wiecie bo nikt normalny sie takim czyms nie chwali, musi przeciec wiedziec co sie ludzią podoba a co nie, gdzie wprowadzic zmiany a gdzie cos zostawic. proponuje aby spowrotem zaczeli grac normalni ludzie(nie mowie ze ich nie ma ) to dzieci, przestrasza sie i pobiegna do mamusi ii bedzie spokoj
    Ostatnio edytowane przez StaryMistrzBorysiatko : 17-09-2008 o 12:08

  15. #35
    Nowicjusz
    Zarejestrowany
    Apr 2008
    Posty
    17
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Wszystko to prwada ja zaczolem grać jak był największy lvl 500 i wtedy grało sie fajnie ale teraz to same nooby i wolają tak: Daj 2 cc na aola plz to jest rzałosne

  16. #36
    Średnio zaawansowany
    Zarejestrowany
    Aug 2008
    Posty
    35
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Zgadzam Sie z 1 postem ... old Apo tj. 1.5 roku temu i bliżej, zajebista atmosfera, praktycznie 0 noobow boty to tylko tbi gg i black ice i to zadko, gm czesto bywal na game chatach odpisywal na raporty, forum - zajebista atomosfera gm/tutorzy/moderatorzy sie interesowali ... ateraz jest jedna wielka CHUJNIA :< Sieka banuje za byle co (przewaznie boty) jebie bana nie patrzac czy ktos botuje i tyle... mortiisa nie ma, ale jak jest to nie pokazuje sie tylko da czasem bana, tygrys najazdy robi mape, eventy wszystko, jak narazie tylko on se interesuje z GMow tym OTSem.. kolejki pamietam czasem po 200 nawet były (moze dlatego ze gorszy serwer byl ale po 500-700 ludzi bylo)

  17. #37
    Banned
    Zarejestrowany
    Sep 2008
    Miasto
    Wieś: Miasto: Wieś: Miasto: Wieś Hmmmmmmmmmmmmmm jednak nie wiem ale raczej moze to miasto ale nie:/
    Posty
    35
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Na starym forum pamiętam jak Mortiis świrował do Kaiszy aka Nefre ahahhaha to były czasy a teraz Mortiis wbija na forum jak ruski miesiąc mija ;/ Mortiis wtedy z każdym gadał itp. a teraz nawet na raport nie odpisze bo ma all w dupie.

  18. #38
    Łowca postów Citko7's Avatar
    Zarejestrowany
    May 2007
    Miasto
    Poznań/Chodzież
    Posty
    291
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Aż się miło wspomina dawne czasy..

    Zaczynałem jakoś 2? 2,5 roku temu.
    Pamiętam jak Drako mi OTS Questa pomagał wykonać na którym padłem ;o Ale zaczekał na mnie i za 2x wykonałem ;D

    Co do rozmów z reprezentantami ekipy APO, mój pierwszy domek na Sky <3 z Mortiisem przegadałem grubo ponad 1h na większym loozie podczas gdy wsadzał mi łóżko do domku. ( Rozmawialiśmy o serverze pod nowszego klienta ) ;s

    Pamiętam czasy Scorpiona, Amedaina zawsze było można liczyć, że raport jaki zostanie napisany, spotka się z odpowiedzią wyżej wymienionych osób.

    Teraz pisze raporty tylko gdy Mortiis jest online bo dziwnym trafem mi zawsze odpisuje ;p

    Czasy gdy Wh stał po 5kcc a softy nie schodziły poniżej 2.5kcc az chciało się grać ludzie pomocni ( m.in Kiela )

    Mała ilość osobników z IQ - 101.

    Teraz? Żal pisać, bo płakać się chce ale póki co to nie jest dno i można się jakoś odnaleźć w tym wszystkim. ;o

    Pozdrawiam.
    Są takie kwiaty których nie wolno zrywać, są tacy ludzie dla których warto oddychać, są takie miejsca do których warto wracać, są takie granice których się nie przekracza.

  19. #39
    Średnio zaawansowany
    Zarejestrowany
    Aug 2008
    Posty
    35
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Taak, jak ja grałem to winged po 3.5kcc softy 1.5kcc-2kcc, nielicznych było stać na nie, a teraz kazdy moze miec za 1kcc i to i to...
    Teraz 400 lvl można wbić w tydzień wtedy ludzie pare miesięcy expili żeby taki mieć, nie było MSC, MS, drakul, UM, apo, faraonow bally i tych nowych potworow... wtedy chciało sie grac a teraz dajcie spokoj, APO to hodowla noobów szczerze mówiąc

    O nawet ban po mnie został 4 od końca strona

    [25/12/2006 20:11] Scorpion -> Arcash was banished because of Obrazliwe wyrazanie sie.
    Ostatnio edytowane przez **~~Zorrix Knight~~** : 19-09-2008 o 22:09

  20. #40
    Łowca postów Badzjos's Avatar
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Posty
    225
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    To wszystko o czym w Topicu, to tylko i jedynie wina noobów, ktorzy pozbawiają checi gry GM-ow (narzekacie na ich obojetnosc i ze nic nie robią) Nooby które kupuja wszystko na allegro... Zatracają się różnice między lvlami.
    Nooby grające z botami... - zadna przyjemnosc dla kogos kto gra uczciwie, nie moc zabic kogos nawet z mniejszym lvl-em z powodu bota... Dlatego z APO robi sie zal...

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 4
    Ostatni Post / Autor: 24-07-2011, 12:48
  2. Exani Tera na gc i msg...
    By 1st R. Boonek in forum Propozycje
    Odpowiedzi: 40
    Ostatni Post / Autor: 29-08-2010, 17:05
  3. [Forum] EKIPA-najwa?niejsze osoby i ich praca.
    By ViVuSeK in forum Inne
    Odpowiedzi: 54
    Ostatni Post / Autor: 22-08-2010, 14:02

Zasady Postowania

  • Nie możesz zamieszczać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać postów
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •